Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Uz Iepriekšējā rakstā mēs apspriedām aparatūru Bitcoin ieguves. Šoreiz mēs analizēt mākonis ieguve, kas tas ir, kā tas ir darīts, un kā viens var veikt lielāko daļu no tā. Kopējais jautājums, "Vai Bitcoin ieguves vērts?" ir nedaudz sarežģītāka, un prasa apsverot visas iespējas, bet mākonis ieguves noteikti var būt pievilcīga.

Kas ir Bitcoin Cloud Mining?

Pirmās lietas, pirmkārt, pieņemsim redzēt, kas mākonis miningactually ir. Vārds mākonis izmanto daudz pēdējā laikā. Iespējams, jūs esat redzējuši, ka tiek izmantots kaut kur citur jau. Kopumā tas nozīmē pakalpojums tiek sniegts jums, izmantojot attālo avotu. Kad runa ir par mākonis ieguves piemēram, jaukšana spēks var nomāt vai iegādāties ar līgumu, kas parasti nāk no datu centra. Kur tas ir vieglāk (un arī lētāk), pārbaudīt un uzturēt aparatūru. Tātad būtībā, mākonis ieguves Bitcoin ļauj izmantot aparatūru citas puses mīnu Bitcoin. To var izdarīt divējādi: pērkot līgumu no mākonis kalnrūpniecības sniedzēja vai iznomājot platformu vai indivīdu. Mēs analizējam tos tālāk vēlāk šajā rakstā.

Zinot visu šo jūs esat droši vien jau sapratu, ka ieguves Bitcoinon mākonis ir vieglāk. Un tas ir galvenais punkts Bitcoin mākonis kalnrūpniecības, bet ieguves ar savu aparatūru varētu būt rentabla, un ļauj būt elastīgākiem ar to, kā jūs izmantojat savu mašīnu mākonis ieguve ir augoša nozare, un tas saglabā piesaistot vairāk, jo vairāk cilvēkiem iegūt interese Bitcoin kalnrūpniecībā. Ideja, ka jūs varētu nopirkt kādu jaucējsummas varu bez īpašumā nevienu raktuvju aparatūras savu un sākt jaukšanas uzreiz šķita, lai piesaistītu interesi cilvēku interesē strauji kalnrūpniecībā. CEX.IO viens pirmais un šobrīd lielākais mākonis ieguves un tirdzniecības platforma sastapusies strauju izaugsmi pagājušajā gadā.

Let 's redzēt, kāda veida mākonis ieguves platformām, ir tur, detalizētākā veidā šoreiz.

CEX.IO - Par Bitcoin Cloud Kalnrūpniecības Leader: 

Piedāvā vienkāršu veidu, kā iegādāties Gh / s ar Bitcoin, tas ir galvenās priekšrocības, turklāt to lietošanas ērtumu tā piedāvā, ir, ka jūs saņemsiet izmaksa ieskaitīti kontā katru reizi, kad baseins atrod bloku, un jūs varat iegādāties arī jebkuru daļu no Gh / s bez jebkādiem ierobežojumiem, cik ilgi tas būs maksāt par jums. Bet galvenais iemesls CEX uzplauka mākonis ieguves rūpniecībā bija tas, ka viņi bija pirmie, kas ieviesa GH / s tirdzniecību.

Lietotājiem ir ne tikai iespēja iegādāties Gh / s no savas platformas, taču jebkurā brīdī pēc to iegādes, tās var pārdot citam lietotājam. Un, lai gan lielākā daļa no CEX lietotāju vajadzībām atzīst, ka tas būtu grūti gūt peļņu, vienkārši turot uz jaukšanu jaudu līdz jūs pauze pat, tas ir vieglāk gūt peļņu, tirdzniecības sajaukšanai jaudu. Līdz dienai CEX joprojām ir līderis mākonis ieguves rūpniecībā un vienīgā Bitcoin mākonis ieguves platforma, kas piedāvā jums iespēju tirgoties atpakaļ jaucējsummas varu jums iegādāties.

Bitcoin Mining Rig Līzings:

Tādā gadījumā indivīdi nodot savas ieguves platformām līzingam, lai cilvēki tos var iznomāt par dienas biļetes, lai mine monētu viņi vēlas baseinā viņi vēlas. Lai gan daudzi atbalstu, tas ir mazāk izdevīgi kā mīnu Bitcoin jo vairumā gadījumu jums iznomāt jaucējsummas jaudu par cenu lielāks, nekā tas, ko ietērps darītu raktuves jums. Un, lai gan rentabilitāte Bitcoin miningmight nevar būt liels aspekts rig līzingu, elastīgums jums, izmantojot šo pakalpojumu, ir kaut kas unikāls.

Jums izvēlēties no dažādiem sarakstiem, kur ir pieejami visi ieguves platformām veidu, un jūs varat salīdzināt cenas un rentabilitāti. Vissvarīgākais, jums izvēlēties baseins ietērps tiks ieguves tālāk, ietērps līzings ir ideāls, ja jūs vēlaties, lai pārbaudītu savu veiksmi ar jaunu monētu izlaišanas. Īri spēcīgu platformu, uz mīnu monēta pie tā atklāšana ir unikāls un gudrs veids, kā ieguldīt, lai kriptonauda, ​​jo cer, ka tā ir cena palielināsies pēc iegūsiet monētas. Vispazīstamākais platformas varat nomāt platformas starpniecību ir miningrigrentals.com, LeaserRig, Betarigs un nicehash (westhash ir nicehash ir optimizēta alternatīva attiecībā uz Kanādu, ASV uc)

Bitcoin Mining līgumi: 

Tas nav grūti saprast, ka ieguves līgumi ir vislabākais potenciāls, lai palīdzētu jums gūt peļņu, izmantojot ieguves, bet tas ir tikai vārdi. Kamēr līgums par GH / s cenas parasti ir zemākas nekā pārējās divas iespējas, tas joprojām ir visvairāk riskants variants, un arī viens bez elastību vispār. Iegādājoties ieguves līgumu jūsu mērķis, protams, būtu, lai saņemtu savu pamatsummu atpakaļ kopā ar kādu peļņu, bet tas ir riskanti bet vairāku iemeslu dēļ.

Lai gan cenas līgumu glabāt tur iet zemāka, grūtības palielinās, ir daudzi faktori, kas varētu sniegt jums pelnīt mazāk naudu no sava līguma, bet tas raktuves jums, nekā tas, ko jūs sākotnēji maksā pirkt pakalpojumu. Kā mēs ierosināts citiem mūsu rakstus par Bitcoin kalnrūpniecības, jums vajadzētu darīt to math un mēģināt pārbaudīt, vai līgums var būt rentabla. Coin nostādņu Bitcoin Mining Calculatorcan būt ļoti noderīga šajā aprēķinā. Bez tam, jūs nedrīkstat aizmirst, lai pārbaudītu reputāciju uzņēmuma jūs gatavojaties pirkt līgumu no. Tas viens ir patiešām svarīgi, bija gadījumi, ka uzņēmumi pasniegtas līgumus izrādījās krāpniecība, un joprojām ir bažas par pārējo. Pat Gavin Andresen, galvenais zinātnieks Bitcoin fonda pauda concernsthrough redditstating ka ieguves līguma uzņēmumi varētu darboties Ponzi shēmas.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires