Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Bitcoinjust ieguva nedaudz mājīgāku ar sociālo mediju, un tagad tas ir vieglāk nekā jebkad, lai nosūtītu digitālo valūtu draugiem un ģimeni, kam nav iepriekšējas zināšanas par kriptonauda.

San Francisco balstītas QuickCoin ir izstrādājusi vienkāršu tīmekļa appthat ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar Facebook un nosūtīt Bitcoin ikvienam savā draugu sarakstā. Lietotnes ir gluda, optimizētas mobilajām ierīcēm un īpaši pielāgota cilvēkiem pazīstami ar sociālo tīklu.

Ir bijuši iepriekšējie mēģinājumi integrēt Bitcoin maksājumus ar Facebook, bet QuickCoin produkts ir pirmais, lai padarītu šo procesu tieši vienkāršs, bez pienākuma zināt, kā QR kodi vai publiskas atslēgas darbu. Tas ir tik vienkārši, lai nosūtītu Bitcoin kā tas ir izlikt uz kāda siena vai ziņu viņiem.

Kā tas strādā

Izveidojot QuickCoin maku ir ātri, vienkārši pieprasot Facebook login un atļauju piekļūt draugu sarakstu. Web App, tad parādīs meklēšanas draugu sarakstu ar ikonu zaļu "Nosūtīt" blakus katram vārdam.

Seifa ir apzīmēts gan dolāros un ekvivalentu summu "biti" - norēķinu vienība, ko rada QuickCoin, kurā 1 bits = 0,000001 BTC = $ 0,00058 pēc kārtējā maiņas kursa. Izmantojot šo shēmu, 1000 biti - kas es esmu sūtīšanu uz vairākām savām Facebook draugiem - ir aptuveni 58 centiem.

Pēc tam, kad darījums tiek veikts, sūtītājs var ievietot uz drauga sienas vai nosūtītu privātu ziņu ar paziņojumu, ka viņi saņēmuši Bitcoins. Pēc tam viņi var pieteikties uz QuickCoin maku sevi un izņemt līdzekļus, vai sūtīt naudu kādam citam Facebook. Depozīta un izņemšanas sistēma ir ļoti ātra un neprasa gaida apstiprinājumu.

Šobrīd QuickCoin skuj 0,0001 BTC (100 bitiem, vai 5 centi) no augšas katrā darījumā ar Facebook draugu, lai samaksātu standarta Miner maksas, Bitcoin lietotāji ir pazīstami ar. Visi darījumi tiek veikti uz blockchain, kas nozīmē, ka QuickCoin padarīja gudro lēmumu ne apvienojot līdzekļus iekšējā sistēma, kas var tikt apdraudēta. Sociālo maks ir veidota kā plānā slānī virs jau spēcīgas Bitcoin maksājumu protokolu.

Attīstās ekosistēmā

QuickCoin vienkāršais Facebook maku ir zīme Bitcoin pieaugošo brieduma un integrācija ar esošajām sistēmām. Tā vietā, lai gaida uzņēmumam, piemēram, Facebook, lai integrētu digitālo valūtu savā sociālajā tīklā, ambiciozi uzņēmēji ēkas pārrobežu platformu saderību par to pašu.

Iepriekš Bitcoin ir integrēta ar citiem sociālajiem tīkliem, izmantojot instrumentus, piemēram, Bitcoin Padoms Bot par Reddit, un TipperCoin kontu Twitter. Tomēr līdz šim nebija labs instruments, lai nosūtītu monētu pār Facebook populārāko sociālo tīklu.

Kā Bitcoin ekosistēma turpina attīstīties, ir neapšaubāmi būs vēl mēģinājumi integrēt digitālo valūtu ar sociālo tīklu un veikt pieredzes mērķorientētām vien iespējams. Varbūt kādā brīdī tas būs tik viegli "tip" Facebook draugu ar Bitcoin kā tas ir noklikšķiniet uz "Like" par savu statusu.

QuickCoin ir apsolījis, ka Facebook sociālā maka ir tikai savu pirmo produktu, un vairāk funkcijas un partnerības ir Drīzumā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ