Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Šoreiz lieta tika piepildīta pret dibinātāja Bitcoin Savings & Trust, apsūdzot viņu par darbības Ponzi shēmu, kas izmantota Bitcoin. Intresting daļa no šīs stāsts ir, ka Filips Moustakis, tad represenative SEC gadījumā bija aktīvs Bitcointalk.org, veicinot sabiedrības locekļus iesaistīties gadījumā procedūrās. Aizsardzības audzināti, ka IRS uzskata Bitcoin būt īpašums, un "īpašums" nav daļa no pašreizējā likuma par Ponzi shēmu. Tomēr tiesnesis iebilda, norādot, ka "divdesmit trīs vietās visā IRS kodu, nauda tiek saukta par īpašumu..."

Bitcoin Foundationannounced trešdien paziņoja, ka tā sabiedroto ar savu pirmo nodaļu filiāle Austrumeiropā, Fundatia Bitcoin Rumānijā.

Tas padara ceturto nodaļu filiāli par Bitcoin Foundation kontinentālajā Eiropā, pēc tam Vācijā, Nīderlandē un Dānijā. Paziņojumā, pamats teica Fundatia Bitcoin Rumānija novedīs izglītojošus pasākumus valstī 21 miljoni un mudinātu patērētājus, kā arī tirgotājiem pieņemt Bitcoin vietas.

Šogad tika ziņots, ka Bitcoin ir uzplaukums Rumānijā. Acīmredzot jaunākās ziņas, ka Rumānijas Bitcoin fonds tagad affilated ar galveno pamatu apstiprina, ka. Filiāļu nodaļa saņemt atbalstu un norādījumus par visā pasaulē Bitcoin fonda, un tās locekļus, kā arī piekļuvi citiem priekšrocības.

Bitu Drop ir nosaukta Dominika, nācija vairāk nekā 70.000 iedzīvotāju, jo saņēmēji Bitcoin sadales paredzēts notikt 14. Martā, 2015. Tie sadarbojas ar diviem lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem salā piegādāt Bitcoin ar SMS starpniecību Coinapult.

"Ļaujiet mazliet piliens", saka, ka viņu mērķis ir izveidot pasaulē lielāko un augstāko blīvums Bitcoin kopienas uz planētas. Un viņi plāno darīt, dodot Bitcoin ikvienam valsts iedzīvotājam. Bet tas vēl nav viss! Lai gan sadarbība ar valdību, viņi plāno izplatīt mācību materiālus, lai informētu vietējos iedzīvotājus par Bitcoin un "Bit drop" notikumu. Plāni ietver arī izveidot informācijas centrus, lai izglītotu vietējos iedzīvotājus par Bitcoin, kā arī sniegt informāciju, piemēram, kā izmantot savas kabatas.

Hacker grupa cenšas piesaistīt notiekošo konfliktu starp Krieviju un Ukrainu, jo tas izplata ļaunprātīgu programmatūru, kas spēj mērķtiecīgi Bitcoin kabatas. 

Ziņojumā ar BitDefender Labs, kibernoziegumu drošības firma, kas koncentrējas uz digitālo valūtas tirgū, uzsver to, kā apgalvoja hakeris grupa slēpts viena veida ļaunprātīgu programmatūru, kā cita. Saskaņā ar ziņojumu, vainīgie izplata programmatūru, ka viņi aprakstīts kā var traucēt digitālās darbību Rietumu valdību cīnās pret Krieviju.

Ir skaidrs, ka hakeri mēģina izmantot izšķirošā politiskā situācija starp Krieviju un Ukrainu, mēģina ievilkt lietotājus instalēt šo ļaunprātīgo programmatūru, pastāstot viņiem tas būs palīdzēt viņiem cīnīties Rietumu valdībām. Kāda programma faktiski dara, ir uzstādīt ļaunprātīgas programmatūras paketes sauc Kelihos. Starp citu negatīvo ietekmi, ļaunprātīgu programmatūru, kas ņēma virsroku atkal pēc gadiem ir spējīga zagt saturu Bitcoin maki.

San Francisco balstītas Coinbase ir publicējusi interesantu blog post trešdien, kas būtībā kalpo līdzekļus mierinājums saviem lietotājiem.

Īsumā: uzņēmums paziņoja, ka tā pieder apdrošināšanu pret gan zādzību un zaudējumiem Bitcointhey aizturēts - no kuriem daudzi pieder tās vairāk nekā viens miljons lietotāju.

Kaut Coinbase ir apdrošināts apdrošināšanas milzu AON kopš 2013. Gada novembra viņi nolēma publiski paziņot to tagad, jo citas Bitcoin uzglabāšanas pakalpojumi ir darīt to pašu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Arnhemā balstītais Spar ir pirmais holandiešu lielveikals, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets