Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Bitcon ir Geld vēlas Bitcoin būt naudai

Holandiešu kampaņa, kas sevi dēvē par "Bitcoin ir Geld" (nauda), mērķis ir, lai lobētu Nīderlandes valdību pieņemt Bitcoinas faktisko naudu. Kampaņa ar Bitonic-sadarbībā ar SOLV, holandiešu advokātu firma specializējas tehnoloģiju, un Nīderlandes Bitcoin fonda, ir uzsācis fonds atspere noveda nolīgt juristus, kas palīdzēs kampaņu ar lobēšanu valdību. Kampaņas oficiālā mājas lapa saka, ka viņiem ir nepieciešams piesaistīt vismaz 15 tūkstošus eiro, lai tie varētu veiksmīgi pārliecināt valdību, ka Bitcoin ir patiešām reāla nauda.

Bitcoin ir Geld kampaņa sākās, atbildot uz tiesas sēdē Nīderlandē, kurā tiesnesis nosprieda, ka Bitcoin nevar uzskatīt par "īstu" naudu. Kampaņas mērķis ir pierādīt, ka tiesnesim problēmu un iegūtu Bitcoin juridiski definēta kā naudu saskaņā ar Nīderlandes tiesību aktiem.

Pēc pirmā Bitcoin saistītu spriedumu Nīderlandē, tiesnesis norādīja, ka Bitcoin nav uzskatāms par "reālu" naudu. Bitcoin kopiena, ko Bitonic vadīja (sadarbībā ar SOLV un Nīderlandes Bitcoin Foundation) veic tiesneša paziņojumu augstākas instances tiesā, norādot iemeslus, kāpēc Bitcoin būtu jādefinē kā naudu.

Ietekme definēšanas Bitcoin kā Money Nīderlandē

Daudzi cilvēki uzskata, ka debates atšķirību starp naudu un maiņas būtu pedantiska raksturs. Bitcoin ir Geld, tomēr apgalvo, ka šī atšķirība, kas, šķiet, praktiski bezjēdzīga, veic daudz svara ziņā Nīderlandes likumu. Ar juridiski definējot Bitcoin kā "īstu" naudu Nīderlandē, saka kampaņas piemērošana civillietu, krimināllietu, un nodokļu tiesības uz digitālo valūtu kļūst daudz vieglāk un saprātīgi.

Ar šo kampaņu, Bitonic un sabiedrība izskata jautājumu par to, ko varētu sagaidīt, ja Bitcoin, saskaņā ar likumu, būtu jāuzskata par tādu pašu naudu. Ar šo īpašās jurisdikcijas, tiks uzņemti, lai atbildētu uz šo jautājumu, piemēram: "Real īpašuma, trasta un īpašuma tiesībām", "Nodokļi" un "cīņai ar naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu."

Mērķis ir norādīt savu secinājumu, ka civillikums kļūs efektīvāka un organizēti, kad Bitcoin un nauda tiek pielīdzināti. Lai turpinātu šo kampaņu ar to apelācija nepieciešams finansēt, integrējot pūļa finansējumu viņi cer sasniegt šo mērķi.

Nav vienprātības par Bitcoin ir rūnīt holandiešu Bitcoin Kopienā

CoinDesk sedz šo storyearlier šajā 8 dienas septembrī 2014. Gada, kā arī uzsvēra to, ka Bitcoin ir Geld kampaņā nav 100% atbalstu Nīderlandes Bitcoin kopienai. Rakstā par CoinDesk nosaukts Paul Buitink, ir holandiešu Bitcoin aizstāvis, kā viens kritiķis kampaņu. Buitik tad sazinājās CoinDesk, un teica, ka viņš tiešām atbalstītu apstrādājot Bitcoin piemēram dekrēta naudas un ārvalstu valūtu, bet "brīvākas" Bitcoin regulējums palīdzētu digitālās valūtas uzlabot, paplašināt, un uzplaukumu; viņš nav pārliecināts, domāja, ka Bitcoin ir Geld kampaņa ir pareizais veids, lai sasniegtu šo mērķi.

Buitinik komentārs uz CoinDesk:

Attiecībā uz iniciatīvu, es domāju Bitonic ir nepieciešams, lai apturētu to un vispirms ir labs un godīgu diskusiju ar Nīderlandes Bitcoin kopiena, kas skaidri nav atbalsta to, ciktāl tie cerēja. Holandiešu Bitcoin fonds, Stichting Bitcoin Nederland, jākļūst pārredzamākai un paskaidrot, kā viņi finansē un iesaistīties ar to.

Lobēšana valdībām, lai izmainītu Juridiskā definīcija Bitcoin ir Nevajadzīga

Pašlaik daudzās valstīs Bitcoin nu netika uzskatīts valdība, vai tas ir nepareizi marķēti kā īpašumu, pakļaujot to kapitāla pieauguma nodokli, nevis ienākuma nodokli. Dažas valstis, lai gan, ir pareizi klasificēt digitālo valūtu, kā naudu. Bet kāpēc, ja viņš vai viņa ir valstī, kas ir nepareizi marķēti vai nav apstrādāts Bitcoin vispār būtu indivīds veikt faktisko pūles, lai panāktu Bitcoin kontrolē savu valdību? Mēs zinām, ka Satoshi Nakamoto izveidojis šo revolucionāro valūtu apbraukt ierobežojošos robežās no tradicionālajiem banku struktūrām-proti centrālo banku. Iet kopā ar šo noskaņojumu, Bitcoin ļauj lietotājiem iegūt ap daudziem ierobežojumiem, kas uz ekonomiku kopumā. Ja Bitcoin ir imūna pret centrālo banku, jo tās decentralizēto raksturu, fiksēto trūkumu, un relatīvo grūtības regulatoriem ir izsekot lietotājus, tad kāpēc Bitcoin lietotājiem nevar izmantot valūtu sākot aizliegts uzņēmumiem, kas nemaksā nodokļus, vai nomāt darbiniekus mazāk par minimālo algu?

Neatkarīgi no tā, vai Bitcoin vajadzētu vai nevajadzētu izmantot, lai lietas, kas ir juridiski nepareizi, vienlaikus veicinot ekonomisko izaugsmi un indivīda brīvības-faktu no jautājuma ir tāda, ka juridiskie jautājumi saistībā ar Bitcoin būs tikai existas kamēr digitālā valūta nav ko iedzīvotāji vispārpieņemta kopumā. Ja Bitcoin entuziasts uzskata, ka valūta tiešām kļuvusi par pasaules valūtu, tad viņam vai viņai nevajadzētu uztraukties viņam sevi ar lobēšana valdības par sarežģītu, politisko un birokrātisko risinājumu nenozīmīgu un pagaidu problēmu. Kāda jēga ir nogrimšanas lielu kapitāla apjomu, ko varētu izmantot, lai stimulētu attīstību un pieņemšanu Bitcoin, par politisku mašīnu, kas, iespējams, nekad klausītos mums? Mēģina klasificēt Bitcoin kā noteikta lieta, lai to varētu ievietot konkrētu, novecojušās finanšu vai nodokļu likumiem ir atkritumu laika un naudas, lai Bitcoin Ultimate potenciāls ir tās spēja būtiski pārdefinēt visu ekonomisko struktūru sabiedrībā.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija