Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Eiropas Banku iestādi, finanšu pārvaldes iestāde Eiropas Savienībā, ir izlaidusi 46 lapu papīra, paužot savu viedokli par juridisko statusu Bitcoinand slēpti valūtas kopumā. Dokumentā, ar nosaukumu "EBI atzinums par" virtuālo valūtu, "" ir izklāstītas vairākas lietas, ko Eiropas Banku iestāde uzskata, ir risks, ka personas saskaras, piedaloties Bitcoin tīklā.

Dokumentā, kas adresēta ES Padomes, Eiropas Komisija un Eiropas Parlaments, bija ļoti brīdinājuma un negatīvo pieeju tās politikas ieteikumu par šo Eiropas valsts institūcijām. Vienā brīdī ziņojumā EBI ierosināja, ka finanšu iestādes, Eiropas valdības atturēt uz "virtuālo valūtu", izmantošanu, kas nozīmē, ka kriptotehnoloģijas valūtu, populārākais starp tiem ir Bitcoin. Citiem vārdiem sakot, EBA iesaka valsts iestādes aizliedz izmantošanu Bitcoin un citiem "virtuālajām valūtām." Pa to laiku, saka EBI, izmeklēšana būtu jāveic, lai noteiktu, kāda veida reglamentējošās infrastruktūras jāuzstāda ap slēpti valūtas naudas sistēmas, lai padarītu tos drošu Eiropas pilsoņiem izmantot. Turklāt, saskaņā ar Coindesk EBA stāstīja dažādus Eiropas finanšu iestādes ne pirkt, pārdot vai turēt jebkuru no šiem digitālajiem valūtu, līdz jaunā regulatīvā infrastruktūra, tika ieviesta.

Eiropas Banku iestāde uzsvēra nekā 70 riskus, kas atrodas izmantošanā digitālo valūtu pāri vairākās dažādās kategorijās patērētāju un finansiālā drošība. Bet pats galvenais EBA šķiet uztrauc ir decentralizēta, slēpti, piemēram, valūtas Bitcoin. Peer-to-peer maksājumu tīklu, kā arī ar pseidonīmu maksājumu ledger- kas reģistrē katru veikto maksājumu ar Bitcoin tīklā neatklājot patiesos identitāti iesaistīto ar tirdzniecību personu padara gandrīz neiespējamu valdības izsekot cilvēkus, izmantojot Bitcoin vai citas blockchain balstīti valūtās. Tā rezultātā, valdības nespētu uzraudzīt un regulēt tipus apmaiņa notiek šīm decentralizētajām naudas sistēmas. Tāpēc EBI ieteica, ka pilnīgi jauns korpuss regulējums tiktu īstenots, izmantojot tiesību aktus, un piespiedu pār visiem kriptotehnoloģijā valūtām:

"Balstoties uz šo novērtējumu, EBI uzskata, ka regulatīvā pieeja, lai risinātu šos riskus prasītu ievērojamu ķermeņa regulējuma, dažas sastāvdaļas, no kurām būtu jāizstrādā sīkāk. Jo īpaši reglamentējoša pieeja būtu nepieciešams, lai segtu pārvaldības prasības attiecībā uz vairākiem tirgus dalībniekiem, segregāciju klientu kontos, kapitāla prasības, un, pats galvenais, izveidošana "shēma, kas regulē iestādes" atbildību par integritātei konkrētu virtuālo valūtu sistēmu un tās galvenās sastāvdaļas, ieskaitot tās protokolu un darījumu virsgrāmatā. "

Atbildot uz EBI ziņojumu, Bitcoin fonds izplatīja paziņojumu, vēlāk dienā savā oficiālajā tīmekļa vietnē. Ar šo atbildi, Fonds norādīja, ka EBA nav pat dzīvot līdz mērķim regulējošām iestādēm, kas tie paši izteikta papīra, kas ir ar "noteiktu riskus, kas izriet no finanšu darbības, noteikt prioritātes tām, un veic mazināt rīkoties, ja nepieciešams,. "Drīzāk Bitcoin Foundation teica EBA izvēlējās neveikt mēģinājumu, lai atrisinātu problēmas, ka viņi uzsvēra, taču mudināja Eiropas finanšu iestādēm aizliegt Bitcoin vietā.

No Fonda atbildes uz EBI ziņojumā:

"Diemžēl, tas nav tas, ko EBI ziņojumā dara. Tā vietā, ziņojums iesaka ES regulatori "atturēt kredītiestādes, maksājumu iestādes, un e-naudas iestādes no pirkšanas, turot vai pārdodot VCS..."

Tas nav mazināšana, kas meklē labumu no digitālās valūtas, vienlaikus kontrolējot izmaksas. Ziņojumā un pavadošo presei, uzsver apturot digitālās valūtas integrāciju Eiropas finanšu pakalpojumu sistēmu. Ja šī pieeja tika pieņemta, tas nāk ar ievērojamām izmaksām, lai cilvēkiem Eiropā, kurš jāgaida vēl ilgāk baudīt digitālo valūtu, piemēram Bitcoin. "

EBI ziņojumā, ko rada īsu izpārdošanu, samazināšana Bitcoin Cena

Coindesk ziņoja par EBI ziņojumu rītā jūlijā 4, 2014, un Bitcoin cena šķiet bija nedaudz negatīva reakcija uz ziņām. Pirms ziņas par EBI papīra, kas savu ceļu caur Bitcoin sabiedrībā, tad Bitcoin cena lidinājās ap 640 $, uz leju no savas iepriekšējās augstuma, kas svārstījās starp $ 650 un $ 660. Tomēr, kad cilvēki Bitcoin sabiedrībā kļuva zināms par EBI ziņojumu, bailes no Eiropas Bitcoin aizliegums izplatīšanos, kas izraisīja nelielu izpārdošanu. Šis īsais periods pārdošanu nomākts Bitcoin cena aptuveni $ 10 un leveledd ārā pie 630 $. Kopš panikas pārdošanas apstājās, tad Bitcoin cena ir palicis starp augstajiem $ 620S un vidējā $ 630S (kaut kas varētu mainīties līdz brīdim, kad šis raksts ir publicēts).

 Post-Silk Road Izsoles tirgi joprojām Meklē jaunu Bitcoin Price stāvā.

10 $ samazinājums Bitcoin cenu, ko izraisa EBA izraisītu bailes, nav ļoti nozīmīgs, ja, ņemot vērā to, ka cena vēl arvien meklē jaunas grīdas seku Silk Road izsolē. Bitcoin cena izlauzās cauri iepriekš noteikta $ 600 cenu sienas dienā Silk Road izsolē; kad paziņojums, ka Tims Draper bija uzvarējis visus 30 tūkstošus no Silk Road Bitcoins iznāca, tad Bitcoin cena pieauga līdz 650 $ un īsi flirted ar 660 $. Kad uztraukums par paziņojumu valkāja off, tomēr cena noslīdēja līdz 640 $. Savā pēdējā analīzē, es teicu, ka cena, iespējams, turpinās nedaudz samazināties, līdz tas atradis jaunu grīdu. Es uzskatu, ka šī jaunā cena grīda varētu būt jebkur starp $ 600 un $ 650. Kad šī jaunā grīda ir izveidota, es uzskatu, ka pakāpeniska pieauguma tendenci Bitcoin cenu, kas bija noteikta pavasarī turpināsies, ņemot vērā, ka nav lielas, negatīvas ziņas pārtraukumiem tendences un nosaka jaunu, lejupvērstu Bitcoin cenu trajektoriju.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bezprecedenta: Bitcoin Mining Network pārsniedz 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoin IRA apskats - nodokļu bezmaksas kriptogrāfija?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Kā palielināt jūsu Bitcoin krāns peļņu ar vienu soli

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats