Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Bitcoin Mininghas ir riskants bizness, jo rašanos SHA-256ASICs. Ja esat Bitcoin kalnraču, tad, ja vien jums bija viens no laimīgo cilvēku saņemt partijas 1 vai partijas 2 Avalon ASIC vai esat izvēlējies pareizo kompāniju katrai jaunai paaudzei šķeldu, tad tas ir maz ticams, ka jums ir bijusi pozitīvs ROI līdz šim. Tomēr, ka vajadzētu mainīt tuvākajā nākotnē.

Ko dos Bitcoin Mining izdevīgāk?

Jaunākās paaudzes BitcoinMining ASICs, iespējams, būs pieejams drīz, izmantojot state-of-the-art 20 nm arhitektūru. Pēc tam, kad šīs iekārtas ir pieejamas, un lielāki un lielāki numuri 28 nm mašīnas tiek pārdoti, tas būs maz ticams, ka liels lēciens Bitcoin kalnrūpniecības tehnoloģiju notikt tuvākajā nākotnē. Pat top end CPU ražošanas uzņēmumi, Intel un AMD, joprojām izmantojot 28 nm tehnoloģiju savos tirdzniecības procesoros, ar 22 nm ražošanas. Lai gan tehnoloģiju, lai radītu 14 nm mikroshēmām ir izstrādāta, tie joprojām ir prototipa stadijā.

Tātad, ja jūs skatīties atpakaļ laikā, lai pirms ASIC laikmetā, jūs varat redzēt, ka Bitcoin ieguves grūtības bija ļoti atšķirīgu trajektoriju. Tas pieauga un krita ar Bitcoin ir cena, jo visi bija viegli piekļūt pašu tehnoloģiju, lai ieguves. Es uzskatu, ka tas sāks notikt atkal, jo ASICS vieglāk un vieglāk iegūt.

Bet 28 nm Bitcoin Mining Machines ir pārāk dārgi!

 

Jā, šobrīd izmaksas par 28 nm Bitcoin ieguves mašīnas, vai "drīzumā" 20 nm ogļračiem, ir diezgan augsts. Kad IA tiek aprēķināts atkarībā no kursa, kurā grūtības ir pieaug, šķiet, kā tad, ja šīs mašīnas nesniegs pozitīvu ROI, vai būs nepieciešams ļoti ilgs laiks, lai samaksātu par sevi. Tomēr ka Bitcoin difficultyanalysis veids ir kļūdains.

Nesenie lec grūtības var attiecināt uz ASIC karš, kas jau ir sākusies, kur dažādi uzņēmumi tika sacīkšu uzlabot savu tehnoloģiju, un ir pirmie, kas piedāvā to saviem klientiem. Pirmā komerciālā Bitcoin ieguves ASIC Avalon 1, tika izlaists 2013. Gada sākumā, un lieto 110 nm tehnoloģiju. Kopš tā laika ir bijuši lec no 110 nm līdz 45-55 nm līdz 32-40 nm līdz 28 nm, un tagad, iespējams, līdz 20 nm. Šie lēcieni atļautās arvien pieaugošo efektivitāti, un lielākas summas jaukšanas varu vienā mašīnā.

Tagad, kad šīs Bitcoin ieguves ASICS tuvojas state-of-the-art (vismaz attiecībā uz pamata mikroshēmu arhitektūra), tad lec grūtībās jāsāk samazināties. Tā kā arvien vairāk uzņēmumu sāk ražot 28 nm vai labākus Bitcoin ieguves mašīnas, un pašreizējie līderi šajā nozarē perona līdz ražošanu, tad cena par katru mašīnu ievērojami samazinās. Palēnināšanās grūtības apvienojumā ar zemākām cenām radīs iespēju ļoti pozitīvu ROI, jo īpaši jomās, kur elektrība ir lēts vai aukstā klimatā, kur var vai nu izmantot saražoto siltumu ar mašīnām produktīvā veidā (piemēram, pastāvīga telpu sildītājs), vai izmanto dabiski aukstā gaisa dzesēšanai mašīnas, tādējādi ļaujot augstāka nekā vidējais overclocking.

Tātad, man vajadzētu iegādāties Bitcoin Mining ASIC tagad ?!

Es nevarētu ieteikt iegādi Bitcoin ieguves ASIC tieši tagad, ja jūs saņemat to par zemāku cenu. Tomēr, saglabāt acu par cenu, un ziņu izlaidumiem no Bitcoin ieguves mašīnu ražotājiem. Es ceru, ka labākais laiks, lai iegādātos būs tuvāko mēnešu laikā, bet es nevaru prognozēt, kad tieši.

Man personīgi pieder tikai divu Bitcoin ieguves ASICS, un divas Scryptmining ASICS, un es esmu pozitīvi par manu ieguldījumu kopumā. Tomēr viens no Bitcoin ieguves ASICs bija partijas divu Avalon ASIC, kas man bija, kad mazāk nekā 1000 ASICS bija īpašumā patērētājiem, un tas ir IA bija pietiekami pozitīvi, lai pilnībā aizēnot kopējos zaudējumus par manu citu Bitcoin Miner. Tas cita kalnraču, mazliet viena no BFL, lika tajā pašā laikā, Avalon, bet ieradās 6 mēnešiem, vai arī tā vēlāk, un diemžēl tas nomira pēc 3 dienām. Mans Avalon patiesībā joprojām ir funkcionāla, bet tas ir pārāk karsts, lai attaisnotu 80 GHS @ 600 vatiem tiesības tagad.

Pēc šī punkta, es skrēja skaitļi par jauno Bitcoin kalnračiem tiek ražotas, un nevarēja pamatot iegādājoties kādu no tiem, tieši par iepriekš minēto iemeslu dēļ. Viņi visi bija pārspīlēta un lemts novecojis neilgi pēc vai pat pirms tiek nosūtīti. Es esmu priecīgs redzēt, ka nepaliks gadījumā daudz ilgāk, un ceram saņemt atpakaļ Bitcoin kalnrūpniecības šo fallwinter.

Es ne iekļuvuši daudz sīkāk par Scrypt ASICs aiz to, ka divi man pieder ir GAWMiner Furies, un es būtībā iegādājies, jo tie ir mazi un ražo maz siltuma. Tos jaukšanas prom, jo ​​es rakstu šo, bet tie ir pārāk zema powered darīt daudz. Ja jūs vēlētos, lai uzzinātu vairāk aktuāla ceļvedi, ar informāciju par to, kā noteikt Bitcoin ieguves rentabilitāti 2015. Gadā, izbraukšana "Vai Bitcoin Mining vērts?"

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Alibaba IPO atbild par Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin krāni un Adblockers

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Daļiņu rezervju banku bīstamība

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Lielās valdības saberzēs Bitcoin, bet to neiznīcinās - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: iesācēju rokasgrāmata