Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Uzticība ir veidota ar konsekvenci. Bitcoin ir atzīts konsekvences trūkums ir daudz no tā, kas tur, kas vēl pilnībā nostiprinājusies parasto finanšu leery pieņemot Bitcoinor bloks ķēdes balstītu tehnoloģiju.

Putnēns kriptonauda ir bijusi savu daļu augšanas sāpes. Starp tiem, apjukums tuvojas skaidrā Bitcoin cenu vērtēšanai, likviditātes trūkumu, un dažas augsta līmeņa BTC apmaiņas sabrūk. Vairāki dalībnieki finanšu elites skaidri viņu atturīgs jūtas, kad lūgts dalīties savās domās par Bitcoin šoruden ir naudas 20/20 konferences laikā.

Biežāk nekā nav, cenu svārstīgums ir norādīts kā avots jāuztraucas par skeptiķiem. Taču tirgus, kas ir bieži, salīdzinot ar Bitcoin, ASV akciju tirgus, ir upuri uz savu nepastāvību.

Avāriju No Shadows Centrālās Trust

 

Oktobris 24, 1929. Desmit gadu ilgas spekulatīvi boom šūpoles uz krūšutēls. Vairāk nekā 12 miljoni akcijas tiek tirgotas vienā dienā, jo sabiedrībai padara palaist uz bankām un biržām, nosūtot biržas lentes un investoriem kokoni.

19. Oktobris, 1987. FED mēģina savaldīt atpakaļ pārkaršanas tautsaimniecību, paaugstinot procentu likmes, izraisot lavīnu pārdošanas uzdevumu par nākotnes līgumu tirgū. Rezultātā $ 500 miljardi tiek izbrāķēti no Dow Jones Industrial indekss pie augstumā 5 gadu buļļa tirgū.

2008. Gada 29. Septembris, Lehman Brothers, Merrill Lynch un Fannie Mae un Freddie Mac ciest būtisku finansiālo traumu no pārmērīgas uz augsta riska hipotekāro kredītu tirgū. Dow pilieni rekordu 774 punktus pēc valdības plānotā sanācijai stendus kongresā.

Viena atteice slēpjas kāda dublē parasto finanšu sistēmu; centralizēta uzticēšanos.

Uzticēšanās brokeru ka aizdoto investori 65% nominālvērtību krājumiem rezervi.

Uzticieties lēmumu pieņemšanā no centrālās bankas.

Uzticība maksātspēju slēptu tīklu atvasinājumu vērts triljoniem.

Saskaņā ar Paul Volcker, bijušais priekšsēdētājs ASV Federālo rezervju, pārredzamība parasto finanšu šķiet, kļūst arvien apmākušās kā laiks iet ar. "Mēs esam pārgājuši no komerciālā-bankas orientēta, ļoti regulēta finanšu sistēmu, ar ļoti daudz sarežģītu un ļoti inženierijas sistēmu. Šodien daudz finanšu starpniecības notiek tirgos ārpus efektīvai oficiālai pārraudzību un uzraudzību, visi apvalka nezināmu triljoniem atvasināto instrumentu. "

Bitcoin: stumšana Finanses gaismā Decentralizācija

Borne no haosa ir decentralizēta finansējumu. Vienkārši ielikt Satoshi s Bitcoin balta papīra "Mēs esam ierosinājuši sistēmu elektronisko darījumu nepaļaujoties uz uzticību". Komplekss puzzle finanšu starpniecības tiek atveidots unnecessarywith Bitcoin ir bloka ķēdē.

Ironiski, "noslēpumains" bloķēt ķēdes sabiedrisko ledgeris daudz vieglāk saprast, nekā mezgloti up tīklā parasto vērtspapīru tirgū. Bet, kamēr Bitcoin tīkls var būt vieglāk saprast, nekā mantotajā finanšu sistēmā nepadara Bitcoin jebkurš vieglāk izmantot nekā dolārs, jo vienkāršo faktu, ka dolāra joprojām visplašāk pieņemts apmaiņas līdzeklis (vismaz ASV). Tātad, ja kāds tiek maksāta darba alga, kas BTCfor nodrošinot darba vai labs, tie būs pirmie apmaiņas dolāru Bitcoin.

Radītā saikne starp Fiat un BTC

Šeit rodas punktu pretrunu. Viens ir jāizmanto valūtu nodrošināti ar centralizētu uzticēšanās veikt darījumu par decentralizētu tīklu BTC. Pamudinot BTC lietotājiem uzglabāt bagātību (vismaz uz brīdi), šajā pašā valūtā, ka viņi cenšas, lai pasargātu savu bagātību no. Tādējādi padarot BTC / USD apmaiņas atbildīgas par saimniecību pietiekami daudz rezervju, lai nodrošinātu sadarbspēju starp dolāru un BTC un vāks darījuma partnera riska options / atvasinājumu līgumu.

No interešu starp kādas BTC / USD maiņas centralizēto raksturu un vēlmi par saviem klientiem, lai veiktu darījumus ar decentralizētu tīklu konfliktā komplikācijas ir skaidrs. Krāpšana un manipulācija ir novest pie sabrukuma apmaiņu (jo īpaši Kalns GOX). Jutīgi dati nodrošināti ar biržās tika izmantotas par zādzībām (jaunākajās Bitstamp karsto maka kapāt). Šādas komplikācijas ir papildu kaitējums no ekosistēmas, kas aug ārā savus topošos posmus un kustīgu savu ceļu tuvāk decentralizāciju.

Kur ideāla vīzija par bloka ķēdes balstītu decentralizētu ekonomiskajā sistēmā atbilst realitāti ekonomiku, kas joprojām ir atkarīga no fiat valūtu? CoinBrief rakstnieks Evan Faggart nesen atzīmēja sekas apprecot Bitcoin banku un centrālo banku, "Bitcoin bankas būtu nopietns potenciāls mazinājuši banku sistēmas spēju ražot biznesa ciklus (vai svārstības). Tomēr (pieņemot fiat valūta bija nepieciešams, lai nodokļu samaksas), centrālās bankas joprojām nopietni apdraud ekonomikas stabilitāti neatkarīgi no Bitcoin pozitīviem efektiem, jo ​​tie joprojām saglabā spēku radīt dekrēta nauda un dodot bankām lieko rezerves. "Par Bitcoin turēt pietiekami ietekmi, lai mazinātu svārstības, un paļaušanos uz fiat valūtā, vispirms ir plašāk pieņemts. Jauninājumi vēlu Bitcoin ecosystemindicate ka progress ir panākts, lai plašāku izplatību pieņemšanu.

Bitcoin 2,0

2014 gads bija Bitcoin 2.0

Izstrādātāji pulcējās Bitcoin, ar Bitcoin šobrīd kas ir 31stmost šķelts krātuve par GitHub, un bloķēt ķēdes balstītas tehnoloģijas. Plūsmas riska kapitāla drīz sekoja aiz atbalstīt topošos idejas šīs kopienas. 2014 redzēja esamību 582 Bitcoin uzsācējiem atbilstoši AngelList. Pieaugums no 193 2013. Un 13 2012. Gadā.

Jaunas no Bitcoin 2.0 tirgus līderi bija kontrahentu, platforma, kas piesaista Bitcoin bloks ķēdes protokolu, lai ļautu vienādranga finanšu mijiedarbība bez darījuma partnera risku, Blockstream, kas izstrādā priekšstatu pazīstams kā "sānu ķēdes", un Ethereum A platformu, kas ļauj to pašu peer to peer finanšu mijiedarbību, izmantojot alternatīvu bloka ķēdē. Dibinātāji darījumu partneri nesen dalījās pozitīvu perspektīvu līdz 2015. Gadam sekojošā blog post. "(Mēs), ir satraukti par milzīgu izaugsmi, un mainīt 2015 var dot par blockchain tehnoloģiju pieņemšanai".

Pieņemšana blockchain tehnoloģijas nav jākavē ar izpratnes trūkumu no potenciālo lietotāju. Viens nav nepieciešams zināt ins un outs šīs tehnoloģijas, lai baudīt tās priekšrocības. Novēlējumu atbalsojās riska partneris Adam Ludwin no RRE Ventures "Tā (Bitcoin) ir agrīnās interneta kvalitāti. Cilvēki faktiski nav zināt kaut ko par to, kā tā darbojas, bet tie nav nepieciešams zināt, vai aprūpe. Viņi vienkārši zina, tie savukārt savu datoru, un var pārbaudīt e-pastu "The iespēju izveidot programmu, kas popularizē priekšrocības Bitcoin ir decentralizēta tehnoloģija:.. Maksājuma brīvību, tuvu nulles maksas un noņemšana starpnieku, kas gaida, mēs varam redzēt platforma izmantot šo iespēju ātrāk nekā vēlāk.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ