Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp! | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Ar visu, kas ir nesen notiek Bitcoinworld, it īpaši Ķīnā, tas ir viegli aizmirst progresu, kas tiek veikti, un pozitīvās tendences, kas ir izlaisti. Tomēr divi nesenie notikumi nevar ignorēt.

Yelp Identificē Bitcoin Pārņemt uzņēmumus

Yelp, aktīvākie, un lielākā, tiešsaistes bizness meklētājprogrammu un pārskatīt mājas lapas, šobrīd nosaka uzņēmumiem, kuri pieņem Bitcoin. Tas ir milzīgs svētīgs šiem uzņēmumiem, pieņemot Bitcoin jau ir saistīts ar ievērojami palielināja pārdošanu, un pat lielākas peļņas normu. Lietotāji Bitcoin tagad būs iespēja viegli kārtotu caur vietējiem uzņēmumiem, kas pieņem viņu monētas, un tas palīdzēs, lai parādītu pasaulei patieso spēku Bitcoin. Ja citi Bitcoin lietotāji, piemēram, sevi, un es zinu, ka daudzi ir, tie būs apzināti atrauti Bitcoin pieņemt uzņēmumiem savā jomā, lai atbalstītu.

Šis solis, ko Yelp visticamāk palielinās lietotāju bāzi pati Yelp, kā arī, kā indivīdi Bitcoin sabiedrībā, kas agrāk nebija iemesls, lai izmantotu viņu pakalpojumus, tagad kļuvuši ieinteresēti tajā. Tad ar visiem šiem punktiem apvienota priekšrocība, ka Bitcoin piedāvā uzņēmumiem tuvojas punktu spēle mainās konkurences priekšrocības. Ierobežojot peļņas zudumu, kuru izraisa maksājumu atmaksu un maksājumu apstrādes nodevas, uzņēmumiem, kas darbojas nozarēs, balstoties uz liela apjoma, bet ļoti mazas peļņu, var iegūt spēju samazināt cenas uz punktu, kas varētu izraisīt zaudējumus konkurentiem, ka nepieņemam Bitcoin. Kad tas sākas, tai vajadzētu nozīmēt, ka paplašināšanos pieņemšanas Bitcoin tempos aiz neko pieredzējis agrāk.

Bloomberg apdrošina Bitcoin

30. Aprīlī, Bloomberg paziņoja, ka "Bloomberg Professional pakalpojums", tagad ietilpst Bitcoin cenu datus un diagrammas, kas ir liels dienu tirgotājiem, vienlaikus piedāvājot iespēju izsekot jaunākās ziņas un sociālo mediju ziņas. Kaut Bloomberg ir norādījusi, ka tā "nav apstiprinot vai garantējot Bitcoin", tas joprojām ir milzīgs balsojums par uzticību ideju digitālo valūtā. Bloomberg ir ārkārtīgi nozīmīgs aspekts finanšu un tirdzniecība, pasaulē. Šis solis ir, faktiski, norādot, ka pietiekami liela daļa no to lietotāju bāzi, kas ietver gandrīz katru investoru, akciju brokeris, profesionālu finanšu nozarē, un lielāko daļu no biznesa pasaules kopumā, ir ieinteresēta Bitcoin, un būtu kā tas integrēts Bloomberg pakalpojumiem.

Leģitimitāti tas parādīs Bitcoin nevar izteikt vārdos. Neticami investoru skaits ir bijis par žogu par Bitcoin uz ļoti ilgu laiku, un Bloomberg var ļoti labi būt push nepieciešama, lai šos cilvēkus uz tirgu, kā arī ar milzīgu injekciju līdzekļu, lai paplašinātu tirgu. Bloomberg pieņemšana var būt arī pozitīva ietekme uz vēlētām amatpersonām, regulatoru un citu valsts darbinieks, kas var ietekmēt noteikumi tiek ieviesti, lai attiecībā uz regulējumu digitālo valūtās. Šīs pārvietot sekas var nebūt uzreiz skaidrs, bet rūpīgi jānovēro ilgtermiņa ietekme uz attēla Bitcoin.

Kas ir Next par Bitcoin?

Pēc šiem diviem paziņojumiem tik īsā laika periodā, ir labas izredzes, ka mēs varētu redzēt vairāk lielie uzņēmumi lekt uz klāja drīz. Cik drīz nav zināms, bet es garantēju, ka daudzi uzņēmumu īpašnieki, Andor vadītāji, šobrīd strādā ārā math, un drīz redzēt, ka potenciālie ieguvumi, akceptēt Bitcoin, ir tik neticami, ka to nevar ignorēt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: atvadīšanās no daļējām rezervēm

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 valstis, kas mīl BTC

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin ir vērts $ 4,000. Kāpēc jums, iespējams, nevajadzētu piederēt vienam - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz