Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Tiešsaistes mazumtirdzniecības gigants Newegg ir paziņojis, ka Kanādas klienti tagad var izmantot Bitcointo pabeigt pirkumu caur Newegg.ca.

Ar paplašināšanos, Newegg kļūst otrais lielākais tiešsaistes mazumtirgotājs paplašināt Bitcoin maksājumus no ASV uz Kanādu. TigerDirect iepriekš pievienotās Bitcoin maksājumus savā Kanādas mājas jūlijā.

Pēc panākumiem ASV newegg.com bija ar pieņemot bitcoins, Kanādas klienti tagad var baudīt Bitcoin maksājumus, kā arī. Los Angeles balstītas tiešsaistes mazumtirgotājs sadarbojas ar BitPay atkal celt šo realitāti. Ir arī vērts pieminēt, ka ar to gada ieņēmumi pārsniedz $ 2,8 miljardiem euro newegg ir otrais miljardu dolāru tirgotājs būt BitPay klientam blakus TigerDirect. 

GoCoin Partnerība Nes Bitcoin norēķinu iespēju, lai vairāk nekā 1000 uzņēmumu

Starptautiskā altcoin un Bitcoin maksājumu procesors GoCoin ir izveidojis jaunu partnerību ar Apriva, galvenais point-of-pārdošanas maksājumu apstrādes risinājumu kompānijas, lai panāktu altcoin un Bitcoin samaksu Iespēja, Apriva ir vairāk nekā 1000 kanālu partneriem.

Apriva ir vadošais drošu, end-to-end bezvadu darījumu un informācijas risinājumu. Viņu sadarbība ar GoCoin dos vairāk maksāšanas iespēju, lai Appriva klientiem un šīs opcijas ietver ne tikai Bitcoin, bet Litecoin un dogecoin, kā arī, kā GoCoin sniedz atbalstu tiem, kā arī. Apriva CEO piebildusi, ka partnerība ar GoCoin bija dabisks rezultāts pārsniedz patērētāju pieprasījumu, un ka iekļaušana cryptocurrencies saviem pakalpojumiem kas tos atšķir no citām maksājumu apstrādes risinājumu sniedzējiem. 

Santander Group, lielākā banka eirozonā pēc tirgus vērtības, pasūtīja "ieskatu tīkls" un konsultācijas firma Yegii veikt pētījumu, lai "analizētu ietekmi Bitcoin un citu cryptocurrencies uz bankām, un izstrādāt tādu stratēģisku rīcību," ziņo HashReport.

Konsultējošā aģentūra Yegii tika dibināta 2014. Gada sākumā un ir mērķis apvienot informāciju no visām pusēm socioeconomics lai vadītu uzņēmuma vadītājus atbilstoši. Pamatojoties uz izaicinājumu aprakstu ievietojis savā mājas lapā termiņš noslēguma ziņojumā ir 20. Septembris Patiesībā, tas nav pirmā reize, kad banka ir uzdevis pētījumu vērsta uz Bitcoin. Cita starpā, National Australia Bank un Nīderlandes banku uzņēmums ING ir arī darīts pats agrāk. 

Alianse vietējo Āfrikas brīvie marketpioneers kas izveidota, lai veicinātu Bitcoin ekonomiskos ieguvumus, ir likts kampaņu aizturēts pievienoties cīņu pret Ebolas vīruss pašreiz izposta daļas Rietumāfrikā.

Cenšoties pierādītu Bitcoin efektivitāti Sierra Leone Liberty Group meklē paaugstināt Bitcoin ziedojumiem. Grupa meklē, lai palīdzētu apturēt izplatīšanos vīrusu savā valstī, bet tas nav viss. Tur ir arī mēģinājums veikt Sjerraleone labāku vietu, kur dzīvot, radot Bitcoin ekosistēmu no scratch.The grupas nodomos, lai sekmētu "uzņēmējdarbības, brīvo tirgu, un skaņas principi, ir pamats jebkuras plaukstošas ​​sabiedrības", kā noteikts ar grupas dibinātājs Mustafa Kola. Šis ir lielisks piemērs tam, kā Bitcoin var palīdzēt jaunattīstības sabiedrības, gan izmantojot labdarību un inovācijas. 

Austrālijas valdība ir publicējusi īsu "Bitcoin uzņēmumiem," guide viņu uzņēmuma mājas lapā, kura mērķis ir izglītot uzņēmumus par ieguvumiem un kļūmēm akceptējot digitālo valūtu, piemēram Bitcoin, apmaiņā pret precēm un pakalpojumiem.

Bet bez izglītības nolūkos rokasgrāmata ir arī kaisa nelielu skaidrību par juridiskajiem aspektiem Bitcoin dodot uzņēmumu īpašniekiem turpmākas norādes jautājumos, piemēram, nodokļu un vairāk. Interesanti ir tas, nesenā publikācija patiešām ir ceļvedis, un tas ir nostāja pret Bitcoin un cryptocurrencies vispār, ir ļoti draudzīgi. Tas ir labi uzrakstīts, viegli saprast vadīt pa to, kas Bitcoin ir, kā tā darbojas, un kā uzņēmumu īpašnieki var vērsties, un pieņemt maksājumus, izmantojot to, bez koncentrējoties uz Bitcoin pricevolatility vai maldinošu informāciju. Ir arī sadaļas par nodokļu nomaksu, un, izmantojot Bitcoin maksāt darbiniekiem.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?