Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Kā es esmu pārliecināts, ka 99% no cilvēkiem lasa šo apzinās, Bitcoin nesen ievērojami kritušās cenas, un diezgan ātri likmi. Tas nav pārsteigums mani, jo Bitcoin tradicionāli sekoja modeli nepastāvības, kam seko stabilizāciju, kam seko vairāk nepastāvību. Ko pārsteigums man bija reakcija no tik daudz sabiedrībā. Tik daudzi cilvēki ir rushing, lai atrastu iemeslu, kāpēc tas notika, un nav apstāšanās domāt to, izmantojot racionāli, ne arī, lai analizētu to, pamatojoties uz Bitcoin vēsturē.

[Toc]

Pilna atklāšana: Bitcoin, Reddcoin un Ethereum

Es esmu gandrīz pilnībā ieguldījuši digitālo valūtās kopumā, izņemot naudu, kas man ir nepieciešams konkrētiem rēķiniem un ikdienas ikdienas dzīvi, un es glabāt nelielu daudzumu plašu valūtām. Tomēr lielākā daļa no maniem līdzekļiem ir Bitcoin, Reddcoin un Ethereum. Kaut arī ir skaidrs, kāpēc Bitcoin ir šajā sarakstā, jo tas ir iemesls, ka kriptonauda nozare pastāv vispār, kad es pieminēt pārējie divi cilvēki dažkārt kļūst par sajaukt. Tas nav mēģinājums "nodrošinātos manu likmi", kā daži cilvēki vēlētos darīt, bet gan izpratne, ka šis ceļojums kriptonauda nebija reāli sākt ar Bitcoin, bet ar vairākiem digitālo valūtām, kas nāca pirms tā, un Bitcoin ir nav gals, vai nu. Nav beigas. Džins ir no pudeles.

Tātad, man ir domā, ka Bitcoin neizdosies! Pa labi?

Nepavisam. Es pilnībā gaidīt Bitcoin turpinās augt un attīstīties. Kas, ka evolūcija izskatīsies ir ārpus manas spēju prognozēt, jo ir vairāki ceļi, tā varētu veikt. Tomēr Bitcoin izaugsme ir bijusi neticami organiska rakstura, tostarp atkārtos un reprodukcijas, kas ir iemesls, kāpēc mums ir tik dažādas cryptocurrencies šodien. Tas ir arī iemesls, ka lielākā daļa no cryptocurrencies šodien mirs dažu gadu laikā.

Lai gan tas bija ģēnijs, lai izveidotu Bitcoin, tas ir neizbēgams secinājums neveiksmes fiat valūtām, apvienojumā ar neticami iepriekš tehnoloģiju, kas sākās vidū 1900, un ir nepārtraukti paātrināt kopš, un attīstība sabiedrībā kopumā uz vairāk brīvu, individuālists, domāšanas kultūru. Bez Satoshi, mēs visticamāk nebūtu bijis Bitcoin 2009. Tomēr, ar vairākiem ļoti spilgti indivīdu, kas bija veikušas līdzīgas idejas brīdī, tas ir diezgan iespējams, ka kaut kas ļoti līdzīgs varētu pastāvēt līdz mūsdienām.

Problēmas Bitcoin tika izveidoti uz adresi nav aizgājuši prom, un Bitcoin ir vienkāršots elegance to risināšanai nav mazinājusies. Es pilnīgi ceru, ka tā turpinās uz tā ceļš uz plašu pieņemšanu, un, to darot, izdosies radot līdzsvaru starp sabiedrības, valdību un ekonomiku pasaulē... Vai tas būs vismaz milzu lēciens pa labi virzienā.

Tad kāpēc Reddcoin un Ethereum?

Es esmu tikai cilvēks, un tikai noteiktu laiku, lai pētītu visas iespējas šajā plašajā kriptogrāfiskajam ainavu, kas ir izveidots. Ir daudz interesantu valūtās, un vairāk laika, lai pētniecības katru vienu, es esmu pārliecināts, ka mans portfelis varētu kļūt mazāk stipri svērto uz šiem diviem. Tas ir teikt, no visām valūtām esmu analizēti (un, esmu pavadījis ievērojamu daudzumu laika, pētot desmitiem dažādās valūtās), Reddcoin un Ethereum ir vislielākais potenciāls aizpildīt divas ļoti svarīgas tukšumus ka Bitcoin nav, un nevajadzētu, jo tas varētu ņemt to prom no tā patiesais mērķis.

Reddcoin Nodrošina vajadzīgs atbalsts, lai Microtransactions

Reddcoinhas potenciāls patiesi būt sociālajiem valūta. Ir daudz valūtu, kas piepilda, kas var aizpildīt šo lomu nepilnu laiku, bet neviens, kas ir tik lāzera koncentrēšanos uz šo konkrēto mērķi apvienojumā ar tik spēcīgu attīstības komandu. Ir daudz valūtās ar potenciālu izmantošanai microtransactions, bet lielākā daļa ir, manuprāt, iet par to visu nepareizi. Microtransactions ir noderīgas mērķiem reālajā pasaulē, un ir liels labdarībai, kopfinansējuma, utt, bet tas nav, kur viņi saņems vilkmi. Spēks tiešsaistes labdarību, kopfinansējuma, noglabāšanai, un, tiešām, savstarpējā ka mēs visi pieredzi šodien nākusi sociālo tīklu. MySpace aizsāka to, Facebook "pilnveidotas", un tagad tas darbina būtiskas pārmaiņas, kā pasaule mijiedarbojas.

Koncentrējoties uz to valūtas sociālo tīklu, Reddcoin būs, visticamāk, kļūs valūtu šīm sistēmām, un tādējādi ir valūta microtransactions tās jaudas. Protams, Bitcoin tagad var izmantot sociālo tīklu, izmantojot 3rd Party sistēmas, un tas būs pietiekami, lai brīdī, bet tas ir pretrunā ar mērķi decentralizēta tīklu. Bitcoin drīz būs pilnībā decentralizēta apmaiņu, bet ne pilnībā novērst šo problēmu. Tomēr, izmantojot Bitcoin blockchain tieši spēka microtransactions ir nepārliecinoša, divu iemeslu dēļ: Darījumu maksa ir pārāk augsta (un tikai palielinās), un uzpūsties tas nodara Bitcoin blockchain un celms tas likts tīklā, būtu veikt, izmantojot Bitcoin paredzētajiem mērķiem daudz grūtāk uzturēt.

Reddcoin atrisina, nodrošinot decentralizētu sistēmu, kas, šajā brīdī, kas nebalstās uz kalnrūpniecības, un tādējādi ir tīkls, kas ir lēts, lai uzturētu un ir zemas darījumu maksas. Papildus tam, tas veicina sociālo mijiedarbību tieši caur to Maka GUI, un ir vajadzīgo likviditāti, lai nomierinātu cilvēka psihi ar pietiekami lielu skaitu. Priekšrocības tai ir vairāk nekā citās valūtās šajā arēnā ir iespaidīgs, un to, ka tā ir sasniegusi šo mazāk laika nekā citām valūtām, jo ​​tas ir jaunāks nekā lielākā daļa no tā ir "konkurss", saka man, ka tas ir ļoti iespējams, lai gūtu panākumus.

Ethereum sniegs nepieciešamo atbalstu jauna veida tīkla

Ethereumis viens no tiem "revolucionārs" idejas, kas šķiet neiespējami sākumā, bet kļūst ticams, kad jūs apskatīt darbu, kas tiek veikts, un klausīties cilvēkiem, kas ir jaunattīstības to.

Esmu dzirdējis cilvēkus sakām, ka "Ethereum aizstās Bitcoin" vai ka "Bitcoin var vienkārši tikt uzlaboti, lai sniegtu funkcionalitāti Ethereum." Kaut gan no šiem apgalvojumiem ir tehniski iespējams, neviens no viņiem, visticamāk, nenotiks. Vairāk saprātīgs rezultāts ir tas, ka Ethereum nodrošinās ietvaru, kurā Bitcoin var izmantot efektīvāk, bet Bitcoin sniegs pamatu un atbalstu, kas nepieciešams, lai izveidotu šo sistēmu. Tas būtu ciešākas attiecības, kurā sinerģiju starp diviem rada sistēmu, kas ir lielāka nekā summa tās daļas.

Protams, tas neizskaidro to, kas "nepieciešams" vai "spēkā", kas Ethereum aizpilda. Iemesls, ka ir tas, ka tiek aizpildot vienu, kas nebija atpazīstams pirms... Vai vismaz neviens atzina, ka ir veids, kā aizpildīt to ar pašreizējo tehnoloģiju. Daudzas citas Kriptogrāfijas 2.0 sistēmas nodrošina līguma balstītu mijiedarbību, kas ir noteikti nepieciešams, un ir ļoti identificējami. Tomēr, Ethereum, tas ir beztermiņa programmējamība kas dos tai ir spēks.

Ethereum ir potenciāls pārveidot valūtu un līgumus, nevis lai kļūtu ne nākamais posms kriptonauda, ​​bet nākamais posms paša internetā. Papildus, ka tas varētu beidzot sniegt Bitcoin ar spēju pilnībā decentralizēta demontāža pēdējās pāris nozares, kas ir lielu ietekmi pār to. Ja Ethereum veidotāji ir veiksmīgas, tad mēs varētu redzēt maisīšana par kriptonauda pasauli ar internetu. Ar šo jauno integrēto, bet decentralizētu un autonomas sistēmas iespējas ir tikai mana iztēle. Par pasaules attīstītāji izlems, kas notiks tālāk. Ar vairāk nekā 28000 BTC līdz ieguldījuši šim Ethereum komandai ir jābūt pietiekamiem resursiem, lai izveidotu šo sistēmu, jo īpaši ar darba apjomu, kas jau ir likts uz to.

Cilvēki apgalvoja, ka "2014 ir gads Bitcoin", un tas ir patiesi līdz šim. Cenā nav parādīt to, bet ir iemesli. Jūs varat redzēt to likmi pieņemšanu, palielinot ieguldījumus Bitcoin uzņēmumos, valsts interesēm, un pieaug bailes noteiktās aprindās. Tomēr es ceru, ka līdz 2015. Gadam būs par "Gadā decentralizētu Autonomā Corporations" ar Ethereum nodrošinot platforma, uz kuras veidot tos.

Līdz šim, es esmu pārliecināts, ka jums ir jautājums, kā tas ir saistīts ar Bitcoin nesen cenu kritumu. Nu, tas gan nav un nav.

Bitcoin nesen Cena Drop

Bitcoin'srecent cenu kritums ir sāpīga daudziem cilvēkiem, lai redzētu, bet tas bija paredzami, ja jūs pievērst uzmanību. Šīs pazīmes ir visapkārt, ka tas, kas notiks, un tas nav beigām pasaulē. Bitcoin būs iespējams atgūt, jo tas vienmēr ir, un turpināt tā kopumā augšupejoša tendence. Tomēr tiem, kuri bija nozvejotas off aizsargs, es centīšos izklāstīt dažus no iemesliem šo kritumu... Vismaz no tā, ko es redzu. Es esmu 100% pārliecināts, ka es neesmu aptver visu, jo katra cena kustība ir paslēpts aktierus, un izlases personas, kas ietekmē to vienā vai otrā veidā. Dažreiz tas ir apzināti, un citreiz tas nav, bet ietekme joprojām ir tur.

Bitcoin Cenu grafiki Tika Iezīmējot Drop

Lai gan viens no mūsu autoriem, Evan, mēdz būt pret, izmantojot sarežģītas algoritmus un aprēķinus, lai mēģinātu prognozēt tirgus kustības, pat viņš piekrīt, ka vairāk plaša analīze bieži var parādīt vispārējo domāšanas tirgū. Papildus, ka pats fakts, ka cilvēki analizēt diagrammas ir ietekme uz cenu dēļ cilvēku tirdzniecību, pamatojoties uz to analīzi. Tā ir sistēma, kas rada sev pareģojumiem.

Vienā brīdī es biju aktīvs Bitcoin diena tirgotājs, un man bija diezgan labi. Bija es sāku off ar nedaudz lielāku līdzekļu apjomu, es visticamāk būtu ļoti bagāti, ko tagad, un patiesi es varētu iet atpakaļ uz to, vai tirdzniecība uz akciju tirgū, un darīt diezgan labi par sevi. Tomēr man nepatika dienas tirdzniecības, kā darbu, un mēdz pieturēties pie mazajiem spurts altcoin tirdzniecību šajās dienās. Tas ir teikt, es tomēr gribētu doties analizēt diagrammas, laiku pa laikam pārtīšanas to atpakaļ pēdējo reizi es izskatījās, un pēc tam, izmantojot manu ilgtermiņa sistēmu, lai redzētu, kur es būtu veikti darījumi.

Bitcoin Diagrammas Showing lācīgs Signs

Kamēr mums ir Bitcoin Cena Charthere gada monēta Brief, tas nav mūsu vispārēja uzmanība, un tāpēc tas vēl nav dziļumu rīkiem, kas nepieciešami, lai to patieso analītikas. Kas mainīsies nākotnē, bet tagad man ir jāizmanto Bitcoinwisdomto uzrādīt šo:

Manā diena tirdzniecības dienu, es būtu likvidētas visas manas BTC kad gan dzeltenā un zilā nodots saskaņā ar violetu. Tas būtu likts mani pie izejas ~ $ 610-600 par 24.jūlijā Tagad tas pats par sevi nav signāls notiesāt un drūmums. Tas ir spēcīgs lācīgs zīme man, bet varētu piepeši atpakaļ. Šī zīme (vai tā apgriezto par bullish tendence) liktu mani ļoti rūpīgi skatoties fāzē. Ar noteikumiem man bija, kas par sevi, kad dienas tirdzniecības, bet šāda veida signālu rādīja, es vēlētos paturēt vismaz 50% no saviem līdzekļiem ASV dolāros, un pārējie 50% es varētu izmantot īstermiņa darījumu (piemēram, mēģinot paķert mazliet BTC apakšā redzat drīz pēc tam pārdodot to atkal nākamajā augšā).

Otrais signāla lācīgs Bitcoin tirgus

Tas ir, kas mani 100% fiat kamēr es redzēju izmaiņas:

To var redzēt pirmajā tabulā, kā arī, bet es gribēju uzsvērt to šeit. Kad abas īstermiņa indikatori ir uz zem ilgtermiņa rādītāju, kas būtu signāls man palikt 100% fiat. Nav pirkšana Bitcoinat visi līdz gan īstermiņā bija atpakaļ virs ilgtermiņā, un vai nu palika tur ievērojamu laiku, vai ielēca ievērojami virs tā. Tā vietā, viņi savīti ap to.

Galīgais apstiprinājums Hard lācīgs tendence ir Bitcoin

Tas mūs noved pie nākamās darbības, kas ir, ja mēs esam tagad, un ir tirgotājiem visā pasaulē, skatoties uz apakšā:

Tagad mēs esam pie pretējā galā, kur mēs bijām nedēļas noved līdz pirmajam pārdot 24.jūlijā Šajā brīdī, es būtu, un daudzi citi uzņēmēji, iespējams, ir, gaida, lai redzētu izmaiņas. Šodienas rezultāti ir daudzsološi, un varētu sākt izlīdzināt īstermiņa rādītājus. Kad gaiši zilā un dzeltenā īstermiņa rādītāji sāk norādīt uz augšu mazliet, un purplemid termins plakana, es vēlētos sākt tirdzniecību atkal, un, ja gaisma zilā vada dzeltenā pāri purpura, ka varētu būt vēl viens all-in ar Bitcoin (ar iespēju izmantot 50% tirdzniecībai).

Esmu noskatījos, faktiski, tas pats sērijas notikumu notikt vairākas reizes Bitcoin pagātnes, un katru reizi, kad tas notika, kamēr es biju dienas tirdzniecības Es ievērojamus ieguvumus, izvēloties apakšā, un izjādes to atpakaļ uz augšu. Tomēr šī tendence ir tā iemeslu vairs nav tikai tirgotāju manipulāciju tirgu, izmantojot rādītājus, lai izveidotu sevi pareģojumiem. Faktiski, tas ir iemesls, kāpēc es izmantoti parādās virs metode tirdzniecību, kad es darīju tirdzniecību, jo tas bija diezgan efektīvs, novēršot "troksnis".

Palielinot pieņemšana Bitcoin ar lieliem uzņēmumiem

Tas izklausās atpakaļ uz daudziem cilvēkiem, bet lielie uzņēmumi, kas nolemj pieņemt Bitcoin piebilst ievērojamu pārdošanas spiedienu. Tā kā tie parasti ir jāmaksā saviem piegādātājiem ar USD, vai kādā citā veidā, valdības izdots valūtā, viņi mēdz naudu no visiem vai lielāko daļu, no bitcoins ka viņi maksā ar. Tomēr šo lejupejošo spiedienu samazina, jo cena šūpoles uz leju, jo cilvēki, vai nu tur savu BTC, līdz tie ir vairāk vērts, vai arī tie jau ir iegādājušies neatkarīgi preces viņi vēlējās no uzņēmuma jautājumā. Tomēr, šķiet, tāpat kā paradokss pie pirmās. Par Bitcoin augt, tai ir vairāk cilvēku, lai sāktu to lietot. Lai vairāk cilvēku, lai sāktu to lietot, vairāk uzņēmumiem ir nepieciešams pieņemt. Tomēr, ja vairāk uzņēmumu pieņem to, kas izraisa cenu svārstības, kas padara jaunu lietotāju vilcinās ienirt. Par laimi, tas nav paradokss vispār, un tā ir tikai daļa no augšanas sāpes, ka Bitcoin ir pieredze, jo tā darbojas uz vidusmēra pieņemšanu. Ir divi svarīgi faktori, kas jāņem vērā lieliem uzņēmumiem, kuri pieņem Bitcoin.

Lielie uzņēmumi DO ietekmēt Indivīdi, lai sāktu izmantot Bitcoin

Lielie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin ir neto pozitīva uz Bitcoin ir cena, un tīklu kopumā. Jauns uzņēmums pieņem Bitcoin var ļoti labi, lai cilvēki, kas bija par žogu par to pieņemt lēmumu, lai to izmēģinātu. Daži no šiem cilvēkiem var kļūt ievilkusies, ja viņi redz cena swing uz leju, bet citi ir vai nu pētīju jau, vai sākt pētīt tā ir vēsture, un redzēt, ka šādas svārstības ir bieži. Tie, kas izpētītas to vai nu nolemj vienkārši nopirkt kādu BTC vienalga, vai tie būs pievienoties tirgotājiem un mēģināt noķert apakšā. Pēc tam apakšā ir sasniegts, un cena sāk pieaugt atkal, daļa no atlikušajām indivīdu būs lēkt uz klāja, jo viņu bailes sāks izzust

Lielie uzņēmumi Influence citiem uzņēmumiem, lieli un mazi, lai Akceptēt Bitcoin

Kaut gan katrs uzņēmums, kas nolemj pieņemt Bitcoin pievienot dažas pārdošanas spiedienu, ka pārdošanas spiediens kļūst mazāku% no visa kā tirgus aug. Kā lielie uzņēmumi ietekmēt citus uzņēmumus pieņemt Bitcoin, divas lietas sāks notikt:

  1. Daudzi uzņēmumi sāks turēt daļu no savas Bitcoin balstīta ienākumiem Bitcoin. Daži nevar ieņemt nekādu BTC, citi vienkārši turēt to, ko viņi ietaupījis debeta vai kredītkarti, un neliela daļa būs veltīt lielāku% no to maksājumiem paliek BTC (ar dažiem faktiski saglabājot 100% BTC maksājumu Bitcoin).
  2. Piegādātāji lieliem uzņēmumiem sāks pieņemt Bitcoin. Tas tiešām nav tūlītēju efektu, nekā vienkārši pievienojot citu uzņēmumu sarakstam, bet laika gaitā var samazināt uzņēmumu izmaksas, un, ja pietiekami daudz no piegādes ķēdes akceptē Bitcoin, var novest pie "gala spēle" mērķis nav nepieciešamības pārvērst Bitcoin par USD vispār. Tomēr katrs solis augšup pa piegādes ķēdi jums iet, jo mazāk stimuls ir to darīt. Uzņēmumus, kas piegādā mazumtirdzniecības uzņēmumiem mēdz darīt mazāk, bet lielāki, pārdošanu, un darījuma izmaksas, parasti ir daudz mazāka daļa no to kopējām izmaksām.

Protams, pieņemšana Bitcoin neizraisa ŠO kritums. Pārdošanas spiediens ir nekur pietiekami tuvu, lai radītu nopietnu avāriju Bitcoin cenu, un jebkurš leju spiediens būtu parasti ir ieskaitīti šajā brīdī. Ir arī citi faktori.

Valdības regula savilkums Bitcoin

Es ne tērēt daudz laika par šo tēmu, jo tas ir minēts tik daudzas reizes pirms, bet tas ir svarīgs faktors. BitLicense Ņujorkā, aizliegums Ekvadora, neiespējami noteikumi Argentīnā, un daudzi citi jautājumi, mēs esam apspriests agrāk viss veicina negatīvu spiedienu uz Bitcoin. Tomēr šis spiediens ir aptuveni vienā vai citā veidā, jo gadus. Pat pirms noteikumi tika nopietni apspriests jebkurā ASV valdība, bailes no regulējuma vienmēr bija lejupejoša spiediens uz Bitcoin. Katrs regulas pieminēšana ir radījis push leju. Katru reizi, kad valdība ir apspriests Bitcoin nelabvēlīgā veidā, vai arī apsprieda likumi normas, pamatojoties uz pilnīgu izpratnes trūkumu par to, kas Bitcoin patiesībā ir, vai tas ir bijusi negatīva ietekme. Tomēr tas viens ir liels atbalsts, ka Ņujorka ir finanšu centrs ASV, un, iespējams, pasaulē (strīdīgs dažos gadījumos).

Par laimi, neatkarīgi no tā, kādi BitLicense noteikumi Ņujorkā beigties ar to, tas arī ir garām. Nu New York tiks atstāta ārpus Bitcoin, kas sāp, bet nebūs beigas pasaulē, vai arī cilvēki vienkārši iet apkārt noteikumiem. Pēc labākā scenārija BitLicense ir pilnīgi Pārstrādā un pārvērst kaut ko, kas ir vairāk garšīgs. Ja tā nav, ka tad regulējums, iespējams sadedzināt sevi ārā kā Bitcoin turpina augt, un ņujorkieši sāk ciest finansiāli, jo to nespēja likumīgi izmantot bez iet cauri smieklīgu procedūras.

Citas Cryptocurrencies Pull no Bitcoin s Marketcap

Tas ir liels vienu, un izjauc daudz cilvēku, kas iegulda tikai Bitcoin. Tas ir arī iemesls, kāpēc es teicu Ethereum un Reddcoin pirmajā daļā šo rakstu. Kad Bitcoin iet uz leju cenu, tā arī darīt daudz altcoins. Tomēr daudzi no šiem altcoins arī iegūt saistībā ar Bitcoin, un līdz ar to patērē lielāku daļu no kopējā digitālās valūtas tirgus vāciņu. Nevis lejupvērstu spiedienu no ārpuses spēkā, man ir tendence domāt par to kā vairāk velkot uz leju Bitcoin jo tās pacelt sevi augšu.

Lai gan iemesli tam ir daudz, tur ir maz, ka es vēlētos uzsvērt, jo tie ir faktiski vairāk pozitīva nekā negatīva.

Bitcoin lai Altcoin ir labāka nekā Bitcoin Fiat

Viens no lielajiem iemesliem vilkšanas spēks ir tas, ka altcoins sniegtu lietotājiem, kuri nevēlas pārdot BTC par USD (vai citas valsts valūtā) vietu, kur glabāt savus līdzekļus, kad Bitcoin kritumi. Tie ir līdzekļi, kas, iespējams, pārvērtās atpakaļ Bitcoin kad cenas sāk atkal pieaugt. Pat tad, ja tā nav, tas joprojām saglabā kopējo marketcap digitālās valūtas augstāka, nekā tas būtu, ja līdzekļi tiek pārdoti fiat un netiek izmantoti, lai rebuy vēlāk.

Altcoins ir Testēšana pamatojums, un Altcoins Marketcap Salīdzinot ar Bitcoin ir balsošanas sistēma

Altcoins ir paredzēta, lai testētu jaunām funkcijām, idejām un produktiem. Pat ja es uzsvēra Ethereum un Reddcoin agrāk, jo tie izceļas ar mani par kaut ko, kas varētu pāraugt tiek uzskatīti tikai par "altcoin" tas nenozīmē, ka viņi ir vienīgie. Ir diezgan maz cryptocurrencies, kas strādā, lai radītu patiesi anonīmi darījumu un maki, kas noteikti gribēja ar daudz sabiedrībā. Citi strādā pie dažādu stilu "Kripto 2.0" ar funkcijām, kas sniedzas daudz tālāk valūtā. Tad ir monētas, piemēram, Myriadcoin, kas ir izmēģināt unikālus veidus, ieviešot jaucējsummas algoritmu. Neskaitāmas izmanto 5 vienlaicīgi sajaukšanai algoritmi, kas ir veicinājis to izstrādātājam piedāvāt jauna veida apvienoti kalnrūpniecības, kur monētu var apvienot iegūst ar noteiktu skaitu algoritmu, vienlaikus saglabājot citus algoritmus, kas bija ārpus sapludināšanas mineable.

Katrs altcoin kas ievieš kaut ko jaunu, vai arī mēģina citu kombināciju parametru, algoritmi, sadales sistēmu, vai arī mērķi sniedz vērtīgus pakalpojumus uz kriptonauda sabiedrībā, un, iespējams, pasaulē kopumā. Mēs esam liecinieki digitālo attīstību, izmantojot konkurenci un izvēli. Jo ātrāk, drošāk, vairāk noderīga, noturīgākas pret uzbrukumu, aizvien pieprasītāka, efektīvāka vai vairāk "vērtīgs" kopumā valūta ir, jo ticamāk, ka pieaugs. Klonēti, attīstīts, vai bezjēdzīgi ir lemti neveiksmei.

Altcoins nav ievainots Bitcoin. Tie tikai palīdzēs kriptonauda augt. Tie piesaistītu jaunus cilvēkus, kuri ir pazīstami ar bail no Bitcoin, un bieži pārveido tos, Bitcoin lietotājiem. Tie veicina konkurenci. Tie rada vairāk decentralizēta vidi decentralizētas valūtām, kas ir pārsteidzošs attīstība pati par sevi.

Bitcoin cena atgūs, un Bitcoin ir nākotne būs revolūcija

Daudzi no mums apgalvo, ka Bitcoin ir revolucionārs, bet revolūcija nav patiesi noticis vēl. Tas tuvojas, bet mums jābūt pacietīgiem. Cenu var bēgums un plūsmas uz augšu un uz leju, un Bitcoin tirgus vilnis, iespējams, turpmāk būs daudz augstāku amplitūdu un frekvenci, nekā citos tirgos, bet tas ir ok. Galu galā, kā es teicu iepriekš, džins nevar likt atpakaļ pudelē.

Bitcoin un cryptocurrenciesdigital valūtas ir šeit palikt. Tie būs revolucionizēt pasaulē, vienā vai otrā veidā. Kaut arī es, un daudzi citi, vēlētos, lai mēs precīzi zinātu, ko tas gatavojas darīt, vai to, kā tas notiks, patiesība ir, mēs, iespējams, ir pilnīgi nepareizi. Es nedomāju, ka kāds uz planētas šodien patiesi saprot, ko decentralizēt sistēmas, piemēram, tas ir faktiski gatavojas kļūt, bet es zinu vienu lietu: Es nevar gaidīt, lai uzzinātu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma