Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Coindesk ziņo, ka Tim Draper, riska kapitālistam, "tēvs" VC Ādams Draper, un rīkotājdirektors VC firma, Draper Fisher Jurvetson, ir uzvarētājs visu 30 tūkstoti bitcoinsthat bija izveidota izspēlētas Silk Road Bitcoin izsolē. Šis paziņojums notika vidēja blog post ar Kalifornijas Bitcoin tirdzniecības un uzglabāšanas uzņēmums, Vaurum. Coindesk ka Draper tika nosaukts kā investors uzņēmuma $ 4 miljoni sēklas finansējuma kārtā maijā.

Vaurum CEO, Avish Bhama arī paziņoja emuāra Tim Draper plāno sadarboties ar Vaurum un izmantotu bitcoins viņš uzvarēja izsolē, lai palīdzētu iegūt Bitcoin uz jauniem tirgiem, ar vāju valūtu.

No Tim Draper:

"Ar palīdzību Vaurum un šo nesen iegādātās Bitcoin, mēs sagaidām, lai varētu izveidot jaunus pakalpojumus, kas var nodrošināt likviditāti un uzticēšanos tirgiem, kas ir tik ierobežota vāju valūtu."

Šis plāns injicēt Bitcoin likviditāti jaunajos tirgos ar vāju valūtu iet kopā arī ar Bitcoin ir potenciāls, lai padarītu pasaules remittancemarket daudz efektīvāks un lētāks. Lai gan tas nebūs žēlsirdības akts, piemēram, pārvedumi bieži, tas varētu palīdzēt darbiniekiem šajās jaunattīstības valstīs iespēju izkļūt no nabadzības. Tā kā tie nav galā ar valūtām, rīcībā ir ļoti zema pirktspēja, un tā vietā var izmantot valūtu, kas ir pakāpeniski izprotot vērtības, tie nebūtu tik grūti ar laiku kļūt par pārtikušu šajos jaunajos tirgos, kur cilvēki bieži cīņā finansiāli.

Tieša injekcija Bitcoin jaunietekmes tirgus ekonomiku būs pozitīva blakus efekts Draper un Vaurum projektam, bet injekcija arī vieglāk bagāti korporācijām ieguldīt šajos jaunajos tirgos. Šādas investīcijas labi izveidoti korporācijas nekavējoties palielināt pieejamo jaunajos tirgos darbavietas un palīdzētu cilvēki izkļūtu no nabadzības. Tātad, šī likviditāte projektu Vaurum un Tims Draper tiks strādā ar Draper izsoļu laimestus noteikti palīdzēs nostiprinātu tirgu ar nolietotu valūtām, vai arī tas var lēkt uzsākt procesu, kurā šie amortizēta valūtas tiek replacedby Bitcoin vispār.

Ko tas paziņojums nozīmē par Bitcoin cenu?

Tūlītēja ietekme Izsoles par Bitcoin Cena

Silk Road izsole pati ir bijusi ievērojama ietekme uz Bitcoin cenas, kā arī paziņojumu, ka viens cilvēks ir uzvarējis visus bitcoins izsolē. Ievērojot prognozes es veikts iepriekšējā analīzē, cena piedzīvoja nelielu lejupvērstu novirzes no $ 580- $ 590 sāniem tendenci, un iekrita $ 560s dēļ paniku pārdošanu šajā gatavojoties izsolē. Tad dienā izsoles cena velk atkal uz augšu un salauza $ 600, pretēji prognozēm iztirzāta Citi Group. Pēc tam, kad izsoles zaudētāji sāka sniegt publiskus paziņojumus, atklājot savu bids- kas visi bija zem tirgus cenas, norādot, ka uzvarētājs varētu solīt pie vai virs tirgus cenu- ar Bitcoin Cena sākot pārvietojas uz augšu vēlreiz. No 1. Otrdiena, jūlijā, ASV tiesneši paziņoja, ka viens cilvēks ir uzvarējis visus 30 tūkstošus no Bitcoins; tirgus reaģēja uz šo ziņu, nospiežot Bitcoin cenu 650 $, un pat flirted ar 660 $. Naktī no jūlija 1stthe Bitcoin cena samazinājās un svārstījās ap $ 640, iespējams, tāpēc, ka tiešā uztraukums no izsoles valkāja off. Visbeidzot, šorīt (2. Jūlijs), Vaurum paziņoja, ka Tims Draper bija uzvarētājs Zīda Ceļu bitcoins un ka viņš būtu kopā ar šo uzņēmumu injicēt Bitcoin jaunietekmes tirgos. Bitcoin Cena pēc tam devās atpakaļ līdz $ 650 diapazonā, kas, manuprāt, ir rezultāts šo paziņojumu no Vaurum.

Kur būs Bitcoin Cena aiziet no šejienes?

Tagad, ka izsole ir beigusies, Bitcoin cena ir noteikta atgriešanos pie savām parastajām darbībām, tiek noteikta pēc dienas līdz dienai tirdzniecības darbībām un ikdienas ziņas. Kaut arī daudzi tendence "analītiķi", kas izmanto pozitīvistiskiem metodiku un ir precīza tikai tad, kad viņiem paveiksies, apskatīsim ieguvumiem, kas panākti cenā, kā rezultātā uztraukums no izsoles un izveidot jaunu tendenci, kas, iespējams, tiks iestatīts uz zeme uz mēness. Tomēr mēs nevaram aizmirst, kur taisnība tendences slēpjas, un kā tā tika izveidota. Pirms ASV drošības paziņoja izsoli par Zīda Ceļu bitcoins, tad Bitcoin cena bija iestatīts uz pakāpeniski palielināties ar stabilā plūsmā pozitīvas ziņas, kas nāk no Bitcoin kopienai. Par Silk Road izsolē veikti pagaidu novirzi no šīs tendences, kas gāja abos virzienos paziņojums; panikas pārdošanas rezultātā līdz izsoles brauca cenu uz leju, uz pāris dienām, tad uztraukums un labas ziņas laikā un pēc tam, kad izsoles uzstājām cenu atpakaļ uz augšu. Bet, tā kā uztraukums pār izsolē nomirst leju, Bitcoin cena tiks noteikta pēc gaitā tendenci, kas tika izveidota pirms vairākas nedēļas.

Kā tirgus apmetas uz leju, tad Bitcoin cena atradīs jaunu grīdu, kas, manuprāt, būs kaut kur starp $ 600 un $ 650. Tātad, tas ir iespējams, ka cena var iet cauri ļoti neliela krituma, kamēr šis jaunais grīda tiek veidots. No turienes, cena turpinās stabilu augšupejošu tendenci. Šīs augšupejošu tendenci turpināšana ir atkarīga visas lietas ir vienādi, protams. Jebkas varētu notikt nākotnē, kas pārtrauktu šo izveidota tendenci, un ir iespējams, ka tāda lieta notiks. Sakot, kas tas lieta būs nav iespējams izdarīt, tomēr. Nākamais novirze no šīs tendences varētu būt negatīvs vai pozitīvs, un varētu būt vai nu pagaidu atšķirībām vai izveidot pilnīgi jaunu tendenci. Viss, kas var būt šeit droši teikt, ka, kamēr pašreizējie nosacījumi saglabāsies, augšupejoša tendence, kas tika izveidota pirms nedēļas turpināsies. Var secināt, ka ir iespējams, ka Bitcoin cena varētu atgriezties pie Mēness tuvākajos mēnešos, tikai varbūt ne tik ātri vai strauji kā pozitīvistiskiem "analītiķi" būs iespējams prognozēt.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Pētījums: Zīda ceļš bija paradigmas maiņa narkotiku tirdzniecībā

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: IJK BTC

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin tirgotāja pakalpojumi un naudas apkalpošanas uzņēmumi ir strauji augoši

Post Bitcoin

BetChain kļūst par vadošo Bitcoin kazino daudzvalodu atbalsta

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC (Q-U) ABC

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu