Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Bitcoinindustry ir izveidota politiska rīcības komiteju, ka tā varētu izmantot, lai dušu likumdevējus un partiju komitejas ar ziedojumiem.

No Digital Tirdzniecības mēnesi vecs tirdzniecības grupas digitālo valūtu un aktīvu, piemēram Bitcoin kamera, kas reģistrēta politisko izdevumu grupa ar Federālās vēlēšanu komisijas šomēnes, saskaņā ar nesen atklātajiem dokumentiem.

Jauna politiskā komiteja tika izveidota ar palātas Digital Commerce. Kamēr komiteja nav tiešas plānu tuvākajā nākotnē, tas ir, protams, pirmā no tā veida. Tas, protams, pirmais PAC dot priekšroku kandidātiem, kas atbalsta Bitcoin un digitālās valūtas kopumā. Saskaņā ar Digitālās kameras izpilddirektora Perianne garlaicīgi, veidošanās PAC ir zīme paātrināt briedumu par Bitcoin un simptoms, ka politiķi var saskarties politisku spiedienu, lai atbalstītu virtuālo valūtu. Mēs varētu iegūt tuvāk laikā, kas Bitcoin būs tā balss politikā.

Kaņepes Ceļu tirgus - tirgus, kas tika izveidots tikai kaņepju pārdevēji, got hacked un tagad bezsaistē līdz turpmākam paziņojumam.

Šī nav pirmā reize, kad mēs redzam deepweb tirgus hacked, bet šoreiz ziņas ir vairāk ievērojama, jo kaņepju ceļa bija viens no tirgiem, kas bija multisig tehnoloģija izmantot, lai vēl vairāk lietotāju līdzekļus aizsardzībai. Lietotāji, kas mēģināja ieejot vietā agrāk šodien varētu saņemt ziņu administrators mājas lapā parakstījis. Starp citu, viņš publiski atvainojas par gandrīz visus līdzekļus no mājas tiek nozagts no mājas lapas, kā arī izdalīja adresi nozagtās naudas līdzekļi tiek glabāts. Un, lai gan tas ir skaidrs, ja Cannabis ceļš turpinās pastāvēt, Kripto, administrators mājas solīja izmeklēt notikušo tālāk, lai noskaidrotu, kā hakeri izdevās nozagt monētas, lai citi deepweb tirgiem zina, kā aizsargāt no šādiem uzbrukumiem.

Agrāk šodien micēlijs s Dmitrijs Murashchik, kas pazīstams kā "Rassah", nosūtīts uz Bitcoin subreddit pateikties kopienu viņu iesaistīšana veiksmīgi kopfinansējuma pirmo jebkad Bitcoin Papīra maciņš USB ierīci. Laika gaitā fundraiser, Myceliumraised kopā 31271 $ USDfor savu mērķi: viegls veids, kā izveidot Bitcoin papīra kabatas drošā un kontrolētā vidē.

Micēlijs Entropyis būtībā ir maza USB stick, ko var izmantot, lai droši izveidotu papīra kabatas. Ierīce ģenerē numurus nejauši, kas pēc tam tiek pārvērsti par Bitcoin privāto atslēgu un adresi, tad QR kods adrese tiek pievienota kā attēlu. USB var savienot ar jebkuru printeri ar USB portu un izdrukāt kopiju papīra maku izveidots ar ierīci. Ierīce atbalsta arī 2-of-3 split privātās atslēgas, radot adresi, no kuriem privātā atslēga tiek sadalīts trīs papīra akcijām tāpēc viens būtu jābūt visas trīs daļas drukātā maku, lai piekļuves līdzekļiem, kas nosūtīti drukātā adresi. Tādā veidā arī ir lielisks līdzeklis, lai izveidotu maku domāts jāpiešķir kā mantojumu, lai sencis, jo tas ir arī reklamēti entropija promocijas animēto video. 

Korejiešu Bitcoin apmaiņa Korbit ir paaugstinājis $ 3 miljonus Series A finansējumu ar SoftBank Ventures Korejas un Pantera Capital rezultātā, iesaistot BAM Ventures, un atgriežas investori Bitcoin Opportunity Corp., Tim Draper, Pietro Dova un Strong Ventures.

Nerunājot par to vadošais valūtas Korejas Korbit arī konkurē ar Coinbase un Bitpay. Tie nodrošina savu risinājumu tirgotājiem sākt pieņemt Bitcoin maksājumus, bet to pakalpojums ir specializēta uz Korejas tirgū. Ir vērts pieminēt, kā sveikt vietējās pašvaldības ir šādām jaunām inovācijām. Nesenā paziņojumā CEO uzņēmuma minēja, ka pat banku fonds tiek ieguldīta Korbit. Lai gan tas nav pirmā reize Korbit saņēmis finansējumu, iepriekšējie ieguldījumi kopā 600.000 $ padarot visjaunāko finansējumu apaļā lielākais bija. 

BitGive Foundationannounced šodien, ka tā ir kļuvusi par pirmo bezpeļņas Bitcoin organizācija, lai sasniegtu 501 (c) (3) statuss, kas nozīmē, ka Valsts ieņēmumu dienesta (IRS), oficiāli atzīst to kā labdarības organizācija ASV.

Bitgive velta tas ir centieni uzlabot sabiedrības veselību un vidi visā pasaulē. Par labdarības organizācija, kas saņem tikai tā ir ziedojumus Bitcoin iegūt bezpeļņas statusu pasākums ir vēl viens sasniegums Bitcoin kā valūtu. Turklāt, tas ir pagrieziena punkts, kas varētu būt milzīga iespēja pozitīvu publicitāti, kā mēs ievadiet aktīvāko ceturksnī gada labdarības ziedojumiem. Fonda nodokli neapliekamo stāžs ir tā, ka no 1. Dotajā pēc Bitcoin saistītu labdarības organizācija, kas ir izšķirošā precedenta ar pozitīvu ietekmi uz digitālo valūtas finansiālo atbalstu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes