OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Atruna: Šī autora viedoklis neatspoguļo viedokli CoinBrief.

Analizējot Analītiķi, kas analizējot Bitcoin Cena

No Bitcoin cena samazinās. Protams, cilvēki vēlas zināt, kāpēc, un tāpēc tie izskatās uz Bitcoinnews vietnēm un subreddits informācijas. Uz šīm tīmekļa vietnēm, ir cilvēki, kuri apgalvo, ka ir Bitcoin tendence analītiķi; šie cilvēki apskatīt grafikus Bitcoin cenām, veikt tendenču līnijas, un pēc tam izmantot šos tendenču līnijas, cenšoties paredzēt nākotni un noteikt prasību par Bitcoin entuziasti. Bet tie "analīze" ir reti pamatoti, un ir gandrīz nekad nav precīzi viņu prognozes. Šī pēdējā kārtā cenu kritums nav devusi nekādas izmaiņas šajā kopienā.

Kad cena pirmo reizi sāka krīt no $ 630-650 sienas, kas tika izveidota pagājušajā nedēļā, es redzēju vienu konkrētu "analīze", kas tiešām satraukti mani. Par Bitcoin cena bija samazinājusies no $ 640s uz vidējas un augstas $ 630S laikā pētīt divu days- ja es atceros pareizi. Šī persona paskatījās nedēļu ilgā cenu grafiku, norādīja, ka mēs bijām uz lejupejošu spirāli, kas prices- apgalvojot, ka mēs varētu atgriezties pie vidus $ 400 cenu diapazons un mudināja visas viņa lasītājiem pārdot, pārdot, pārdot! Viņš teica, ka viņiem vajadzētu pārdot visu un pirkt atpakaļ, kad cena atrasts grīdas, lai viņi varētu gūt vēl vairāk, kad cena devos atpakaļ uz augšu. Apakšā rakstu bija atrunu; tā norādīja, ka viņš bija stipri ieguldīti Bitcoin. Tātad, nav nepieciešams, lai spekulēt par to, kāpēc viņš vēlējās, lai visi pārdot, kas varētu vadīt cenu uz leju tālāk! Ja mēs neesam atgriezties cenu apmēram $ 400, daudz cilvēku varētu iegādāties, un cena raķete vēlreiz, un šis cilvēks būtu veicis milzīgu peļņu no sava ieguldījuma. Viņam ir jābūt diezgan dziļu caurumu ar savu Bitcoin investīcijām, ja viņš izmanto savu stāvokli kā "analītiķis", lai mēģinājumi manipulēt ar tirgu, viņa labā. Iedibinot tīri nepārliecinoša metodoloģiju šis cilvēks izmanto savā analīzē es esmu sašutusi, ka persona, kas tik unabashedly ļaunprātīgi savu pozīciju kā rakstnieks ar pienācīgu izmēra Bitcoin vietnē, lai veiktu mēģinājumu tip mērogus virzienā viņš vēlas. Man personīgi nav nekādu uzmanību uz kādu no šiem tā saucamo "analītiķi" šiem pašiem iemesliem; ļoti kļūdaina metodika un apšaubāmu motīvi noteikti nepadara par uzticamu finanšu konsultācijas.

Bad ekonomika un intelektuālo negodīgumu būs pārtraukta, ja Bitcoin tirgus analīze ir kļūt par likumīgu informācijas avots par Bitcoin investoriem un entuziasti. Lielākā daļa cilvēku šo tendenci, kas veic analīzes ignorēt galvenos principus vispārējā ekonomikas teorijā. Viņi neuzskata cilvēku rīcību, cēloņsakarībām, un to loģiskus secinājumus, izstrādājot šos tendenču līnijas un paplašināt tās tālu nākotnē. Tie galvenokārt ievērot Pozitīvistiskajā filozofiju ekonomikas un paļaujas tikai uz statistiskiem modeļiem un vienādojumi, kas ir tikai saistība valstība ir vienmērīgi rotējošā ekonomikā, teorētisko ekonomisko stāvokli, kuras nosacījumi nenes nekādu svaru reālajā pasaulē. Es apsprieda nozīmi cēloņu iepriekšējā articleand parādīja, cik ražots vienkāršs cēloņsakarība starp cilvēka vēlmi par brīvo laiku, un tad, kad notiek lielas valsts svētku dažas dienas stāvoša tirdzniecība uz Bitcoin tirgos.

Loģiskāku iemesls Bitcoin cenu kritumu

Tā kā es esmu par tēmu cēloņsakarības un tās vietu ekonomiskajā metodoloģijas, ļaujiet man piedāvāt savu viedokli par to, kāpēc cena ir samazinās. Mēs redzējām milzīgu smaile cenu Bitcoin tūlīt pēc paziņojuma Dish Network, ka tie būtu acceptingBitcoin kā dzīvotspējīgu līdzekli maksājumiem par saviem pakalpojumiem. Tas ielēkt cenu kāpums jau izveidota augšupejošu tendenci vērtības Bitcoin, kas notika, kā rezultātā stabilā plūsmā labas ziņas Bitcoin sabiedrībā. Tagad, ļaujiet mums izmantot šo informāciju, un piemērot to uz jaunāku notikums, kas ir šķietami nesaistīti Bitcoin, darot to es domāju, ka mums būs iegūt kādu vērtīgu ieskatu par cēloni šobrīd samazinās cenu Bitcoin. Par pēdējo divu vai trīs dienu laikā, ziņas ir aptverot strauji samazinās situāciju Irākā. Ārkārtīgi radikāls atvase Al-Qaeda ir notverti vairākas pilsētas Irākā un tiek ziņots aizvēršanās par Bagdādē. Atbildot uz šo darbību, prezidents Obama paziņoja, ka, ņemot ASV militāro atpakaļ Irākā, lai cīnītos off šos nemierniekus nav no jautājuma. Akciju tirgus reaģēja ļoti negatīvi šo ziņu; šodien (12 jūnijs 2014), Dow Jones Industrial slēgta 109.7 punktiem. Tagad ar šo informāciju prātā, mēs varam apskatīt ievērojami samazināt cenu Bitcoin ar nedaudz lielāku skaidrību. Šķiet, it kā Bitcoin tirgos svārstās vienlaikus ar akciju tirgu, kas parasti nenotiek. No tā mēs varam secināt, ka Dish paziņojums, ko dažu vispārējo akciju tirgus dalībniekiem, un tagad viņi pārdod bitcoins tāpat kā tie pārdod akcijas. Apvienot, ka datum ar neseno bailes pār Ghash.io pietuvojas sasniedzot 51% jaukšanu jaudu, un mēs diezgan saprātīgu hipotēzi par cēloni krītošā Bitcoin cenu, kas ir noticis pēdējo dienu laikā.

Es nesaku, ka nav personas, kas tur, kas nodarbina skaņas metodiku, veicot tendenci analīzes, es vienkārši neesmu redzējis vēl. Es nekad neesmu redzējis ikviens pienācīgi izmantot saprātīgu ekonomisko domāšanu, kad tās izstrādā savas tendenču līnijas, viņi vienkārši palaist dažus numurus, uzzīmējiet līniju diagrammas, un veikt prognozes par ilgtermiņa nākotni, balstoties uz pieņēmumu, ka visi faktori, kas nosaka no Bitcoin cena būs vienāda. Bitcoin kopiena varētu noteikti izmantot devu profesionalitāti un skaņas, loģiski ekonomikas teorijā. Protams, puisis es runāju par šo rakstu, ir labi līdz šim, tad par Bitcoin cena joprojām samazinās, kā es rakstīt šos pēdējos vārdus. Bet tas neatbrīvo viņu no sāpēm kļūdainas metodoloģiju savā analīzē; salauzta pulkstenis joprojām labi divreiz dienā. Nav teikts, kad šis samazinājums cenu apstāsies. Es uzskatu, ka cena būs saplacināt tiklīdz visām mainstream tirgotājiem, kuri ieradās, jo Dish paziņošana pieturas pārdošanu un ziņas nomierina par Irāku. Plus, kā viens no mūsu rakstnieki teica, šķiet maz ticams, ka 51% uzbrukums notiks arī tad, ja Ghash tas sasniegtu 51% jaukšanu jaudu. Per realitātē cēloņsakarību, gaistošo politiskais un ekonomiskais klimats rada gaistošo svārstības vērtības kaut ko pārdod, tas ir ļoti vērtīga mācība Bitcoin kopienai būtu absorbēt un jāņem vērā, veicot tendences analīzi nākotnē.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin domēna vārds BTC.com Pārdots 1 miljons dolāru USD!

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Monētu īssdienas ziņojums: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regula un Floridas tiesas prāvas

Post Bitcoin

Bitcoin nākotne ir gaiša: cenu krišanās un attīstība

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

2015. gada 2. aprīlis

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika: argumentu precizēšana un pārskatīšana

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600