Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Bitcoinis revolūciju peer to peer tīklu, bet tas bieži vien ir zaudēti, kad tas tiek apspriests kā valūtu. Kaut Bitcoin ir brīnišķīgi priekšrocības, kā valūta, tajā skaitā "instant" darījumiem, neticami zemu komisijas maksu, un nespēja atgriezt maksājumus (kas var būt neobligāti pievienots caur 3rd puses procesoru), tas nav tas, kas padara Bitcoin pārsteidzošs.

Bitcoin ir Blockchain ir nākotne

Bitcoin blockchain ir kur reālā sasniegums slēpjas, un bez blockchain Bitcoin nebūtu iespējama. Pirms Bitcoin citas sistēmas, mēģināja izveidot patiesi decentralizētu platformu, un ir piemēri panākumu, piemēram, peer-to-peer failu apmaiņas klientiem. Tomēr neviens no iepriekšējiem tīklu izveidoja iespējām, ka Bitcoin ir blockchain ir. Izmantojot blockchain, vai pamatidejas aiz to, tas būtu iespējams izveidot visu korporācijām, kas pastāv tikai digitālā, decentralizēti formā. Faktiski, tas noteikti ir iespējams, jo tas ir, faktiski, ko Bitcoin un citi cryptocurrencies ir. Valūta ir nekas vairāk kā Noliktavā "korporācija", kas kontrolē tīklā.

Bitcoin ir valueis atvasināts no tā, un tāpēc, ka Bitcoin tika izveidots, lai būt maksājumu sistēmu, tas ir tas, kas tas ir uzmanības centrā ir ieslēgts. Viens no monētas īss autoriem, un mans draugs, Evan Faggart ir uzrakstījis diezgan daudz par to, kur Bitcoin vērtība izcelsme, un skatot Bitcoin kā valūtu vien es drīzāk piekrītu savu analīzi. Tomēr es domāju, ka viņš, un lielākā daļa ekonomistu, trūkst būtisku gabals no puzzle apkārtējo Bitcoin. Jā, Bitcoin valūta gūst tā vērtību no iepriekšējās valūtās, kas tiek izmantoti, lai iegādātos to, bet šie pirkumi ir tuvāk iegādi krājumu Bitcoin korporācijas.

Tagad nav nekādu neskaidrību par to, kur vērtība krājumu nāk no. Tas nāk no novērtējot uzņēmuma kopumā, un ir tendence pieaugt, jo uzņēmums dara. Bitcoin ir tas pats, bet atšķirīgs. Bitcoin "Uzņēmums" aug kā tīkls kļūst lielāks, ar vairāk līdzekļu tiek ieguldīti infrastruktūras (ieguves iekārtu) un produktu (Bitcoin balstītas privātajiem uzņēmumiem), un vairāk personām un uzņēmumiem ārpus šī tīkla sāk pieņemt. Šāda veida digitālo kompānijas termins ir "decentralizēta Autonomā Corporation" vai DAC un Bitcoin bija pirmā veiksmīga DAC. Tomēr tas nebūs pēdējais.

Bitcoin pirmā DAC, un pirmā Meta-DAC?

Sakarā ar neticami atbalstu, kas ir vērsti uz Bitcoin un revolucionārs raksturs tas ir blockchain inovācijas, ir bijuši salīdzinoši maz konkurenti uz to. Daudzi, daudzi citi cryptocurrencies ir radījuši no tā, un es izklāstīja benefitsof šajā pagājušajā nedēļā, bet neviens no "altcoins" ir taisnība konkurss Bitcoin.

Tā vietā, kā minēts iepriekš, privātie uzņēmumi ir aug ap Bitcoin, un riska kapitālistiem, eņģeļu investorus, un pat tradicionālās investori ir finansē šos uzņēmumus arvien pieaugošu ātrumu. Bitcoin ir izveidojis nozare, kas pirms tam nepastāvēja, daudz pašā veidā, ka Google ir izveidojis SEO nozarē, kā arī pieaug mājas lapā analytics nozarē. Tas, manuprāt, ir definīcija meta-korporācija, jo tas ir kapitālsabiedrība, tik ietekmīga, ka tas rada tā paša nozarē.

Tas ir arī iemesls, ka man nav gaidīt Bitcoin tikt dethroned kā karalis digitālo valūtu jebkurā tuvākajā laikā, ne arī man gaidīt Google zaudēt tā pozīciju kā karalis meklēšanu. Taču citi uzņēmumi un citas nozares, nevar būt tik laimīgs.

Nākamais solis pēc Bitcoin

Ir grupas izstrādātājiem, kas jau ir realizēts potenciālu jaunu decentralizētu sistēmu, un strādā, lai radītu nākamās paaudzes DAP. Viens no tiem, Ethereum, es minēts iepriekšējā rakstā, un tai ir potenciāls, lai ne tikai paplašināt ideju par decentralizētu, autonoms tīkla jaunām jomām finanšu sektorā, bet var iet tālu aiz tā. Ethereum dizains ļauj izstrādātājiem rakstīt programmas (vai līgumi), kas darbosies tīklā, un tādējādi nodrošinās platformu neskaitāmas idejas un produktus, kas ir vēl iedomāties.

Tomēr pat Ethereum visticamāk ierobežos dizainu, kā neviena sistēma var darīt visu. Tas var ļoti labi būt nākamais Meta-DAC, pastāv līdzās Bitcoin, un izveidojot jaunu nozari, bet patiesi aizraujošas idejas pastāv nozarēs, kas nav ierobežoti ar digitālajā sfērā. Cik daudz skaitļošanas jaudas tas nepieciešams, lai vienāds izmaksas, CEO? CFO? Vairāku līmeņu vadības tradicionālā uzņēmumā? Decentralizēta tīkla datoru, darbojas programmatūra, kas iezīmē savu mērķi, var viegli apstrādāt daudzi, ja ne visi, par lēmumiem, kas nepieciešami, lai palaistu daudziem uzņēmumiem. Ar aušana, ka ar atlīdzību par "sastāvu" palīdzot procesam neatkarīgi aprēķini ir nepieciešams, lai to izdarītu, pašfinansējuma tīkls var tikt radīts, kas ir kārtām efektīvāka nekā tradicionālā uzņēmumu.

Es neesmu gatavojas pieprasīt zināt, kā tas tiks sasniegts, jo tas prasīs izveidot algoritmu, kas var apstrādāt sarežģītas problēmas, kas ir ārpus manas spēju noteikt. Ko es zinu, ir šāds: Bitcoin jau sniedza būtisku pamatu, jo blockchain, ar iespēju pārbaudīt un izsekot darījumiem vai apmaiņu decentralizētā veidā; daudzi altcoins ir sākts dažādas modifikācijas un papildinājumus, uz šo bāzi; un Ethereum, NXT, Mastercoin, NEM, Darījuma partnera, kā arī daudzi vēl nezināmi projektu, strādājam, lai ņemt to uz nākamo līmeni.

Vai ne Bitcoin Enough? Kāpēc Vairāk DAC Arise?

Ar efektivitātes palielināšana, ka DAC nodrošina nodrošinās, ka inovācijas vienmēr ir braukšanas uz sarežģītākām sistēmām. Tas ir taisnība, tikai tāpēc, ka cilvēka daba. Mēs esam celtnieki un veidotāji. Kad ideja dzirksteles revolūcija, šī ideja ir tendence pilnībā jāizpēta, un, lai tā ir robeža. To var novērot no tehnoloģiskā revolūcija, kas ir centrēta ap internetu, kas padara Bitcoin iespējams; uz revolūcijas masveida ražošanā centrēta ap montāžas līnijas, seko automatizācija; ar rūpniecisko revolūciju, kas ievērojami paātrināta progresu katrā nozarē; un iet atpakaļ tālāk, apgaismības un renesanses, kas ir atbildīga par pamatu mūsdienu zinātnes, literatūras, medicīnas, mākslas un filozofijas. Bitcoin bija tikai sākums jaunam līnijas gaitu, bet viens, kas atver durvis uz neticami iespējām.

2. Daļā mēs analizējam daži no projektiem, kas tiek izstrādātas šodien, un uzskaitīt dažus no iespējamiem, bet grūti, idejām, kopienas locekļi ir ierosināts.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitcoin maksājumi Newegg.ca, Apriva Partners ar GoCoin un vairāk

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast