Bitcoin un pāreja uz naudu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un pāreja uz naudu

Bitcoin un pāreja uz naudu

Nauda stājās esamību kā fenomens progresē tirgus ekonomiku. Tirgus neprasa valdība vai jebkura veida valsts uzņēmums sparīgi uzlikt naudu pēc saviem priekšmetiem. Tas izriet no tīra nepieciešamības, jo nauda ir būtiska, lai attīstītu sociālā darba dalīšanu. Šajā rakstā mēs izskatīs izcelsmi naudas, lai paskaidrotu, kāpēc mēs šobrīd izmērītu vērtību Bitcoinin izteiksmē fiat valūtas cenu, un to, kā tirgus attīstīsies tā, ka Bitcoin sasniegs savu cenu noteikšanas sistēmu, kas ir neatkarīga no Fiat valūtā.

Naudas izcelsme un Rise of Bitcoin

Nauda ir sociāla konstrukcija, kas ir rezultāts tirgus strādā, lai paplašinātu sevi, lai veicinātu darba dalīšanu. Tas tādējādi palielina produktivitāti un uzlabo dzīves līmeni iedzīvotāju. Tomēr tas ne vienmēr pastāv. Par daudz cilvēku vēsturē, tirgi darbojās bez "nauda".

Pirms Bitcoin, Cryptocurrencies, Fiat, vai Gold, Tur bija Barter

Ar iepriekš naudas sabiedrībā, preces un pakalpojumi tika apmaiņa tādā sistēmā, ko mēs saucam par "tiešu maiņas." Mēs varētu arī zvanīt šī sistēma maiņas ekonomika. Šajā sistēmā, nevis iegādāties zirgu par noteiktu summu dolāru, mārciņas, uc mēs iegādāties zirgu noteiktu daudzumu vistu, vai jebkuru citu patērētāju vai ražotāju labā. Galvenais trūkums šajā sistēmā ir trūkums rašanos dubultu sakritības vēlas. Citiem vārdiem sakot, tas būtu ļoti grūti bartera sistēmu, lai atrastu personu, kas vēlas kaut ko jums ir, un arī ir kaut ko vēlaties. Tomēr parasti ir viena vai pat vairākas preces, kas tiek novērtēti ar ikvienam sabiedrībā. Šie izstrādājumi atšķiras no sabiedrības uz sabiedrību, atkarībā no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, kultūras un citiem apstākļiem. Kopīgi novērtēti Labs varētu būt govs vai cits lopkopības, zelta un sudraba, vai jebkādu preču. Atkal, tas ir pilnīgi atkarīga no attiecīgajā sabiedrībā. Aktieri iegūs vienu no šiem "objektīvi" vērtības precēm, ka tie nav pašlaik vēlas patēriņam, un pēc tam tirdzniecības šo preci, nevis patērēt to, lai labi, ka viņi šobrīd vēlas patērēt. Šis fenomens ir pazīstams kā netiešu apmaiņu. Mēs pirkt kaut ko, mēs negribam patērēt, lai tirdzniecībā to par kaut ko, ka mēs patērējam. Veģetāro var tirgoties prom kaut ko govs, pat tad, ja viņš vai viņa nav vēlējusies ēst govi, jo viņš vai viņa varētu tirgoties ar govi grozu dārzeņu, ka viņi vēlas ēst. Prece, kas kļūst par objektu netiešu apmaiņas var saukt apmaiņas līdzekli.

No Exchange Medium transformējas Money

Pēc tam, kad tika izveidota šī sistēma netiešu apmaiņas, nauda parasti stājas spēkā esamību. Nauda būs maiņas līdzeklis, kas ir visvairāk augsti vērtē maiņas vērtība atbilst attiecīgajā sabiedrībā. Mēs varam zvanīt kopīga vērtība mērķis apmaiņas value.The nauda jābūt maiņas līdzeklis ar augstāko maiņas vērtības, jo tā ir vispārpieņemta, lai pareizi darbotos kā naudu. Vienkārši izsakoties, vidēja maiņas, kas būs nauda, ​​būs visvairāk ejošs labi:

"Pat tad, ja ieroču meistars jau ir pietiekami nodrošināti ar liellopiem saviem tiešajiem prasībām, viņš būtu rīkojas ļoti neekonomiski, ja viņš nedeva savu bruņas vairākiem papildu liellopu. To darot, viņš, protams, nav apmaiņai viņa precēm un patēriņa precēm,... Bet tikai par precēm, kas arī ir preču-raksturs viņam. Bet viņa mazāk pārdodamo preču viņam iegūt citus par lielāku pārdošanas iespējas. Glabāšana Šo vairāk pārdodamo preču skaidrāk reizina viņa izredzes atrast personas, uz tirgu, kurš piedāvā pārdot viņam preces, kas viņam ir vajadzīgs ".

                                                       -Carl Menger, principi Ekonomikas

Pēc tam, kad nauda ir izveidota šajā sabiedrībā, darba dalīšanu, tagad spēj kļūt vēl vairāk specializētas, tādējādi palielinot produktivitāti un paaugstinot dzīves līmeni ikvienam sabiedrībā. Bitcoin ir attīstījies no šī procesa kā nākamo soli naudu, jo tas ir efektivitāte ievērojami pārsniedz tā ir priekšteči. Taču vērtība, tas ir pakļauts daudz diskusiju.

Bitcoin s Izmantojiet-vērtība un regresijas teorēmu

Ir daudz diskusiju par to, vai nav Bitcoin var kļūt par naudas dēļ Misesian regresijas teorēmu un Bitcoin acīmredzamo trūkumu Nemonetārās, lietošanas vērtību. Tomēr nav vietas šajā debatēs šajā rakstā. Viss, kas šeit būs teikt, ka ir trīs iespējas, kas varētu atbildēt uz Regresijas teorēmu jautājumu:

  1. Regresijas teorēma ir nepareiza, un Bitcoin ir valuearose kādā citā veidā
  2. Bitcoin jau apmaiņas līdzeklis, un tas kļūst arvien plašāk pieņemts katru dienu. Tāpēc Bitcoin jābūt bijusi izmantošanas vērtība kādā brīdī savā sākumā vēsturē.
  3. Pēc tam, kad koncepcija naudas tika izveidota sabiedrībā, lietojums, vērtība nav obligāti nepieciešama objekta kļūt naudu.

Kā Bitcoin Kļuva Vidēja Exchange

Šajā brīdī, Bitcoin tiek uzskatīta par visvairāk ir apmaiņas līdzeklis, nevis naudu. Atšķirība starp naudu un maiņas ir tikai kvantitatīvs vienu. Vidēja maiņas kļūst naudu, kad tas ir "vispārpieņemta" ar iedzīvotājiem. Šeit problēma kļūst skaidrs. Kurā brīdī tas Bitcoin, cita digitālā valūta, vai jebkurš cits medijs maiņas kļūst "vispārpieņemtas?" Šis jautājums ir ļoti grūti, ja ne neiespējami, lai atbildētu. Tā kā mēs nevaram noteikt konkrētu numuru, lai atšķirtu kvantitatīvo atšķirību starp naudu un maiņas, mēs izmantosim divus vārdus pārmaiņus atlikušajā šo rakstu, lai ērtības labad. Lai noteiktu, kurā brīdī Bitcoin kļuva apmaiņas līdzeklis, mums ir jāskatās uz valūtas vēsturiskā laika. To darot, mēs varam noteikt, ka Bitcoin kļuva apmaiņas līdzeklis pēc tā pirmā darījuma, kas notika 170. Blokā Tomēr šajā rakstā, mēs izskatīsim Bitcoin pirmsākumiem kā maiņas pie slavenā picas darījumam, ja Laszlo iegādājies $ 25 vērtībā picas par 10000 BTC. Mēs izmantosim šo notikumu kā sākumpunktu Bitcoins maiņas vērtību, nevis pašu pirmo darījumu, jo tas iezīmē brīdi, kurā Bitcoin kļuva nesaraujami saistītas ar dekrēta nauda, ​​ko izmanto, lai iegādātos ievērojams patērētāja laba vieta, kas tikai akceptēts fiat naudu. Šajā brīdī, Bitcoin kļuva tik ejošs kā dekrēta nauda. Šis saleability neveica to naudu, tomēr; Mums ir jāatceras, ka nauda ir vispārpieņemta. Šis notikums vienkārši veikt Bitcoin ejošs reālajā pasaulē. Pat pēc šīs pirmās lielāko darījumu, valūtas nepieņēma daudzi fiziskās tirgotājiem. Novembrī 2010. Vairākus mēnešus pēc picas darījuma Bitcoin cena sasniedza $ 0,50. Februārī 2011. Bitcoin sasniedza paritāti ar ASV dolāru. Pēc šajā brīdī, ne tikai bija Bitcoin kļuvis maiņas līdzeklis fizisko pasauli, bet tas arī bija tikpat vērtīgs kā dolāru, pat tad, ja tā nav tik plaši pieņemts.

Bitcoin cenas dolāru izteiksmē

Pašlaik, veicot pirkumus ar Bitcoin, mums ir, lai aprēķinātu Bitcoin cena laba, jo prece cena attiecībā uz dolāru, vai citiem Fiat valūtās. Mēs redzam, tas notiek galvenokārt tāpēc fiat valūta daudz plašāk pieņemts nekā Bitcoin, tādējādi padarot to daudz ērtāk uzskaitīt cenas izteiksmē dekrēta nauda. Ikviens pērk ar Bitcoin būs tikai veikt konversijas sevi. Tas ir tāpat kā, aprēķinot cenas ziņā ārvalstu valūtā. Japānā, piemēram, amerikāņu nav jēdziens, ko viens Yen var nopirkt. Kad amerikāņu redz produktu ziņā jenām, viņam vai viņai ir pārvērst Yen cenu dolāra cenu, lai padarītu sajūtu vērtības precei. Attiecīgā persona nepieņem jena par naudu, tad indivīds vērtē dolāru par naudu. Šī iemesla dēļ, ir psiholoģiska barjera, kas atdala indivīda vērtēšanu labs ziņā dolāru un jenu. Tas pats attiecas uz Bitcoin.

Bitcoin nākotni: Kā Bitcoin var pārsniegt Fiat cenas

Bitcoin ir futurerelies par tā pieņemšanu kļūst ļoti plaši izplatīta. Bitcoin kļūs plaši pieņemts divu iemeslu dēļ:

  1. Fiat monetārā sistēma sabrūk
  2. Cilvēki vienkārši nolemt, ka viņi vēlas izmantot Bitcoin kā naudu, nevis fiat valūta

Abos gadījumos, notiks pāreja no valdības dekrēta naudu Bitcoin. Šī pāreja ļaus par apzīmējums cenu ziņā Bitcoin nevis Fiat valūtā.

Bitcoin par cenu, tieši? Kā?

Tas ir patiešām ļoti vienkārša pāreja. Kā Bitcoin kļūst plaši pieņemta, cilvēki sāks pārtraukt savu piekrišanu dekrēta nauda, ​​vai vismaz nenovērtē to virs Bitcoin. Tā kā šī pāreja gaitā, tas kļūs arvien grūtāk izprast vērtību laba ziņā dolāru, mārciņas, uc tikai tāpēc, ka cilvēki vairs vērtējam šos valūtas. Šī iemesla dēļ, tirgotāji būs atzīmētu cenas saviem posteņiem ziņā Bitcoin.

Kas Bitcoin cena tiks piešķirti preces? Kā Vai tirgotāju nolemt, ka?

Mēs izmantojam maiņas kursu, tāpat kā mēs tagad, pērkot preces, izņemot atpakaļgaitā. Piemēram, ja 1 BTC = $ 1, tad viss, kas izmantoti, lai maksā $ 1, tagad maksās 1 BTC. Pēc šī sākotnējā izveide Bitcoin cenām ir noticis, tirgus pārņems un cenas svārstīsies vienlaikus ar pirktspējas Bitcoin, kas svārstīties dažādu iemeslu dēļ. Šajā brīdī, Bitcoin būs kļuvusi par naudas tāpat kā dolāru. Šis skaidrojums ir tikai teorētisks vienu. Šī cena pāreja, protams atkarīgs Bitcoin faktiski aizstāt fiat valūtu par naudu. Ekonomika nekādā veidā prognozēt, vai notiks šī nomaiņa. Mēs varam tikai cerēt, ka tā būs, jo Bitcoin nodrošinās mūs ar daudz efektīvāku maksāšanas un ievadīs jaunu ēru ekonomiskās brīvības.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading opcijas iesācējiem

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris