Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Jūsu ikdienas īss no svarīgākajiem jaunumiem saistībā kriptonauda.

Bitcoin VC uzskata "Singapūra ir vieta, lai Bitcoin Āzijā"

"No šodienas, Singapūra rīko vairāk nekā 20 Bitcoinstartups no biržām, POS, brokeru un bankomāti, turpināja atbrīvošanu."

Adam Draper, dibinātājs Boot VC, domā Singapūra būs epicentrs Bitcoin darbības Asia.He saka, ka tas kā pirmā Āzijas startēšanas, CoinHako, runa ir par pabeigšanu Boot VC ir 12 nedēļu paātrinājumu programmu. CoinHako, Singapūra balstīta Bitcoin exchangeplatform, ļauj cilvēkiem iegādāties Bitcoinand saņemt īsā laika sprīdī. CoinHako līdzdibinātājs Yusho Liu bija viens no dibinātājiem asociācijas kriptonauda uzņēmumu un topošajiem

ACCESS), kas ir Bitcoin rūpniecības grupa, kas cer panākt Bitcoin pieņemšanu uz Singapūru.

Yusho Liu dalīta pa e-pastu: "Mēs esam ar lielu vilces un ir arī saņēmuši daudz pozitīvu atgriezenisko saiti no riska kapitāla investoriem, padomdevējs un mūsu pašu lietotāju." Viņš piebilda: "Singapūra ir par radaru daudzu Bitcoin uzņēmumu šeit ielejā, jo pozitīvāka no regulatoriem."

Singapūra ir uzskatāms par uzņēmumu kapitālā pasaulē. Tās nodokļu struktūru, kā arī paviršu noteikumi padara draudzīgākā uzņēmuma valsts pasaulē. Valsts ir arī ļoti draudzīgi Bitcoin. Monetāro iestādi Singapūras rīkotājdirektors Ravi menon teica, ka, "virtuālās valūtas ir nozīme", un viņi pašlaik strādā par sistēmu noteikumiem.

IBM iepazīstinās Bitcoin Blockchain "lietisko internetu" pierādījums-of-Concept 2015. Gadā

Tech gigants, IBM, ir paziņojusi, tie tiks demoing savu pierādījumu jēdziens blockchain versijas lietisko internetu pie Gigom lapas struktūra Connectwhich notiks 14. Oktobris - 2015. Gada 15. San Francisco, CA. IBM vadītājs mobilo un internetu, Pāvils Brody teica, ka projekts būs atvērtā koda un pēc uz GitHub. Viņš saka, ka viņš grib dalīties tehnoloģiju ar pārējo pasauli, un ir daudz patstāvīgo darbu pavasarī no tā. Projekts būs arī tehnoloģiju no TeleHash un BitTorrent.

Ir bijis daudz buzz par potenciālu blockchain. Pat cilvēki, kuri ir noraidīti Bitcoin, ir slavējuši blockchain. Pasaules Banka un Starptautiskais Valūtas fonds atbalsojās šo punktu nesenajā konferencē raksturo abas organizācijas. Šī ir pirmā lielākā korporācija, lai izpētītu, kā tehnoloģijas varētu izmantot jaunā veidā un ņemt to tirgū.

Syscoin Faili izpildrakstu pret Moolah Piešķir Lielbritānijas tiesnesis

Syscoin A kriptonauda kas cer būt valūtu, kas sniedz finanšu pakalpojumus uzņēmumiem no blockchain, iesniedza injekcijas pie pret bijušo Moolah CEO, Ryan Kennedy / Alex Green. Tiesvedība iesaldēja 750 bitcoins Syscoin uzdotajiem sākotnējās monētu piedāvājumu laikā. Šīs monētas ir uzticams ar Moolah ir darījuma sistēmā.

Alex Zaļā nesen paziņoja par Bitcoin un Altcoin apmaiņu, Moolah s, insolvencyand izstāties uzņēmumu. Viņš ir tur zema profila kopš. Tas ir, ņemot vērā cilvēks iet ar Alex Green bija atšķirīgas identitātes pagātnē, kurus mēģināja dažāda veida izkrāpšanu. Bitcoin kopiena ir izveidots ieroču par šo un baumas ir tā, ka Alex Zaļā pašlaik izmeklē SEC.

Bitcoin Friendly Londonas juridiskais uzņēmums, Slachii LLP iesniegts injekcija uz Syscoin vārdā. Injekcija padara Alex Zaļo sejas cietuma laika pavadīšanai vai pārvietojot 750 bitcoins ar Syscoin jautājumus.

Tiek uzskatīts, ka Alex Zaļā varētu būt valdījumā līdz 3700 bitcoins, kas pieder pie kriptonauda apmaiņu, Moolah. Lieta joprojām norisinās kā iestādes sāk apskatīt šo jautājumu.

Eiropas Bitcoin Aizdevumi platforma BitLendingClub Paaugstina € 200K starta finansējumu

Bulgāru Bitcoin pūlis aizdevumu platformu saņēma € 200,000from internets Eiropas VC firma, LAUNCHub. Uzņēmums ir ļoti jauni, jo tikai 3.5K BTC ir aizdots izmantojot vietni.

BTCJam ir amerikāņu Bitcoin kreditēšanas vietne, kas ir cīnījušies, lai gūtu panākumus. Uzņēmumam ir bijusi maz izaugsmi un vairāk aizdevumiem uz vietas, ir atstāti nefondēto nekā tie faktiski ir. Lielākā daļa kredītu ir par kalnrūpniecības iekārtām un ļoti maz ir kredīti uzņēmumiem vai citiem mērķiem. Par likuma trūkums BitLendingClub un BTCjammake aizdevumu vairāk riskantiem nekā regulāri aizdevumiem. Tā rezultātā, procentu likmes dalībniekiem ir daudz lielāks.

Bitcoin Skeptiķis, un autors "BitCon" ir ļoti bullish par Blockchain

Džefrijs Robinson, finanšu noziegumi autors padara mediju kārtās, lai veicinātu savu jauno grāmatu nosaukumu, Bit Con: The Naked Patiesības Par Bitcoin. Grāmata ir izmeklēšana Bitcoin, ko autors uzskata, krāpšana un iedoma. Viņš ir ļoti satraukti par sabiedrisko virsgrāmatā Bitcoin iet off, blockchain, though. Viņš ir veicis punktu pateikt to viņa grāmatās un valsts intervijām.

Cilvēks ir ne ventilators no Bitcoin. Kad jautāja: "Ja Bitcoin ir con, kurš ir con cilvēks?" Viņš atbildēja,

Tas ir con, jo tas nav īsta valūta, bet ļaujiet man atpakaļ uz augšu. Ir faktiski divas bitcoins. Tur ir blockchain tehnoloģiju Bitcoin, kas, manuprāt, ir fantastisks, un nākotne, kā arī visu veidu uzņēmumiem ir ieguldīt desmitiem vai simtiem miljonu dolāru Silicon Valley un visā pasaulē, lai veidotu uzņēmumus aizmugurē blockchain tehnoloģiju, jo tā ir tik brīnišķīgi, un to var pārvietot aktīvus frictionlessly. Bet tad ir šis aspekts izlikties valūtas un izlikties preci. Daļa no con atrodas izlikties preces, jo tas ir pilnīgi sekla, liquidless tirgū. Ja jūs zināt, ka tur ir, ko, 13 miljoni monētas, un vairāk nekā 50% no tiem pieder, un ar aptuveni 950 cilvēkiem izdevās, tu saproti, cik sekla tirgus tas ir un kā pakļauj tirgus manipulācijām.

Tas būtībā ir sūknis un dump scam. Un tad es redzu šīs čūska naftas pārdevēji, piemēram, ar Winklevoss dvīņi nokļūt televīzijā un pateikt cilvēkiem, ka Bitcoin būs vērts $ 40,000 par vienu monētu. Un neviens tos apstrīdēt, jautā: "Ko tu smēķē?" Bitcoin nav ieguldījums, tas ir spēļu automāts. Vai, precīzāk, ielādes rulete ritenis.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%