Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Kā darbojas Bitcoin sākumpunkts Āfrikā?

Bitcoinis globāli pasniegts tās potenciāls pārveidot mijiedarbību globālajā sabiedrībā. Āfrika, daļa no globālās kopienas, ir nomalē jaunajos Bitcoin attīstību - Bitcoin 2.0. Still, Bitcoin sabiedrība ir cieši pārliecināta par to, ko Bitcoin var darīt jaunattīstības valstīm.

Braucot no Austrumāfrikā, Kenija, es esmu laimīgs būt daļa no agrīnās pielietotājam Bitcoin kopienai šeit Nairobi un liecinieks Bitcoin pirmstermiņa bērnu pasākumus.

Pašlaik seismisko īpatsvars Bitcoin jaunajiem uzņēmējiem notikumiem un jaunumiem tiek centrēta ziemeļu puslodē - Eiropa, Kanāda, Ziemeļamerika.. Proti, ir notikusi iebrukt mazāk nobriedušos tirgos - Filipīnas, Botsvānā, Kenijā un daudz vairāk vietas!

Šeit ir daži no jaunizveidotiem Āfrikas Bitcoin telpā.

DIENVIDĀFRIKA

# 8211; ir diezgan attīstīta ekonomika, salīdzinot ar lielāko daļu Subsahāras valstīs. Tas nāca kā tāpēc nav pārsteigums, kad PayFast, Dienvidāfrikas maksājumu procesors, kļuva par pirmo apstrādāt Bitcoin maksājumu kontinentā! Takealot, tiešsaistes mazumtirgotājs SA, sekoja paziņojums ar vienu no viņu pašu - "Super satraukti paziņot, tagad mēs pieņemam Bitcoin kā maksājuma veidu"

Dienvidāfrikas Bitcoin apmaiņa

Par Bitcoin pacelties mainstream, tas prasa atbalsta infrastruktūru, lai padarītu to pieejamāku un plaši pieņemts. Bitcoin apmaiņa, kas piedāvā vārteja tirdzniecībai ar Fiat par naudu, ir svarīga loma!

Bit Xis Bitcoin maiņas, kas atrodas Dienvidāfrikā. Viņi strādā ar maksājumu pārstrādātājiem, PayFast iespējot Bitcoin maksājumiem. Pēc palaišanas Dienvidāfrikā, viņi ir meklē citu Subsahāras Āfrikas valstīm - Namībija

Amp; Kenija.

Ledus 3 exchangeis citu apmaiņu, kas arī piedāvā dienvidafrikāņu tirgot abos bitcoins & litecoins.

KENIJA

# 8211; tiek pasniegts kā šūpuļa kontinenta mobilo naudas revolūcija, un ir vērojams ar leapfrogging un digitālo finanšu integrāciju. Mobilo kabatas panākumi salauza psiholoģisko barjeru, kas saistīti ar glabāšanu un nodošanu digitālā vērtību pa virtuālajiem tīkliem. Šī milzīgs maiņu sola arī Bitcoin panākumu Austrumāfrikā.

* Mobilo nauda, ​​piemēram, Mpesa, ir forma, digitālo valūtā, kas ir centralizēti izdots, pamatojoties uz uzticības tīklā un 100% nodrošināti ar fiat naudu par 1: 1.

BitPesa

Vai Kenijas balstīta starta, kas vada Bitcoin naudas pārvedumu pakalpojumus pa Apvienotās Karalistes Kenijas koridorā. Pirms nedaudz vairāk nekā mēnesi, BitPesa'sservices uzsākta. Charlene Chen, Bitpesa COO, norādīja: "Mēs esam ļoti apmierināti ar uzņemšanu, mēs esam redzējuši, jo uzsākot mūsu beta vietni. Mēs padarīt plānus paplašināt savus pakalpojumus visā Austrumāfrikā (Uganda, Tanzānija, un Ruandā). "

BitPesa piedāvā maksas samazināšanu starptautisko naudas pārvedumu 7%; tradicionālie dalībnieki reģionā - Western Union, bankas un MoneyGram maksas svārstās no 10% līdz augsta kā 24%! Pie līdzenas 3% maksas, BitPesa cer piedāvāt konkurētspējīgu risinājumu Āfrikas viesstrādniekiem ārvalstīs. Kas ir vairāk, viņi nosūta naudu tieši uz saņēmēja mobilo maku padarot to uzreiz pieejams lietošanai! Viss process aizņem 20 min!

* Es esmu testēšanas pakalpojumu vēlāk šonedēļ ar draugu Lielbritānijā. Es dokumentēt process -look veic kādu ziņu par to, ja jūs interesē.

TagPesa

TagPesais plānoto naudas pārvedumu pakalpojumus, un šifrēšanas valūtas tirdzniecības platformu Dienvidsudānā

Amp; Kenija. Tā tika finansēta tikai ar bitcoins ar Seedcoin, kas Bitcoin startēšanas inkubatoru, kas atrodas Honkonga.

Dibinātājs, Nhial Majok ir dzimtā Dienvidsudānas dzīvo un strādā Asutralia. Nhial ir citēts kā sakot "Mūsu galvenais uzsvars pārvedumu, pirmajā darbības gadā sāksies ar dienvidu Sudānas kopienu Austrālijā -., Kas 2012. Gadā nosūtīja pavisam AUD24.6Million dolāru un apmaksāta AUD2.4Million aptuveni maksas"

Viņš apraksta savu pieredzi sūtīt naudu mājās pie savas ģimenes, izmantojot Western Union & Dahabshiil kā milzīgs motivētājs, izmantojot Bitcoin piedāvāt konkurētspējīgas maksu šajā telpā

Komanda pie TagPesa saka, viņi ir noteikts, lai sāktu darbību augustā-septembrī.

GHANAis arī mājvieta mobilo seifu inovācijām. Mobilo naudas pakalpojumi ir bijusi dziļa panākumus Ganā, gandrīz atdarinot panākumus Austrumāfrikā. Ghan, līdzīgi kā citās pierobežas Āfrikas ekonomikām, ir piesaistot mobilo naudu pakalpojumus piedāvāt finansiālu pieejamību un pakalpojumus kam nav darījumu konta.

Kitiwais starta Gana ka "palīdz parastās afrikāņi nosūtīt un saņemt naudu, lēti un uzreiz, izmantojot Bitcoin tehnoloģijas". Caur savu pakalpojumu un tīmekļa vietnes, Ghanaiansare spēj pārvērst Gana CEDIS par Bitcoins. Liels naudas pārvedumu un finanšu pakalpojumu uzņēmumiem, piemēram, PayPal & Visa ir melnajā sarakstā vairākas Rietumāfrikas valstis; kavējot vidējos afrikāņu transakcijas likumīgu uzņēmējdarbību tiešsaistē. Tikai pāris nedēļas bija PayPal paplašināt savas maksājumu pakalpojumus, lai iekļautu Nigēriju piem.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining varētu būt ienesīgāka drīz

Post Bitcoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - labākā vieta, kur nopirkt Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Rezerves 104%

Post Bitcoin

Analīze: Bitcoin cenu pārtraukumi $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage iespējas: īss ceļvedis

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 28. septembris - 2014. gada 4. oktobris

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Beginners Guide to Mining Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin dienas ziņojums: Brazīlija saka, ka par Bitcoin regulu ir pārāk agri, un Charlie Shrem piespriests divus gadus cietumā

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!