Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Federatīvās Senāta Brazīlijas ir izlaidusi jaunu ziņojumu, kas pēta, kā Bitcoinand citas digitālās valūtās var ietekmēt Brazīlijas ekonomiku. Turklāt ziņojumā izskatīja iespēju Bitcoin regulas ieviešanas. Galu galā, ziņojumā secināts, ka nav pietiekami daudz Bitcoin aktivitāte Brazīlijas tirgos, lai garantētu tūlītēju pagājušo Bitcoin regulējumu. Tā vietā, ziņojumā izteica vēlmi sekot ASV paraugam, kad runa ir par Bitcoin regulējumu, un vienkārši to ar nodokli kā aktīvu:

ASV nodokļu iestādes [ir] noteikts, ka virtuālā valūta ir aktīvs, kas ir jādeklarē un ir pakļauta nodokļiem. Savukārt, ASV Valsts kase ir noteikusi, ka nozīmīgi darījumi bitcoins tiek ziņots varas iestādēm, kā kopīgiem valūtām. Brazīlija jāseko līdzīgu ceļu, bet tikai gadījumā, ja tālākas izplatīšanās šo jauno finanšu aktīva. 

Avots: Coindesk

"Bitcoin: Medības uz Satoshi Nakamoto" tiek atbrīvots pēc kopfinansējuma Campaign

Angļu versija Bitcoin komiksu - radīts Alex Preukschat Josep Busquet, un José Ángel García Ares - ar nosaukumu "Bitcoin: Par Satoshi Nakamoto Hunt", tagad ir pārdošanā pēc veiksmīgas kopfinansējuma kampaņu. Komikss ir darbība stāsts, ka "vijas kopā ar darbības, faktus un izdomājumus par Bitcoin tehnoloģiju un tās" anarhisma cypherpunk kultūru "Preukschat uzskata, ka šis komikss kalpos kā jauns veids, kā izplatīt Bitcoin apziņu visā pasaulē.: 

Mēs jau esam ievērojuši, ka cilvēki, kas nav jāzina par Bitcoin kļūst ieinteresēti Spānijā. Mēs ceram, ka tas pieaugs tuvākajos mēnešos visā pasaulē. Mūsu mērķis tagad ir turpināt meklēt jaunus izdevēji lokalizēts izdevumos visā pasaulē ar atbalstu vietējo Bitcoin kopienu

Avots: Coindesk

 Major Bitcoin Uzņēmumi Slated Host "The World of Bitcoin" Notikums pie CES 2015

Avots: CoinTelegraph

Austrālija nolemj saglabāt Bitcoin Sales Tax

gan liela apjoma opozīciju no Bitcoin kopiena, Austrālija ir nolēmusi saglabāt savu strīdīgs Bitcoin pārdošanas nodokļa. Pēc sākotnējās tiesību aktus, kas izveidota ar nodokli šogad, CoinJar pārvietota un dzīvojamā istaba Satoshi slēgta. Jo dzīvojamā istaba Satoshi ir atkārtoti, tomēr. Bitcoin lietotāji norādīja, ka potenciālam Bitcoin nodoklis ir, lai radītu dubultu aplikšanu ar nodokļiem; ja labs tiek samaksāts ar Bitcoin, pircējam būtu tehniski jāmaksā regulāras pārdošanas nodokli un Bitcoin nodokli.

Avots: CoinTelegraph

BlockTrust Palaiž kopfinansējuma platformu kripto projektiem

BlockTrust ir uzsākusi savu visaptverošu crowdfundingservice par grupveida ķēdes balstītas attīstības projektiem. Artiom VontolazkoCEO un līdzdibinātājs BlockTrust teica, ka "BlockTrust ir pakalpojums, kura mērķis ir nodrošināt spēcīgu risinājumu Blockchain uzņēmējiem." Izstrādātāji un uzņēmējiem, kuri vēlas izmantot šo pakalpojumu, lai saņemtu finansējumu saviem projektiem būs jāiziet apstiprināšanas procesam. Ja projekts atbilst BlockTrust prasībām, tas saņems sertifikātu integritātes un tiks uzskaitītas uzņēmuma mājas lapā, kas ļauj projektu, lai saņemtu finansējumu.

No Vontolazko:

Šie uzņēmēji ir nepieciešama droša, viegli izmantot platformu, lai finansētu savus projektus. Mēs nodrošinām, ka, veicinot krāpšanu bez vidē, kas tirgotājiem un investoriem var izmantot, nevis izmantojuši.

Avots: CoinTelegraph

Charlie Shrem piespriests divu gadu cietumsods

Čārlija Shrem juridiskā cīņa ir oficiāli beigusies. Bijušais izpilddirektors tagad nelaiķis uzņēmuma BitInstant tika dots divu gadu cietumsodu pēc tam. Šis teikums nāk dažus mēnešus pēc tam, kad Shrem vainu atbalstīšana un līdzdalība darbību nelicencētu naudu raida biznesu. Pēc tam, kad no cietuma, Shrem kalpos trīs gadu uzraudzīti atbrīvots.

Tiesā, Charlie Shrem atzina viņa nelikumīgu rīcību, norādot, ka "man nav attaisnojumi par to, ko es darīju. Es lauza likumu, un es lauza to slikti. "

Avots: Coindesk

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Par Bitcoin krāniem

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets