Par Bitcoin un Bailes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Par Bitcoin un Bailes

Par Bitcoin un Bailes

Atruna: autores paustie viedokļi ne vienmēr atspoguļo viedokli par monētu Brief.  

Kā Bitcoin turpina augt popularitāte, tas ir strauji atstājot aiz kriptogrāfiskā anarhistu kustību radās, ka tā. Tas ir standarta process, kurā inovatīvs uzņēmums kļūst mainstream iestādi. Nepastāvot regulas durvis ir atvērtas visu veidu izkrāpšanu, kas paredzēti, lai daļa jums ar jūsu bitcoins. Lai gan tas ir viegli, vienkārši paraustīt plecus un teikt upuri pelna savu likteni, jo tie bija muļķīgi un nepiesardzīgs, ka attieksme ir gan neproduktīva un diezgan condescending. Jā, daži mīnusi ir diezgan skaidrs, bet ilgi con darbojas iegūt zīmes uzticību, darbojoties pilnīgi vienkāršā veidā, lai iegūtu lielāko iespējamo summu pirms slēgšanas veikalu un izzūd līdz ar naudu. Narkotiku tirgus Atlantis ir labs piemērs tam, ka, lai gan Silk Road 2.0 kalpo kā letes uz to. Un tad ir situācijas, piemēram, Mt. Gox kas ir vai nu incidenti kolosāls krāpšanu vai satriecoša nekompetenci. Katrā ziņā, Karpeles pastaigas bezmaksas un saņemtu samaksu, kamēr visi pārējie kļūst jātulko.

Tie ir ļoti reālas bažas, ka jārisina, lai veicinātu plašu pieņemšanu. Un šie ir vien iemeslus, ko autoritārie režīmi, piemēram, Krieviju un Ķīnu, kad viņi aizliegt uzņēmumus no cilvēku tirdzniecības crypto. Neskatoties uz to, ka šie režīmi ir tendence pieder bankām, ir grūtības argumentēt viņiem nav taisnība. Un tas ir iemesls, kāpēc Ben Lawsky no Ņujorkas departamenta Finanšu pakalpojumu ir veidojusies ierosinātos noteikumus, kas būtu efektīvi kroplis Bitcoin start-ups, pieprasot zibenīgi detalizētu uzskaiti un ziņošanu par katru darījumu, kas notiek, viss nosaukumu naudas atmazgāšanu novēršanai, un finansējums noziedzīgiem uzņēmumiem, piemēram, narkotiku karteļiem, cilvēku tirdzniecību un terorismu.

Mana kolēģe šeit Monētu Brief, Šons Vince nesen ziņoja par šo attīstību, kā arī, un viņš ir pārliecināts, ka noteikumi tiks noraidīts, jo prasības ir apgrūtinoši un apgrūtinoša. Lai gan es, protams, ceru, ka viņš ir pareizs, es neesmu pārliecināts, viņi būs. Un es esmu vēl pārliecināts, ka šie noteikumi, ja galīgais projekts ir pieņemts, tiks vienpusīgu ļoti stipri pret mazajiem Bitcoin operatoriem. Par manu blogu es ievietojis video Andreas Antonopolous pie Dogecon SF atpakaļ aprīlī, kad viņš runāja kaislīgi un dedzīgi par nožēlojamo stāvokli viesstrādniekiem, kas maksā smieklīgi transakcijas maksu, lai nosūtītu naudu mājās, saviem radiniekiem. Es aicinu jūs, lai ņemtu laiku, lai noskatītos video, pirms turpināt šo rakstu.

Vai tu patiešām domā, ka iestādes viņš minētie gatavojas slinki pieņemt par $ 50 miljardu zaudējumus gadā? Kas par visām citām maksām, zaudēt ar pieaugumu par kriptogrāfijas valūtas? Vai jūs domājat, ka viņi gatavojas tikai paraustīt plecus un iet klusi uz nakti?

Man nav. Patiesībā, es domāju, ka viņi gatavojas cīnīties zobu un nagu apspiest vai gāzt Bitcoin pie katras izdevības. Capital One, piemēram, ir bijis par headhunt pēdējā augstas kvalitātes programmētāji ar interesi kriptonauda. Ir arī jautājums par Bitcoin Foundation direktors Broka Pierce publiski strādājot par Bitcoin konkurējošo Realcoin, crypto nodrošināti ar ASV dolāru. Es iedomāties tas kutēšana esošās finanšu sistēmas rozā, jo tie jau kontrolē ASV dolāru pilnībā.

Kripto valūta ir skaidrs, un klāt briesmas šai sistēmai, bet, jo to nevar apturēt to ir jākontrolē. Un ikviens, kas apšauba spēju finanšu nozari, lai ietekmētu globālo finanšu politika diemžēl kļūdaina. Šajā HSBC gadījumā es minēts iepriekš, tie tika sodīti nieka piecas nedēļas ienākumiem. Attiecībā nežēlīgos krāpšanas ka bankrotēt Jefferson County, Alabama, nevis viena persona redzēja cietumā laiku, jo ASV Tieslietu departaments ir nobažījies par to, kam ir atturoša ietekme uz finanšu inovācijas, jo tas ir tas, ko pasaule patiešām ir vajadzīga. Tātad, piedod man netic, ka drošsirdīgs jaunais iznirelis Bitcoin būs triumfs pret iesakņojušos nozarē. Es apzinos, ka Bitcoin fonds ir iegādājies pakalpojumus Thorsen franču Advokatūras, ļoti dārgu lobēšanas pakalpojumu, bet tas ir jāskatās, cik efektīvi viņu centieni ir.

Problēma tomēr ir tā, ka cilvēki, kuri iebilst pret Ben Lawsky un viņa noteikumus nāksies paskaidrot, kā viņi nepiekrīt vērtības Cody Wilson un Amir Taaki tumšā maku. Tas vairs nav pietiekami, lai pateikt "Nu, Silk Road tiešām likts Bitcoin kartē, bet šīs dienas ir aiz mums!" jo šie puiši ir taisni-up reklāmas vēlme pārdot narkotikas un ieročus kopējā anonimitāti, jo fuck, tas, kāpēc ne? Wilson, juridiskās augstskolas drop-out, šķiet, nav īsti ir striktu par juridiskiem jautājumiem, kas ir pārsteidzoši izplatīta ja runa ir par Bitcoin.

Pat ja Wilson un Taaki netiek arestēts un apsūdzēts noziedzīgu nodomu, kas saskaņā ar Patriota akta ir ļoti reāla lieta viņiem baidīties, nav iemesla domāt, ka ASV valdība gatavojas tikai paraustīt plecus un teikt: "Nu, tas ir Vils Brīvā tirgus, vai ne? " un ignorēt šo situāciju. Ir veselas nodaļas no valdības, kas pastāv tikai, lai novērstu šīs darbības no notiek, un tie ir izgatavoti no cilvēkiem ar hipotēkas, auto aizdevumus, ģimenēm, lai atbalstītu, un daži pat piemīt pārliecība, ka tie ir labi un ka narkotikas būtu nelikumīga.

Un tad tur ir problēma nodrošināt tīklu.

Ar perfektu ilustrācija brīvā tirgus darbā, un to, kā cilvēki reaģē uz to, Ghash.io īsumā ieguva kontroli pār 55% no Bitcoin tīkla un cryptosphere zaudēja goddamn prātu. Neskatoties uz to, ka Ghash izdevusi publisku paziņojumu, paziņojot viņu nodomi bija tikai goda, un viņiem nekad faktiski darīt kaut ko underhanded, tur bija izsitumi publicējumus dažādos interneta forumos un ziņu dēļiem decrying šo situāciju. Ghash bija pat vainota nelielu kritumu Bitcoin ir cena, jo mēs visi zinām, ka Bitcoin ir bijusi stabila, konsekventu cenu kāpumu visā tās vēsturē (malā no Mt. GOX katastrofas), un līdz ar to bija izraisījusi jebkurš cenu kritums Ghash.

Andit nebija tikai Ghashwho centās paskaidrot, ka tas nav nozīmīga problēma, vai nu. Un tomēr, bailes joprojām ir tik noturīgs, ka Ghash nesen apņēmusies ierobežot sevi 40% no tīkla hashrate. Tas nav, tomēr nenozīmē, ka Bitcoin ir droša. Tas ir tālu no tā.

Neskatoties uz retoriku, ka VDI nav spiegot par ASV pilsoņiem, tas ir atklāts, vairākas reizes, ka tas ir tieši tas, ko viņi dara, jo lubu romāns, tie ir cilvēki, kuriem ir tiesības darīt šīs lietas. VDI ir arī atklāts, ir smieklīgs masīvu rīku, lai pārnestu informāciju no saviem mērķiem.

Kas notiek, kad tumši maku iet dzīvot, un ir pierādīts, lai strādātu? Vai tu patiešām tici, VDI būs tikai paraustīt plecus un teikt "Fuck, mēs mēģinājām", jo es kaut kā šaubu, ka ir tas, ko viņi gatavojas darīt. Es gribētu iet tik tālu, ka iepriekš teoriju, ka varbūt VDI vēlētos sākt atstājot programmaparatūru tieši uz serveriem un varbūt manipulācijas ar dažiem maršrutētājiem too.

Finanšu nozarē vada ASV valdība, un es neredzu iemeslu sagaidīt, ka, lai tuvākajā laikā mainīsies. Piezvani man pesimists, bet man nebūs padarīt plānus dzīvot dolāru bez jebkurā laikā drīz.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Kā pieņemt Bitcoin ziedojumus savā emuārā

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu