Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Kopējā jauda Bitcoinnetwork ir sadalīti pa 100 petahashes sekundē (PH / s), kas pirmo reizi parādījās kriptonauda ir piecu gadu dzīves. Saskaņā ar blockchain.info hash likme sasniedza 103,4 PH / s trešdien pirms svārstības atpakaļ uz leju līdz 85,3 PH / s ceturtdien. Tas cēlās piektdien ap 98 PH / s, un, iespējams, pārtraukums 100 atkal pār weekend.

Bitcoin hash likme ir mērījums visa tīkla skaitļošanas jaudu, ar plašu sistēmu kalnračiem, kas veic sarežģītus matemātiskus aprēķinus, lai nodrošinātu, ka blockchain radīts - Bitcoin publisko virsgrāmatu par visiem darījumiem, kas jebkad noticis.

Hash rādītājs parasti pieaug, jo Bitcoin mininggets grūtāk un energoietilpīgās kā laiks iet tālāk un vairāk cilvēku pievienoties tīklam. Tur ir tikai tik daudz, BTC jāveic, nodrošinot vienotu blockchain, un ogļrači ir bruņošanās sacensību skaitļošanas jaudas prasīt tik daudz bloku atlīdzības, cik iespējams.

Bitcoin Mining ir Smieklīgi Competitive

Šis stimuls darboties aizvien stingrāki automātus tīklā ir radījusi vēl nebijušu pieaugumu kolektīvās apstrādes jaudu. Pagāja Bitcoin pieci veseli gadi, lai sasniegtu 10 pH / s jaucējsummas varu, un tagad tas svārstās, ka daudz par katru dienu. Tas ir apliecinājums neticami enerģijas ieguldīts infrastruktūrā, kā arī stāvas šķēršļu ikvienam, kas interesējas par Bitcoin kalnrūpniecībā.

Straujo jaukšanu varas ir atbalstāmais ar ASICs vai lietojumprogrammu specifiskās integrālās shēmas, kas ir būtībā datori, kas pastāv vienīgi mine Bitcoin. Tie ir neticami spēcīgs - top-of-the-line KnCMinerboasts a minimum3000 GH / s jaucējsummas ātrumu. Tomēr tas pats stends maksā gandrīz $ 6000, un tas ir jāmaksā tikai Bitcoin vai tiešu bankas pārskaitījumu. Lieki piebilst, ka barjera ienākšanai Bitcoin kalnrūpniecības ir ļoti augsta.

Bitcoin ir Ložņu Centralizācija

Breaking patvaļīgu līniju 100 PH / s sakrita ar nesenais strīds Bitcoin ieguves baseins GHash.IO un tās pārmērīgi kontrolē ~ 45% no tīkla. Ja kāds subjekts iegūst 51% no tīkla, to, kas ir pazīstams kā "51% uzbrukuma", varētu tikt uzsākta pret Bitcoin. Tas ļautu uzbrucējs vēlreiz tērēt darījumus, un, iespējams, pat jāslēdz tīklu. Tomēr GHash.IO ir noliedza jebkādus nodomus, lai uzsāktu šādu uzbrukumu, minot savu dūšīgs ieguldījumus Bitcoin ekosistēmā.

Bitcoin ir rekorda hash līmenis liecina par to, cik daudz ieguves tīkls ir pieaudzis dažu gadu laikā, sākot no patiesi pazemīgs pirmsākumiem uz plaukstošajai nozarei spēcīgu kalnračiem, kas nodrošinātu blockchain. Diemžēl, liels gabals no viņu pūles - vairāk nekā 42 PH / s laikā šī rakstiski - tiek novirzīta caur masveida kalnrūpniecības baseinu GHash.IO. Tā ir zīme, ka Bitcoin ieguve pieaug vairāk centralizēta, un tas ir jautājums, ka sabiedrībai ir jārisina - vienā vai otrā veidā.

Bitcoin kā Force of Nature

Neatkarīgi no debatēm par ieguves baseini, tas ir aizraujoši domāt par milzīgais spēks, kas ir aiz Bitcoin tīklā. Blockchain ir pamats, lai pasaulē pirmo decentralizētu digitālo valūtu, un tas ir aprīkots ar vairāk nekā 100 PH / s skaitļošanas spēka. Šis fakts vien nozīmē, ka Bitcoin tīklam ir neticami - Patiešām, rekordu - spēks aiz tā paša infrastruktūru. Tas ir tikai žēl, ka iegūt 51% no kalnrūpniecības jaudas dotāciju netaisnīgi spējām.

Kā Uncle Ben tik daiļrunīgi teica: "Ar lielu spēku nāk liela atbildība."

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats