Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Ben Lawsky, pašreizējais superintendents Ņujorkas departamenta finanšu pakalpojumu (NYDFS) rīkoja preses konferenci šodien, kurā viņš izklāstīja un precizēto daļa no informācijas, kas būs otrajā projektā ļoti controversialBitLicense Bitcoin regulējums. Lawsky īpaši norādīts, ka ierosinātā Bitcoin regula neattiecas uz personām, komersantiem, un izstrādātājiem. Turklāt vadītājs norādīja, ka pārskatītā BitLicense ir daudz mazāk ierobežojoši nekā sākotnējā projektā.

No Ben Lawsky:

Es domāju, ka atjauninātā BitLicense priekšlikums ir uz pareizā ceļa, ko (1) izgraušanu papildu dalībniekus, kuri netiktu ietekmētas, (2), paredz noteikumus kapitāla rezervēm notiks virtuālās valūtas kopš šā apgrozāmā kapitāla veidam ir būtiska daudziem biznesu modeļiem un (3), kas nodrošina divu gadu startēšanas daļēju atbrīvojumu. Tomēr es neesmu pārliecināts, New York spēlē catch up sniegs auglīgu normatīvo vidi, kas nepieciešama, lai saglabātu un piesaistītu Bitcoin saistītās jaunizveidotiem.

Avots: CoinTelegraph

GAW Kalnraču Palaiž Paycoin, cēloņi Vilnis spekulatīvo darījumu

No Coindesk:

Neraugoties uz pretrunām, paycoin piesaistīja lielu uzmanību no kalnraču pēc uzskaitītas populārs ieguves rentabilitāti pakalpojumu CoinWarz. Vairākas tīmekļa vietnes, kas savieno ietērps īpašniekiem ar potenciālajiem nomniekiem redzēja strauju cenu pieaugumu nedēļas nogalē, pateicoties augsto debijas cenu paycoin vairākās altcoin apmaiņu, ar īres cenas sasniedz pat par 0.15 BTC vienu terahash uz 24 stundu ilgu sesiju agrāk šajā nedēļā.

Avots: Coindesk

Draper University Bitcoin kurss reģistrējas vairāk nekā 2000 studentiem

gada oktobrī 2014. Gada sākumā, Draper universitātes paziņoja, ka tā varētu sākt piedāvāt kursu par Bitcoin. Šis kurss ietver dažādus Bitcoin tēmām; Šeit ir vispārīgs izklāsts kursa saturs:

 • 1. Nodaļa - Kas ir Bitcoin?

  2. Sadaļa - evolūcija Maksājumu sistēmu

  3. Iedaļa - protokols

  4. Nodaļa - Inovācijas Bitcoin

  5. Sadaļa - Darba sākšana

  6. Sadaļa - Bonus Intervijas

  7. Nodaļa - Papildu materiāls

Tā paziņojot uzsākšanu, tad Draper Universitāte ir uzņemti vairāk nekā 2000 studenti savā Bitcoin protams. Kurss sastāv no tradicionālajām lekcijām un intervijas ar ievērojamiem locekļiem Bitcoin kopienai.

Avots: CoinTelegraph

ChangeTip izpilddirektors Niks Sullivan nodrošina Kopiena, ka lietotāju privāto dati netiks Pārdots

Vakar, 17. Decembris 2014, ChangeTip cieta vilnis tiešsaistes kritiku no ietvaros Bitcoin sabiedrībā. ChangeTip ir uzņēmums, kas sniedz Bitcoin lūzuma pakalpojumus dažādām mājas lapām. Dažādi cilvēki Bitcoin kopienā kritizēja centralizētu struktūru ChangeTip, un apgalvoja, ka uzņēmums bija liels vājais sabiedrībā, jo tā varētu pārdot datus tās lietotājiem, lai valdības vai privāti uzņēmumi. Pārdodot privātos datus varētu apdraudēt pseidonimitāte ka Bitcoin lietotāji varētu baudīt. Šodien, Nick Sullivan, izpilddirektors ChangeTip, apliecināja lietotājiem, ka uzņēmums nevarētu pārdot savus datus nevienam.

Mums ir privātumu policyin lieliem trekniem burtiem, kas saka, mēs nepārdosim lietotāju datus bez lietotāja atļaujas, un mums nav nodoma kādreiz darīt. Tas ir godīgi cilvēki, kas ir paranoiķis, bet nav raganas var atrast šeit.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)