Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

Pareiza Bitcoin cenu analīze: Ievads USD BTC novērtēšanā

BitcoinPrice analīze ir augošs prakse Bitcoin sabiedrībā. Cenu analīze kopumā ir prakse, izskatot izmaiņas tirgū un to plašu ietekmi uz vērtību noteiktā aktīvu; mēs esam saistīti ar, veicot analīzi par Bitcoin cenu, protams. Ja veikta pareizi, cenu analīze var būt ļoti vērtīgs ekonomisks instruments ne tikai Bitcoin sabiedrībā, bet kriptonauda kopumā. Ar pareizu Bitcoin cenu analīzi, mēs varam noteikt, kāpēc cenas pieaug vai samazinās, kāda būs apjomu kāpumu vai kritumu cenu, vai Bitcoin ieguve ir vērts itat šo laiku, un mēs varam sniegt vērtīgu informāciju, kas Bitcoin lietotāji var ņemt apsvērums veicot Bitcoin lēmumus par ieguldījumiem.

Tomēr dominē tēma ir Bitcoin cena analīzes sabiedrībā ir viens no pozitīvisma un ko sauc par "tehnisko analīzi." Šī analīzes veidu izmanto visa veida empīrisko modeļu ka tendence analītiķi izmanto akciju tirgos. Tie darbojas datus, izmantojot vienādojumu un paplašināt tendenču līnijas tālu nākotnē, pamatojoties uz to empīrisko testu rezultātiem. Un viņu secinājumi ir diezgan daudz vienmēr nepareizi. Tas patiesi pārsteidz mani, kā cilvēki, kas veic šāda veida cenu analīzi, var būt nepareizi katru reizi, kad viņi veikt prognozes, un viņi dara prognozes ir ļoti bieži, nekļūstot drosmi. Atkal un atkal nekustamā pasaules tirgos pierādīt to positivist Neo-Keinsa metodoloģija nepareizi, bet viņi turpināt ar šiem viltus "analizē" bez darīt kaut ko savādāk.

Kāpēc Pareiza Bitcoin cenu analīze ir svarīga

Es sāku veikt Bitcoin cenu analīzi, izmantojot Austrijas methodologyof ekonomisko analīzi, pēc tam, kad es uzrakstīju OP-ED rakstu, kas runāja par maldīgu metodoloģiju visvairāk Bitcoin "analītiķi" izmantošanas. Kas īsti mani iedvesmoja sākt veikt analīzi Austrijas tradīcijas bija viens tendenču analīzi, jo īpaši, ka es izlasīju par Bitcoin ziņu portālu. Šis konkrētais autors izolēti trīs dienas no Bitcoin exchangeactivity, ignorēja visus citus datus, vērsa patvaļīgi tendence līniju, un paziņoja par saviem lasītājiem, ka Bitcoin cenu crashwas krietni zem tā, un ka mēs varētu sagaidīt to saruks līdz 400 $. Viņš ieteica, ka viņa lasītāji pārdod visu, ko viņi ir, un pērk atpakaļ pie $ 400 cenu grīdu, lai gūtu ievērojamu peļņu. Apakšā viņa raksta, viņš bija atruna; šis autors bija stipri ieguldīti Bitcoin. Tāpēc nav brīnums, kāpēc viņš pieņēma šādu apliets metodiku, un to izmanto, lai praktiski lūgties savus lasītājus pārdot visu, ko viņi bija! Viņš gribēja cena samazināsies līdz 400 $, lai viņš varētu gūt labumu no arbitrāžu.

Tas īpaši gadījums ir tas, kas iedvesmoja mani uzrakstīt šo OP-ED. Manā rakstā es paskaidroja, kāpēc šie pozitīvistiskiem ekonomiskās doktrīnas bija nevērtīgs par Bitcoin cenu analīzi, un ekonomika kopumā. Pēc tam, kad es izklāstīts lielākie trūkumi atrodas populārākā metode Bitcoin cenu analīzes un prognozes par turpmāko cenu attīstību un trajektorijām, man piedāvāja pareģojumu mana, kas tika izstrādāti, izmantojot Austrijas ekonomisko metodiku. Un tas beidzās ar to, ļoti precīza prognozēšana. Es tad noteikti, lai nodrošinātu kvalitatīvu, precīzu Bitcoin priceanalyses un cieto prognozes par to, kur Bitcoin cena bija pozīcijā. Man ir regulāri darot cenu analīzi tuvu mēnesi tagad, un visiem maniem konkrētiem prognozes ir ļoti precīza; panākumu līmenis un precizitāti maniem analīzēm nav sastopams nevienā no otras, Pozitīvistiskajā Bitcoin cenu analīzes esmu redzējis.

Tā kā man ir piedzīvojusi lielu panākumu manos analīzēm un prognozēm, es domāju, ka tas varētu būt laba ideja, lai izveidotu rokasgrāmatu par to, kā es veikt Bitcoin cenu analīzi Austrijas tradīcijām. Tas patiešām ir ļoti vienkāršs process, un, kā mani raksti ir parādījuši, tas rada daudz noderīgas informācijas, nekā neskaitāmas "tehnisks" analizē, kas izmanto statistiskos modeļus, augstprātīgi nosaukumu tirgus rādītājus un empīriski radītie tendenču līnijas, kas gleznot ļoti neprecīzas prognozes nākotne Bitcoin cenu. Zemāk Jūs atradīsiet vispārīgu izklāstu par to, kāda veida informāciju, jūs varat sagaidīt, lai uzzinātu šīs saliktās rokasgrāmatā par veicot Bitcoin cenu analīzi Austrijas tradīcijām.

Bitcoin Cena Analīze: Struktūrskats

Katra daļa no rokasgrāmatas tiks vērsta uz vienu konkrētu aspektu, izmantojot Austrijas ekonomiku, lai pārbaudītu Bitcoin priceand noteikt, kur tas, visticamāk, iet tuvākajā nākotnē:

1.daļa: Austrijas metodoloģija un tās nozīme ekonomikā, kas īpaši saistītas ar Bitcoin cenu.

Tā pirmā daļa segs Austrijas pieeju studē ekonomiku. Šajā rakstā mēs izpētīt atšķirības starp praxeological (Austrijas) un pozitīvistiskiem (Keinsa) pieejas, lai ekonomikā un kāpēc ņemot praxeological pieejas ražību daudz uzticamāku informāciju nekā tā.

2.daļa: Kā identificēt tendences un kāda veida Bitcoin Cenu-Langa News jums vajadzētu meklēt

Otrā daļa šajā sērijā tiks paskaidrots, kā identificēt tendences un kad tie tiek sadalīti, tad atšķirības dažādu veidu tendences, cenu grīdu, kā arī to, kāda veida ziņu ietekmē Bitcoin ir cena, un kā. Mēs arī apskatīt kāpēc visi jauc, laikietilpīga empīriskus modelē positivists izmanto, ir nevajadzīgi un pat kaitēt analītisko procesu.

3.daļa: uzturēšana Profesionalitāte, un Diriģēšana Godīgs Bitcoin cenu analīze

Trešā un pēdējā daļa no šīs sērijas būs atpakaļ prom no ekonomikas un tā vietā apspriest, cik svarīgi ir uzturēt profesionalitāti un godīgumu, veicot Bitcoin cenu analīzi, kas tiks parādīts sabiedrībai. Mums nevajadzētu mēģināt pārliecināt mūsu kolēģiem kopienas biedriem rīkoties tādā veidā, kas dotu labumu sev. Mums ir jānodrošina mūsu analīzi saskaņā ar metodēm, kas tiks izskaidroti pirmajās divās daļās, un iesniegt tos kā izejas datus, lai indivīdi tomēr viņi vēlas interpretēt. Mums nav uzdevums novirzot turpmāko cilvēka rīcību, bet gan interpretējot iepriekšējo darbību, lai personas varētu veikt savus turpmākos lēmumus.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Rentabla Bitcoin mīnu ieguves: Bitcoin Mining bez problēmu

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizēta Bitcoin Trading Software Bot apskats

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin fonda padomes vēlēšanas: Jim Harper, Olivier Janssens, vai tas ir pat jautājums?

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?