Vai Bitcoin Mining ir tā vērts? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Kalnrūpniecības bitcoins ir ļoti rentabla riska uz ļoti ilgu laiku. Kaut arī daudzi cilvēki, kas mēģināja Bitcoin ieguves neizdevās gūt peļņu, nesaņēma savas ieguves platformām dēļ krāpniecisku vai absurds uzņēmumu, vai tikko sasniedza pozitīvu ROI uz viņu Bitcoin ieguves mēģinājumiem, ka nebija taisnība par vairāk pieredzējušiem kalnračiem. Tie, kas bija veiksmīgi optimizēta GPU, vai ienāk matricas 2012. Un 2013. Gada sākumā, kā arī tiem, kas varēja iegūt agri ASICS, vai bija paveicies "bet" uz pareizā Bitcoin ieguves aparatūras uzņēmums šādiem paaudžu ASICs ir izgatavots neticami peļņu.

Tomēr biznesa Bitcoin kalnrūpniecības piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas no brīža, kad GPU / matricas bija norma, un pieaugums ASICS Bitcoin ieguves aparatūru. Šie ASICS pilnībā izmainīja spēli, palielinot efektivitāti ieguves bitcoins daudzu kārtām, un pilnībā iznīcina rentabilitāti kalnrūpniecības ar tradicionālo datoru.

Kāpēc Mining Bitcoins Ar GPU bija tā vērts līdz 2013. Gadam

Pirms ASICS, Bitcoin ieguves bija tā vērts, vienkārši tāpēc, ka grūtības palika diezgan tuvu Bitcoin cenu. Tas attiecināms uz pāris iemeslu dēļ:

  1. Daudzi Bitcoin ogļrači tika vienīgi ieguves nepilnu darba laiku, un bija vienkārši, izmantojot GPU, ka viņi jau ir iegādājušies spēļu manējai, kad tie nav, izmantojot savu datoru. Tas pilnībā noņemt iekārtu izmaksas no ROI vienādojumu, kā spēja efektīvi mīnu bitcoins bija tikai ieguvums, kam pienācīgas spēļu datoru. Protams, ieguves augstā intensitāte bija potenciāls dedzināt GPU ārā, bet gudri nepilna laika kalnračiem būtu tikai mans, kad grūtības / cenas patiešām ir to vērts. Arī šie cilvēki varētu mainīt savus sistēmas iestatījumus, kā arī iestatījumus Bitcoin kalnrūpniecības programmatūru, lai samazinātu stresu ar aparatūru, kā arī palielināt to energoefektivitāti.
  2. Tajā laikā, tur bija ļoti maz milzīgas Bitcoin ieguves saimniecības. Vidējais kalnraču nekonkurējot ar datu centros pilnu mašīnu... Viņi konkurē viens ar otru. Tas nozīmē, ka personām, kas dzīvoja vietās ar zemu kWh (kilovatstundu) cenas var viegli raktuves pietiekami bitcoins segt papildu enerģijas izmaksas, un pat tie, apgabalos ar vidēji - nedaudz virs vidējās elektrības izmaksas, varētu gūt labumu no kalnrūpniecības, ja tie bija efektīva uzstādīšana.
  3. Liela daļa no kalnrūpniecības sabiedrībā, tajā laikā, nebija ieguves peļņas gūšanai vienatnē. Viņi bija ieguves atbalstīt Bitcoin tīkla, un / vai, lai iegūtu BTC, ka bija "tīrs", un patiesi anonīmi (kamēr tika veicot noteiktus drošības pasākumus).

Attiecības starp grūtībām

Un cenu

Nebija perfekta, bet ieguves grūtības parasti sekoja modelis līdzīgs Bitcoin USD valūtas kursa. Matricas sāka šķībs tas nedaudz 2012.gadā, tad ASICS sadragāja to pilnībā.

Bitcoin ASICS Nogalināti GPU Mining Rentabilitāte

 

2013. Gada sākumā, Jeff Garzik saņēma pirmo Bitcoin kalnrūpniecības ASIC, ko ražo Avalon. Kaut kāds cits uzņēmums, iespējams, ir ražoti funkcionālo BTC ieguves ASIC aptuveni tajā pašā laikā, Avalon bija pirmais attīstīt, ražot un pārdot šos neticami ieguves platformām sabiedrībai. Viņa pārskatīšana Avalon ASIC apstiprināja, ka ne tikai bija Bitcoin ieguves vērts, bet varētu būt neticami rentabla. Viņa komentāri par to ir ieguves jaudu, un cik bitcoins tā iegūst, ir acu atvēršana:

Performance ir daudz lielāks, nekā paziņots. 60 Ghps tika paziņots. Vienība ir cgminer pašu ziņojumi 67.5 Ghps.

Un

Pēc 20 stundām kalnrūpniecības, neapstiprināto + apstiprināja atlīdzības vienāds 14.98832170 BTC.

Šī Bitcoin kalnraču bija ieguves nekā 15 BTC dienā! Protams, ikvienam saistīts ar ieguves šodien, 67.5 GH / s, šķiet, piemēram, neko. Šodien varētu būt laimīgs, lai saņemtu 0,0007 BTC dienā ar šo hashrate, saskaņā ar mūsu Bitcoin kalnrūpniecības kalkulatoru, un fakts, ka tā izmanto vairāk kā 600 vatu jaudu, padara darbojas mašīna zaudējusī piedāvājums. Faktiski, līdz brīdim, kad lielākā daļa no iepriekšējiem pasūtījumiem, tika nosūtīti, mašīnas bija tikko rentabla. I did veikt nelielu peļņas ar manu partijas 2 Avalon ASIC, ko man bija izdevies nokļūt līdz gandrīz 80 GH / s, bet ne ļoti daudz.

Tomēr tajā laikā, top end GPU bija tikai spēj kalnrūpniecības ar ātrumu 500 MH / s - 1 GH / s (ar 1 GH / s pieprasot ideālus apstākļus un neticami optimizācija), un bieži vien patērē 200-400 vatu jauda, ​​kad ieguves bitcoins.

Lai gan, lai būtu godīgi, Butterfly Labshad veiksmīgi ražo savu pirmo Bitcoin ieguves "miniRig", kas 2012. Gada vidū, kas izmanto 18 dēļi, ar 2 45nm matricas katrā klāja, un varēja kalnrūpniecības pie ~ 25 GH / s, patērējot ~ 1,260 vati.

Attiecībā uz tiem no jums, kas nezina, kāpēc Butterfly Labs bija tik uzticas Bitcoin kopienai, vai arī nesapratu, kāpēc tik daudzi cilvēki bija gatavi iepriekš pasūtīt savu ASICS, tas ir iemesls, kāpēc. Pirmais miniRig bija ārkārtīgi veiksmīga, un Powerhouse pirms ASIC periodā.

Tomēr, Avalon pirmais ASIC, kas tika balstīta uz seno 110 nm arhitektūras izdevās raktuvi divas reizes pārsniedz miniRig s ātrumu, aptuveni pusi no enerģijas patēriņa, un tika pārdots par daļu no izmaksām miniRig. Šīs mašīnas uzsāka revolūciju kalnrūpniecības, kura dēļ tika Bitcoin tīklā, kurā līmeni, apstrādes jaudu, kas nekad nav sasniegts iepriekš cilvēces vēsturē.

Vai Bitcoin Mining vērts 2017.?

Jā un nē, atkarībā no jūsu situāciju. Par ASICs parādīšanās radīja bruņošanās sacensība, kas veikti ieguldot Bitcoin kalnrūpniecības machinesmore gaistošas, un riskants, nekā pati Bitcoin. Kā Bitcoin ASICS sākās ar 110 nm Avalons, kas bija arhitektūra pieejama tradicionālā procesoros, kas ir agrīnā 2000s, daudzi uzņēmumi ieplīsis up strādāt pie ārā nākamās paaudzes, ar cerību beidzot sasniedzot "state-of-the-art", kas ir ~ 22 nm brīdī.

Līdz šim, es nezinu par visām komerciāli pieejamo ASICs ar 22 nm arhitektūru, bet 28 nm ir sasniegts. Reāli, attīstība patiesi state-of-the-art Bitcoin ieguves ASICs var nebūt vērts ieguldījumu, jo pieaugums enerģijas efektivitāti, kas ir vissvarīgākais faktors Bitcoin ieguves platformu, ne tuvu tik liels, kā iepriekšējām paaudzēm.

Kamēr Bitcoin ieguves grūtības tagad ir iespēja nonākt ciešākām attiecībām ar Bitcoin ir cena, saite negarantē stabilitāti. Kamēr saikne starp Bitcoin ir cenu un kopējo ieguves jaudu tīkla saglabāsies tuvu, tad izmaiņas vērtībā Bitcoin būtu spēkā tikai tie, kas ir tik tikko izdevīgi jau ir, un tas dara maz, lai mainītu izmēģinājumu ieguves. Tas ir tāpēc, ka ogļrači varētu saņemt vairāk bitcoins par viņu jaukšanu enerģiju, kad cena un grūtības samazināties, bet, atskaitot bitcoins kā cenu un sarežģītības palielināšanos. Šī diagramma turpina kur grūtības diagramma sākumā raksta pārtraukts, un ietver prognozēto grūtības samazinājās par 17. Janvārī no 2013. Gada marta, tad ieguves grūtības eksponenciāli pieauga. Pēdējos mēnešos, šķiet, ir izlīdzinājies:

Tomēr tas varētu saņemt no sinhronizācijā vēlreiz.

Izrāviens ASIC tehnoloģiju ir maz ticams, ka tuvākajā nākotnē, bet, protams, ir iespējams. Tas radītu jaunu ielēkt grūtībās, un padarīt vecāki ASICS mazāk vērtīgi, jo Bitcoin cena nedrīkst ietekmēja ļoti daudz. Turklāt, kā grūtības koriģē tikai ik pēc 2016. Blokus, asas samazināšanās Bitcoin cenā, var darīt tā, lai ieguve nav ļoti rentabls kamēr grūtības pielāgojas.

Skarba pietiekami Bitcoin cenu kritums varētu efektīvi radīt pietiekami kalnračiem, kas ir izslēgts, ka tas aizņem ļoti daudz laika, lai raktuves pietiekami blokus, lai sasniegtu grūtības izmaiņas. Protams, šis scenārijs arī izraisīs strauju kritumu grūtībās, kad 2016. Bloks beidzot iegūst, uzreiz palielinot vērtību ieguves jaudu... Bet, kamēr ir sasniegts šis punkts, tad Bitcoin tīkls var kļūt diezgan uzticami un haotiska.

Tomēr ārpus šiem scenārijiem, grūtības jāturpina, lai stabilizētu, un nedaudz sekot Bitcoin ir cena. Tas nozīmē, ka jā, Bitcoin ieguve ir vērts daudzos gadījumos. Taču vai tas ir tā vērts, lai jums ir kaut kas, ka tikai jūs varat izlemt. Tikai atceraties, ja jūs apsverat kļūst par Bitcoin kalnraču, strādāt ar math pirms ieguldīt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Ķīnā - pirmais Bitcoin ATM, ko uzstāda Robocoin

Post Bitcoin

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs un Robocoin: Blunders in Bitcoin Business

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt