Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Daļēji oneof šo divu daļa sērija, mēs apspriedām iekodētas deflācijas raksturs Bitcoinand pārbaudīts, vai tās Bitcoin pricehas bijis deflācijas reālajā dzīvē. Mēs secinājām, ka, jā, Bitcoin ir patiešām bijis deflācijas visā tās piecu gadu darbības laikā.

Tagad mēs varam uzdot jautājumu: ir deflācijas raksturs Bitcoin vērtības labu vai sliktu par Bitcoin ekonomikai? Šis jautājums atgriežas debatēs par to, vai deflācija ir vēlams virs inflācijas vai otrādi. Lai atbildētu uz šo jautājumu, mums ir jāapsver ekonomisko stabilitāti gan pro-inflācijas un pro-deflāciju argumentiem.

Par inflationists apgalvo, ka naudas piedāvājums ir jābūt pastāvīgu stāvoklī nelielu inflāciju, lai kompensētu dabas tendence deflācijas (un tagad viņi pat saka, ka mums ir jāizvairās pārāk maz inflāciju, kā arī!). Viņi uzsver nepieciešamību, lai izvairītos no inflācijas dēļ bailēm no "deflācijas nāves spirālē", kas jau tika minēts iepriekš. Kā minēts iepriekš, šis bezgalīgs lejupvērsta spirāle deflācija notiek tāpēc, domājams, cilvēki pārstās patērē labu turot naudu, lai tā varētu iegūt vērtību. Šis ietaupījums nosaka pie ķēdes reakciju; sākotnējais ietaupījums padara vērtību valūtas iet uz augšu, kas veicina vēl lielāku ietaupījumu, un tā tālāk. Ja deflācija notiktu, tas varētu izraisīt masveida viļņus bezdarba dēļ uz visu naudu, ko uzkrāja. Tāpēc risinājums šai problēmai ir uzturēt "veselīgu" daudzumu inflāciju, kas parasti tiek uzskatīts par 2%, lai novērstu deflācijas tendences un saglabāt pirktspēju naudas stabilas.

Tie, kas apgalvo, ka deflācija faktiski var būt veselīgi ekonomikai-šiem cilvēkiem parasti nāk no Austrijas skolas ekonomikas, apgalvo, ka deflācijas un turpmāko cenu samazināšanos tikai iezīmē pāreju no atsevišķu prasību tirgū. Notiek deflācijas periodos, laika preferences ir samazinājies, kas nozīmē, ka viņi ietaupīt vairāk par savu bagātību, nevis tērēt. Šis akts palielinot ietaupījumus pazemina procentu likmes, kas padara ieguldījumus lētāka un tādējādi pārbīda ražošanas struktūru, lai tā veic projektus, kas ražo preces tālāk nākotnē, nevis ražo vairāk tūlītēju, patērētāja preces. Šī metode ietaupījumu, kā ekonomika gaitā; investīcijas ir dzinējs, kas vada mašīnas ražošanas, kas palielina dzīves līmeni iedzīvotāju.

Par "deflācijas spirālē"

Bet inflationists brīdina, ka pārāk daudz ietaupījums padara esošos uzņēmumus nerentablas un izraisa masveida bezdarbu. Un tas bailes būtu attaisnojams, ja summa glābšanas inflationists ir bail no faktiski bija iespējams reālajā pasaulē. Par "deflācijas nāves spirālē" jēdziens padara trīs maldīgs pieņēmumus, vērtējot cilvēku rīcību.

Pirmkārt, un lielākā daļa maldīgs, tas uzņemas statiskā ekonomiku, vai vienmērīgi rotējošs ekonomika (ERE). ERE ir tīri teorētisks konstrukcija, kurā ekonomika ir labā līdzsvarā, nepastāv konkurence un peļņu vienādas izmaksas, un visi faktori paliek vienāds un nemainīgs, kas nozīmē, ka nekādas izmaiņas ekonomikā. Viss ir stabils. Lai deflācijas lai radīt kaitējumu uztrauc, ko mainstream ekonomistu, tas teorētisks konstrukts būtu pastāvēt reālajā pasaulē; Deflācijas tendenci nevar pārtraukt ar izmaiņām tirgū, tas ir turpināt mūžīgi, kamēr visa ekonomika sabruka. Citiem vārdiem sakot, tur nevar būt nenoteiktība ekonomikā. Un tas ir vienkārši neiespējami. Turklāt, ja ERE tika sasniegti, deflācija pat nebūtu iespējams vispār! Nav changewhatsoever ar ERE, tāpēc laika preferences neeksistē, tāpēc tie nevar novirzīt tā, ka naudas pieprasījums ir lielāks nekā tā piegādi. Viss ERE ir perfektā līdzsvarā ar otru, tostarp naudas attiecībām. Tātad, pat valstībā staticity, kur positivist ekonomists māja visas savas empīrisko modeļu un vienādojumiem, to pašu arguments nav pieņemams!

Otrs trūkums ir inflationist arguments pret deflāciju, ir, ka tas uzņemas, vai vismaz netieši norāda, pilnīgas zināšanas par daļu no personām, kuras saskaras ar valūtas vērtības. Par indivīdiem, lai bezgalīgi uzkrāt savu naudu, ir jāzina, ka deflācijas tendence turpināsies mūžīgi. Viņiem ir jāapzinās, ka vērtība to naudas turējumu turpinās pieaugt tik ilgi, kamēr viņiem tos un atturēties no patērē tos. Šī situācija var rasties, cilvēki varētu un, visticamāk, kļūs zināms par viņu valūta ātri iegūt vērtību. Bet tas scenārijs paredz, ka laika preferences personu nevar mainīt, kas atkal nes mūs atpakaļ uz pieņēmumu par ERE, kaut kas nekad nevar sasniegts reālajā pasaulē. Tas ir ļoti maz ticams, iespējams, pat, lai laika preferences palikt tik zems, un palikt tur uz nenoteiktu laiku, lai neviens indivīds nekad tērēt savu naudu. Bet, kas ir teikt, ka cilvēki nekad augstu patērētāja preces pār savu naudu? Atkal, tas var notikt tikai tad, ceteris paribus, visas lietas ir vienādi, kas uzņemas realizāciju neiespējamu sasniegt statiskā ekonomiku, vai ERE.

Trešā problēma ar "deflācijas spirālē" arguments ir tas, ka cilvēki ir fizioloģiski un bioloģiski nespēj atturoties veidlapas patēriņu tādā mērā, ka deflācija varētu kļūt tik smagas. Pie minimumam, cilvēki ir ēst un dzert, kas prasa patēriņu par vismaz minimālu daļu no savas bagātības. Tātad, vismaz, pietiekami daudz naudas varētu cirkulēt, lai atvieglotu turpināšanu cilvēka dzīvību. Tā ir arī droši pieņemt, ka cilvēki, kas mūsdienu laikmetā vēlētos, lai būtu pienācīgas drēbes, lai segtu savus ķermeņus un izturīgs korpuss, kurā viņi var mājot. Šīs lietas ir arī nepieciešama izdevumus naudas, darbaspēka un resursu, kas nozīmē, ka vienmēr būs vismaz tik daudz, patērētāja darbība strādā pret bezgalīgu deflāciju.

Īss izskatīšana Inflācija un Business Cycles

 

Par "nāves spirālē" deflācijas neiespējamība, ir krasā pretstatā ļoti reālu iespēju inflācijas nāves spirālē. Ir bijušas vairākas reizes, visā vēsturē, kurā ir gandrīz notikušas šāds notikums. No Vācijas, Zimbabves, Argentīnā, Venecuēlā un līdzdalībnieks Savienotajām Valstīm hyperinflations ir tikai daži piemēri, masveida bouts inflācijas, kas būtībā iznīcināja ekonomiku šajās valstīs. Kaut arī cilvēki nevar saglabāt bezgalīgi dēļ likumiem bioloģijas, viņi noteikti var pavadīt bezgalīgi, kamēr nauda tiek sūknēts apgrozībā. Inflācija, pat "vieglas" inflācija mainstream ekonomisti slavēt, vienmēr ir radījis nopietnus zaudējumus uzņēmējdarbības ciklu, kas, lai gan tikai reizēm izraisa nāves spirālē, ir noteikti pakļauti sejas destruktīvo dabu inflāciju.

Kā centrālās bankas zemākas procentu likmes un injicēt stimulējot likviditāti ekonomikā, ražošanas struktūra mainās tā, ka tā mērķis ir vairākos attālos veidiem ražošanu. Tomēr uzņēmumi, kas sacelties no šīs kredītu ekspansija ne vienmēr ir izdevīgi. Patiesībā, tie bieži vien ir pilnīgi nerentabla un paļaujas tikai uz šo kredītu varētu zelt. Tāpēc, tiklīdz kredīts apstājas, liela daļa no šiem jaunajiem uzņēmumiem būs nākt crashing leju. Bet ne pirms tās ir bijis laiks, lai augt, lai bīstami neilgtspējīgas līmeņiem un nodarbina daudzus cilvēkus šajā procesā. Tātad, ja šie uzņēmumi nespēj, daudzi cilvēki ir spiesti no darba un paliek bez ienākumiem. Līdz ar to, cilvēki vairs nevar atļauties augstās cenas, ko izraisīja no inflācijas, tāpēc to ir samazinājies pieprasījums liek cenas uz leju. Centrālās bankas redzēt šīs krītošās cenas kā negatīvu, nevis vienkāršu kapitāla pārdali, un vadīt citu devu inflācijas ekonomikai, tādējādi sākot ciklu no jauna.

Scenārijs Iepriekš ir ļoti īsu paskaidrojumu par uzņēmējdarbības ciklu, ekonomikas parādības, kas ir atkārtoti sevi nepārtraukti kopš Lielās depresijas, jo inflācijas politikas centrālo banku.

Secinājums: Bitcoin vērtības Galu galā Priekšrocības no Bitcoin cenu deflācija

Tātad, kad ir izvērtējusi abus argumentus inflācijas un deflācijas un skatoties uz to ekonomisko stabilitāti, mēs varam noteikt, ka deflācija reāli rada neviens no draudiem, ka inflationists baidās. Tāpēc, mēs varam secināt, ka Bitcoin ir deflācijas daba ir galu galā labs ilgtermiņa noturību augstu Bitcoin vērtību. Kāpēc? Deflācija, kā mēs esam redzējuši iepriekš, veicina investīcijas, stimulējot taupīšanas-bet ne pilnībā, nenoteiktu taupīšanu, tādējādi ekonomika nesabruks no šīs deflācija. Šādas investīcijas tikai kalpo, lai stiprinātu finanšu infrastruktūra ir veidot ap Bitcoin, tādējādi nostiprinot Bitcoin vērtības.

Piešķirts, Bitcoin joprojām ir ļoti agrīnā stadijā, un nav reālu Bitcoin orientēta naudas tirgus pastāv; Tomēr deflācija joprojām palielina Bitcoin vērtības, lai stimuls, lai izveidotu nepieciešamo finansiālo infrastruktūru paliek takts. Tā kā pieprasījums iegūt un izmantot Bitcoin kā vidēja apmaiņas palielinās, paplašināšana Bitcoin piedāvājuma vienlaikus palēninot. Tas noteikti nozīmē, ka Bitcoin vērtība turpinās pieaugt, kamēr pastāv ievērojams tirgus pieprasījums digitālo valūtu. Pat tad, ja nav sacietēšana naudas tirgus ap Bitcoin sistēmu tieši tagad, cilvēki joprojām saglabājam savas monētas, un gūst labumu no Bitcoin vērtības pieauguma. Tātad, kā ekonomika aug, un ka naudas tirgus beidzot izveidota, ļoti izturīga pamats ekonomikas investīcijām Bitcoin tiks veidota ar iepriekšējo ietaupījumu.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Par Bitcoin un Bailes

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin Valūtas konvertācija - Kā konvertēt Bitcoin uz USD

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

7 tiešsaistes uzņēmumi Pašlaik pieņem Bitcoin