Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Šī autora viedoklis ne vienmēr atspoguļo Monētu Brief.

Kopienas Diskusija par NYDFS "ierosinātā Bitcoin Regulā

Dažu pēdējo nedēļu laikā ir bijusi pārpilna ar diskusiju par BitLicense, ierosināto Bitcoinregulation nāk no Ņujorkas departamenta Financial Services (NYDFS). Vada Ben Lawsky, departaments ir uzsākusi veidot licencēšanas sistēmu, kas visi Bitcoin uzņēmumiem, kas veic uzņēmējdarbību valstī Ņujorkas būtu atbilstošu. Šī ierosinātā regula ir, protams, ir izpildītas ar naidīgumu no kopienas. Lielākā locekļi Bitcoin kopiena piekrīt, ka BitLicense, ja to dara likuma tā pašreizējā formā, palielinātu uzņēmējdarbības izmaksas, un tādējādi ierobežot konkurenci un apdraudēt patērētāju privātumu, vismaz. Daži kopienas locekļiem, kas ņem vairāk ideoloģiskā pieeja Bitcoin regulējumu, apgalvoja, ka jebkuri likumos attiecībā uz digitālo valūtu allwould apdraudēt mērķi radīt Bitcoin, tāpēc mums vajadzētu atturēties no nešķērsojot digitālo valūtas likumdošanu.

Neskatoties uz kopienas opozīciju BitLicense priekšlikumu, tur nebija ļoti daudz ietekmīgi locekļi Bitcoin kopienas, kas pastiprināti un izteicās pret NYDFS līdz pēdējo nedēļu laikā. Pirmie divi populāri spēlētāji kriptogrāfiskā pasaulē, kas izteicās pret regula, ka šis autors apzinās, bija Andreas Antonopoulos un Erik Voorhees. Šie divi vīri ir runāt par BitLicense kādu laiku, bet divas no savām jaunākajām diskusijām par NYDFS "priekšlikumu, var atrast šeit: Andreas Antonopoulos runājot ar Džefrijs Tuckerand Ērika Voorheesspeaking ar monētām nostādņu Sean saviebties. Pēc šīs divas kopienas locekļus, Jim Harper-globālā politika advokāts Bitcoin fonda rakstīja atklātu letterto uz NYDFS un pieprasīja pagarinājumu komentējot periodā, starp citām lietām. Pēc šī atklātā vēstule tika publicēta, aplis ir Jeremy Allaire palāta Digital Tirdzniecības un pārstāvji no MERCATUS centra visus uzlabotas savas atbildes-viss, kas uzsvēra nepieciešamību plašām publiskām komentējot periodā.

Tomēr viņu piezīmes nebija gandrīz par brīvu tirgu orientētai atzinumiem Antonopoulus un Voorhees. Fonds, konkrētāk, ir veikusi visnotaļ anti-Liberty pieeju nākotnes Bitcoin regulējumu. Jinyoung Englund, sakaru direktors Fonda, atbildot uz manu op-Edon Jim Harper vēstulē NYDFS, paredzēts monētu Brief ar vairākiem dokumentiem, kas bija paredzēti, lai kalpotu kā piemērus Fonda oficiālo nostāju par Bitcoin regulējumu, jo manas apsūdzībām viņiem bija acīmredzami nepareizi. Viens konkrēts dokuments bija noraksts par testimonygiven Marco Santori, priekšsēdētājs par normatīvo lietu komisijas Bitcoin Foundation, tiesas sēdē par Ņujorkas BitLicense priekšlikumu. Šajā runā, Santori skaidri norādīja, ka viņš atbalsta vienotu, globālu, Bitcoin regulēšanas. Ņemot vērā faktu, ka viņš apliecina vārdā fonda, mums ir pieņemts, ka šāda veida noteikumu ir tas, ko pārējie Fonda cer sasniegt, kā arī.

Mēs uzskatām šīs uzklausīšanas kā turpinājums ļoti nepieciešams saruna starp valstīm un federālā valdība par to, kā racionalizēta, standartizēta un pilnībā aizsardzības pārvaldes sistēma var tikt izstrādāta ASV kopumā, un, iespējams, starptautiski.

Mēģina Pārrunāt par Bitcoin Regulā ir atkritumi Time, mēs tikai pārejošā procesa

 

Kāpēc fonds, kopā ar citām organizācijām un indivīdiem, ņemot šāda politiska pieeja Bitcoin regulējumu? Kāpēc viņi grimst tik daudz laika, pūļu un tik lielu daudzumu no kopienas naudu politiskajā iekārtā? Tas ir ļoti maz ticams, ka viņi saņems nekādus nozīmīgus rezultātus; niecīgais extensionto publiskajā komentējot periodā BitLicense kalpo kā ideāls, taču bēdīgo piemēru veltīgums Fonda taktika lūdzot politiķiem. Un šis apgalvojums ir ne tikai atsauce uz aizstāvot brīvo tirgu. Pat Fonda mērķis izveidot globālu Bitcoin regulējumu, kas ir "izdevīga", un netiks sasniegts kopiena orientētu. Regulatori paies kāds veida likumiem viņi vēlas, neatkarīgi no tā, kas stāv pretstatā tiem vai kā skaļi viņu ienaidnieki kliegt.

Turklāt, ja Bitcoin kādreiz sasniegs savu pilno potenciālu, un kļūst par vispārpieņemtu valūtu, tad viss šis posms integrēt digitālo valūtu esošajos finanšu infrastruktūrām ir pilnīgi īslaicīga. Tātad, mums nevajadzētu izšķērdēt tik daudz laika un naudas, mēģinot iemesls ar birokrāti un politiķi, ir novirzīt lielu kapitāla apjomu prom no patiesi produktīviem Bitcoin projektiem un par pagaidu un neveiksmīgām politiskās cīņas. Bitcoin tika izstrādāta, lai darbotos ārpus tradicionālajām finanšu sistēmu, tādējādi cenšoties integrēt to šajās sistēmās, ir komisks labākajā.

Bitcoin nākotne ir nomainot pašreizējo sistēmu

Regulatori var nodot jebkurā drakoniskus likumus viņi vēlas, bet tas būs veltīgi; ja Bitcoin uzkrāts pietiekami liels tirgus pieprasījums, tas būs zelt, saskaroties ar jebkādu mēģinājumu apspiest to. Punkts ir, ka Bitcoin nav vajadzēja būt "drošs." Tas nevar pastāvīgi piesiet jebkurai valsts iestādei vai noteikt likumus. Un tas nav nepieciešams, lai būtu, vai nu. Norises kriptogrāfiskā ekosistēmā ir vairāk nekā pierādīts, ka bezmaksas un neregulēta tirgus spēj efektīvi risināt problēmas. Vienkārši runājot, tie, kas ir padarīt pilna laika darbu no mēģina vienoties ar valdībām, ir, lielākoties, izšķērdēt savu laiku.

Early Bitcoin Regula var būt bīstams

Mums ir jāpārliecinās, ka agri noteikumi nav nosmakt Bitcoin. Tas būtu pārāk ideālistiski domāt, ka Bitcoin, tā pašreizējā stāvoklī, varētu izdzīvot konfiscējošu vai pārmērīgi likumdošanu. Tāpēc ir nepieciešams iemesls ar valdībām un cīnīties savus ierosinātos noteikumus, lai zināmā mērā. Tomēr tas nav tas, ko fonds un tās vienaudžu organizācijas dara. Tie nav mēģina novērst regulējumu, viņi atmetuši jau pieņemot neizbēgamību ierobežojošiem Bitcoin likumus un lūdzot diminutions šajā smaguma šiem likumiem.

Protams, daži tiesību akti ir neizbēgama. Bet ja sabiedrība pavada tik daudz laika un pūļu, lai uzlabotu Bitcoin un tās ekonomisko infrastruktūru, jo tā kliedza uz birokrātiem, tad likumi, kas būs neizbēgamas nodotas būs maz, lai nav ietekmes uz Bitcoin ekonomiku. Mērķis ir, lai saglabātu veselīgu, pārejas sistēmu, lai radītu hibrīdu starp tradicionālo finanšu infrastruktūru un pilnīgi izplaucis, šifrēšanas ekonomiku. Tāpēc, ja mums ir lobē valdību, tad mums vajadzētu darīt, cenšoties novērst drakoniskos tiesību aktus, nevis veicinātu to, ar domu, ka ar regulu par mūsu noteikumiem būs kaut kā padarīt to mazāk ierobežojoši.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Bitcoins Growing pieņemšana: 6 veidi, kā izmantot BTC

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Bitcoin paskaidroja 3:30 minūtēs

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes