Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Pareiza Bitcoin cenu analīze 1.daļa: Metodoloģija

Šis raksts ir turpinājums iepriekšējā raksta, kā, lai veiktu pienācīgu Bitcoin Cena analīze: ievads.

Bitcoin cenu analīze ir augošs prakse Bitcoincommunity. Tas ir process, analizējot izmaiņas Bitcoin tirgos, lai noteiktu, kas izraisīja šīs cenu izmaiņas, un tas parasti ir saistīts ar prognozēm par turpmākajām svārstībām Bitcoin cenu. Daudzi rakstnieki dažādām kriptotehnoloģijā valūtas ziņu vietnēs pašlaik veic cenu analīzi un izmanto savus secinājumus, lai dotu padomus par to, kā investoriem vajadzētu izmantot savu naudu, konsultējot tos, vai tie būtu pirkt vai pārdot.

Tomēr lielākā daļa cilvēku, kas darīt Bitcoin cenu analīzi ievērot flawedmethodologies, sakņojas pozitīvisma un latentā keinsismu, kas sniedz rezultātus, kas ir gandrīz nekad nav precīza. Šie maldīgs metodoloģijas izraisīt savvaļas prognozēm par nākotni Bitcoin cenu, ar analītiķiem, norādot vai nu radikālus palielinoties vai samazinoties cenu. Vienīgās reizes šīs analīzes ir pareizs, ir tad, kad cilvēki rakstot tos paveicās; pat salauzta pulkstenis ir tiesības divas reizes dienā.

Šis raksts ir pirmā daļa 3 daļa sērija, kas veltīta mācību ikvienam, kas ir ieinteresēts, kā veikt pienācīgu Bitcoin cenu analīzi. Šī pirmā daļa ir centrēta ap izmantojot pareizu ekonomisko metodiku tuvojoties cenu analīzi. Mēs apskatīsim nozīmīgumu Austrijas metodoloģisko praxeology-un kāpēc pozitīvistiskiem doktrīnām pastāvīgi nespēj viņu mēģinājumi ekonomiskos notikumus pareizi interpretēt. Ir svarīgi, ka persona, kas vēlas izstrādāt precīzas analīzes izmanto skaņas ekonomikas teoriju. Izmaiņas Bitcoin cena jāuzskata par objektu cilvēku rīcību, ar noteiktu cēloņsakarības ar darbojas privātpersonām. Tos nedrīkst uzskatīt par kopsavilkumu un unmotivated objektu akli reaģēt uz stimuliem.

Praxeology s Place zinātnieku aprindās

Austrijas Ekonomikas augstskola sāk formulēt savu vispārējo ekonomisko teoriju ar rīcības aksioma, tad būvē teoriju āru no šī sākumpunkta. Šīs darbības AXIOM nosaka, ka visi cilvēki ir nodarbināti mērķtiecīgu rīcību, lai likvidētu juta nemieru. Tāpēc pamats visa ekonomikas teorijas veido darbībām indivīda. Šī metode ekonomisko analīzi, kas izskata situāciju no viedokļa darbojas indivīdu, sauc praxeology.

Praxeology ir dedukcijas zinātni, un līdz ar to ir saņēmusi no skarbākajiem kritiku no dabas zinātnēs, kas ir obligāti empīrisms. Šī kritika nāk no ticības, ka visi zinātniskie pētījumi jāveic empīriski, lai radītu informāciju, kas ir jebkuras izmantošanu. Tomēr ir iespējams piemērot principus empīrisma visiem aspektiem zinātni. Tas ir arī pareizi teikt, ka jebkurš pētījums, kas neievēro šos principus, ir nezinātniska. Studēšana cilvēka darbība patiešām zinātniska, jo tas nozīmē radīt un testēšana hipotēzes un apspriežot teorētiskām koncepcijām. Ekonomika, pat tad, kad studēja praxeologically, tiešām ir ļoti zinātniski. In aktualitāte, ekonomisti, kas veic pētījumus, izmantojot praxeological pieeju bieži rada daudz noderīgas informācijas nekā pozitīvistiskiem ekonomistus, kuri veidot savas studijas matemātiskajiem modeļiem un saistību uzņemšanos vienmērīgi rotējošas ekonomiku. Tas ir tāpēc, ka cilvēki nav statiski objekti, kas bez nozīmes reaģē uz stimuliem. Mēs arī nereaģē tāpat ar tiem pašiem stimuliem dažādos laikos. Cilvēkus nodarbina nozīmīgu darbību un regulē loģikas likumiem. Tādēļ, lai izprastu sekas atsevišķu darbību un to, kā viņi var ražot visu ekonomiku, tad zinātnisks pētījums par cilvēka rīcības jāizmanto noteikumus loģiku.

Metodoloģija, ko lieto pētījumā ir jābūt saistītai ar to jāievēro objekts. Šis fakts ir iemesls, kāpēc zinātne kopumā nevar izslēgt ar vienu dominējošo doktrīnu, kas ir nepārprotami kļuvis pozitīvismu, vai empīrisms. Gan pozitīvisms un dedukcijas loģika ir sava vieta dažādās jomās zinātni. Atkarībā no tā, kas tiek pētīts, var izrādīties noderīgāka nekā otru.

Dabas zinātnes ir jāpēta, izmantojot principus pozitīvisma jo objekti tiek pētīta ar dabaszinātņu ir statiska, viņiem nav apzinās, cik mēs zinām. Šie objekti reaģē uz to pašu stimulu tādā pašā veidā, neatkarīgi no tā, kad tiek ieviesta stimulu. Šāda staticity veids ir vislabāk mēra ievērojot metodēm empīriskā pētījumā.

No otras puses, sociālās zinības jāizmanto deduktīvo loģiku, jo viņi nodarbojas ar cilvēkiem, kas ir piesaistītas loģikas likumiem pēc to būtības. Ja cilvēkam ir vienu skaidru mērķi, ka viņš vai viņa vēlas, lai apmierinātu, tad personai ir izvēlēties vienu rīcību no konkrētu kopuma nozīmē viņš vai viņa uzskata, ka radīs izpildītu šo mērķi. Pašlaik nav iespējams noteikt šādus datus; indivīda gali un viņa vai viņas izvēlētie līdzekļi nevar iederas algebrisko vienādojumu vai kādu ekonometrisko modeli. Cilvēka darbība ir jāanalizē, izmantojot loģiku, lai noteiktu iznākumu līdzekļiem nodarbināto apdomīgu rīcību. Mums ir jāsaka, ka: ja A, tad B; A, tāpēc B. Tas ir vienīgais veids, kā precīzi spriest dzīvotspēju izvēlētā līdzekļu, kuru mērķis ir panākt noteiktu beigām. Sakot, ka 2 + 2 = B lido saskaroties ar visu saprātu un zinātnisko though. Tomēr, tas ir tieši tas, ko pozitīvistiskiem ekonomisti dara!

Par positivists, tad Keynesians un Neo-Keynesians, noņemiet cilvēka elementu no savas analīzes saimnieciskās darbības. Viss tiek darīts, izmantojot empīrisku pētījumu par naudas kustību un kapitāla sadali. Visi dati tiek pieņemts, ka notiek autonomi tādā vienmērīgi rotācijas ekonomiku. Ja šāds pieņēmums ir veikts, tad, protams, mēs varam piemērot pozitīvistiskiem ekonomiskos modeļus, un nākt klajā ar datiem, kas attiecas uz vienmērīgi rotējošā ekonomikā. Taču šāds stāvoklis perfektu līdzsvaru jebkad, un, visticamāk, nekad pastāvēt reālajā pasaulē. Jo reālajā pasaulē nepastāv autonoms cirkulācija naudas un kapitāla sadali. Jo reālajā pasaulē, šīs lietas tiek darīts ar personām, kas vēlas, lai novērstu sava veida jutu nemieru no savas dzīves. Tādēļ jebkurš un visi saimnieciskā darbība pēc būtības pēc loģikas likumiem reglamentē. Tātad, lai novērstu, ka cilvēka elementu no ekonomikas un novērot tikai empīriskos datus iekšpusē pieņemto teorētisko konstruktu, kas ir neiespējami patiesībā labad "zinātne" ir droši nezinātnisks, jo tā nespēj pārbaudīt patieso katalizatoru visu saimnieciskās darbības: cilvēku darbības. Un tomēr pozitīvistiskiem ekonomisti ir žults, lai marķētu praxeology kā nezinātnisks, jo tā izmanto loģiku, lai analizētu cilvēku darbība, kas ir obligāti regulē loģika!

Izmantojot Praxeology ar Bitcoin Price analīze

Aplūkojot izmaiņas Bitcoin cenu un izskaidrot to cēloņus neatšķiras no jebkuras citas jomas ekonomisko analīzi. Šis fakts nozīmē, ka praxeology attiecas ne mazāk par Bitcoin cenu analīzi, nekā tas, kas mācās ietekmi monetāro vai fiskālo politiku.

Tomēr, lielākā daļa cilvēku, kas cenšas darīt cenu analīzes nebūtībā doktrīnu ekonomiskās pozitīvisma. Viņi izmanto statistiskos modeļus un tendenču rādītāji, kas tiek izmantoti ar mainstream ekonomikas analītiķu, kuri ir mācīts maldīga doktrīnas Neo-Keynesians. Šie galveno ekonomisti ir gandrīz nekad nav pareizi viņu prognozes un prognozes, tāpēc tas nav pārsteigums, ka lielākā daļa Bitcoin cenu analītiķi padarīt savvaļas prognozes par nākotnes cenu trajektoriju, kas reti, ja vispār kādreiz, piepildīsies.

Veicot analīzi, no Pozitīvistiskajā viedokļa atver vienu uz augšu uz visiem iesaistītajiem, izmantojot nepareizu ekonomiskās analīzes metode kļūdaini praksi. Apstrādājot Bitcoin cenu kā unmotivated rezultātiem dabisko procesu, nevis rezultātu cilvēka rīcību, un attiecinot uz to īpašībām, kas seko konkrētas tendences un modeļus noved tikai pie kļūdām un neprecīziem datiem. Tomēr šīs kļūdas un neprecizitātes, nav uzreiz pamanāmas uz virsmas, un var pat šķiet, faktiski derīgi dati. Piemēram, pieņemsim, ka Bitcoin cena vienmēr ir strauji pieaudzis uz augšu, gandrīz precīzu brīdi, vasaras beigās laikā. Empīriski diagrammas un modeļi var parādīt šo gadījums, un piedēvēt tai raksturīga dažu atkārtošanās; Bitcoin cena vienmēr vērsties augšup vasaras beigās, jo tā vienmēr ir, kopš Bitcoin ieguva ievērojamu daudzumu tirgus darbību. Viņi piedēvēt Bitcoin ciklisko raksturu, kas atkārtosies bez bojājumiem. Kaut arī šis scenārijs ir hipotētisks, daudzi cilvēki gaida augšupejošu pagriezienu cenu, jo ir gaida atkārtošanos "burbuļa ciklu", kas, iespējams, tika izveidota pagājušajā vasarā vēlu. Tas kļūdaini piešķirts pazīme ir tas, kas liek cilvēkiem sabiedrībā runāt par cikla Bitcoin cenu "burbuļi", un ārstēt to, kā tad, ja šie cikli notiktu droši kā saule lec un riet. Par Bitcoin cenu analīzei vairākums ir veidota ap šo kļūdains pieņēmums. Cilvēki līme savas acis uz cenu grafiku, meklējot līdzības formas šī mēneša cenu trajektorijas ar tiem tajā pašā mēnesī no iepriekšējā gadā. Viņi plug dažādas figūras vienādojumu un modeļiem, rezultātiem, kuru viņi izmanto, lai pievērstu tendenču līnijas un apgalvo, ka šīs līnijas izdarīt nākotni Bitcoin cenu, bez šaubām. Un viņi vienmēr galu galā ir briesmīgi nepareizi.

Vai tas nav vairāk noderīgs, lai ārstētu cenu izmaiņas, kā sekas cilvēka rīcību, nevis bez iemesla atbildes uz dažādiem stimuliem? Ja mēs varētu uzzināt, kādi notikumi notiks regulāri beigās vasaras mēnešos, kas izraisa cilvēkiem ar vairākām bitcoins, nevis tikai klusējot pieņemot, ka cenu pieaugums notiks katru vasaru, tas mums nav labāka izpratne par to, kas ir noticis pasaulē ja šī tendence galu galā nespēj atkārtot sevi? Pieņemsim, ka Bitcoin cena ir bijusi asu augšupejošu pagriezienu beigās vasaras mēnešos, jo tas ir tad, kad studentu maksāt mācību un iegādāties savas skolas grāmatas. Daudz no šiem studentiem saņemt kompensāciju pārbaudēm, jo ​​tās galu galā ārā lielāku studējošā kredītu, nekā viņi tiešām ir nepieciešams. Tāpēc viņi izmanto šo papildus naudu, lai nopirktu kādu Bitcoin. Tagad pieņemsim, ka kaut kāda iemesla dēļ federālās finansiālā atbalsta programma beidzas, un studenti vairs ņemt ārā studējošo kredītus ar federālo valdību, kas nozīmē, ka viņi vairs saņemt atmaksas pārbaudes. Tas, protams, nozīmē, ka katru gadu lēcienu cenās būtu beigusies. Kas būtu, ka positivists teikt par to; kādi būtu viņu diagrammas un vienādojumus viņiem pateikt? Viņiem būtu pilnībā jāpārstrādā visu to analīzes procesu, bet persona, kas izmantota praxeological metode precīzi zināt, kas ir noticis un kur Bitcoin cena aiziet no šī punkta uz priekšu.

Apstrādājot jebkurus ekonomiskos datus, tostarp Bitcoin cenu, kā vienība visu pati, neatkarīgi no izvēles personu, radīs tikai maldīgs pieņēmumiem par ekonomiku kopumā, neprecīzus datus, un nepareizu ieteikumiem un prognozēm par nākotni. Vienīgais veids, kā izprast patieso apjomu izmaiņām Bitcoin cena ir, lai ārstētu tos kā sekas izmaiņām atsevišķu vērtēšanu un meklēt cēloņus šīm izmaiņām. Šī praxeological metode ekonomiskās analīzes būs izvilinātu likumīgu izpratni par to, kāpēc un kā cenu izmaiņas nāk par. Apstrādājot saimniecisko darbību Bitcoin sabiedrībai offshoots par lēmumiem, ko privātpersonas ir patiešām vienīgais veids, kā gleznot patiesi precīzu attēlu, kas notiek mūsu pasaulē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Post Bitcoin

Bitcoin galvenajā daļā 1. daļa: Šveices Bitcoin pētniecības dokuments

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir izdevīgi 2018.gadā?

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas