Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Milzīgs iekārtām visā pasaulē, tagad pildīta ar Bitcoin ieguves aparatūru. Viena iespēja netālu no polārā loka Zviedrijā lepojas 45000 mašīnas, kas darbojas visu diennakti.

Kāpēc? Nu, ja jūsu dators atrod pareizo atbildi uz problēmu skaitļošanas hash algoritmu, jūsu Bitcoin maku adrese ir iebūvēts atbildi ar 25 vairāk Bitcoin. Arī jūsu Bitcoin adrese apkopo transakcijas maksu netieši šajā atbildē. Jūs saņemsiet šos papildu Bitcoin pēc 99 papildu bloki tiek būvētas uz sistēmas. Šodien par vienu Bitcoin 196 $, 25 jaunie Bitcoin ir vērts $ 4,900. Tātad, ir labi iemesli, lai atvēlēt papildu skaitļošanas jaudu uzdevumam.

Bitcoin Mining Still Growing

Tā rezultātā, Bitcoin ieguve ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm informācijas tehnoloģiju (IT) šodien. Vairāk datori tiek pievienoti uzdevumu visu laiku. Kā blockchain aug, vairāk Bitcoin pievieno tiem jau apgrozībā. Laika gaitā, ātrums, ar kādu Bitcoin tiek pievienotas plānots palēnināt līdz Bitcoin ieguve tiek veikta tikai attiecībā uz darījumu apstrādes nodevu, kad sistēma maxes veic pie 21 miljonu kopējā apgrozībā esošo monētu.

Nākamgad, 2016, balvu par skaitļošanas nākamo Bitcoin bloku samazinās no 25 līdz 12,5. Vai mēs redzam kritumu Bitcoin kalnrūpniecības darbību? Varbūt. Jau samazinātā maiņas kurss bitcoins dolāros šķiet, provocējot kādu virzīties uz konsolidāciju šajā nozarē. Tas notiek laikā, kad Bitcoin ir atkal uzstādīja jaunu rekordu šajā mēnesī darījumu skaits notiek vienā dienā, vairāk nekā 105 tūkstoši notikumiem.

Darījums maksa 0,0001 Bitcoin diezgan tipiski tiek piemērota daudzi no šiem notikumiem, un tas nozīmē 10.5 Bitcoin, vai apmēram $ 2058 in iespējamā darījuma maksu ieņēmumu Bitcoin kalnračiem. Tādējādi darījumu maksa var izrādīties pievilcīga Bitcoin kalnračiem pat pēc jaunā Bitcoin balva sāk samazināties.

ASICS - Bitcoin Miners kas ir spēle mainītāji

Bitcoin ieguve sākās 2009. Gadā, izmantojot pamata Bitcoin raktuvju programmatūru, kas ir iekļauta ar oriģinālo Bitcoin walletsoftware, ar gandrīz jebkuru tehniski sarežģītu lietotājam, kas spēj izveidot datoru, lai atrisinātu matemātiskās puzles iesaistīti. Līdz 2013. Gada sākumā, tomēr pirmie lietojumprogrammu integrālās shēmas (Asics), vai Bitcoin hash mikroshēmas, sākās piegāde. Šīs mikroshēmas ir Bitcoin raktuvju aparatūra, kas ir tikai noderīgi ieguves SHA-256 cryptocurrencies, un padarīt izmantot parasto personālajiem datoriem vai tīkliem vispārēja lietojuma datori, novecojušās par Bitcoin ieguvei.

Kaut mikroprocesoru vispārējā dubulto savu jaudu reizi 18 mēnešos saskaņā ar Mūra likumu, tad Bitcoin ASICS ir divkāršojot savu varu ik pēc sešiem mēnešiem. Tā ir radījusi daudz jautāt, "Vai Bitcoin ieguves vērts?" Atbilde ir sarežģīta, un Bitcoin ieguves turpina būt izdevīgi kopumā, bet jums vienmēr vajadzētu izmantot Bitcoin ieguves calculatorto noteikt, ja tas ir piemērots tieši Jums. Tiek lēsts, ka simtiem tūkstošu datoru, ir vērsta uz Bitcoin ieguves.

Bitcoin vērtības, un valūtas kursa risku

Vai Bitcoin cenas lemts krist tālāk? Ir grūti pateikt. Protams, viņiem ir bijusi viņu kāpumus un kritumus. Neilgi pirms Mt. Gox apmaiņa neizdevās, tad USD Bitcoin maiņas ratehad sasniedza virs 1 $ 1124. Par Bitstampearlier uzlaušana šomēnes var būt atbildīgs par dažiem neseno kritumu valūtas kursu. Protams, cenas kuģoja no 2012. Gada vidum, lai 2013. Gada beigās, bez pārāk daudz žagas. No 2013. Gada marta dakša bija viens gadījums dramatisku, taču neilgu neveiksmi, kad dažādas versijas Bitcoin programmatūras izraisīja viedokļu atšķirības par termiņu konkrētiem blokiem. Kad vienprātība tika atjaunota, problēma tika atrisināta, un novērtējumu Bitcoin turpināja kāpt.

Protams, Bitcoin ieguvi ir ne tikai kriptonauda ieguve notiek šajās dienās. Cryptsy lielākā altcoin apmaiņu, uzskaitīti simtiem cryptocurrencies, ar nosaukumiem, piemēram Litecoin, dogecoin, Reddcoin, Darkcoin, Bitshares, un daudz ko citu. Jebkura blockchain valūta ar pierādījums-of-darba funkcijas var jāizrok, un ogļrači alternatīvās cryptocurrencies, šķiet darbība rentabla.

Cik daudz ir visu šo iekārtu veltīta Bitcoin ieguves un altcoin kalnrūpniecība, ir vērts? Pamatojoties uz paziņojumu no Coinometricsabout 51% uzbrukumu, ir apmēram $ 833,000,000 ieguves iekārtu un elektrības pašlaik darbojas šajā nozarē. Kombinētā ieguves jauda tīklā turpina pieaugt.

Rise of Bitcoin Cloud Mining

Liela daļa no Bitcoin kalnrūpniecības tagad ir mākonis balstītas. Uzņēmumi ir pārdošanas gigahashes sekundē vai GH / s, par maksu, kas nodrošina pietiekami daudz skaitļošanas jaudu, lai veiktu miljardu mēģinājumi otru, lai atrisinātu jaucējfunkciju pēc Bitcoin bloku. Genesis Mining, piemēram, maksa $ 702 par tūkstoš Gh / s, kā arī maksu par elektrību. Ja jums gadās nopelnīt pietiekami daudz Bitcoin no 25 Bitcoin izveidots katrā blokā, kā arī maksa par darījumiem, kas pārsniedz šos maksas, tad īri gigahashes bija laba izvēle. Protams, ņemot vērā milzīgo daudzumu skaitļošanas jaudu, kas konkurē ar jums, jums vajadzētu, iespējams apskatīt investīcijas kā spekulatīvus nevis kā pārliecināts, ka lieta.

Bitcoin ieguve ir energoietilpīga, tāpēc milzīgs raktuves tendence, lai atrastu, kur tā ir viegli uzturēt mašīnas atdzist vai ja enerģija ir ļoti lēti. Lēti ogles Mongolija šķiet, stimulējot Bitcoin ieguvi šajā valstī. Diemžēl, ne katrs Bitcoin ieguves uzņēmums ir atradis veidu, kā palikt rentabla. Nesen Ghash.io, viena no lielākajām kalnrūpniecības darbiem, paziņoja, ka tas būtu pārtraukt pakalpojumu līdz Bitcoin vērtība palielinājusies vai ieguves difficultydecreased, pietiekami, lai Bitcoin ieguves izdevīgi viņiem.

Regulējams Grūtības Pamatojoties uz Bitcoin Mining Power

Ik 2016 bloki jeb divas nedēļas vidēji, tad Bitcoin tīkls automātiski pielāgo grūtības hash funkcijas atkarībā no tā, cik daudz skaitļošanas jauda ir uz uzdevumu. Grūtības var mainīt uz leju, ja ir ļoti daudz ogļrači sāka velkot mašīnas pie neto, bet pēdējo pāris gadu laikā ir vērojama tendence uz augšu. Kopš ASICS pirmoreiz tika nosūtīti grūtības ir palielinājies par koeficientu desmit tūkstoši. Tomēr tas mainās, jo nesenais kritums Bitcoin cenā, ir radījis tik daudz raktuvju pilnvaras jāizslēdz.

Kā Bitcoin ieguves kaudze uz augšu, cik darījumu apstrādes iet? Bitcoin protokols pašlaik var apstrādāt tikai septiņas darījumus sekundē, jo 1 megabaitu ierobežojumu BlockSize, kas ir niecīga, salīdzinot ar, teiksim, Visa, kas rīkojas līdz 10000 darījumiem sekundē. Taču, protams, maksa par katru darījumu ir būtiska, īpaši tirgotājiem, kuri sedz triecienu kredītkaršu apstrādes maksas. Nesen nodošana desmitiem miljonu dolāru vērtībā Bitcoin tika reģistrēts par blockchain par maksu aptuveni divus centus.

Ja Bitcoin gatavojas ienākt mainstream, limits ir jāpaaugstina, vai darījumu maksa ir ievērojami palielinājies. Par laimi, 1 megabaitu limitu var mainīt, un arī Bitcoin kalnrūpniecības tīkla apstrādes jauda ir daudz lielāka, nekā ir nepieciešams, lai apstrādātu tomēr daudz darījumu sekundē tiek prasīti. Gavin Andresen, galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation, kā arī galvenais attīstītājs strādā Bitcoin pamatdarbību protokols kopš izbraukšanas no valūtas noslēpumaino radītāju, Satoshi Nakamoto, tika eksperimentējot ar lielākiem bloku izmēriem. Viņa testi ir parādījuši, ka palielinot Bitcoin ir blocksizecan viegli sasniegt, kad tas kļūst nepieciešams.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Bitcoin maksas ir paskaidrotas - Vai Bitcoin darījumi patiesībā ir bezmaksas?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

Bitcoin Scam brīdinājums! Pašreizējo Bitcoin izkrāpšanu un Scammers