Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Jūsu ikdienas īss no svarīgākajiem jaunumiem saistībā kriptonauda.

Blockstream, Sabiedrība Aiz Bitcoin Sidechains, Palielina $ 15m VC finansējumu un pievieno LinkedIn līdzdibinātājs kā direktors

Mirklīti pieteikums, kas, saskaņā ar BlockStreamCEO Austin Hill, tika iesniegts priekšlaicīgi, atklāja Blockstream ir izvirzījusi vairāk nekā 15m $ finansējuma, un piebilda, Linkedin s Reid Hoffman to valdei. Tas nāk kā uzņēmums nesen atbrīvota ilgi gaidītā tehnisko dokumentu par jauno tipa blockchains, sidechains, ko viņi cer pionieris. Šīs ķēdes, iespējams, būs balstīta off Bitcoin'sblockchain, bet var izplatīties uz altcoins kā labi.

SEC iesniegšanas atklājās, ka 15 investori ir piedalījušies ieguldītājiestāde kārtā, bet neatklāja, kas ir šie investori bija. Ieguldījumi kārta turpināsies līdz šīs nedēļas beigām, un līdz šim BlockStream ir pārdevis 94% no $ 16.2m uzņēmuma kapitāla uzņēmums piedāvā.

Reid Hoffman nodibināja pirmo jebkad sociālais tīkls, SocialNet. Lai gan tas nekad novilka, viņš bija viens no pirmajiem darbinieks Paypaland bijusi svarīga loma uzņēmuma panākumu. Vēlāk viņš devās veikt agri ieguldījumus populāro sociālo tīklu Facebook un sociālo spēļu tīmekļa vietnes, ZENGA. Viņš ir visvairāk labi zināms, līdzdibināšana sociālo tīklu, LinkedIn.

BlockStream ir investīciju fonds sauc Blockstream Ventures. Saskaņā ar tīmekļa vietni ieguldījumu fonds ir ieinteresēta gūt peļņu no kriptotehnoloģijā valūtās un ar to saistītās tehnoloģijas. Kamēr mājas lapā joprojām saka "Coming 2014 Pavasaris", tā arī saka, viņi jau aktīvi pārvaldot aktīvus.

Mājīgas spēles kļūst par pirmo Regulētais azartspēļu vietnes pieņemt kriptonauda

Mājīgas spēles tagad pieņem dogecoin, Litecoin un Bitcointhrough maksājumu procesoru GoCoin. Tas ir liels ziņas par kriptogrāfijas valūtas un azartspēlēm ir liels izmantošanas gadījumu pagātnē. Normatīvā nenoteiktība ir nospriedusi kriptonauda pieņemšanu atpakaļ starp tiešsaistes azartspēļu lieli uzņēmumi. Tā ir arī novērst Bitcoin gamblingstartups no kļūst riska kapitālu.

Tas varētu būt galvenais attīstības par interneta azartspēļu nozarē un kriptonauda. Papildu pieņemšana kriptonauda varētu būt liela ietekme uz Bitcoin ir priceand tirdzniecības apjoma.

Sreeram Reddy, izpilddirektors mājīgas spēļu minēts GoCoins regulatīvā atbilstība, kā galveno faktoru, viņi izvēlējās maksājumu procesors, sakot, "GoCoin risinājums ir pielāgojama un atbilst interneta spēļu likumu, kas ļauj mums droši pieņemt pēdējais maksājums jauninājumus, bet koncentrējoties uz mūsu galveno spēku nodrošinot lielisku tiešsaistes pieredzi mūsu spēlētājiem. "

Tas arī iezīmē lielu uzvaru par kriptonauda maksājumu procesors, GoCoin kurš ir cīnās ar Bitpayand Coinbasefor tirgotājs parakstīt ups. Iepriekš šajā gadā GoCoin kopā Bitpay un Coinbase, sāka strādāt ar Paypalto nodrošina maksājumu apstrādi PayPal digitālo preču tirgotājiem.

Mercator Ziņot Atrod nekonsekventa Bitcoin Regulu kaitīgs Industry

"The Global maksājumu nozare ir pārsteigts kāpums jauno maksājumu tehnoloģijas pārstāv Bitcoin un citu digitālo valūtām, kas pēc savas būtības ir potenciāls radikāli mainīt paradigmu, kurā elektroniskie maksājumi tiek apstrādāti," ziņojumā lasīt.

Thereportfound, ka atšķirībā no parastā maksājuma regulu kriptonauda s ir ļoti pretrunīgi. Autore teica, ka tas bija rezultāts trūkst izpratnes regulatoru. No ziņojuma, Tristans Hugo-Webb, autors teica: "Ja jūs runāt ar termoregulatoriem, es bet jūs ne daudzi no viņiem varētu saprast, kā Bitcoin darbojas," Lai gan viņš uzskata, ka pretrunā regulējums sāp Bitcoinand citas cryptocurrencies, kas mainīsies nākamajos gados, jo regulatori uzzināt vairāk par to, kā cryptocurrencies darbu, un konkurence kriptonauda nozares palielinās.

Mercator Konsultatīvā groupis globālu pētījumu un konsultāciju firma. Viņi koncentrējas uz ilgtspējību un izaugsmi par maksājumu un banku nozarē. Viņi saka, viņi vienmēr meklē jaunas tirgus saviem klientiem. Tas ir viņu pirmais ziņojums par kriptogrāfijas-valūtā un strādā pie vēl par naudas pārvedumiem.

Izceļ no Sidechains Reddit AMA

Komanda aiz Sidechain, ieskaitot leģendāro hacker un veidotājs Hashcash, Adam Back, devās uz Reddit atbildēt questionsabout jaunās tehnoloģijas un tās iespējas.

Ja sidechain veic valūtu, kas nav Bitcoin (kā minēts whitepaper) cik ir aktīvu nodošana no / uz galveno Bitcoin blockchain jārīkojas?

Jūs nevarat viegli nodot bez Bitcoin aktīvu ar Bitcoin blockchain (kā Bitcoin ir izstrādāts, lai apstrādātu vienu īpašumu) bez protokola līdzīgi krāsainu monētām. Tomēr jūs varat pārsūtīt to uz jebkuru citu pareizi aprīkotu sidechain. Sidechain īstenojot divpusēju piesaisti ar Bitcoin nevar nodot savas dzimtās aktīvu natively uz Bitcoin, nē. Bet šie citi aktīvi, var pārnest uz citiem sidechains.

Būs Blockstream var attīstīt sidechains?

Protams Blockstream būs attīstīt kādu sidechains, bet sidechains ir atvērta doma, ko ikviens var (un vajadzētu) izmantot, lai veiktu jebkuru sidechain viņi vēlas.

Kā Sidechain ietekmes esošo un nākotnes altcoins?

Sidechains / divvirzienu piesaistes mehānisms ir protokols nav raksturīgi Bitcoin. Kā norādīts dokumentā, bet mēs domājam sidechains redzēsim visvairāk izmanto par Bitcoin jo tā tīkla efektu, es nebūtu pārsteigts, lai redzētu altcoin kuģis agrās sidechain īstenošanu pirms Bitcoin ir iespēja būt kopienas diskusiju un ( varbūt), do mīkstu dakšu.

Sidechains ir diezgan elastīgi, piemēram, ka virkne dažādu ekonomisko un tehnisko eksperimentu var veikt uz tiem.

Lasīt pārējo jautājumiem šeit.

Florida Law Firm Faili divas tiesas prāvas pret Cryptsy un Bitcoin Savings & Trust

Sudraba likuma vārdā tā klientu, Skye Bonow, apsūdz Cryptsyof nepārspīlējot to drošības protokolus un vaino apmaiņu par Bonow zudumu 140 BTC. Saskaņā ar sudrabu Law apgalvojumiem, Mr Bonow brīdināti Cryptsy ka viņa Bitcoin tika nodota citiem Cryptsy kontiem gada 27. Janvārī, bet netika pārvietoti no sistēmas (un Cryptsy neaizsniedzamā vietā) vēl. Tā vietā, lai pārkāpēja kontu iesaldēšanu, Cryptsy iespējams, ļāva lietotājiem izņemt negatīvo gotten cryptocurrencies no Cryptsy sistēmu, un tos sasniegt, mēnešus vēlāk.

Kriptonauda jau sen sauc par savvaļas rietumiem no finansēm. Ar maz normatīvajiem aktiem par grāmatu vai norādēm, izņemot paliek prom, tirdzniecības kriptotehnoloģijā valūta ir ļoti riskanti. Ļoti riskants uzdevums ir arī ļoti izdevīgi dažiem indivīdiem, kuri ir gatavi uzņemties šādu risku. Šis ir pirmais gadījums, tā veida, kā neviens nav eversued par kriptotehnoloģijā valūtas maiņa par uzņēmuma nolaidības vai tīša ļaunprātība. Kā šī lieta spēlē, var būt ievērojamas sekas uz turpmāko normatīvo vidi, un to, kā apmaiņas mijiedarbojas ar sabiedrību.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Bitcoin 2014.gadā: Gada Ups un Downs

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi