Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Bitcoin komersants serviceshelp Bitcoin communitya daudz. Maksājuma procesori pārskaitījums USD uz BTC vai BTC uz USD, un daži nopelnīt komisijas, bet svarīgi ir tas, ka tie rada infrastruktūru, kas nepieciešama, lai augt Bitcoin ekosistēmu.

Kā viņi to dara? Nu, daudzi mazumtirgotāji un veikalos ir sākuši pieņemt bitcoins maksājuma, bet daudzi nav gatavi uzņemties risku, svārstīgumu, Bitcoinitself nes. Tā vietā, viņi izmanto maksājumu pārstrādātājiem, lai viņu Bitcoin--biļetēm pārveidota USD, vai citu Fiat valūtā. Lai gan tas liek lejupvērstu spiedienu uz Bitcoin ir cena, jo BTC pieņemts jāpārdod, tas arī dod leģitimitāti Bitcoin kopumā, un pakļauj vairāk cilvēku valūtu.

BitPay un Coinbase lietojat Bitcoin Iestrādāt

In Bitcoin tirgotāju pakalpojumu sektora līderi ir, neapšaubāmi, BitPay:

Un Coinbase:

Abi uzņēmumi ir nodrošināti lieli ieguldījumi, ar Coinbase nolaišanās kopā $ 106 miljoni līdz šim, un BitPay nodrošinot $ 32 miljoni, tas ir investīciju kārtās. Nesen BitPay sadarbojas ar Ayden, globālā maksājumu apstrādes pakalpojumus ar augstu līmeņa klientiem, piemēram, Facebook, Spotify, Uber uc, un Coinbase ir uzsākusi apmaiņu, lai palaistu kopā ar saviem maksājumu apstrādes pakalpojumus. Kas vēl ir tas, ka Ayden ir apstrādāti $ 25 miljardus vērtu darījumu pagājušajā gadā, un uzņēmums ir vērts masveida $ 1,5 miljardus, kas liecina, ka tas ir pazīstams un uzslavas.

Gan BitPay un Coinbase ir izdevies izveidot šo milzīgu klientu bāzi, izmantojot maksas 0% maksu tirgotājiem. Coinbase ierobežo šo pirmo $ 1 miljonu pirkumiem, tad maksa maksa 1% pēc tam, un BitPay piedāvā 0% maksu "uz visiem laikiem", vienlaikus piedāvājot maksā, ekskluzīvus pakalpojumus ārpus standarta maksājumu apstrādi.

Jauns Bitcoin Maksājumu Procesori un Saistītie uzņēmumi

Kaut Coinbase un BitPay ir vadīt ceļu, daudzi citi uzņēmumi tiek izveidoti, vai sāk nākt kopā, pēc gadiem attīstība, lai konkurētu ar diviem dažos veidos.

ChainPay: Eiropa Mērķtiecīgs Bitcoin maksājumu procesors

Jaunā maksājumu procesors, ChainPay, tika uzsākta ar firmas nosaukumu AltXE, bet ar mērķi mērķauditorijas EUROPEN klientus. Kas padara tās atšķiras no pārējiem maksājumu apstrādātājiem, saskaņā ar līdzdibinātāju James Carter ir tas, ka vienmēr, kad tirgotāju pierakstās ar viņiem, viņi pastāvīgi tiek iesaistīti ar komersantu un mēģināt palīdzēt viņiem. Nevis paļaujoties uz ārējiem investoriem, ChainPay ir pilnīgi sāknē un finansē Carter.

Coinkite: A "Bitcoin Platforma ar Multi-parakstu, Bank-pakāpes drošību, hardcore privātumu, un Advanced Developer API"

Coinkitewas salīdzinot BitPay iepriekšējā raksta: "Kas ir labākais Bitcoin Maksājumu procesors?

# 8221; Lai gan uzņēmums, protams, nav finansēšanu BitPay, kā arī vai tas ir reģistrēts nosaukums, tas ir radījis iespaidīgu platformu. Tā API ir stabila, tas nodrošina point-of-pārdošanas terminālis, sniedz atbalstu Litecoin, un, šķiet, ir vērsta uz vieglumu-of-izmantošanu. Coinkite varētu kļūt par nopietnu konkurentu, ja viņi pastāvīgi virzās uz priekšu savā pašreizējā tempā.

Snapcard: "Vieglākais veids, kā pieņemt digitālo valūtu."

Snapcardclaims būt vienkāršākais veids, kā pieņemt digitālās valūtas, un atbalsta vairāk nekā tikai Bitcoin un Litecoin

Jo tie ietver arī Dogecoinand Rippleon to saraksts. Tāpat Coinkite, Snapcard šķiet, iet uz vieglumu-of-izmantošanu ceļu, un sniedz viegli pieejamā API, iebūvētu atmaksas funkciju, un apgalvo, ka atbalsta vairāk nekā 20 vietējās valūtas.

CoinX un Trucoin: Licencēta, reglamentēta, un Koncentrēta Bitcoin pakalpojumi

CoinXand Trucoinare dažādi uzņēmumi, ar dažādām fokusēšana, kas, šķiet, ir sadarbība kopā, lai risinātu konkrētus aspektus Bitcoin maksājumu apstrādi, iegādi, uc CoinX ir iegūtas naudas raidītājs licences

MTLS) vairāk valstīs nekā jebkura cita Bitcoin saistītu uzņēmumu, un nodrošina maksājumu apstrādes sistēmu līdzīgi tiem, kas minēti iepriekš, kā arī Bitcoin apmaiņu. Tomēr uzņēmums nav reklamēt sevi nozīmīgā veidā, un, šķiet, darbojas uz pilnu licencēšanu, kā arī sadarbība ar citiem uzņēmumiem, lai sniegtu papildu pakalpojumus.

Trucoinis vienu no šiem uzņēmumiem, kā tas ir, izmantojot MTLS kas CoinX ir iegūtas, kas ļauj indivīdiem, lai iegādātos bitcoins uzreiz ar kredītkarti vai debetkarti, kā arī izveidojot Bitcoin bankomātus. Coinbase, un citi uzņēmumi, ir sniedzis šādu spēju pagātnē, bet ar stingri ierobežojumiem apjoma BTC, kas var iegādāties nedēļā. Trucoin ir izvēlējies pievērsties Pilnveidojot savas sistēmas, tādā veidā, kas samazina risku atmaksām un krāpšanu, lai lietotāji var iegādāties līdz pat 1000 $ ir BTC katru dienu, un saņemt monētas uzreiz.

BitPay, CoinX un Trucoin?

Ņemot vērā to, ka BitPay ir iestrēdzis galvenokārt nodrošina maksājumu apstrādi, papildu pakalpojumus, un atvērtā koda tehnoloģijas, lai sekmētu digitālo valūtu, nepārvietojot uz tiešiem Bitcoin pirkumiem vai izveidojot apmaiņu, kopā ar CoinX koncentrēšanos uz radot patiesi atbilstošu Bitcoin balstītu naudas pakalpojumu bizness, un Trucoin attīstības savas tūlītējās BTC iepirkumu sistēmu un bankomāti, katru no 3 šķiet, ka, ņemot par dažādiem aspektiem, un to pašu problēmu.

Pieskaitot tam, ar Trucoin partnerībā ar CoinX, kā arī to iepriekšējo sadarbību ar BitPay sniegt bankomāti pie Bitcoin Bowl, un tuvu ģeogrāfiskais tuvums 3 uzņēmumu, var būt ciešākas attiecības nākotnē.

Visi Inclusive Bitcoin Money Service Uzņēmumiem vai Specialized, individuāliem uzņēmumiem? Vai ne?

Ar Coinbasemoving visos virzienos, un mēģinot nodrošināt: maksājumu apstrādi, apmaiņu, tiešsaistes maku, tūlītējās BTC pirkumus, un vairāk, kā arī Winklevoss Twins "" Gemini "uz citu, kas šķiet, ka tas būs apmaiņa vispirms, pēc tam pāriet uz citiem aspektiem nozares, mazākie uzņēmumi ir viņu darbs izgriezt viņiem.

Tomēr mazāki, specializēti uzņēmumi, piemēram, lielākā daļa no tiem, kas uzskaitīti iepriekš, ir priekšrocība ir spēja koncentrēties uz, un perfekts, to produktu. Ar partnerību un sadarbību, kas veida uzmanības varētu būt milzīga priekšrocība.

Tad atkal, tie var visu novecojuši decentralizētiem projektiem. Bitsquareis izveidotu decentralizētu apmaiņu; Openbazaarhas izstrādājusi decentralizētas e-komercijas platformu; Darījuma partnera, Ethereum, Blockstream, un citi uzņēmumi izstrādā vai ir izstrādājusi, decentralizētu sistēmu, lai izveidotu sarežģītu līgumu un programmas; un daudzas citas iniciatīvas ir uzsākts, bet vēl nav atklāts.

Tā kā lielākā daļa cilvēku, kuri nodarbojas ar Bitcoin zināt, decentralizētas sistēmas mēdz būt efektīvāka nekā centralizēta sistēma, iespējams, var būt. Ar pareizo kombināciju attīstību, lielie vārdi digitālo valūtā šodien var nebūt nepieciešams, vai arī var būt nepieciešams, lai pilnībā mainīt savu virzienu, nākotnē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Twitch.tv ir sākusi pieņemt Bitcoin abonementiem

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin