Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Bitcoin cenu analīze: GHash.io, Irāka un FBI Izsole

Pēdējo dienu ir haotiska uz Bitcoinmarkets, ar cenu, kas krasi no $ 660 diapazonā vidus $ 500S un tad atkal pieaug līdz $ 570- $ 580 diapazonā. Daudz spekulācijas ir notiek vidū šo cenu fluctuations- īpaši masveida kristies, kas notika pagājušajā naktī (jūnijs 12, 2014) laikā. Divi atklāsmes īpaši ir pienācis virsmas Pēdējo dienu laikā, kas ir noteikti ietekmējuši uz Bitcoin cena: GHash.io lielākā Bitcoin ieguves baseins, ir strauji tuvojas 51% jaucējsummas jaudu un nesen sasniedzis šo līmeni sajaukšanai varu; otrkārt, pēdējā naktī, tika atklāts, ka FIB plāno izsolē pie bitcoins atsavinātā Silk Road krūtis, kas notikušas pagājušā gada beigās. Lielākā daļa cilvēku atribūts samazināšanos Bitcoin cenu šiem diviem gabaliem ziņas. Tomēr ir daudz lielāka, mazāk skaidrs iemesls izveidošanu lejupejošo tendenci, kas ir noticis pēdējo dienu laikā. GHash skandāla ir puse no šīs iemesla, bet otra puse ir jādara ar pazemojošu situāciju Irākā. Kāda Irāka jādara ar Bitcoin cenu? Tas ir tas, ko šī analīze mēģinās izskaidrot. Atšķirībā no vairuma tirgū "analizē" Es pret nesenās pārmaiņas Bitcoin cenā nav kā empīrisku datum, mainīgā neskaitāmas vienādojumu un modeļiem; Šajā reālu analīzi, mēs ārstēt cenu kritumu, kā rezultātā cilvēka rīcību, un tāpēc mēs centīsimies noteikt cēloņsakarības saikni starp pašreizējiem notikumiem un tirdzniecības darbību no fiziskajām personām Bitcoin tirgos.

Nesenie notikumi ietekmējošie Bitcoin Cena

GHash.io s Bitcoin Mining Hashrate

Šī strāva samazināšanās Bitcoin cenu iespējams sākās kā rezultātā bailes apkārtējo GHash.io un nenovēršamu sasniegšanu kontrolē 51% no Bitcoin kalnrūpniecības hashrate. Bailes sākās pirms dažām dienām, kad Bitcoin ieguves baseins dienests sākuma tuvojas augstu 40s ziņā sajaukšanai jaudu. Ieguves baseins iegūstot 51% no pasaules jaukšanu jauda ir kaut kas ir baidījās ilgu laiku, jo ar lielāko daļu jaukšanu varas konsolidētā vienā kalnrūpniecības baseinā domājams padara blockchain neaizsargāti līdz 51% uzbrukumu, ja personas kontrolē šī jaukšanu varas nolemj dubultot tērēt, ko daudzi cilvēki domā, tas iznīcinātu Bitcoin pilnībā. Tomēr viens no monētas īss s rakstnieku nesen izbāzt rakstu, paskaidrojot, kāpēc 51% uzbrukums ir ļoti ticams, pat ar kalnrūpniecības baseinu, kas ir 51% no Bitcoin kalnrūpniecības hashrate. Un, ja kāds tomēr notiek, tas nebūtu tik liels, kas nodarbojas tik daudzi cilvēki Bitcoin kopienā domāju, ka tas būs.

Neatkarīgi no tā, vai 51% uzbrukums varētu notikt, vai pat kaut ko uztraukties, bailes no uzbrukuma caurauž visu Bitcoin kopienā un tirgiem. Es uzskatu, ka cilvēki sāka pārdot savas monētas, paredzot pilnīgu sabrukumu Bitcoin. Es atbraucu uz šo secinājumu, jo es pamanīju, ka cenas sāka sarukt no $ 640- $ 650 sienas, kas tika izveidots pagājušajā nedēļā apmēram tajā pašā laikā, ka bailes par 51% uzbrukumu sāka pieaugt. Tātad, es atribūts uzsākšanu cenu kritumu uz GHash bailes. Tomēr Bitcoin cena šķita svārstīsies ap $ 600-630 šajās dienās, tāpēc šis bailes nav adekvāti izskaidrot cenu kritumu kopumā. Tātad, es atbraucu uz manu secinājumus par Irāku, un, kombinējot tos ar bailēm apkārtējo GHash.

Situācija Irākā

Nesen ļoti radikāls atvase Al-Qaeda ir pārņēmusi vairākās pilsētās Irākā, un pašlaik virzās uz Bagdādi. Prezidents Obama ir teicis, ka viņš nevēlas sūtīt militārpersonas Irākā, lai cīnītos off šo teroristu organizāciju, bet viņš vēl nav pilnībā izslēgt militāru darbību veic kā opcija. Uz virsmas, tas jaunākās ziņas nāk no Irākas nav nekādas sakara ar Bitcoin cenu. Kā tas varēja ziņa, iespējams, ir ietekme uz pirktspēju Bitcoin? Nu, mums ir jāmeklē mazliet tālāk atpakaļ laikā, lai atklātu iespējamo saikni starp satricinājuma Irākā un vienmērīga samazināšanās Bitcoin vērtības.

Pirms divām nedēļām, Dish Network, amerikāņu satelīta TV pakalpojumu sniedzējs, announcedthat tas sāk pieņemt Bitcoin kā maksāšanas līdzekli par saviem pakalpojumiem. Tā rezultātā Bitcoin cena pieauga apmēram $ 40. Līdz šim es tikai pieņemts, ka cenu lēciens, kas notika, jo Dish Network paziņojumu ko izraisīja cilvēku Bitcoin sabiedrībā pērk vairāk monētas, gaidot nākotnes pieaugumu vērtīborientācija dēļ prognozēto pieprasījuma pieaugumu Bitcoin ko gan jaunu un esošo Trauku klientus. Tomēr redzot, cik amerikāņu akciju tirgus ir reaģējot uz ziņām Irākā, un kā Bitcoin tirgi reaģē līdzīgi, es sāku domāt, ka varbūt Bitcoin tirgi ir kaut kļuvuši savienots ar galveno akciju tirgū. Kāpēc es domāju, ka tas ir? Tāpēc, vēsturiski, tad Bitcoin cena nekad nav skārusi nekādā veidā svārstības akciju tirgū. Pirms dažām nedēļām, dienā, Bitcoin lauza $ 600, Dow Jones Industrial indekss bija pa 300 punktiem. Perfekts piemērs tam, kā no diviem tirgiem ir pilnīgi nesaistīti ar otru. Tomēr, ja ziņas par Irāku sāka hitting gaisu, tad akciju tirgus sāka nestabils, un Bitcoin cena sāka sarukt mazliet ātrāk. Vakar, Dow Jones slēgts pie zudumu 109 punktiem; pēdējo 2-3 dienu laikā, Dow samazinājās kopumā par aptuveni 200 punkti, ieskaitot vakardienas zaudējumu. Tajā pašā dienā, tad Bitcoin cena aizgāja no stabilā krituma līdz brīvajā kritienā. Tātad, ir jābūt saiknei starp diviem. Atbilde var būt Dish Network.

Šķiet, iespējams, ka Bitcoin cenu pieaugums, kas sekoja Dish paziņojumu nebija galvenokārt sastāv no pirkt pasūtījumus no iekšienes Bitcoin sabiedrībā, bet gan Dish paziņojums, ko tā daži mainstream tirgotājiem. Tas varētu izskaidrot šķietami vienlaikus svārstības akciju tirgū, un Bitcoin cenu kā galveno tirgotāji reaģēja uz ziņām Irākā. Par tirgotājiem, kuri iegādājās dažas bitcoins kā jaunu ieguldījumu, dempinga viņiem tāpat kā viņi dempinga savus krājumus. Šī pārdot-off skrēja pretī mūsu nākamo gabalu ziņu, FIB izsolē tika izņemti Silk Road krūtīm bitcoins.

Silk Road Bitcoin Izsole

Pagājušajā naktī tika atklāta, ka FIB ir izveidot izsolē tika izņemti pagājušā gada Silk Road krūšutēls bitcoins. Kāds par Reddit redzēja masveida darījumu par blockchain, $ 17 miljoni vērtu Bitcoin, un sniedza post par Bitcoin subreddit lūdzot locekļus, ja viņi domāja, tas bija FIB. Tad kāds ievietojis saiti uz ASV Marshal mājas lapā, kurā tika nosūtīts paziņojums par izsoli, tādējādi apstiprinot oriģināls autora spekulācijas. Pēc šī ziņa hit Bitcoin kopienai, cena sāka sarukt vēl straujāk, nekā tas bija agrāk.

Daudzi cilvēki par Bitcoin subreddit pieņemts, ka šī gaidāmā izsolē, kas varētu dump aptuveni 30 tūkstoši bitcoins uz tirgu, bija iemesls cenu kritums pēdējo dienu laikā. Piešķirts, tas bija visvairāk noteikti atbildīgs par ārprātīgs kritums prices- no 600 $ līdz 550 $ vienā hour-, bet nav tā, ka tas varētu būt bijis atbildīgs par neseno lejupejošu kustību Bitcoin cenas. Mēs tikai tikko uzzināju par šo izsoli vakar, cena ir samazinājusies vairākas dienas pirms šī paziņojuma, tāpēc tas vienkārši nav saskaitīt. Tieši tāpēc es uzskatu, ka mana teorija, minēts iepriekš, ir visticamāk iemesls neseno cenu kritumu. Kaut gan, tas ir neizbēgami, ka tas nāk izsole ievērojami pazemināt cenas; apmēru šajā rudenī tiks noteikts pēc cilvēku skaita, kas piedalās izsolē, cik augstu viņi sola par monētām, un ko viņi dara ar monētām pēc izsole ir beigusies. Tas ir iespējams, ka pieejamie izsolē bitcoins tiks iegādātas par ieguldījumu, jo tas ir grūti iegādāties, ka daudzi bitcoins vienā reizē bez pienākuma maksāt lielu prēmiju dēļ pirkumiem ātri spiežot cenu uz augšu. Šī ir lieliska iespēja bagāta Bitcoin atbalstītājs uzņemt lielu skaitu monētu, lai prom turpmākai izmantošanai.

Neilgi pēc īsa panikas pār Silk Road izsolē Bitcoin cena atgriezās pie $ 580 diapazonā un ir uzturējušies šajā diapazonā labi uz šodienu. Šķiet, it kā visi, kas saņēmu kā rezultātā Trauku paziņojums ir vai nu pilnīgi atstājis tirgu, vai ir vismaz pārtraucis pārdot tagad. Tāpēc izskatās Bitcoin cena saglabāsies diezgan stabila vai pat nedaudz pieaugs, kamēr izsoles nāk beigās jūnija visas lietas ir vienādi, protams.

Es nepretendēju, tāpat kā lielākajā daļā citu Bitcoin analītiķu, ka mani paskaidrojumi un prognozes attiecībā uz neseno cenu kritumu un nākotni Bitcoin cena ir noteikta, vai betona. Es tikai apgalvo, ka mani paskaidrojumi ir balstīta uz stabilu ekonomisko domāšanu un padarīt loģisku jēga. Neatkarīgi, es uzskatu, ka struktūra un metodoloģija iesniegtā šajā rakstā analīzē ražo daudz vērtīgu informāciju, kā darbojas numurus un zīmēšanas līnijām uz kartes. Veikt to, ko jūs no šīs analīzes, jo man nav finansiālu palīdzību, lai piedāvātu jums. Es ar šo informāciju kā aprakstošu analīzi, no kuras jūs varat pamatot savu rīcību.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin bloki un Bitcoin apstiprinājumi?

Post Bitcoin

Bitcoin ir burbulis, nav plānu īso pārdošanu: Japānas Pasta bankas CIO - Reuters

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidrots: EFG no BTC

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin maksājumu apstrādes procesors BitPay katru dienu dara 1 miljonu dolāru darījumos!

Post Bitcoin

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin