Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga

Pēdējo divu nedēļu laikā, jo Dell paziņojumu, ka tā pieņems Bitcoinas maksājumus no saviem klientiem, Amerikas Savienotajās Valstīs, Bitcoin cena ir samazinājusies, un sabiedrība ir clamoring, lai uzzinātu, kāpēc. Cilvēki visā internetā ir uzsākušas savvaļas zosu pakaļdzīšanās, lai atrastu cēloni pašreizējās Bitcoin cenu samazināšanos, mani ieskaitot. Šis samazinājums ir radījis daudzus cilvēkus uz pārliecību, ka ziņa viens no svarīgākajiem iniciatoriem no Bitcoin cenu tiešām nav nekādas ietekmes uz tirgu. Viņi norāda uz to, ka Dell paziņojums bija nekāda ietekme uz cenu un patiesībā, dažas dienas pēc paziņojuma, tā faktiski sāka krist.

Tomēr tas vienkārši nevar noliegt, ka ziņu attīstība patiešām ir ietekme uz Bitcoin cenu. Lai gan lielākā daļa galvenie gabalus jaunumi ir lielākais virziena ietekmi tirgū, katru ziņa-pozitīvu vai negatīvu, ir kāda ietekme uz cenām. Pat tad, ja tas ir pārliecināt cilvēkus atturēties no pirkšanu vai pārdošanu. Tāpēc uztver trūkst ietekmes, kas nesen, pozitīvas ziņas ir, kam par Bitcoin cenas ir nepamatoti; tie ir vismaz veicināja pamatu pārliecību, ka tā varētu būt par samazināt kādu Bitcoin cenu nepastāvību.

Turklāt, izmantojot Dell paziņojumu kā pierādījumu, ka ziņas nav nekādas ietekmes uz Bitcoin cena ir smieklīgi, jo paziņojums bija noteikts ietekme uz cenu, kas ir, šķiet, ir aizmirst, ko lielākajai daļai sabiedrības. Tātad, es nolēmu norādīt šo kustību, kas manā latestBitcoin cenu analīzei. Aptuveni stundas un pusi pēc Dell ziņas hit kopienai, cena pieauga par 2,26%, sasniedzot 634 $, un apmetoties uz $ 620S pirms sākuma samazināties.

Acīmredzama iemesla Lai Bitcoin cenu kritums

Lai gan man bija pareizi noteikt konkrētu efektu Dell ziņas bija par Bitcoin cenu, pārējais manā analīzē bija diezgan neprecīzi. Es spekulējis, ka tirgi ir jāizveido jauna pagaidu cenu grīdu pie 620 $; kad tas izrādījās nepareizi, es atjaunināts rakstu un teica, ka, iespējams, cilvēki, kuri bija atbildīgi par 2,26% palielināt cenas bija vīlušies, ka nav liela uzplaukuma, kas atgādina tos, kas iepriekš ir noticis, reaģējot uz liela, pozitīvs Bitcoin ziņas, un sāka pārdot, atgriežoties mīksto grīdas 600 $, kas man bija spekulējis par iepriekšējā iepriekšējā analīzē.

Tad cena tuvās zem $ 600, vērā $ 590S, un turpināja samazināties par pārējo nedēļas un joprojām krīt arī uz pašreizējā nedēļā (I, tomēr joprojām uzskata, ka $ 600 faktiski bija mīksts grīdas, jo nav pārliecinoši pierādījumi, lai atbalstītu šo apgalvojumu-proti, faktu, ka $ 600 bija apstāšanās vietas izpārdot kas notika dilstoša Silk Road izsoles uztraukums). Visbeidzot, Bitcoin kopiena par Reddit mani informēja (neveicot man justies pārāk stulba) no acīmredzamu iemeslu sākotnējā kritiena no $ 620 līdz $ 600, kas, kaut kādu iemeslu dēļ, man bija pilnīgi ignorēti; sākotnējais smaile pārdot apjoms, visticamāk, nāca no Dell uzreiz konvertējot daudz bitcoins uz fiat. Viņu paziņojums, iespējams, radīja pārsprāgt Bitcoin darījumiem ar Dell, kas bija, protams pārvērsts fiat uzņēmums.

Kāpēc mana analīze Bitcoin tirgus bija nepareizi

Bez tam, es divas kļūdas, kas es pats brīdināja par manā sēriju par to, kā veikt pienācīgu Bitcoin cenu analīzi. Pirmkārt, man nav jāgaida pietiekami ilgi, lai analizētu tirgu šādus Dell paziņojumu. Ja es būtu gaidījis vēl dažas dienas, es būtu redzējis kritumu cenu un, iespējams, ir izdevies saprast, ka tas nāk no Dell konvertējot savu Bitcoin ieņēmumus fiat. Otrkārt, esmu balstījusies uz nosakot cenu grīdu pārāk stipri savās pēdējās divās analīzes raksti. Kā es norādīju savos rokasgrāmatā, cena floorsare ļoti grūti precīzi noteikt un neveicina lielu vērtību analīzi, jo īpaši, ja jūs varat vienkārši apskatīt cenu grafiku, un redzēt, ja tā ir mazinājusies, palielinās vai samazinās, ir nav nepieciešams paredzēt īpašu cenu punktu, kas kalpos kā grīdas. Tomēr, es kļuvu aizraujas ar prognozēt precīzus skaitļus, kaut kas daudz positivist Bitcoin cenu analītiķi pastāvīgi nebūtībā.

Mēs ne vienmēr nepieciešams īpašs News Story izskaidrot Bitcoin cenu kustība

Pēc tam, kad neērti, ņemot publicēts Monētu Brief lielākoties neprecīzu analīzi, kas pilns ar prognozēm un spekulācijas, ka man tiešām nevajadzētu būt veikti, es pavadīju 2 vai 3 dienas mēģina nākt klajā ar ziņu balstītu skaidrojumu par krītošā Bitcoin cenu. Es centos, lai savienotu kopā Dell ziņas ar citiem nesenajiem notikumiem, lai izveidotu teoriju uzkrāto baiļu vai sarūk pārliecību, kas izraisīja pārdošanu. Neviens no tā bija apmierinoša, un es kļuvu arvien neapmierināts ar sevi; mana vilšanās pieauga par mani mēģinājumi paskaidrojumi kļuva arvien komplicētāks.

Tāpēc man nācās veikt soli atpakaļ un atkārtoti pārbauda visu no daudz plašākas, teorētiskās perspektīvas. To darot noskaidroti daudz lietas par mani. Nevis cenšas nodarbināt analītiskos instrumentus, kas ir reģistrētas praxeology, galvenokārt ziņas un cenu diagrammas bez neskaitāmiem tehniskiem rādītājiem, es paskatījos praxeology kopumā. No analītiskā viedokļa, mēs meklējam ziņu notikumiem, jo ​​tie ietekmē vērtējumus. Tomēr, no tīri praxeological viedokļa, mēs varam vienkārši norādīt, ka cilvēkam ir vērtējumus. Apmeklējot ka pamata truism ko man daudz vienkāršāku un daudz apmierinošu, iemesls, kāpēc cena ir samazinājusies: cilvēki vienkārši vērtējot savas bitcoins mazāk nekā fiat valūta šajā brīdī. Citiem vārdiem sakot, Bitcoin cena iet uz leju, jo cilvēki pārdod bitcoins!

Šis jēdziens ir tik vienkārši, ka tas šķiet absurdi. Jā, protams, Bitcoin cenu kritums ir saistīts ar pārdošanu! Bet kāpēc cilvēki pārdod, kas padara to darīt? Cilvēki pārdod, jo viņi vēlas fiat vairāk nekā tie bitcoins tie ir tikai vērtība bitcoins mazāk. Iespējamie iemesli šai izmaiņai vērtējumos ir bezgalīgs; Bitcoin sabiedrība ir pierādījusi, cik pēdējo dienu laikā. Spekulācijas par cēloni Bitcoin cenu samazināšanos robežās no vaļu darbības līdz kalnrači nevar saglabāt savu bloku atlīdzības. Patiesībā, nav cieta veids, kā noteikt iemeslu aiz izpārdot. Vienīgais, ko mēs varētu darīt, ir lūgt katru atsevišķu personu, kas pārdod savus bitcoins kāpēc viņi dara. Un tas būtu ārkārtīgi sarežģīti; ņemot laista klajā ar pseidonīmu raksturu Bitcoin, mēs, iespējams, nebūtu pat varētu identificēt lielāko daļu pārdevējiem.

Mācība, kas gūta šeit ir tas, ka ne vienmēr jābūt betona, objektīvs iemesls, kāpēc Bitcoin cenas krītas. Dažreiz tas vienkārši notiek. Veicot analīzi, mums ir tendence, lai saņemtu aprīta ziņas, mēģinot noteikt precīzu cēloni par kustību Bitcoin cenu. Bet ne vienmēr ir viens iemesls cenu izmaiņas, tāpēc ziņa ne vienmēr var izmantot, lai identificētu cēloņus cenu maiņām. Gadījumos, piemēram, tiem, ar pašreizējo cenu kritums kalpo kā piemērs, viss, ko mēs varam darīt, ir teikt, ka cilvēki ir mainījuši savus vērtēšanu vienu iemeslu vai citu.

Tātad, ko mēs varam teikt par pašreizējo Bitcoin cenu kritums?

Mūsu nespēja aptverami vienotu iemesls par Bitcoin cenu kritumu-trūkuma dēļ no viena cēlonis, nepadara mūs nespēj nodrošināt noderīgu analīzi šo cenu maiņu. Kamēr visi mums ir aprīkotas ko teikt, var šķist neskaidrs un tīri teorētiska paziņojumu, tas radīs daudz noderīgas informācijas, nekā kāds no pozitīvistiskiem ziņojumu, kas ir plūdi dažādas Bitcoin ziņu vietnēs.

Kā vienu ierasts, pozitīvistiskiem analītiķi ignorējot cilvēka elements, kas ir tik svarīgi, lai visas ekonomiskās aktivitātes un ārstē cenu diagrammas un tehniskos rādītājus, kā lietas, ko var rādīt noderīgu informāciju, neņemot vērā cilvēka darbība. Tas ir ļoti kļūdaina metodika vienmēr būs briesmīgs prognozes un pārskatus, kas piepildīts ar daudz tehnisko žargonu, bet nav reāla viela. Viens no vienas puses, mums ir tie analītiķi, kas padara neticami konkrētas prognozes, un ir vienmēr tālu zīmes. No otras puses, ir tie, kas aptver tik daudzus iespējamos rezultātus, ka analīze ir pilnīgi bezjēdzīga. Bitcoin cenu analīze ir nelietderīgi investoram, ja visi tā saka, ir: "Šajā brīdī, ir vienāda iespēja bezgalīgu summu scenāriju izspēlē." Turklāt, lai atbrīvotu sevi no padarot horridly neprecīzu cenu prognozes, šī pēdējā grupa analītiķu sniedz satriecoši plašu diapazonu nākotnē Bitcoin cenu. Piemēram, viens no visvairāk recentof šie analīžu veidi uzskaitīti vairākas iespējas nākotnē kustības cenas, no kuriem katrs, kam tieši pretējo iznākumu citiem. Un, kad rakstnieks prognozēt turpmākās cenu punktus, pamatojoties uz noslēpumaino matemātisko instrumenti analīzes, viņš norādīja, ka cena varētu būt vai nu ievadīt brīvā kritiena vai uzņemt līdz pat $ 680 un tālāk! Nav absolūti nekāda izmantošana šajā analīzē, tad, ja labākais rakstnieks var darīt, ir nodrošināt neierobežotu diapazons par nākotnes cenu.

No sniedzot analīzi mērķis nav likt no 100 dažādus scenārijus, balstoties uz dažādiem matemātiskiem modeļiem, piemēram, Fibonači secību un Elliot Waves, un dot vienlīdzīgu iespēju visiem no scenārijiem, lai nāk taisnība, papildus briesmīgi plašu cenu prognozes. Analītiķi ir paredzēts norādīt, kuras scenārijs, viņuprāt, visticamāk, notiks pēc tam, kad ņemta vērā jaunākos tirgus datus un dominējošo attieksmi sabiedrībā. Bez tam, mums vajadzētu ziņot par no tendencēm iespējamām nākotnes kustības, nevis veicot konkrētas prognozes par cenām.

Tātad, viss, ko mēs varam teikt par neseno samazināšanos Bitcoin cena ir šāda: Dell radīja lejupvērstu spiedienu uz cenu, injicējot pārsprāgt pārdošanas apjomu uz tirgu, un cena samazinājās no 620 $ līdz 600 $. Kādu iemeslu dēļ, šis cenu samazinājums izraisīja izpārdot; Bitcoin cena ir pieaudzis krietni zem 600 $, un pašlaik ir $ 568,74 (no 12:45 EST 31.jūlijā, 2014). Mums ir jāņem vērā fakts, ka Zīda ceļš izsole devusi lielu augšupvērstu spiedienu uz cenām, spiežot to uz $ 640s un iekārtoties $ 620 diapazonā. Šķiet, it kā izpārdot izraisa Dell sākotnējo pārdošanu ir deflācija, cenu pieaugumu, ko izraisa Silk Road izsolē. Ja pirms izsoles vērtējumi ir palicis nemainīgs, tad mēs, iespējams, varētu sagaidīt cenu kritumu visu ceļu uz leju, lai pirms izsoles līmenim un tad saplacināt, gaidot nākamo tirgus pārslēgšanas notikumu. Tomēr tas ir ļoti maz ticams, ka vērtējumi ir palikusi nemainīga tik ilgi, ka daudz ko var apstiprināt novērojot izpārdot, ka ir sākusies. Tāpēc, tur tiešām nav veids, kā prognozēt, ar kādu precizitātes pakāpi, kad Bitcoin cena pārtrauks krītot tikai laiks rādīs mums, kur lejupejošais spiediens būs gandarīt. Cena turpinās svārstīties, jo tā ir darījis, līdz tas sasniedz punktu, kur pietiekami indivīdi vērtība Bitcoin vairāk nekā tie fiat valūtu. Tajā brīdī, cilvēki sāks pirkt, cerot gūt labumu no arbitrāžas, tādējādi aizdedzināšanai citu cenu kāpumu. Tas, protams, pieņemot, ka nav ļoti negatīvu ziņu tālāk nobīdās vērtējumus no šī brīža un neatkarīgi no laika cena nolemj saplacināt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Bitcoin nedarbojas kā valūta - Engadget

Post Bitcoin

BetChain kļūst par pirmo Bitcoin kazino, kas piedāvā bezmaksas griezienus jaunākajās brīvās griešanās vietās piektdienā

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

AsiaCoin pārejas uz pierādījumu par likmi

Post Bitcoin

2015. gada 3. aprīlis

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Kā dublēt savu Bitcoin kabeli (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin šķīrējtiesa - kā es sasniedzu 12,12% IG pēc 1 stundas

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Lawsky izklāsta pārskatīto BitLicense, GAW palaiž Paycoin un daudz ko citu

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600