Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104% | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

CoinDesk ir reportedthat OKCoin, ķīniešu Bitcoinexchange, ir veikta revīzija, un atklājis, ka tās rezerves stāvēt pie 104% no klientu noguldījumiem. Šis skaitlis nozīmē, ka maiņa ir pietiekami daudz naudas rezerves atbrīvot 100% no sava klienta depozītu, vienlaikus atstājot tos ar papildu 4%.

Bitcoin apmaiņa ir norādījusi, ka tā ir arī plāno veikt saturu no savām rezervēm vairāk caurspīdīgiem sabiedrībai; OKCoin strādā par kriptogrāfisko konta verifikācijas sistēmu pazīstams kā Merkle treesystem. Šī sistēma ļautu indivīdiem, lai pārliecinātos, ka Bitcoin apmaiņa ir saturu sava konta uz rezervi, pārbaudīja pilnu audita un pieejami atsaukšanu.

Par OKCoin audits notika četras dienas, lai pabeigtu, un veica Stefan Thomas, galvenā tehniskā amatpersonai Ripple Labs, kurš piedāvāja savus pakalpojumus Bitcoin apmaiņu bez maksas. Saskaņā ar CoinDesk, Thomas iepriekš novedusi auditu uz divām citām, populāru Bitcoin apmaiņu: Kraken un Bitfinex. OKCoin CEO Star Xu, atzina, ka šis audits pierāda tikai pilnas rezerves apmaiņā uz īsu laika periodu. Tomēr Xu teica, ka viņa uzņēmums plāno pieņemt regulāru grafiku sastādīšanas, lai nodrošinātu pārskatāmību un sniedz drošības sajūtu OKCoin klientu.

Skatiet šo citātu no Star Xu, kā redzams uz oriģinālā CoinDesk rakstu:

Mēs vienmēr esam centušies nodrošināt mūsu klientus ar pārliecību OKCoin drošības un pasaules klases tehnoloģijas arhitektūru. Lai gan daudzi Bitcoin uzņēmumi ir runājuši par to pārredzama, tikai nedaudz ir veikušas vajadzīgos pasākumus.

CoinDesk norādīja, ka citi Ķīnas Bitcoin apmaiņa ir gatavojas revīzijām pašu, cerot, lai nostiprinātu savu klientu uzticību. BTC Ķīna paziņoja 19. Augustā, ka tas nesīs neatkarīgā, trešo pušu revīzijas pakalpojumu pārbaudīt gan savu karsto un auksto maciņus, lai klienti var būt pārliecināti, ka viņu līdzekļi ir droši un pieejami tiem jebkurā laikā. Turklāt Huobi attīstās Merkle koku pārbaudes sistēmu paši, lai klienti var droši pārbaudīt savu, individuālo kontu, lai pārliecinātos, ka viņu nauda ir pieejama.

Kur BTC Ķīna un Huboi Stāvēt uz pieprasījumu pēc apliecinājuma Rezerves

Huboi Stājas Reddit

Kā minēts iepriekš, gan BTC Ķīnas un Huboi ir paziņojušas, ka tās plāno īstenot pilnīgu auditu un izstrādāt metodes, kas ļauj klientiem, lai individuāli pārbaudīt savus kontus. Tomēr abi Bitcoin apmaiņa ir piedāvājuši papildu komentārus attiecībā uz neseno pieprasījumu apmaiņu jāpierāda no savām rezervēm.

Huboi veikts post Redditthat detalizēti savu nostāju par situāciju. Šeit ir divi citāti no šīs Reddit pastu, kas parāda, kur Huboi stāv apliecinājumu rezervēm:

Tā rezultātā sabrukuma MtGox, sabiedrības uzticība Bitcoin nozarē bija dziļi sakrata, īpašu uzmanību pievēršot apmaiņu un citiem pakalpojumu sniedzējiem, kas tur lietotāju privātās atslēgas. Šī neuzticēšanās joprojām kavējas (ne tikai no GOX bet daudziem citiem hacks un krāpšanu) un kavē plašākas sabiedrības atbalstu Bitcoin. Ar ievērojamu cenu kritumu pēdējo dienu laikā, ietekmīgi komentētāji ķīniešu Bitcoin kopienai apsūdz Ķīnas apmaiņu darbojas daļējām rezervju sistēmas un mudināja apmaiņu atvērt un pierādīt 100% rezerves.

Iekšējie datu analīze liecina, ka no visiem BTC Huobi lietotāja kontu, tikai 20% tiek aktīvi tirgotas. Otra 80% parasti paliek apslēpta, izņemot lielāko tirgus svārstībām laikā. Dati no ne-ķīniešu biržās ir gandrīz noteikti ir atšķirīgs. Iemesls var izskaidrot ar lielu atšķirību Bitcoin lietotāju paradumiem. Lielākā daļa ķīniešu Bitcoin lietotāju ārstēt apmaiņu, piemēram, bankām, uzticoties viņu ilgtermiņa Bitcoin ieguldījumiem rokās trešās puses. Lielākā daļa starptautisko lietotāju, no otras puses, veikt Bitcoin moto "būt savas bankas" uz sirdi, un saglabāt savu ilgtermiņa Bitcoin ieguldījumiem ar savu kontroli (ja tie ir pievērst uzmanību klasē).

BTC Ķīna Izvērst klientu apkalpošanas dienestu

BTC Ķīnā norādīja, ka viņi jau dara saturs viņu pasūtījumu pilnībā pieejama, bet arī sāka veicot ikgadējo auditu no savām rezervēm. BTC Ķīna pārstāvis nodrošina CoinDesk ka neatkarīga auditorfirma viņi nolīgt izpētīt savas rezerves būs cienījama auditori, un būs pieejami pilnīgi anonīmi konta informāciju.

Skatiet šo komentāru dota CoinDesk ar BTC Ķīnas pārstāvis:

Kamēr mūsu auditori ir ievērojama ietvaros Ķīnas Bitcoin sabiedrībā, mēs apzināmies, ka daudzi no mūsu starptautiskajiem lietotājiem tie var būt zināms. Kā starptautiska platforma, tas ir ļoti svarīgi, lai mums, ka visi mūsu lietotājiem, esošajiem vai potenciālajiem, ir ticība mūsu drošībai un stabilitātei kā apmaiņu.

Pieaugumu neuzticēšanos Bitcoin biržās

Kopš neveiksmes Mt. Gox, neuzticēšanās Bitcoin apmaiņu starp arvien pieaugošo daļu Bitcoin kopienai. Apsūdzības pret GOX un tās līderi, Mark Karpeles, tostarp krāpšanas, zādzības, un darbojas līdzīgi frekvenču rezerves banka, ir radījis daudz dalībnieku sabiedrībā būtu apnicis jebkuru Bitcoin apmaiņu.

Šī neuzticēšanās ir pieaudzis tikai kopā popularitāti maržinālās tirdzniecības par Bitcoin apmaiņu. Pirmais pieņēma Bitfinex un BTC-e pagājušajā gadā, maržinālā tirdzniecība ļauj investoriem aizņemties naudu no apmaiņas un līdzsvarot savus Bitcoin investīcijas. Tas kredīts, ko Bitcoin apmaiņu izsniegta veicina aizvien Bitcoin cenu; ja maržinālā tirdzniecība kļūst par plaši izmanto ieguldījumu metodi, tad lielas porcijas Bitcoin vērtības nāks no kredīta. Tas ne tikai jēdziens rada bažas, kādas Bitcoin kredītu burbuli-kas ir noticis mazos mērogos nesen, ar diviem flash-avārijām uz Bitfinex un BTC-e, kurus, visticamāk, ko izraisa starpības izsaucēja, bet arī stiprina pieņēmumus dažu skeptiska locekļi Bitcoin kopiena, ka informācijas apmaiņa ir skatījies frakcionētu rezerves aizdevumu.

Ar aizdodot naudu seguma pircējiem, apmaiņa būtu, saskaņā ar šiem skeptiķiem, ir jāņem līdzekļus no kontiem citiem ieguldītājiem, kas tādējādi padara apmaiņu nespēj atbrīvot 100% no savām rezervēm, lai saviem klientiem vienlaicīgi. Tomēr OKCoin revīzija, atklājot, ka tā ir vairāk nekā 100% rezerves, kopā ar solījumiem auditu citu biržās, var atvieglot prātus dažu biedru sabiedrībā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas