Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

At 9:30, Time Inc izdeva čivināt saistot ar paziņojumu, ka uzņēmums būs partneris ar Coinbase pieņemt Bitcoinfor abonementus Fortune Magazine, labu veselību, ceļojumu pārdošanu, un tas Old House. Coinbase arī paziņoja par savu sadarbību ar Time Inc savā oficiālajā blogā.

No Time Inc. Paziņojumu:

Time Inc (NYSE: TIME) sadarbojas ar Coinbase, populārākais Bitcoin maku, lai kļūtu par pirmo galveno žurnāla izdevējs pieņemt Bitcoin maksājumus. Iniciatīva šodien uzsāka ar Fortune, veselību, šai Old House un Travel + Leisure, tagad pieņem Bitcoin starp dažādām norēķinu iespējām abonēšanu.

Avoti: Coindesk, Time Inc., un Coinbase

Lieks nokrītas no tās 2014. Prognozes Bitcoin Sales

Overstockbecame pirmo lielāko tirgotāju pieņemt Bitcoin kā samaksu par savām precēm, šī gada sākumā. Kompānija paziņoja, ka tā pieņems Bitcoin decembrī 2013., un oficiāli sāka pieņemt Bitcoin maksājumus sākumā 2014. Gada Patrick Byrne, Chief Executive Officer of lieks, norādīja, ka viņa uzņēmums sagaidāms apmēram $ 5 miljoniem Bitcoin pārdošanas 2014. Gadā. Tomēr, tā kā gads tuvojas noslēgumam, uzņēmums tagad saka, ka viņu Bitcoin pārdošanas gadā, iespējams, būs apmēram $ 3 miljonus dolāru-kas ir $ 2 miljoni īsu savas iepriekšējās projekciju.

Avots: NewsBTC

MIT piedāvāt Kripto valūtas Moduļi rudens semestrī 2015.

MIT ir ļoti prestiža universitāte, kas pazīstama ar savu matemātikas un inženierzinātņu programmām, un ir saņēmusi lielu uzmanību šajā Bitcoin sabiedrībā, jo tā dažādās Bitcoin projektiem. Tagad skola paplašina savu interesi par digitālo valūtu, un tiks piedāvā kursus, kas satur moduļus par kriptotehnoloģijas valūtas rudens semestrī 2015..

Jaunais kurss, MIT, būs piedāvājums ir "Datorsistēmas drošība 6,858", un tas ir moduli TorCoin:

"Šajā rakstā mēs ieviest TorCoin, izplatīts konsenss protokolu, pamatojoties uz Bitcoin bloka ķēdē. Šis protokols tiks izmantots, lai izveidotu jaunu mezglu tīklā, un noteikt mezglu derīgumu un joslas platumu. TorCoin darbosies sadarbībā ar TorFlow, esošu kodu, kas paredzēta, lai noteiktu joslas platumu un uzraudzīt mezgla uzvedību, izmantojot RPC interfeisu. Lai apstrādātu skaitļošanas izmaksas kalnrūpniecības, mēs ierosinām daļēji ārpakalpojumus šīs izmaksas uz Bitcoin tīklu, izmantojot esošo darba koplietošanas protokolu. Mēs apspriest mūsu īstenošanu un sniegt analīzi par drošības problēmām. Visbeidzot, mēs piedāvājam konceptuālu, kopā ar iespējamiem virzieniem turpmākam darbam. "

Avots: CoinTelegraph

Dzīvojamā istaba Satoshi atkal atvērts

Dzīvojamā istaba Satoshi ir Austrialia balstīta sabiedrība, kas ļauj klientiem, lai samaksātu dažādus rēķinus ar Bitcoin. Uzņēmums slēdza savas durvis pagājušā gada oktobrī, reaģējot uz Austrālijas tirdzniecības nodokļu likumiem. Tomēr uzņēmums paziņoja, ka tā varētu atsākt, un cilvēki drīz varēs sākt maksāt rēķinus ar Bitcoin vēlreiz.

Daniel Alexiuc Living Room Satoshi par Austrālijas preču un pakalpojumu nodokli:

"Mēs joprojām stingri uzskatām, ka dubultā GST ir jāatceļ Bitcoin būtu galu galā noder kā valūta Austrālijā... Kā uzņēmums, es esmu vīlusies, ka mēs nevaram atbalstīt lielāko Austrālijas apmaiņu brīdī, jo ir daži ļoti talantīgi un profesionāli tērpiem darbojas šeit. Taču mēs varam pārdot savas monētas ārzemēs, un austrāliešu apmaiņu, kuri atbilst GST nolēmumu par biznesa klientiem. "

Avots: NewsBTC

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats