Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Bitmainhas paziņoja mākoņa balstītu ieguves pakalpojumu sauc HashNest

Jau vairākus mēnešus tagad, kopiena ir spekulējis par to, vai Bitmain būvēja mākoņa balstītu pakalpojumu, kā Bitmain vienmēr dara, viņi izvēlējās turēt savu informāciju līdz šim.

Bitmain tagad ir galvenais konkurents mākonis ieguves bruņošanās sacensību. Hashnest, tad Bitcoin mākonis miningplatform pirkšanas un tirdzniecības hashes, tika dibināta uzsākta gada 1. Jūnijā, 2014 iegādi no Bitmain tika annunced 1. Septembrī. Saskaņā ar tiem, tad hashrate ievadīts platformas šobrīd ir aptuveni 4 PH / s

Turklāt, tas ir minēts to izsludināšanas ka Bitmain strādā pie uzlabot p2pool protokolu. Viņi apgalvo, ka pēdējā posmā testēšana un izvēršot to attīstību. Interesanti ir tas, tad kods ANTPOOL, Bitmain s attīstību p2pool protokolu, tiek paziņots, ka ir tas avots atbrīvota. Bitmain ir plāni, kā piesaistīt savu Bitcoin mininghashrate vēl augstāks, izmantojot decentralizētu ieguvi p2pool.

Avots

University of Zurich testēšana NFC Bitcoin maksājumu risinājumu

 

Massachusetts Institute of Technology (MIT) nav vienīgā augstākās izglītības iestāde, kas spēlē aptuveni ar Bitcoin. Universitāte Cīrihes Šveicē, ir izmēģinājusi jaunu NFC balstītu Bitcoin maksājumu risinājumu vienā no skolas kafejnīcas apmēram divas nedēļas (ko vada grupa deviņu indivīdu - studentiem un mācībspēkiem).

NFC, īss tuva darbības lauka sakaru, nozīmē to, ka darījumi tiks pabeigti, novietojot savu ierīci pie saņēmēja punktu. Šis process var notikt arī bezsaistē. Šī attīstība ir pateicoties pieteikumu sauc CoinBlesk.

Studentiem būs vai nu ielādēt savu Bitcoin walletsonline vai vienkārši izmantot Bitcoin ATMthat gatavojas uzstādīt universitātē. Turklāt skolas Bitcoinclub strādā pie projekta ar to pašu, kas dos $ 100 vērtu bezmaksas Bitcoin visiem bakalaura pie skolas.

KnCMiner laidusi klajā jaunu mākonis ieguves pakalpojumu, piedāvājot sešu mēnešu ilgas līgumus no tās Arktikas Bitcoin raktuves.

KNC Cloud

2.septembrī uzsāka, piesaista uzņēmuma esošo datu centru telpu Zviedrijas ziemeļos. Ts Clear Sky raktuves lepojas ar vairāk nekā 7 petahashes sekundē Aptuvenais ieguves jaudu.

Saskaņā KnCMiner, viņi varēs sniegt klienti ar zemām cenām, sakarā ar lētu dzesēšanas un enerģijas to Datacenter nodrošina. Ir vērts pieminēt, ka visi uzturēšanas maksa mākonis ieguves paketes segs iegādes izmaksas katram pasūtījumam. Par hostings Bitcoin miningfacility ietvaros Arktikas ciklā priekšrocības, šķiet, ir padarīt nosacījumus vilinoši lieliem uzņēmumiem kā KNC. Diemžēl, ar cenu tag par 1995 $ 6 mēnešu 1 TH / s ieguves jaudu, tas ir maz ticams, ka šīs mašīnas būs kādreiz pārvērst peļņu. Tas ir 332,5 $ mēnesī, un pat tad, ja Bitcoin difficultywere apstāties pieaug, un paliek tieši pie tā pašreizējais līmenis, mūsu Bitcoin ieguves calculatorshows ka 1 TH / s būs tikai nopelnīt ~ mēnesī 270 $.

Huobi ir pārdevis visus pieejamos abonementus uz jaunu 60 dienu noteikta termiņa finanšu produkta Bitcoin investorus.

Jaunākais produkts no Pekina balstītu apmaiņu, kas ir faktiski Bitcoin 'noguldījumu sertifikāts ", sauc par" Dig-VC "un piedāvā garantētu procentu likmi investoriem. Proti, atgriež ir nodrošināti ar Digcoin - jaunu Bitcoin ieguves pakalpojumu platformas būvētajam Huobi.

Dig-VC būs daļa no Huboi s Bitcoin investmentplatform bitVC kas uzsāka atpakaļ jūnijā. Interesanti pietiekami, tur bija tik daudz interese par akcijām, ka visi no tiem tika pārdoti pirmās stundas laikā pēc atvēršanas. Kā norādīja uzņēmuma represenative: Izskatās, ka 70% no investori bija no Ķīnas ar pārējo nāk no ASV, Kanādā, Austrālijā, Japānā, Singapūrā un Taizemē. 

Digcoin šobrīd darbojas aptuveni 1,3 PH / s tīkla kalnrūpniecības spēku un plāno paplašināt līdz 4 PH / s.

Par digitālo valūtas lietotājiem, kuri vēlas, lai nodrošinātu savu e-laimi, viens projekts, kas piedāvā jaunu veidu, lai saglabātu privātās atslēgas: vinila.

Skaņas maciņš sola, lai saglabātu lietotāju privātās atslēgas kā šifrētu audio failus visā produktu klāstu - ieskaitot CD un 7 collu vinila diski

Skaņas Wallet tiek piedāvāti alfa unikālu veidu, lai saglabātu jūsu privātās atslēgas. Tā apvieno Bitcoin saldētavu, un audio inženierzinātnēs, kas ļauj droši uzglabātu jūsu privātās atslēgas audio formā. Audio var būt no 30 līdz 60 sekundes, un tas izklausīsies troksnis uz cilvēka auss. Tomēr ar izmantojot spektroskops, piemēram AndroSpectro, privātā atslēga skaņas failu var vizualizēt, lai var piekļūt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne atkarīga no jums

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?