Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Jo Bitcoincommunity, Bitcoin priceanalysis ir augoša tendence, lai gan bieži vien tas ir mērķis daudzu jokiem un sarkastisks komentārus. Šī sarkasms un cinisma uz Bitcoin cenu analīzē nav trūkums pamatojuma, tomēr; vairums analītiķu padarīt briesmīgi neprecīzus prognozes un nespēj izmantot datus, kas ir faktiski noderīga, ir prakse, kas visvairāk protams nāk no nodarbina neatbilstošu metodiku.

Bet mēs ne nokļūt problēmas ar Bitcoin cenu analīzes kopienai šajā rakstā, jo mēs esam apsprieda tos garumā citur. Tā vietā, šis raksts būs pirmā iemaksa divu daļa sērija par to, ciktāl mainstream atpaliek Bitcoin kopienas ziņā viņu izpratni par Bitcoin. Šis raksts ir īpaši vērsta uz nesen pētniecības papīra nāk no Šveices universitātes, kas pēta svārstības Bitcoin cenā, jo tās ir saistītas ar izmaiņām sociālo informētību par digitālo curency. Visā gaitā šo rakstu, mēs atklājam, ka Šveices pētnieki visbeidzot pievieno neko vērtīgu diskusijās par Bitcoin un arī strādā ļoti kļūdains ekonomiskās teorijas un metodoloģijas.

Šveices Pētījums Bitcoin cenu svārstību un to savienojuma ar "Sociālo signāli:" Kāpēc šis pētījums ir nevērtīgas, un kur tas nogāja greizi

Šī raksta iedvesma nāk no nesen raksts no CoinDesk, kurā ziņots par Bitcoin studythat ar ETH Zürich-universitātes Šveicē, kas ir līderi tehnoloģiju izglītībā nesen tika publicēts. Šajā pētījumā apkopota empīriski dati no 2010. Gada vidus līdz novembra 2013. Gada sākumā Bitcoin cenu maksimumu, tikai dažus mēnešus pirms Mt. Gox avarēja, un strādā vairākas dažādas statistikas instrumentus, lai analizētu šos datus.

Pētījuma komanda ieguva četras datu kopas, apstrādā tos mainīgos, un virsū tos uz otru, lai atrastu sakarības un savstarpējām atkarībām starp četriem mainīgajiem, kā viņi auga un pārvietoti visā laika periodā pētījumā. Pirmais no četriem mainīgajiem bija lejupielādes no Bitcoin klientu un Bitcoin blockchain. Pētījuma komanda analizēja darbību uz blockchain un izsekot lejupielādes no Bitcoin klienta, lai radītu aptuvenu skaitu jaunu Bitcoin lietotājiem.

Otrkārt, komanda apkopojusi datus par maiņas kursu starp Bitcoin un trim dažādām, fiat valūtām un trīs dažādās biržās, attiecīgo valūtām. Viņi izmantoja Mt. Gox Bitcoin cena, apzīmē ASV dolāros (USD); tie kāpurķēžu ķīniešu aktivitāti caur BTC-Ķīnas apzīmēts Ķīnas renminbi (CNY); Visbeidzot, tie kāpurķēžu aktivitāti BTC-de-Eiropas Bitcoin valūtas, kas ir apzīmēts ar eiro (EUR). Gan Mt. Gox un BTC-de atļauts tirdzniecībai EUR, tāpēc izpētes komanda kāpurķēžu EUR kustību abos apmaiņu, lai pētītu Eiropas Bitcoin darbību.

Trešais mainīgais, ko komanda tika izmantots interneta meklēšanas informāciju. Tie apkopoti dati par summu, Google meklēšanas rezultātu attiecībā uz terminu "Bitcoin". Kā alternatīvu, viņi izmantoja meklēšanu Wikipedia, pasaules lielāko tiešsaistes enciklopēdija.

Ceturtais, un gala, mainīgo izmanto pētījumā bija word-of-mouth (WOM) informācijas apmaiņa. Lai izsekotu pieaugumu WOM Bitcoin informācijas apmaiņu, viņi izmērīja skaitu Bitcoin saistītu tvītu uz 1 miljons posts par komandas Twitter plūsmā. Kā alternatīvu, pētījums izmantoja vairāki "akciju" par amatiem vecākais, no tā, ko pētnieki varētu savākt, Bitcoin saistītu Facebook lapā: http://www.facebook.com/bitcoins.

Tad pētnieki strādā savu izvēlēto metodiku, lai analizētu datus. Mēs ne iedziļināties šajā metodoloģijā šeit, jo tas ir nedaudz vairāk nekā neskaitāmas statistikas modeļi un empīriskās analīzes, kas pieder ne svaru pasaulē ekonomikas. Patiesībā, jo mēs apgalvojot, to ilgstošs, empīriskie pētījumi projekts neizraisīja datus, ka Bitcoin sabiedrība nebija jau sapratu, par to pašu. Jo vēlāk daļu šo rakstu, lai gan mēs īsi aptver nepilnības empīrisko ekonomikas un lasītājs tiek minētas dažas, iepriekšējos rakstus, raksta šī autora, kas ir snieguši vairāk padziļinātu analīzi maldi empīriskie ekonomika.

Tomēr pētījumi bija izmantot vienu analītisku metodi, ka šis autors domā, ir ļoti interesanta, ko mēs ieskicēs šeit. Pētījuma komanda mēģināja identificēt "būtisku" vērtību par vienu Bitcoin, lai viņi varētu būt sākotnējais novērtējums par Bitcoin vērtības, ka tie varētu salīdzināt ar faktisko Bitcoin cenu kā tirgus reaģēja uz "sociālo signālus." Viņi atzina, ka bija grūti noteikt precīzu "fundamentālo" vērtību Bitcoin; bet viņi arī apgalvoja, ka šī vērtība bija jābūt vismaz ražošanas izmaksas uz vienu Bitcoin, tāpēc viņi izmanto šīs izmaksas kā etalons "pamata" vērtību. Šī metode balstās uz vecuma veco, ekonomisko maldi: izmaksu-of-ražošanas teorijas vērtības. Mēs apspriest šo maldi vēlāk šajā rakstā, kad mēs identificēt problēmas pētniecības projektu kopumā.

Tiešs citāts no pētniecības papīra par būtisko Bitcoin vērtības:

Ir grūti aprēķināt tāmi pamata vai patiesā, vērtību viens Bitcoin, kas atšķiras no tās "godīgu" vērtību [23]. Tomēr mēs apgalvo, ka pamatvērtība vienu Bitcoin vienāds vismaz iesaistīti tās produkcijas (izmantojot ieguves) izmaksas, un tāpēc, ka mēs varam izmantot šīs izmaksas kā apakšējo robežu aprēķinu pamata vērtības. Šī definīcija ir priekšrocība ir neatkarīga no jebkura subjektīvā vērtējuma nākotnes atdevi.

Par Pirmās Cīrihes Bitcoin pētījuma

Pēc tam, kad ko veic izvēlētās metodoloģijas un datu kopas, kas jāizmanto, vadot šo Bitcoin cenu pētījumu autori no papīra, tad pavadīja vairākas lapas iet pār viņu pētījuma rezultātiem. Nevis iet pār šiem rezultātiem detalizēti, jo tie ir riddled ar nevajadzīgu tehnisko žargonu, kas nav reāli sniegt nekādus vērtīgus datus Bitcoin ekonomiku, mēs sniegsim īsu kopsavilkumu par rezultātiem un sniedz dažus tiešos citātus no teksta.

Tātad, īsumā apkopot pētījuma rezultātus, pétnieka būtiski secinājumi bija, ka pastāv pozitīva korelācija starp palielinot Google meklēšanu, palielināts WOM informācijas apmaiņu, kā arī palielinot Bitcoin cenu. Viņi rūpīgi pārbaudījis šo sakarību, palaižot to statistiskos modeļus abās interneta meklēšanas un WOM koplietošanas mainīgajiem-ar Wikipedia kalpo kā alternatīva Google un Facebook kalpo kā alternatīva Twitter. Pat tad, kad aplūkojot Vikipēdijas meklējumiem un Facebook akcijas, pastiprinātā darbība abās platformās pozitīvi korelē ar pieaugumu par Bitcoin cenu.

Turklāt attiecībā uz to "atklājumu", šī saikne starp sociālajiem signāliem un Bitcoin cenu, viņi konstatēja, ka šis korelācijas faktiski rada divas pozitīvas atsauksmes cilpas. Pirmais atgriezeniskā cilpa ir tas, ka palielināts interneta meklēšanas un sociālo mediju daļas sekoja ar cenu pieaugumu, kas pēc tam sekoja vēl meklējumiem un akcijas, uc Otrs cilpa ir viens, kas ietver izaugsmi jaunajos Bitcoin lietotājiem. Viņi konstatēja, ka palielināta meklēšanu un dalīšanos izraisīja pieņemšanu pieaugumu, kas izveidots ar šajā Bitcoin cenu pieaugumu, kā rezultātā vairāk meklēšanu un apmaiņu, uc

Šie atgriezeniskās cilpas negāja bezgalīgi, tomēr. Pētījumā arī konstatēts, ka pastāv korelācija starp maksimālās interneta meklēšanas un WOM apmaiņu un krītošā Bitcoin cenu. Vairākas reizes laika posmā pētīja šie pētnieki, meklējot un daloties varētu sasniegt maksimumu, pēc kura Bitcoin cena laikā "avārijas". Pēc atklājot šo sakarību, pētījumā tika secināts, ka šie sociālie signāli ir noteikti saistīta ar, un spēlē nozīmīgu lomu, ka "burbuļa kārtu" Bitcoin; palielināta sabiedrības informētība noved pie sprādziena Bitcoin cenu, kas seko strauju kritumu cenu, kopā ar samazinājumu, meklējot un wom sadali.

Lūk, daži citāti no papīra uz pētījuma secinājumiem:

Mēs laukā no atgriezeniskās saites, mūsu sistēmā, izmantojot VAR [26], kas atspoguļo laika atkarīgo daudzdimensiju lineāras attiecības starp četriem mainīgajiem analīzes, ar nobīdi 1 dienas.. VAR atklāj šādas atgriezeniskās saites:

- "sociālā" cikls: meklēšanas apjoms palielinās līdz ar cenu (f P, S 1/4 0,386), mutiski palielinās meklēšanas apjoms (f S, W 1/4 0.243), un cenu pieaugums ar vārdu mutē (f W, P 1/4 0.1). Vienlaikus, uzskaitot visus atkarības starp četriem mainīgajiem uzsver ietekmi mutiski par cenu, atklājot lielāku saistību, nekā nevar novērot ar pairwise korelācijas analīzi (sīkāku informāciju elektroniskajā papildu materiāla §S3). Trīs veidu cilpa starp S t, W t un P t pārstāv atgriezeniskās ciklu starp sociālo dinamiku un cena Bitcoin ekonomikā.

- "lietotājs pieņemšana" cikls: meklēšanas apjoms palielinās līdz ar cenu (f P, S 1/4 0,386), tad vairākas jaunas lietotāju palielinās meklēšanas interesēm (f S U 1/4 0.158) un cenu pieaugumu ar pieaugumu lietotāju pieņemšanu (f U, P 1/4 0,137). Otrais trīsceļu cilpa starp S T, U t un p t modeļiem, kā valūtas kurss Bitcoin uz citām valūtām, ir atkarīgs no lietotāju skaita šajā Bitcoin ekonomikā

Papildus šiem diviem cikliem, mēs atrodam negatīvu saistību no meklēšanu cenu (f S, P 1/4 20,233). To ilustrē skaidru dyadic saistībā starp abiem mainīgajiem "galējībām: trīs no četriem lielākajiem ikdienas cenu kritums bija pirms pirmo, ceturto un astoto lielāko pieaugumu Google meklēšanas apjoma iepriekšējā dienā.

Iepriekš minētie cikli sniegt paskaidrojumu par paaudzi burbuļi Bitcoin ekonomikā. Jaunākie novērojumi liecina, ka dzinējspēki Bitcoin cenām mainījies kopš tā izgudrošanas [29], motivējot savu sadalīšanos studiju perioda uz raksturīgo laika logiem, no kuriem katrs atbilst atšķirīgu burbulis. Mēs to darām, novērtējot apakšējo robežu, lai pamatvērtība Bitcoin: mēs aptuvenu enerģijas ražošanas izmaksas viena Bitcoin, kas ir atvasināta tieši no Bitcoin grūtībām [1] (sk Materiāls un metodes). Visā mūsu pētījuma periodā, cena palika gandrīz vienmēr virs pamata vērtības (3.a attēlu: trajektorija nedēļas svērto vidējo cenu ir gandrīz tikai pa kreisi no cenas / pamata līdztiesības līniju). Par bitcoins tirdzniecības daudz augstāku cenu, norāda uz iespējamu klātbūtni burbuļa [30], un notikumus, kurā tirgus cena ir sākot atšķiras no pamata vērtības iezīmēs burbuļi.

Visbeidzot, citāts par to, kā zinātnieki uzskata, ka šāda veida kvantitatīvās analīzes var būt noderīgi, lai prognozētu nākotni Bitcoin cenu un nākotnes Bitcoin burbuļi:

Tādējādi statistikas tehniku ​​mēs izmantojām šajā dokumentā izrādās spēcīgs veids, kā noteikt to kopā dinamiku sociāli ekonomisko mainīgo mēs mācīties. Tas arī rada precīzus aprēķinus par nākotnes līmeņiem katrā mainīgo (ieskaitot cenu un mutiski), pamatojoties uz pagātnes vēsturi sistēmas.

Turpinājums Lapa 2

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Time Inc. piekrīt Bitcoin, Overstock Falls Short uz Bitcoin Sales un daudz ko citu

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?