Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata

Starp daudziem jauninājumiem Bitcoinoffers, viens no tā svarīgākajiem aspektiem ir tas, ka var tikt iegūtas, izmantojot ieguves. Apvienojot vairākas tehnoloģijas, Satoshi Nakamoto, tad laista klajā ar pseidonīmu radītājs Digitālās valūtas celta kaut ko unikālu jaunajai vecuma ekonomiku. Digitālā nauda, ​​ko var iegūst stabilu, deflācijas likmi ar palīdzību skaitļošanas mašīnām, šādā veidā efektīvi cīnās hiperinflāciju.

Šajā ceļvedī mēs iet cauri, kā var iegūt monētas pa Bitcoin Miningand arī, kā to izdarīt ar peļņu.

Kā Bitcoin Mining darbi

Kā redzams Bitcoin wiki

Miningis procesu, pievienojot darījumu uzskaiti, lai Bitcoin publisko virsgrāmatā pagātnes darījumiem. Šī virsgrāmatā pagātnes darījumu sauc par blockchainas tas ir ķēdes blokiem.

Ar vienkāršiem vārdiem sakot, kalnračiem veicināt savu skaitļošanas jaudu tīklam. Tādējādi tie palīdz pārbaudīt darījumus un reģistrēt tos bloka ķēdi, sabiedrisko virsgrāmatā katru Bitcoin darījums jebkad ir ierakstīts. Par katrām 10 minūtēm bloks ir atrasts ar kalnračiem un katrs kalnraču tiek atalgots atkarībā no tā, cik daudz hashrate viņš veicinot tīklu.

Vēsture Mining Bitcoins

Kas ir agrīnā dienās Bitcoin pastāvēšanas, Satoshi, pats bija viens no nedaudzajiem kalnračiem. Viss bija daudz vienkāršāk, toreiz, tiešām daži cilvēki ieguves, un tas galvenokārt bija darīts ar CPU. Tas neņem ilgi, lai izstrādātāji varētu sākt veidot GPU kalnračiem. Pat pirmajās dienās Bitcoin Mining mēs varam redzēt Satoshi pats apspriest GPU ieguvi. Acīmredzot, GPU varētu veikt aprēķinus Bitcoin Mining process prasa daudz ātrāk nekā jebkura CPU, lai vēlāk par apsteigs lielāko tīkla hashrate. 2010.gadā pirmais Bitcoin Mining baseins, tika vērsta uz dzīvi. Baseina ir vieta, kur kalnrači apvienot raktuvju varu atklāt blokus ātrāk. Tad bloks atlīdzība tiek sadalīta starp visiem kalnračiem, kas veicina uz baseinu atbilstoši to hashes tie iesniegti.

Pašreizējais valsts Bitcoin Mining: ASICS un vairāk

Kopš tā laika, ieguves Bitcoin tagad kļūst konkurētspējīgāki nekā jebkad agrāk. Pēc tam, kad krītas par Bitcoin cenā, 2013. Un redzēt, cik daudz daudzi no pirmajiem izmantojušas ar to, daudzi sāka apsvērt Bitcoin Mining kā ieguldījumu. Uzņēmumi sāka būvēt un pārdot ASIC mikroshēmas, kas specializējies risināšanai SHA-256algorithm (kriptogrāfijas hash funkciju Bitcoin izmanto). Derīgo izrakteņu ieguves tīkla hashrate bija pastāvīgi pieaug. Bitcoin Mining tīkls kļuva visspēcīgākais skaitļošanas networkto arvien pastāv, un pat aktuāli ASIC ražotāji joprojām sacenšas, lai radītu vairāk spēcīgu mašīnas Bitcoin ieguves.

ASICS tagad tur gandrīz visu daļu kopējās hashrate, ieguves ar GPU tagad uzskatāms par nederīgu, jo konkurē ar ASICs, kas specializējas uz Bitcoin kalnrūpniecības izmantojot datoru grafikas kartes ir iespējama. Nesen Bitcoin mākonis ieguve kļūst arī par tendenci. Cloud ieguve ir tad, kad cilvēki iznomāt ieguves iekārtas raktuves tiem, kas vēlas gūt peļņu šādā veidā. Lai gan mākonis ieguve neprasa daudz tehniskas zināšanas, un tas ir veids, kā mine Bitcoin ar mazāku piepūli, tas nav uzskatāms visvairāk rentabla risinājumu. Šī rokasgrāmata tiks koncentrējoties uz kalnrūpniecības aparatūru.

Bitcoin Mining un Jūs

Tagad jūs varētu būt jautājums, liels, bet kā es varu nokļūt raktuvēs Bitcoin sevi? Nu, pirmā lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir, lai redzētu, cik daudz (un pat tad, ja) Bitcoin ieguve var būt izdevīga jums. Rentabilitāte un pārkāpj pat ir galvenais, kad runa ir par Bitcoin ieguves. Vai Bitcoin ieguve worthwhilefor jūs, vai nē, ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Jūs nevēlaties tērēt naudu, lai iegādātos mašīnu, kas varētu padarīt jūs maksāt vairāk elektroenerģijas, nekā to, ko tā dara ar bitcoins dienā. Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs esat gatavi ieguldīt pērkot kalnrūpniecības mašīnas, bet arī specs mašīnas. Viņi galvenās sastāvdaļas jums būtu meklē Bez mašīnas cena ir tā hashrate un enerģijas patēriņš. Hashrate parasti mēra Tera jaucējkodi sekundē (Th / s), kur viena Tera hash ir tūkstoš Giga hashes (GH / s). Vēl viens elements, jums vajadzētu apskatīt, ir enerģijas patēriņš jūsu mašīna, protams. Mums ir noderīgs toolto aprēķināt mašīnas rentabilitāti, kā arī grūtības.

Pēdējā ļoti svarīga lieta, jūs nepieciešams uzņemt vērā, kad runa ir aprēķināt, cik izdevīgi kalnraču var būt, ir grūtības tīklā. Bitcoin ieguves tīkls pielāgo atkarībā no tā, cik daudz jaukšanas jauda tiek izmantota, lai mine bitcoins. Tātad, ja vairāk ogļrači sāktu ieguvi, grūtības palielinās. Un tas joprojām ir par pastāvīgu pieaugumu. Tātad, ņemot to vērā, to, kas jums ir nepieciešams saprast, ir tas, ka, ja jūs paturiet ieguves ar stabilu hash varu taču tīkla kopējā hashrate pieaug pēc each14 dienu grūtības atkārtotu mērķa atlīdzības jums tiks kļūst par katru bloķēt jūsu baseins atrod būs būt nedaudz mazāks.

Tātad tagad jūs zināt, kā Bitcoin Mining darbojas un arī to, kā aprēķināt rentabilitāti Bitcoin miner. Ņemot vērā, ka rentabilitāte ir galvenais komponents Bitcoin kalnrūpniecības, tagad būtu vieglāk, lai jūs varētu uzzināt, cik izdevīgi kalnraču ir. Bet nav jāsteidzas un sākt meklē kalnrūpniecības aparatūras vēl, šeit ir dažas lietas, jums vajadzētu izvairīties, ja vēlas iegādāties kalnraču.

Priekšpasūtījumi: Daudzi šausmu stāsti ir notikušas ar pasūtīšanu ieguves aparatūru. Pat ja viens var gūt labumu no tādu risku, ja runa ir par ieguves Bitcoin, jums vajadzētu paturēt tos šausmu stāstus prātā un mēģināt atskaņot to droši. Viens no izplatītākajiem stāstiem ir failureof zināms Bitcoin ASIC ražotājs, Butterfly Labs, piegādāt pasūtītās kalnračiem laikā. Mēnešus vēlāk pēc solītās piegādes datumiem, kad viņi bija beidzot gatavs kuģa, kalnrūpniecības mašīnas bija bezjēdzīgi sakarā ar masveida pieaugumu grūtībām. Tātad, ja jums ir darīšana ar uzņēmumu, kas ir izrādījusies uzticams pagātnē, jums nekad nevajadzētu uzņemties risku pasūtīšanu aparatūru, ka tas veidotāji nekad izdodas izpildīt apsolīto laika. Un tas mūs noved pie nākamā lieta, jums vajadzētu izvairīties, ja jūs meklējat iegādāties Bitcoin mīnētājs.

Krāpnieki: Jums vienmēr vajadzētu pārbaudīt reputāciju uzņēmuma, pirms jūs iegādājaties aparatūru no tiem, un tas nedrīkst būt grūti. Lielākā daļa ASIC ražošanas / tālākpārdošana uzņēmumi cenšas uzturēt pozitīvu tēlu un mijiedarboties ar Bitcoin sabiedrību caur forumiem un kopienām. Reputāciju uzņēmuma pārbaude būtu tik viegli, kā meklējot tas vārds bitcointalk vai / r / bitcoinand / r / bitcoinminingThis veidā jūs varat viegli pārbaudīt reputāciju uzņēmuma un redzēt, cik apmierināti cilvēki ir ar saviem produktiem.

Kopsavilkums: Ne visi Nepieciešams būt Bitcoin Miner

Kā jūs varat redzēt, Bitcoin ieguve nav viegls lieta. Es ceru, thatthe mīts par slinks kalnraču tagad lauzts jums. Pēc tam, kad iepazīt visu, daudzi cilvēki uzdot jautājumu vai tas nebūtu vieglāk nopirkt Bitcoin tieši? Un atbilde ir jā. Patiešām pērkot Bitcoin tieši ir vieglāk, nekā iet cauri izvēles procesā un darbojas Bitcoin mīnētājs. Ieguldījumi cenā ir labs risinājums, ja jūs nevēlaties, lai iet cauri daudz pūļu ar kalnrūpniecības, jo pat tad, ja jūs galu galā izlemt pirkt kalnraču, problēmas netiek darīts, tad, kad tas pienāk.

Kaut gan lielākā daļa uzņēmumu cenšas padarīt to pēc iespējas vienkāršāk izveidot un vadīt savu kalnraču tas vēl prasa dažas tehniskās prasmes un zināšanas, un jums var būt nepieciešams iztērēt kādu laiku studyinghow Tas tiek darīts, pirms jūs nolemjat pasūtīšanu mīnētājs. Kas ir pārliecināts, ka ieguves ar savu aparatūru ir ne visiem, vismaz ne vairāk. Tas ir tāpat kā konkurētspējīgu tehnoloģiju bruņošanās sacensību, kas tiek nepārtraukti virzās uz priekšu, jums nav prātā, ja jums nav justies kā izmantojot savu aparatūru mīnu Bitcoin ir lieta jums. Ja jūs joprojām vēlaties, lai dotu ieguves nošāva, lai gan, pastāvīgi acu par mūsu gaidāmo ieviešanu par Bitcoin mākonis ieguves.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Bitcoin pieņēma: eBay, lai integrētu Bitcoin ar Paypal!

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin