Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Tas ir droši teikt, ka atskaņas no zīda ceļa izsolē vairs kam nekādas ietekmes uz Bitcoin cenu, vai tas ir negatīvs vai pozitīvs. Kopš manas lastprice analīzes Bitcoinprice ir piedzīvojusi sāniski rīcību. Uzturoties starp $ 610 un augstas $ 630S šķiet, ka cena, visticamāk, iet zem $ 600, kamēr tirgi var palikt bez negatīvas ziņas, turklāt apstiprinot savu nojauta, ka Zīda ceļš izsole palīdzēja izveidot jaunu īstermiņa tendence zemas $ 600s. No šī brīža, es uzskatu, ka Bitcoin cena saglabāsies diezgan stabila, ar personām par tirgus turot savus ieguldījumus, gaidot labas ziņas.

Trūkums Major News nozīmē Flat Bitcoin Cena aktivitātes.

Kopš Ruckus ar Bitcoin sabiedrībā pa Zīda ceļu izsolē ir miris uz leju, tad ziņas ir samērā kluss, ciktāl tas attiecas uz Bitcoin. Nav lielas, neatstāj Bitcoin saistītie uzņēmumi ir paziņojuši par nodomu pieņemt digitālo valūtu kā dzīvotspējīgu maksāšanas. Ir arī bijuši nekādi turpmāki ziņojumi valdību un nevalstiskajām aģentūrām par to, vai ir vai nav Bitcoin jāpieņem vai aizliegta. Kopumā pēdējo 2 vai tik nedēļas ir bijis ļoti mierīgs Bitcoin sabiedrībā.

Protams, kopiena pozitīvistiskiem Bitcoin cenu analītiķi pastāvīgi nāk klajā ar savvaļas prognozēm par turpmāko cenu trajektoriju. Viens indivīds, jo īpaši, uz bitcoinmarkets subreddit nesen norādīja nelielu nelīdzenumiem cenu, kas pirms galvenās Bitcoin "burbuļus", un norādīja uz nelielu talants, kas bija notiek brīdī, 9 dienas atpakaļ. Spriežot tikai pamatojoties uz šo diezgan nenozīmīgiem nelīdzenumiem Bitcoin cenu, šis cilvēks spekulējis, ka mēs varētu redzēt milzīgu cenu pieaugumu, kas tuvākajās nedēļās. Ļoti ticams, ja vien dažas lielas ziņas hits kopienai, ka degvielas iepirkuma jautrība. Šāda diagrammas vērošanas un forma-salīdzinot veids ir tieši tas, kas nāk no pieturoties pie Pozitīvistiskajā metodoloģiju, mēģinot analizēt Bitcoin cenu. Tikai apstrādājot izmaiņas cenā, kā rezultātā cilvēka rīcību mēs varētu identificēt cēloni šīm izmaiņām un veidot precīzu portretu, kas nākotnē Bitcoin cena izskatīsies. Analītiķi vajadzētu skatīties cenu diagrammas, un pēc tam pēc tam ziņu, lai saprastu, kur cena būs iet, nevis skatoties cenu grafiku, un pēc tam salīdzinot to ar kartēm no pagājušā gada.

Daudz ticamāk trajektorija Bitcoin cena būs līdzināties pakāpeniski palielinās, kas notiek kopš maija sākumā. Tādēļ cenu diagrammas nonākšana 2014 beigās izskatīsies pakāpeniski slīpums, nevis raķešu uz Mēness. Bullish prognoze tomēr, bet nedaudz vilties mums hardcore Bitcoin entuziasti. Tomēr mēs nedrīkstam izslēgt iespēju kādu nozīmīgu jaunumu padarot savu ceļu uz sabiedrībā. Šādā gadījumā Bitcoin cena pavisam noteikti raķete, lai gan panākts tas, vai augstumus šajā cenu lēcienu varētu saglabāties ir neskaidra. Piemēram, Silk Road izsole izraisīja būtisku pieaugumu Bitcoin cenu, bet uztraukums miris leju cena sāka samazināties un apmetās savā pašreizējā līmenī.

Ka to teica, šķiet, kā tad, ja Bitcoin cena paliks robežās $ 600- $ 640 diapazonā, ja vien tas netiek rādīti nozīmīgu ziņas saglabājas. Es to saku tāpēc, ka tirdzniecības apjoms ir samazinājies nepārtraukti kopš jūlija sākumā. Šis samazinājums nozīmē arī par summu bitcoins pieaugumu tiek turēti, kas izskaidro sāniski rīcību mēs esam redzam kopš beigām Silk Road izsolē. Tā kā cilvēki tur off gan pirkšanu un pārdošanu, šķiet iespējams, ka tirgus paredzēšana daži liels ziņas, pozitīva vai negatīva. Tie ir atturēšanās no jebkādas ievērojamu daudzumu tirdzniecību, baidoties zaudēt vai nu pārdodot tieši pirms viļņa labas ziņas vai iegādāties pirms viļņa negatīva ziņas.

Ko varētu tas ziņa būt? Mēs ceram, ka tā būs pozitīva ziņa, protams, un nesen monētu Īss intervija ar Josh Garsa, izpilddirektors GAW biedrība mājienu kādā ļoti, ļoti labu ziņu pie horizonta. CEO minēja, ka uzņēmums ir strādājis pie kaut ko milzīgu, par ko sīkāk paliek privāti. Projekta Prime, saskaņā ar Josh Garsa, būs revolucionizēt veidu, kā cilvēki apskatīt kriptogrāfiskā-valūtu. Tātad, ja šis projekts iet sabiedrībai, cerams, mēs redzēsim milzīgu pieaugumu par Bitcoin cenu.

"Attiecībā uz kur GAW notiek nākotnē, es varu teikt, ir turēt acis par Lookout Projekta Prime. Manas lūpas ir noslēgtas, izņemot, sakot, ka tas būs revolucionizēt veidu, kā cilvēki domā par cryptocurrencies. "

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Iegādājies Bitcoin 40 eiro. Ledger Wallet Nano Duo Edition

Post Bitcoin

5 uzdevumi, kas pašreiz tiek risināti Bitcoin (saskaņā ar Mike Hearn)

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Canabis Road Hacked, Korbit palielina $ 3M, Bitcoin izdevumu PAC un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining un grūtības

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!