Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

SpectroCoin ir uzsākusi jaunu Bitcoin komersants apstrādes risinājumu Eiropas tirgū, pievienojot vēl vienu vertikālā tās suite produktus.

UK un Lietuva balstīta kompānija piedāvā arī Bitcoin maku un Bitcoin brokeru, pakalpojumi vadītājs Vytautas Karalevičius cer panākt pozicionēt SpectroCoin kā all-in-one risinājumu, kas salīdzināma ar Coinbasein ASV.

SpectroCoin mērķis ir konkurents uz Bitcoinpayment procesoriem, kas ir vairāk populārs starp ASV tirdzniecības tirgū. Vytautas Karaleviči, SpectroCoin dibinātāja norāda, ka: "mēs vēl meklējam, lai pielāgotos īpašās vajadzības mūsu tirgotājiem, nodrošinot pilnīgu atbalstu tiem", norādot, ka BitPay ir "pievilcīgāku mazajiem klientiem, kuriem nav nepieciešams pilnībā atbalstu." Turklāt SpectroCoin arī nodrošina lokalizēto maksājumus gandrīz 30 Eropean valstīs, izmantojot īpašas vietējās bankas kontu katrā valstī. Visbeidzot, pastāv arī iespēja, lai tirgotājiem, kuri izmanto SpectroCoin nu turēt uz saviem bitcoins savā SpectroCoin, vai arī naudu ārā Fiat valūtā.

Hal Finney, labi pazīstams kriptogrāfijas eksperts un pirmais, kas strādās ar Satoshi Nakamoto uz digitālo valūtas Bitcoin, nomira ceturtdien Scottsdale, Ariz. Viņš bija 58.

Mr Finney mira no komplikācijām no amiotrofās laterālās sklerozes, vai Lou Gehrig slimība. Viņš tika diagnosticēta 2009.gada augustā Ziņots viņš ar savu ķermeni cryopreserved - ja ķermenis ir sasaldēt un uzglabāt nenoteiktu laiku - pēc viņa vēlmēm.

Hal Finney bija agrāk Bitcoin adoptētāja; cilvēks, kas saņēma pirmo darījumu. Viņš bija cypherpunk, un palīdzēja kriptogrāfija pie tā agri attīstības stāvoklis. Viņš bija galvenokārt pazīstams ar savu darbu jaunattīstības PGP, radot pirmo Atkārtoti pierādījums darba sistēmas, un viņa sadarbība ar Bitcoin izveidotāja, Satoshi Nakamoto.

Viņš cīnījās ar ALS gadiem, un diemžēl ka cīņa beidzās 28. Augustā, 2014. Gadā.

Hal ir leģenda, un iedvesma, lai dalībniekiem visā kriptogrāfiju un kriptonauda kopienās, gan ārpus tās. Viņš būs ļoti garām. Mūsu domas iet uz savu sievu, Fran Finney, kā arī pārējā Mr Finney ģimenes.

Simon Fraser University (SFU) kļuva par pirmo Kanādas universitātes pieņemt Bitcoin šodien, paziņojot tagad veiks ziedojumu ciparu valūtā.

Dibināta 1965, British Columbia balstīta universitāte lepojas ar vairāk nekā 35000 studentu, un nesen tika nosaukts par vienu no top globālo universitāšu zem 150 gadus veca.

Universitāte ir parādījusi, ka ir draudzīgums pret Bitcoin pagātnē. Marks McLaughlin, SFU izpilddirektors saistīto pakalpojumu, ierosināja 20. Augustā, ka universitāte var izmantot Bitcoin tā ir ēdināšanas pakalpojumus, kā arī iekļaut Bitcoin bankomātus tas ir grāmatu veikalos, jo "Tas būtu apmēram radot nedaudz no ekosistēmas mūsu pilsētiņā. Tas ir viena lieta pieņemt Bitcoin... ", kā viņš aprakstīja viņa paša vārdiem. Ziedojumi dotas universitātei tiks izmantots par gaidāmo co-op studentu projektu. Studenti strādās ar Destiny pārdomām, bezpeļņas organizācija, kas sniedz atbalstu tiem, kuri cietuši no cilvēku tirdzniecības.

Vēl aviokompānija pievienojas Bitcoin laivu (vai mums vajadzētu teikt lidmašīnu?). Šoreiz tas ir Air Lituanica, maza aviosabiedrība, kas atrodas Lietuvā, kas darbojās regulāros lidojumus visā Eiropā.

Paziņojums tika veikts šonedēļ izmantojot aviosabiedrības oficiālajā Twitter kontā, atzīmēja, ka digitālā valūta (turpmāk tekstā "bitu monētu" in tweet), var izmantot, lai biļešu pirkumiem visiem lidojumiem.

Air Lituanica ir mazs budžets Lituanian lidojumu aviokompānija, kas atrodas Viļņā. Tā uzsāka darbību vasarā 2013. Gadā, un šobrīd ir reģionālās lidojumus no vairākām pilsētām, piemēram, Parīzē, Amsterdamā, Viļņas un Prāgā. Kaut gan Air Lituanica ir maza aviosabiedrība, tas ir interesanti, ka viņi ir atvērti jaunām inovācijām. Tie pašlaik tiek pieņemti Bitcoin maksājumus tieši arī savā tīmekļa vietnē. Šis solis, iespējams, palīdzēt viņiem ietaupīt uz pārstrādes maksu, kā arī piesaistīt vairāk klienti, lai izmantotu viņu pakalpojumus.

Svaigi paziņoja šorīt ir ziņas, ka Atlanta, Georgia balstīta BitPay ir kļuvusi par Demandware LINK tehnoloģiju partneris, kas ļaus Demandware klientiem iespēju pievienot Bitcoin kā maksājuma veidu.

Demandware ir NYSE-uzskaitīti e-komercijas pakalpojumu sniedzējs, kas strādā ar lielākajiem zīmoliem, piemēram, Converse, Godiva Chocolatier, Barneys New York, un Brooks Brothers.

Demandware tika dibināta 2004.gadā un izstrādā-komercijas programmatūras tehnoloģijas tiešsaistes mazumtirgotājiem visā pasaulē. Nesenais partnerība sniegs klientiem Demandware spēju viegli un ērti, pievienot Bitcoin kā maksāšanas iespējas par saviem pakalpojumiem. Arī savā paziņojumā, BitPay arī minēja, ka tie izstrādājusi spraudni populāro e-komercijas platformu Spree. Kā minēts paziņojumā, spraudnis ļaus 45,000+ interneta tirgotājiem, kas izmanto jautrība viegli pieņemt Bitcoin. Mēs varam droši secināt, ka Bitcoin pieņemšana pārcelta vienu soli uz priekšu šodien. 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti