Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Bitcoin Foundationis pašreiz ieņem noteces vēlēšanas diviem IT valdes sēdekļiem. Viena no šīm divām sēdvietām pašlaik ieņem Gavin Andresens

Bet viņa termins beidzas, un otrs notika Jon Matonis līdz atlūgumu oktobrī 2014. Primārais vēlēšanas faktiski noticis starp 13.februārī un februārī 19, bet neviens no kandidātiem iegūst 50% + apstiprināšanas reitings nepieciešamo, lai pieprasītu sēdvieta. Top 4 kandidāti bija Olivier Jannsens, Jim Harper Brūss Fenton, un Michael Perklin, saņemot apstiprinājuma reitingu 46.7%, 41.2%, 30.9% un 30% attiecīgi.

Sakarā ar šo, noteces vēlēšanas notiks, sākot no otrdienas, 24. Februāra, 2015. Gada un darbojas līdz piektdienai, 27. Februārī, 2015. Gada.

Par Bitcoin fonda valdes loma

No Bitcoin fonda mērķis, saskaņā ar to nolikumu, ir "veicināt un aizsargāt gan decentralizētu, izplatīt un privāto raksturu Bitcoin izplatīts-ciparu valūtā un darījumu sistēma, kā arī individuāla izvēle, līdzdalība un finanšu privātumu, izmantojot tādus sistēmas. " Kaut gan tas ir cēls mērķis, un pamats tika dibināta labs mērķim, tas ir efektivitāti, lai sasniegtu tā norādīja mērķi ir diezgan viduvēja. Patiesībā, reizēm, nodibinājuma vai locekļiem, tas ir kuģa, šķiet, ir pārvietots pretējā virzienā.

Papildus tam, Bitcoin Fonds ir iesaistīta lobēšana uz "vārdā" no Bitcoin, taču bez tiešām dara daudz, lai ietekmētu veidu, kādā reglamentējošās struktūras, piemēram, New York Bitlicense, tiek izstrādāti. Ļoti akts iesaistīties šāda veida darbības, šķiet, iet pret savu nolikumi.

Nevis mēģināt veidot regulējumu, kas ir joma, ka organizācijai ir maz pilnvaras, tie ir vērsta uz vairāk svarīgo aspektu izstrādē Bitcoin galveno protokolu. Tas nozīmē, ka kopš blowback saistīts ar iepriekšējo minētās darbības, tas, šķiet, ka organizācija ir atkāpās mazliet par šiem jautājumiem, un tās var būt vairāk koncentrējoties uz attīstības Bitcoin (izņemot Mr Pierce, kurš joprojām ir atbalsta tether).

Tātad, kas ir valdes loma? Ir grūti pateikt, šajā brīdī, bet es pieņemu, ka tie ir, pieņemot lēmumus par to, ko aspekti Bitcoin protokolā būtu strādājis. Protams, ikviens var tehniski strādāt Bitcoin protokolā, un visas izmaiņas ir "apstiprināts" vienprātīgi tīkla. Tādējādi pēc dodot Gavin Andresen, un nedaudz citiem izstrādātājiem, kas aktīvi strādā, lai attīstītu Bitcoin, mazliet virzienā, tur tiešām šķiet, ka ļoti maz, ka Bitcoin fonda valde būtu jādara.

Protams, tas ir lieliski, ka viņi maksā Gevins attīstīties Bitcoin. Manuprāt, visu laiku un resursus, ka fonds ir jābūt vērsta pret atrast vairākas kompetentās izstrādātājiem, lai palīdzētu viņam, jo ​​tas būtu daudz lielāka ietekme nekā jebkas, ko viņi varētu paveikt.

Balsošana Bitcoin Foundation vēlēšanām

The Bitcoin subreddithas vairāk nekā 150,000 abonentiem. Bitcoin communityas kopumā ir daudzas reizes lielāks nekā tas, un sastāv no personām no katras iedomāties dzīves jomās.

Tātad, kurš ir tiesīgs balsot vēlēšanās par Bitcoin Foundation valdes Sēdekļi? Nu, tad Bitcoin fonds ir ap 1500 biedru, un no tās biedriem, tikai tie, kas ir "aktivizēts" savu dalību ir tiesības balsot. Aktivizācijas prasība bija jauna kārtība, ka daudzi dalībnieki pat nezināja, bija nepieciešams, kas izraisīja tikai 323 personām, balsojot vēlēšanās. Reģistrācija, vai "aktivizēšanas", tika atkārtoti iespējots pēc sākotnējās balsojuma, un beidzās šodien, tāpēc šim skaitlim būtu lielāks noteces vēlēšanām... Bet pat tad, ja katrs no Bitcoin fonda loceklis aktivizēšanas dalību, un balsis ar noteces, tas joprojām ir tikai daļa no 1% no visas kopienas.

Bitcoin Fonds neatspoguļo Bitcoin vispār. Dibinātāji bija noteikti ekstrēmi Bitcoin atbalstītāji... Bet pat dibinātāji vien bija problēmas.

Viens no dibinātājiem, kurš tagad ir atstājis Foundation ir Marks Karpeles. Tā kā lielākā daļa no jums zina, viņš bija īpašnieks Mt. Gox, un zaudēja, vai nozaga vairāk nekā pusmiljonu bitcoins.

Tāpat ir Charlie Shrem, agrāk izpilddirektors BitInstant, kurš nesen savu vainu ", palīdzēšana un atbalstīšana nelicencētu naudu pārraidi". Viņš tika notiesāts uz diviem gadiem cietumā.

Protams, Mr Shrem noziedzības nešķiet piemērots savu sodu. Viņš nebija kaitējumu, ne nozagt no, ikviens. Viņš vienkārši bija pārdot bitcoins indivīdam, kas izmanto tos uz Zīda ceļa. Diemžēl, pamats kaulēties, iespējams, bija pareizā izvēle. Bija viņš atteicās, viņš, iespējams, ir notiesāti par "noziegumu" ar daudz stingrākiem sodiem.

No otras puses, Gavin Andresen un Satoshi, radītājs blockchain, pats bija divi no citiem dibinātājiem, un tie ir divi cilvēki, kas ir palīdzējušas visvairāk, lai izveidotu Bitcoin, kā mēs to pazīstam šodien. Sākotnējā vīzija Bitcoin fonda, iespējams, ir pozitīvs, ar atbalstu no sabiedrības, bet kaut kas tika zaudēts pēdējos gados.

Bitcoin pamatus nāvējošais Defektu ir pati padome

Bitcoin tika izveidota, lai ir decentralizēts, izplatīts risinājums, lai salauztu, centralizētu finanšu sistēmu. Bitcoin ir potenciāls pārveidot finansējumu, un izveidot decentralizētas tīklus un sistēmas, lai apstrādātu plašu nozaru un vajadzības..., pat tad, ja tas ir paveikts, izmantojot sānu ķēdēm vai atvases Bitcoin ir pamattīklā.

Bitcoin Fonds ir centralizēta grupa, kas izveidota, lai aizsargātu un veicinātu Bitcoin. Vārds "centralizēta" ir problēma. Decentralizēta sistēma nav nepieciešama centralizētu grupu, lai pārstāvētu to... Un tas ir īpaši patiesi tad, ja, ņemot vērā, ka Bitcoin fonda valde ir vēl viens slānis centralizācijas virs centralizētu organizāciju. Bitcoin protokols ir taustāms pierādījums tam, ka decentralizēta sistēma ir vairāk efficientthan centralizētu vienu. To pašu var teikt par citu decentralizēto, peer-to-peer tīkliem un programmatūru, piemēram, BitTorrent protokolu. Bitcoin Fonds būtu bijis izveidot līdzīgā veidā, iespējams, izmantojot Bitcoin sevi, lai izveidotu decentralizētu organizāciju, lai pieņemtu lēmumus par to, kā aizsargāt, atbalstīt un uzlabot Bitcoin.

Lai gan tas var izklausīties nedaudz lieks, ņemot vērā nepieciešamību vienprātību Bitcoin minerswithin pašu tīklu, tas nav grūti iedomāties, cik daudz labāk decentralizēta Bitcoin Foundation būtu. Visaptveroša organizācija, ar dalību tikai nepieciešama viena vēlas būt dalībnieks, ar decentralizētu balsošanu par nelielām problēmām, un jebkurš "izdevumi", ir lēmušas kurš ir gatavs ziedot līdzekļus, lai veiktu visus mērķus, ir noteikti. Patiesībā, nesen uzsākto Lighthouseprovides viens no puzzle gabalus, kas nepieciešami, lai izveidotu šādu sistēmu. Es nebūtu pārsteigts, ja kāds attīstītājs vai izstrādātāju grupas, nolēma uzņemties šo projektu, vai kaut kas līdzīgs, galu galā.

Līdz tam Bitcoin fonds joprojām ir šeit, bet ir tikai ēna no tā, ko daudzi sagaidāms, ka tā kļūs. Šī vēlēšanas tiešām, šķiet, nav nozīmes, un ja grupa strādā pie kāda nezināma, lielu projektu, pats fonds šķiet lielas nozīmes.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers