Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Secure My Bitcoin maku: Bitcoin drošības padomi

Ar neseno augsta līmeņa kompromisiem un hacks šajā Bitcoin ekosistēmā, Bitcoin walletsecurity ir kļuvusi par ļoti nozīmīgs jautājums. Mums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka mūsu maki nav back-doored, un nav neaizsargāti pret hackers.

Papildus tam, lielākā daļa no jums zina, ka tad, kad bitcoins tiek nosūtīti, tās nevar atgūt. Tas padara izpratne Bitcoin drošība augsta prioritāte. Tā Bitcoin networkallows lai indivīds būtu vismaz nedaudz anonīmi, hakeri, šķiet, jūtas drošāk, un līdz ar to arvien vairāk hakeri ir spiesti zog bitcoins.

5 soļi, lai nodrošinātu jūsu Bitcoin maku

Šeit ir daži vienkārši padomi, kas var īstenot, lai padarītu jūsu Bitcoinwallet droša, un uzlabot savu Bitcoin drošības paradumus:

Šifrēt Jūsu Bitcoin maku

Šifrēšana maku, ir ļoti noderīga. Jo Bitcoin galveno klientu, pārejiet uz iestatījumiem un pēc tam noklikšķiniet uz šifrēt maku. Ievadiet paroli un pārliecinieties, ka tā ir ļoti spēcīga. Šeit ir daži padomi, lai palīdzētu jums nākt klajā ar drošu paroli:

  • Izmantojiet paroli ģenerators, šis process būs pilnīgi nejauši, un jūsu bitcoins nebūs upuri brutālu spēku mēģinājumiem.
  • Neietver personas datus, kas ir parole; Piemēram jūsu dzimšanas datumu, nosaukumu uc
  • Centieties, lai padarītu paroli sajaukums lielajiem burtiem, mazajiem burtiem, cipariem un simboliem.
  • Centieties, lai padarītu paroles tik ilgi, cik vien iespējams.
  • Veikt dažas fiziskas kopijas jūsu Bitcoin maka paroli, un nodot tos drošās vietās. Piemēram, uzrakstiet to uz leju, un slēpt to kaut kur, ka tas būs droši, jūs atceraties, bet citi varētu neizskatās. Tāpat jūs varat izmantot datoru, kas nav savienots ar internetu, lai izveidotu teksta failu, kas satur paroli, tad šifrētu šo teksta failu ar citu paroli, kuru varētu atcerēties vieglāk, un uzglabāt to uz flash diska / ierakstīt to CD vai DVD.

Par papildu Bitcoin drošību, izvēlieties Multi parakstu Bitcoin maku

Tas var izrādīties ļoti noderīga uzņēmumiem ar vadību sadalīta starp dažādiem cilvēkiem. Pat tad, ja hakeris iegūst piekļuvi maku, tas joprojām nav iespējams nozagt Bitcoins. Vienkārši izsakoties, vairāku parakstu wallethas fiksētu umbru atslēgas, saka "m", un tā ir nepieciešama "n" skaits, atslēgas jāparaksta izņemšanai tiks izpildīts. Tas ir pazīstams arī kā "m" par "n" parakstīšanai. Tādā veidā, jums izveidot citu šķērsli, lai hacker pārvarēt, tādējādi paaugstinot drošības līmeni jūsu maku.

Backup Jūsu Bitcoin maku Regulāri

Tas ir jābūt vienalga, kas notiek. Kā papildu drošības pasākumu, jums vajadzētu arī mēģināt izplatītu savu backups pāri dažādās vietās. Izmantojot drošu glabātuvi, ir arī ieteicama. Saglabājot dublējumkopijas online nav ieteicams, jo tie ir pakļauti dažādiem draudiem. Ja jūs izvēlaties, lai saglabātu tos tiešsaistē, mēģiniet izmantot tiešsaistes maku, kas nodrošina vairāku sigwallets, un pienācīgi šifrē maciņus.

Maksimālai Bitcoin Drošība Izmantojiet bezsaistes maka vai Bitcoin Cold Storage Wallet

Daži no jums var izmantot bitcoins daudz, kas nozīmē, ka jūs varētu iesaistīties darījumos par katru dienu. Ja jūs apstrādāt lielu apjomu bitcoins, tad Bitcoin drošība ir vēl jo svarīgāk, lai jūs, un tas ir ieteicams, ka jums vajadzētu veikt vismaz divas atsevišķas kabatas. Viens maks tiks izmantota, lai veiktu savu ikdienas darījumiem un otrs wallet būs offline maku, kas jāizmanto kā saldētavai maku, vai uzkrājumu maku, lai jūsu līdzekļi ir droši no tiešsaistes draudiem. Jūs varat izveidot drošu bezsaistes maku sekojot thistutorial no Best Bitcoin maku.

Mēģiniet Bitcoin papīra maku

Papīra maki ir rentablākais un viegli, veidi, kā uzglabāt bitcoins. Izmantojot papīra maki, jūs droši no arvien pieaugošo biežumu ļaunprātīgu programmatūru, vīrusu un keyloggers, un tādējādi jūsu Bitcoin maku ir droši no tiem. Turklāt, tā does not veikt daudz laika, lai izveidotu papīra maku. Jūs varat veikt Bitcoin papīra maka caur bitaddress.orgwhich ir ļoti ātra, vienkārša un droša. Papildu drošībai, jūs pat varat lejupielādēt avota kodu no savas GitHub, kas uzskaitīti mājaslapā, tad apkopo to datorā, kas nav savienots ar internetu un to izmantot, lai izveidotu savu papīra maku.

Kopumā ar šiem modes maz padomus, jums būs daudz mazāk neaizsargāti pret urķiem un ļaunprātīgu programmatūru.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin Basics paskaidroja: ABC ABC

Post Bitcoin

Deflācija 2. daļa: Vai Bitcoin cenu deflācija ir laba vai slikta?

Post Bitcoin

Kāds ir labākais Bitcoin maksājumu procesors? Kopēt vai BitPay?

Post Bitcoin

Kas ir Bitcoin Private Key, kā to izmantot, saglabāt to droši!

Post Bitcoin

Bitcoina ietekme uz D sistēmu - ēnu ekonomika

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin cenas pieauga pēc nemierīgs mēnesis!

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin ir satricinājums, kas varētu iekarot pasauli - Atlantijas okeāns

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma