Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Katru nedēļu Bitcoinmakes turpmāka virzība pasaules ekonomikā: Lielāki un lielāki uzņēmumi tiek pieņemot to kā samaksu, valdības turpina saķerties ar noteikumiem un sarežģīts ciparu infrastructureis aug virs pamata protokolu. Šādi jauninājumi runāt ar tehnoloģisko atjautība cilvēces laikā, kad mantotie finanšu tīkli bankrotējošas vidusmēra cilvēks.

Bet ne viss notiek lieliski pasaulē Bitcoin. Saskaņā ar epicentrs Bitcoin nesenais interviewwith izstrādātājs Mike Hearn progress protokolu ir pienācis iezīmes, kas ir plānotas gadiem nesaņemat īstenoti vairāku iemeslu dēļ, "pilnīgu apturēšanu." - galvenais no tiem, profesionāli izstrādātāji ir stabili zaudējuši interesi par Bitcoin platformu dēļ apsildāmu domstarpību un finansējuma trūkums.

Hearn cer atrisināt šo problēmu ar bāku jaunu lietotni, viņš ir jaunattīstības kas ļaus decentralizētu kopfinansējuma izmantojot Bitcoin tīklu. Turklāt, Hearn ir jauns uzņēmums Vinumeris būs ļauj mērķtiecīgu, uz tirgu orientētas finansējumu īpašiem Bitcoin jauninājumiem. Bitcoin entuziasti un nozares līderiem varēs tieši sekmēt projektus, kas uzlabotu Bitcoin kodu, un palīdzēt veidot decentralizētu infrastruktūru, ka internets ir pelnījis.

Identificēšana Problēmas

Mike Hearn ir bijušais Google inženieris, kurš tagad strādā par Bitcoin pilnu laiku. Viņš palīdz bitcoinj, Java bibliotēkas, kas mijiedarbojas ar blockchain un kalpo par pamatu maki, piemēram, Hive. Viņš arī ir ļoti atklātu skatījumu par pašreizējo stāvokli Bitcoin un Ipreviously reportedon piecas problēmas, ka viņš redz attīstīšanos Bitcoin ekosistēmā.

Viena no šīm problēmām ir Bitcoin ir brīvprātīgais balstītu infrastruktūru. Kaut bezpeļņas uzņēmumi, piemēram, BitGo un Coinbase darīt daudz lielisku darbu ar Bitcoin izplatīšanu un drošību, faktiskais protokols pats par sevi ir atvērtā koda un ir neviens būtības finansējot to. Bitcoin pati par sevi nav kompānija - tā vietā, tā ir "sabiedrības labu" Hearn vārdiem. Tāpēc ir nepieciešami īpaši mehānismi publiskā finansējuma.

Daļēji tas bija tāpēc Bitcoin fonds tika izveidots, - lai palīdzētu finansēt Bitcoin attīstību, iestāžu līdzekļiem. Saskaņā ar Hearn, tomēr Bitcoin fonds tiešām strādā ļoti maz cilvēku strādāt Bitcoin kodols:

Vienīgie cilvēki dara jebkāda veida smago celšanas par protokolu šodien ir cilvēki ar Bitcoin fonda maksā. Un, kad es saku "cilvēki", es domāju tikai Gevins [Andresen], jo patiesībā, tur ir tikai trīs cilvēkus, Fonda izmaksātos strādāt Bitcoin kodu gudrs. Un no tiem, Wladimir [J. Van der Laan] un Cory [Robertson], gan atsakās strādāt protokolu, daļēji tāpēc, ka sociālie jautājumi, kas nāk uz augšu. Būtībā progresēt Bitcoin protokols ir zemes, lai apturētu. Pilnīga, pilnīgi apturēt. Tātad tas ir krīzes periods Bitcoin šajā ziņā.

Tātad būtībā, vienīgā persona veic reālu darbu, lai uzlabotu pamata Bitcoin kods ir Bitcoin Fonda galvenais zinātnieks, Gavin Andresens. Funkcijas, kas ir uzskatāmi par gadiem - tajā skaitā mainīgā transakcijas maksu atkarībā apstiprinājuma vēlamajā laikā - ir iestrēdzis aizmirstība, jo nav pietiekami daudz cilvēku, kas vēlas vai spēj tos īstenot. Hearn padara argumentu, ka ir nepieciešams labāks finansēšanas modeli, lai kompensētu izstrādātājiem, piemēram, sevi un Andresen.

Bāka tālumā

Kritiska sastāvdaļa Hearn ir risinājums ir bāka, kas ir programma, kas ļauj apdrošināšanas līgumu tieši ar Bitcoin tīklu. Tas ir līdzeklis, kas tika uzcelta uz Bitcoin protokolu, ko tās autors Satoshi Nakamoto, bet līdz šim nebija lietojumprogramma, kas padarīja to viegli ikvienam, bet hardcore izstrādātājiem. Ar bākas, Hearn cer izmantot Bitcoin protokolu pavisam jaunā veidā masveidā. Ja bāka padara apdrošināšanas līgumiem viegli vidusmēra lietotājam, tas būs apvērsums kopfinansējuma uz Bitcoin platformas.

Šajā hipotētisku piemēru iepriekš, muzikāla mākslinieks izveidojis projektu, kas ļaus viņam savākt līdzekļus, kas nepieciešami, lai izveidotu jaunu albumu. Ja fani apņemties kopā 20 BTC projektam, mākslinieks var pieprasīt līdzekļus un izmantot tos, lai strādātu pie projekta. Jāatzīmē, ka līdzekļi ir onlyclaimable ja visa summa tiek ieķīlāti, un tie var tikt atcelta arī pirms slieksnis ir sasniegts. Tas liek daudz varas rokās ieguldītājiem, kuri var būt vilcinās ziedot savu vērtīgo Bitcoins. Bāka ļauj ziedotāji pārskatīt savu solījumu un būtiski ņemt to atpakaļ, pirms kopfinansējuma sesija ir beigusies.

Spēja atsaukt solījumu nav ekskluzīva Lighthouse - citi kopfinansējuma platformām, piemēram Kickstarter ļauj atbalstītāji atcelt solījumus, bet stingri atturēt to. Hearn arī pieļauj, ka vairāk sarežģītas platformas var tikt veidota uz topof bākas, kas ir atšķirīgi noteikumi attiecībā uz kampaņām. Bāka ir tikai app, kas racionalizē apdrošināšanas līgumiem funkciju Bitcoin - tas ir atkarīgs no izstrādātājiem un uzņēmējiem, lai radītu faktisko uzņēmumiem, kas izmanto bāka gūt labumu no šo nepietiekami izmantots funkciju.

Kickstarter par Bitcoin Core

Viens no tiem cilvēkiem, kas ir Maiks Hearn pats. Papildus bāku, viņš ir procesā radot bezpeļņas sabiedrību ar nosaukumu Vinumeris - tīmekļa vietne, kas izmanto bāku kā primāro līdzekli finansē Bitcoin funkciju attīstību. Hearn būs vienīgais attīstītājs pieņemt projektus, pirmkārt, tāpēc, ka Vinumeris ir pirmā un, galvenais veids, kā viņam pelnīt iztiku. Tas ietilpst saskaņā ar savu argumentāciju, ka izstrādātājiem ir jāspēj strādāt ar sevi Bitcoin, nepaļaujoties uz iestādes palīdzību:

Cilvēkiem jāspēj atmest savu darbu un uzlabot Bitcoin kaut kādā veidā, un nav strādāt ar [Bitcoin] Foundation. Tām vajadzētu būt iespējai darīt citas lietas.

Tagad, Vinumeris ir darbs-in-progress. Tas arī ir jāskatās, vai cilvēki ir gatavi šķirties ar savu Bitcoins lai būtībā samaksātu Mike Hearn par savu darbu protokola. Tomēr viņš apgalvo, ka ir bijušas sarunas ar uzņēmumiem, piemēram, BitPay un Coinbase un ka viņi ir atvērti idejai ziedot uz viņa projektiem:

Tur ir daudz darāmā... Running no darba nav jautājums. Jautājums ir, cik lielā mērā būs Bitcoin kopienai aktīvāk un finansēt to. Tā kā uzņēmumi ir to finansējumu, tie esam ieguvuši savu peļņu, tie esam ieguvuši savu riska kapitālu, un viņiem ir nepieciešams Bitcoin jāstrādā labi. Tātad mans plāns ir galvenokārt, lai saņemtu šiem uzņēmumiem ieķīlāt.

Tas būs interesanti redzēt, cik daudz projektu tikt finansēti no bāku un Vinumeris, bet viņiem ir potenciāls, lai nopietni aktivizēšanas attīstību jauniem uzlabojumiem, par Bitcoin. Smart līgumi, Mikro progr un autonomas uzņēmumiem ir visi starp iespējām piemīt kodu. Bitcoin vienkārši nepieciešams īpašu, paidgroup no izstrādātājiem, kas var dot šādu aizraujošu iespējas, lai masām. Varbūt Mike Hearn bāku palīdzēs padarīt tā notiktu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena