Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Vancouver Sunreports, ka Eiropas Komisija, izpildinstitūcija Eiropas Savienības, tiks īstenojot ierobežojošu Bitcoin likumdošanu. Šī ziņa nāk salīdzinoši īsā laikā pēc tam, kad Eiropas Banku iestāde (EBI), brīdināja finanšu institutionsoperating Eiropas Savienībā atturēties no un neveicinātu Bitcoin kamēr ES ir izveidojusi pieņemamu tiesisko infrastruktūru. EBI apzinājusi vairāk nekā iesaistīto izmantojot Bitcoin-galvenokārt anonimitāti ka Bitcoin nodrošina, kas varētu apgrūtināt valdības izsekot lietotājus kriptogrāfiskā valūtas 70 riskiem. EBA brīdinājums izraisīja nelielu, bailes izraisīta izpārdot, kas izraisīja $ 10 samazinājās par Bitcoin cenu.

Izraksts no pēdējā EBA ziņojumu par ieteicamo infrastruktūras Bitcoin regulas:

Pamatojoties uz šo novērtējumu, EBI uzskata, ka regulatīvā pieeja, lai risinātu šos riskus prasītu ievērojamu ķermeņa regulējuma, kura dažās sastāvdaļas būtu jāizstrādā sīkāk. Jo īpaši reglamentējoša pieeja būtu nepieciešams, lai segtu pārvaldības prasības attiecībā uz vairākiem tirgus dalībniekiem, segregāciju klientu kontos, kapitāla prasības, un, pats galvenais, izveidošana "shēma, kas regulē iestādes" atbildību par integritātei konkrētu virtuālo valūtu sistēmu un tās galvenās sastāvdaļas, ieskaitot tās protokolu un darījumu virsgrāmatā.

Pat vēl vairāk atpakaļ, pirms dažiem mēnešiem, Eiropas Centrālā banka izsniegusi savu warningagainst Bitcoin. Viņi brīdināja, ka Bitcoin cenu svārstīgumu un trūkums patērētāju aizsardzības tiesību aktu, izmantojot digitālo valūtu ir ļoti riskanti.

Chantal Hughes, pārstāvis par Michel Barnier, finanšu pakalpojumu komisārs komentēja, ka:

Tas ir svarīgi, lai ātri pāriet uz šo jautājumu, tad potenciāls naudas atmazgāšanu un teroristu finansēšanu, ir pārāk nopietna, lai ignorētu.

Bitcoin Regula izskatīšana ir kļuvusi nopietnāka pēdējos mēnešos

 

Kopš neveiksmes Mt. Gox, agrāk lielākā Bitcoin birža pasaulē, vairākas valdības ir kļuvuši vairāk apzinās esamību Bitcoin. Kā viņu informētības pieaugumu, tā nav viņu vēlmi nodot ierobežojošu Bitcoin regulējumu-, vai vismaz savu vēlmi, lai atturētu tās izmantošanu. Pēc GOX avārijas valdības pagriezās savas acis pret Bitcoin un nekavējoties sāka mēģina izdomāt, ko viņi varētu darīt ar to.

Protams, visu, ko viņi vēlas darīt, būs aizsegā patērētāju drošību. Lietas, piemēram, naudas atmazgāšanas apkarošanas likumu un teroristu finansēšanas likumi, šķiet, ir fokusa punkts diskusijas par Bitcoin regulējumu. Valdības sarakstā dažas Bitcion lielākajiem tikumiem, kas iesaistītas, izmantojot digitālo valūtu bīstamu risku. Finanšu darbības uzdevumu grupa nesen saidthat Bitcoin ir interesanta tehnoloģija, bet decentralizēta raksturs valūtas rada draudus valsts iestādes:

Nav centrālā pārraudzības struktūra, un neviens AML programmatūra pašlaik ir pieejama, lai uzraudzītu un identificēt aizdomīgus darījumu veidus. Tiesībaizsardzības nevarat mērķēt Vienuviet vai organizācija (administratoru) par izmeklēšanas vai aktīvu konfiscēšanas nolūkos (lai gan iestādes var atlasīt atsevišķas apmainītāji uz klienta informāciju, ka siltummainis var krāties). Tādējādi tā piedāvā līmeni potenciālo anonimitāti neiespējamu ar tradicionālajiem kredīta un debeta kartēm vai vecāku tiešsaistes maksājumu sistēmām, piemēram, PayPal.

Argentīnas Centrālā banka ir urgedthe iedzīvotājus Argentīnas neizmantot valūtu, minot visas klišejas, anti-Bitcoin argumentus. Viņi pat tik tālu, ka pasīvi draudēt Argentīnas Bitcoin lietotājiem, "atgādina" viņiem, ka veicot darījumus attiecībā bitcoins pārkāpj valsts likumīgā maksāšanas likumus.

Turklāt, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija izlaists pirms reportseveral nedēļām, sakot, ka blockchain tehnoloģija var racionalizēt esošo banku sistēmu, bet valūta pati nevar un nedrīkst lietot vietā valdības likumīga maksāšanas līdzekļa, jo tas kļūs grūti iestādes iekasēt nodokļus:

Kriptogrāfijas-valūtas nekad nevar kļūt par alternatīvu likumīgu maksāšanas līdzekli, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka cilvēki ir jāmaksā nodokļus. Tas aizsargā esošās fiat valūtām no izkustināšanas un bailes no monetārās kontroles zaudēšanu nevajadzētu izmantot kā argumentu, lai novērstu Bitcoins no cirkulācijas kā paralēlu valūtu.

Ņujorkas Bitcoin BitLicense latiņu

Visbeidzot, un pavisam nesen, pirmo projektu ieteikumi gaidāmo BitLicense regulationsin Ņujorkas štata ir publiskots. Šī Bitcoin regula nopietni kavē izaugsmi Bitcoin ekonomikā Ņujorkā, dēļ visiem KYC / AML prasībām, kas būtu uzlikti jebkuram Bitcoin uzņēmumu, kas atrodas Ņujorkā, vai jebkuru Bitcoin uzņēmumam vispār, kas veic uzņēmējdarbību šajā valstī New York. Visa nosaukumu patērētāju aizsardzības un krāpšanas novēršanas, protams.

Skatīt monētas nostādņu Šons saviebties discussthe potenciālo BitLicense likumdošanu ar Erik Voorhees:

Visi šie priekšlikumi par Bitcoin regulējumu un Bitcoin aizliegums ir skaidri augkopība up, jo valdības un bankas, kļūst nervozs par pieaugošo Bitcoin pieņemšanu. Varbūt bailes pieaug, jo valdības sāk izprast draudus, ka Bitcoin rada to naudas monopolu; Taču šie iespējām ir tālu no tā pilnībā realizēts, ja viņi pat pienācis piepildījums vispār. Patiesībā, šīs valdības ir iespējams bail tikai tāpēc, ka Bitcoin ir jauns, tas vēl nav pilnībā saprast, un tā pieņemšana katru dienu pieaug. Lai gan tiešais uzdevums valdības iestādes joprojām ir tālā apvāršņa, Bitcoin jau hinting iespējamo paradigmas maiņu naudas tehnoloģijā. Šīs valdības ir bail, jo jebkuras izmaiņas apdraud savu spēku, un viņi ir gatavi darīt gandrīz jebko, lai saglabātu savu dominējošo stāvokli.

Tātad, Eiropas Komisijas venture Bitcoin regulu ir tikai jaunākais, un, protams, ne pēdējais, attīstību, kas ilgu līnija valdības mēģinājumi ierobežot lietošanu Bitcoin. Mēs varam tikai nogaidīt un redzēt, kas nāk nākamo.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin ir pozitīvs, bet riskants valdībām

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti: Bitcoin piederības ētika

Post Bitcoin

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 14.-20. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralization: tirgus nosaka pats

Post Bitcoin

Bitcoin māca libertāriešiem visu, ko viņi nezina par ekonomiku - The Washington Post