Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Nesen sasniegums Ghash.io, lielākā Bitcoinmining baseins, lai sasniegtu 51% jaucējsummas jaudas ir izraisījis milzīgu emocionālu reakciju no Bitcoin kopienai. Tā ražo īsu izpārdošanu, kas spēlē neliela ritenī nesen Fallin Bitcoin cenu. Kāpēc bija Bitcoin kopiena tik bail par šo attīstību? Viņi bija bail no 51% uzbrukumu. Tā Ghash.ioattained 51% jaukšanas varu, uzbrucēju, vai persona, no iekšpuses, varēja gūt kontroli pār ieguves baseins, un ko izmanto, kas jaukšanas tiesības izpildīt dubulto tēriņus. Daudzi cilvēki ir bail par šo iespēju, sakot, ka tikai potenciāls, lai tā notiktu, iezīmē letālu plaisāt Bitcoin.

Norādes par 51% Attack par Bitcoin Cena

Ja 51% attackhappened, viņi saka, tad Bitcoin cena ietriecas zemē, visi uzņēmumi varētu pamest savus centienus Bitcoin pieņemšanu, un valūta būtu efektīvi miris. Bez tam, šie cilvēki apgalvoja, ka Bitcoin ieguves baseins centralizācija sagrauj neuzticams raksturu Bitcoin. Ja Bitcoin ieguves baseins iegūst 51% jaucējsummas jaudu, ikvienam būs uzticēties, ka baseins būs apstiprināt visus darījumus nekritiski. Tagad tas ir tālu no dažiem vai ne 51% uzbrukums faktiski rada šos efektus veidus. Neatkarīgi, bailes ražo ļoti reāla ietekme uz Bitcoin cenu un sirdīs un prātos Bitcoin kopienai.

Daudzi cilvēki droši apgalvot, ka šī problēma ar Bitcoin kalnrūpniecības atzīmēta defektu brīvajā tirgū; ja cilvēki rīkojas viņu pašu interesēs, tad ekonomika neizbēgami neizdoties, un visi būs slikti. Šie apgalvojumi nevar būt tālāk no patiesības. Patiesībā, tirgus ir noteikt problēmu Bitcoin ieguves baseins centralizāciju, un neviens pat saprot to. Centieni, ko izvirzīja kopiena nākt klajā ar risinājumu, pierādīt, ka Bitcoin paliek nedrošs, un ka tirgus gūs virsroku.

Realitāte Bitcoin tirgus

Galvenais jēdziens, kas tiem, kuri baidās no Bitcoin zaudēt savu nedrošs, decentralizēta, nespēj saprast, ir tas, ka brīvais tirgus pats par sevi ir nedrošs. Brīvprātīgie darījumi naudas ekonomikā neprasa uzticēšanos starp iesaistītajām tirdzniecībā pusēm. Aktieri, kas padara negaršīgs vai neefektīvu izvēli, un uzņēmēji, kuri ražo neapmierinošas produktus, tiek sodīti ar tirgus ka patērētāji pārtraukt sūtīt naudu uz tiem cilvēkiem. Tirgus nav nepieciešama uzticēšanās, lai darbotos, indivīds nav pat zināt citu personu, lai mierīgi tirdzniecību ar tām. Tas pats attiecas uz Bitcoin ieguvei.

Nav uzticības iesaistīta kad Bitcoin ieguves baseins sasniedz 51%, jaucējsummas varu, jo tirgus uzreiz reaģē un pārceļas, lai novērstu, ka varu no aizaugušajā Bitcoin kalnrūpniecības baseinu. Bitcoin ieguves sabiedrība, visticamāk, nekad sasniegt stāvokli, kad Bitcoin lietotājiem ir uzticēties Bitcoin ieguves baseins benevolently dominēt tirgū. Kad mēs redzējām Ghash.io sāk tuvoties 51% jaukšanu spēku, sabiedrība nekavējoties rīkojās. Miners kreisi Ghash.io un devās uz citiem baseiniem un indivīdi uzkurināta savus vecos, novecojušo Bitcoin ieguves platformām, un norādīja tos konkurējošām Bitcoin ieguves baseiniem, lai noņemtu jaukšanu enerģiju no Ghash.io. Cilvēki nosodot Bitcoin kā neveiksmes, jo šī Ghash.io sagrāves, apgalvodama, ka darbība labad sasniegtu sevis procentu noved pie galīgo iznīcināšanu tirgus, pierādīt sevi nepareizi viņu ļoti darbībās. Jo izmantojot visus pieejamos izņemt jaukšanu enerģiju no Ghash.io līdzekļus, šie ļaudis bija ļoti darbojoties savā pašu interest- un no neuzticības par arvien centralizētu Bitcoin ieguves baseins. Par decentralizētā Bitcoin tirgus saglabāšana bija viņu pašu interesēs, tāpēc rīkojās, lai saglabātu, ka decentralizētu monetāro sistēmu.

Bezmaksas Tirgus Risinājumi Bitcoin Mining centralizācijas

Tātad, kā varētu šos pesimistiem, iespējams apgalvot, ka ļoti pastāv šī problēma ar Bitcoin kalnrūpniecības sabiedrībā izraisa kalnrači, kas darbojas viņu pašu interesēs, neapzinoties absurdumu un iekšēja pretruna savos pārskatos? Lai aktīvi īsteno savas pašnovirzīšanu intereses, tad iedvesa bailes locekļi Bitcoin sabiedrības strādāja, lai izveidotu pagaidu noteikt šai Bitcoin kalnrūpniecības problēmu un saglabātu kāpumu, par Bitcoin cenu. Turklāt, šie paši cilvēki, pareizi norādīja, ka pasākumi, kas ir jāveic, lai izveidotu pastāvīgu risinājumu šai problēmai ar Bitcoin ieguves. Gandrīz uzreiz, cilvēki sāka reklāmas un mudinot kalnračiem, lai izmantotu p2pool, decentralizētu Bitcoin ieguves baseins kur jaukšana jauda ieguves baseina netiek ievietots kontrolē centrālās iestādes vai uzņēmuma. Arī sabiedrība sāka theorizing veidus, kuros Bitcoin Core var atjaunināt, un pārveidotas, lai atrisinātu Bitcoin ieguves problēmu. Tomēr, tirgus nav, savtība ir iznīcināts Bitcoin uz visiem laikiem!

Apgalvo, ka viena atsevišķa projekta par brīvo tirgu norāda atteice brīvā tirgus kopumā ir neīsto labākajā. Fakts, ka cilvēki, padarot šos apgalvojumus pašlaik īsteno ilgtermiņa risinājumus, lai Bitcoin ieguves centralizācija problēma ir apliecinājums efektivitāte brīvajā tirgū. Viņi nespēj saprast, ka tirgus sniedzas tālu aiz naudas aspektu un faktisko darbību no blockchain tehnoloģiju. Šī iemesla dēļ viņi redz problēma rodas finanšu vai tehnisko sfēru Bitcoin kopienas un apskatīt to kā neveiksmi tirgus kopumā. Patiesībā, viss cilvēka darbība ir parametrus tirgū. Katra rīcība, lai risinātu problēmas un izvairītos no katastrofas, analizēt ierosinātos risinājumus šīm problēmām, un pat fraternize un saikni ar sabiedrību veido tirgu. Saziņa starp indivīdiem, kas ir tikpat daudz tādu saimniecisku darbību, jo pirkšanu un pārdošanu.

Pastāvīgie centieni Bitcoin kopienas paplašināt kriptotehnoloģijā valūtas pieņemšanu, vai arī, lai atrisinātu problēmas ar pašu tehnoloģiju, ir atkarīgs no tirgus, tāpat kā svārstības no Bitcoin cena ir tirgus funkciju. Nevis apraudādami neveiksmi tirgus, cilvēki, kuri ir terrified Ghash.io varētu darīt labāk, lai svinētu panākumus tirgū, jo tie visi bija iespēja sadarboties ar otru, lai sāktu ražot risinājumus šai Bitcoin kalnrūpniecības problēmu. Brīvā tirgus negarantē vai pat sola, pilnība un nevainojama šķidrums, tas ir tikai garantē netraucētu problēmu risināšanas procesā un brīvprātīgu sadarbību. Tieši tas, ko mēs redzējām notiek nesen Ghash.io plūdi; spēcīgs problēmu risināšana un sociālā sadarbība. Problēma ir, protams, nebūt nav pilnībā atrisināta, bet Bitcoin kopiena ir izveidojusi ļoti spēcīgu sākumpunktu, no kuras viņi var turpināt attīstīt savus risinājumus. Tas sākumpunkts, un visi izcili risinājumus, kas ir pienākums pavasarī no tā, visi pateicoties personām, kas darbojas brīvajā tirgū... Un, protams, pateicoties Ghash.io.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

Bitcoin sāksies līdz 0,00 ASV dolāriem, un daudzi zaudēs visu, kad burbulis parādīsies - brīdina investors Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība