Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Par Bitcoinprices pieaugums turpinās spēcīga. Dažkārt rītā 30. Maijā 2014. Gadā, tad no Bitcoin cena salauza $ 600 dollarsafter vairākas dienas stagnācijas starp $ 565 un $ 570. Iespējams, ka šis lēciens cenās ir saistīts ar neseno paziņojumu, ka Dish Network pieņems Bitcoin kā samaksu par saviem pakalpojumiem. Tomēr, lai gan šis galvenais paziņojums, iespējams, ir atbildīgs par ātru, $ 30 cenu lēciena, šķiet, ka šis palielinājums ir tikai turpinājums tendencei izveidots pagājušajā nedēļā, kā rezultātā stabilu inovāciju un pastāvīgu plūsmu pozitīvu paziņojumiem par Bitcoin kopiena.

Nesenie "analīze", kas norādījis Beigās Bitcoin cenu pieaugums

Nedēļas sākumā, vairāki ziņojumi tika izlaists apgalvojot, ka augšupeja Bitcoin cenās bija beigusies, norādot uz dažām dienām neaktivitātes un nedaudz dips cenas. Pieturoties pie tipisks Bitcoin "analīze" klišeju, ziņojumiem, šie dažas dienas viduvēja tirdzniecību, un paziņoja, ka "burbulis" bija beidzies, un ka, spriežot pēc analizējot jaunākās tendences, mēs varētu sagaidīt, lai atgrieztos pie $ 430- $ 450 cenu grīdu kas tika izveidota laikā aprīlī. Šie kļūdainie analīzes vienkārši izcelt neērta, un parasti tiek ignorēts, patiesību, ka veicot tendenču analīzi, kas balstīta tikai uz empīriskiem datiem un matemātisku vienādojumu nekad nevar būt likumīgi precīza. Dažkārt šie analītiķi saņemt laimīgs un to empīriski prognozes sakrīt ar realitāti. Tomēr patiesi precīzs, autoritatīvs prognozes par nākotni jebkurā tirgū nav iespējama. Tirgi ir provizoriska, tāpēc jebkurš prognozes par nākotni tirgus ir spekulatīvs un nekādā veidā būt 100% drošs. Tādējādi, aplūkojot datus no pēdējā laikā, un apgalvojot, ka Bitcoin cena noplūde ir beigusies, ir sāpīgi kļūdains. Tas ir lielisks piemērs tam, kā analītiķi, kuri uzskata, ka viņi var izmantot statistikas vienādojumus un sagatavot apoditic prognozi par nākotnes tendencēm, vienmēr galu galā mulsinošu sevi, padarot Putnu neprecīzi prognozes, piemēram, apgalvojot, ka tirgus ir jāmaksā par korekciju, pamatojoties uz trim dienas lēnas tirdzniecība.

Cēlonība

Šie analītiķi nespēj veikt faktu cēloņu vērā, izstrādājot šos tendenču līnijas un nereāli paplašinot tos nākotnē. Cēlonība ir konkrēts realitāte cilvēku rīcību, un līdz ar to jebkura saimnieciskā darbība. Viss tiek darīts, lai kāda iemesla dēļ; cilvēki tic, ka, izmantojot darbības, ko tās var radīt vēlamo rezultātu. Šāda pasākuma īstenošana ir kodols cēloņsakarības un realitāte cilvēka darbības padara cēloņsakarība neizbēgama. Ja tikai šie "analītiķi" ņēma cēloņsakarību vērā, iemesls lēno tirdzniecību un turpmākai stagnācijai cenām sākumā nedēļas būtu bijis skaidrs. Tas ir labi zināms fakts, kas tirdzniecības pasaulē, piemiņas diena nedēļas nogalē iezīmē neoficiālo sākumu vasarā, un ka nākamajā nedēļā parasti ir lēns nedēļā tirgos. Šī vienkāršā cēlonisko saistību starp cilvēka vēlmi par brīvo laiku, un valsts svētku padara skaidrs, ka tirdzniecība katrā tirgū būs lēna tieši pirms vai pēc lielas brīvdienas. Lai ignorētu lietas, piemēram, cilvēka darbības un cēloņsakarību, ir ignorēt pamatu ekonomikas zinātni. Vienādojumi un regresiju un neskaitāmas matemātiskie modeļi var radīt virkni secinājumu, kas var tikt atkārtoti jāatjauno vienmērīgi rotācijas ekonomiku, bet tas nenozīmē, ka secinājumi no šiem modeļiem veiks jebkādu būtisku nozīmi reālajā pasaulē. Vienkārši ir positivist nepadara kaut zinātniski. Zinātniskais metodoloģija ir jābūt saistītai ar vidi, kas tiek pētīta. Jūs nevarat studēt ekonomiku bez pētot cilvēka rīcību, tāpat kā jūs nevarat mācīties okeānu bez apskatot ūdens. Bitcoin kopiena, un zinātne ekonomikas kopumā, var apkopot lielu ieskatu tirgū, pieņemot patiesību par cēlonību un cilvēka darbības

Kāpēc cenas ceļas

Kā minēts iepriekš, pēkšņi ielēkt Bitcoin cenu no $ 570 līdz $ 600, iespējams, varam attiecināt uz Dish Network paziņojumu. Tomēr šis $ 30 pieaugumu nevar uzskatīt cena breakout neatkarīgiem no uzņēmuma pagājušās nedēļas augšupejošu tendenci. Kaut arī šī viena pieaugums cenu Bitcoin var nākt no Dish paziņojuma vispārējā augšupejas tendence nāk no vairākiem paziņojumiem un inovācijām Bitcoin sabiedrībā. Lielākā daļa no tiem nāk par inovācijām maksājumu struktūrā Bitcoin. Coinbase nesen paziņoja, ka plāno kļūstot par "MasterCard" ir Bitcoin un Xapo, seifa sniedzējs, ir atklāta atbrīvot savu Bitcoin debets cardthat ļaus cilvēkiem maksāt par lietām, ar bitcoins veikalos, kas nav pat pieņemt Bitcoin. Xapo karti var izmantot veikalos, kas nepieņem Bitcoin, jo tā darbojas uz esošās infrastruktūras MasterCard; jā, šis Bitcoin debetkarti var izmantot visur, kur pieņem MasterCard. Šie notikumi ir tikai daži jūrā jaunām inovācijām šajā Bitcoin sabiedrībā. Ar pastāvīgu karjeras veidošanas Bitcoin tehnoloģiju, tas nav pārsteigums, lai redzētu augšupejošu tendenci cenu Bitcoin. Ja šie jauninājumi joprojām jāizrullē vasarā, mēs varam sagaidīt šo tendenci turpināt; visas lietas ir vienādi, protams.

Bet atcerieties: vēl ir agri Bitcoin investori, kas sēž uz hoards bitcoins kaut kur aptuveni 50% zaudējumu sakarā ar cenu avārijas 2013. Gadā beigās cena var ļoti labi paceļas virs 1000 $ atkal, bet tas noteikti stimulētu agri investorus dump turējumus Bitcoin beidzot gūt peļņu no saviem ieguldījumiem, un, lai izvairītos no citu Bitcoin amerikāņu kalniņu braucienu. Ja tas notiks, mēs redzēsim vēl vienu strauju cenu kritumu, un atgriešanos pie cenu grīdas. Cik zemu tas, ka cenu grīda būt? To nevar noteikt pārliecināts, tas noteikti ir atkarīgs no apjoma izpārdot.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 sasniegumi rada decentralizāciju uz realitāti

Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt