Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Elastīgs Bitcoin piegāde netiks stabilizēta Bitcoin cena

Gada 6. Decembrī, 2014. CoinDesk publicēja rakstu ar nosaukumu "Vai Bitcoin cena kādreiz būs stabils?" Šajā rakstā autors aptver jautājumu par Bitcoin pricevolatility, kas, saskaņā ar "ekspertu", ir acīmredzami viena no Bitcoin lielākajiem šķēršļiem mainstream pieņemšana. Autore iesniedza divus iespējamos virzienus prasībā Bitcoin kopiena varētu veikt cenšoties stabilizētu Bitcoin cena: mārketings Bitcointo avansa pieprasījumu un paplašināt lietotāju bāzi, vai manipulēt ar Bitcoin piegādi. No CoinDesk rakstu daļa tika vērsta uz piedāvājuma puses risinājumu, kas ietver ieteikumus no Vitalik Buterin no Ethereum, Robert Sams-a "Šifrēšanas valūta ekonomika konsultants" -un Tokijas balstīta ekonomika pētniecības organizācija.

Šis raksts mēģina atšifrēt ieteikumus par Bitcoin piegādes manipulācijas un parādīt nepilnības, ka šādas izmaiņas Bitcoin protokols varētu ražot. Iesākt tālāk sniegtos argumentus, es vēlētos, lai būtu skaidrs, ka es neesmu noniecina CoinDesk ne autoru iepriekšminētā raksta. Mana kritika ir vērstas tikai uz ideju par Bitcoin piegādes manipulācijas kā cenu stabilizācijas mehānisms-to CoinDesk raksts ir tikai mans avots argumentiem, ko cilvēki iepriekš minētajām.

Cilvēki Do Care Par Bitcoin piegādes Sakarā robežderīgums

 

Vitalik Buterin, dibinātājs Ethereumproject uzskata, ka, izmantojot Bitcoin supplyto stabilizēt Bitcoin cenu, ir iespējama un vēlama, jo naudas daudzums apgrozībā, ir ne-jautājums cilvēkiem, kas izmanto valūtu:

Mans viedoklis ir, ka nevienam nerūp piegādi (cik daudzi cilvēki pat zināt, cik daudz ASV dolāri ir apgrozībā?). Cilvēkiem rūp cenu, lai stabilizētu cenas, ir vēl svarīgāk, un kas prasa kuru piegāde ir regulējams, pamatojoties uz cenu, izmantojot kādu metriku.

Lai atkārtoju, Buterin uzskata, ka Bitcoin piegādi var manipulēt, lai stabilizētu Bitcoin cenu, jo izmērs piegādes neietekmē to, kā cilvēki uztver un izmanto Bitcoin, vai jebkuru valūtu par šo jautājumu. Tie tomēr ņem Bitcoin cenu vērā, izstrādājot savus atzinumus par digitālo valūtu, tādējādi radot stabilu pirktspēja par Bitcoin dotu vairāk cilvēku tirgū.

Ir būtisks trūkums argumentācijā aiz Buterin s attaisnojumu pievienojot piedāvājuma regulēšanas mehānismu uz Bitcoin protokolu, lai gan. Par labu, jebkura laba cena, vai tā būtu romāns rotaslieta vai globālā valūta, ir tieša saistība ar ar, ka labs piegādes dēļ rezerves lietderība. Citiem vārdiem sakot, Bitcoin cena un tā piegāde ir saistīti viens ar otru, jo cilvēki patiešām rūp to Bitcoin piegādi.

Nav matemātisku vienādojumu vai burvju spēks, kas nosaka Bitcoin cenu, pamatojoties uz tās piegādi. Nekas, ka saka: "in naudas piedāvājuma pieaugums par X% vienmēr noved pie Y% samazinājumam Bitcoin cenu." Drīzāk regulējot attiecības Bitcoin cena ir ar piegādi ir balstīta uz to, kā izmaiņas piedāvājuma ietekmē pieprasījumu, kas savukārt nosaka tikai subjektīvu vērtējumu atsevišķu dalībnieku tirgū. Šī ekonomiskā truism izriet no likuma par nakti lietderība, kas nosaka, ka vērtība nakti vienības precei nosaka augstāko, subjektīvi novērtē lietderība, kas ir atteikušies, ja tas nenozīmīga vienība tiek zaudēta.

Likt robežderīgums vienkāršā izteiksmē, cilvēkiem ir bezgalīgas prasības un ierobežotos resursus, ar kuriem viņi var apmierināt savas prasības. No tā izriet, tad, ka ne visi no cilvēka prasības var izpildīt, un katrai personai ir jāpiešķir savas nepietiekamos resursus, lai apmierinātu grib, kas ir visvairāk steidzami viņam / viņai. Tādēļ, ja Jānis ir $ 10, viņš izmanto pirmo dolāru, lai nopirktu pārtiku un dzērienus, otrā dolārs dosies uz patversmi, trešais apģērbu uc, kamēr vissteidzamāk pieprasījumu, ko var izpildīt, desmitajā dolārs ir vēlmi jaunāko video spēli. Ja Jānis zaudē $ 1, viņš būs tikai spēj apmierināt savu devīto lielāko steidzamu pieprasījumu, un atteikties iegādi video spēli. No otras puses, ja Jānis iegūst $ 1, viņam būs iespēja iegādāties vēl viena lieta, kas ir mazāk vērtīgs viņam par video spēli. Būtībā, jo vairāk naudas, kas ir pieejama ekonomikā, jo mazāk cilvēki vērtē to, kā viņi pērk vairāk lietām, kas piebrauc cenas un pazemina pirktspēju naudas. Gluži pretēji, kā arī, jo mazāk naudas ekonomikā, jo vairāk vērtīgs tas kļūst, un jūs iegādāties mazāk lietas, kas palielina naudas pirktspēju.

Tādējādi jēdziens, ka nevienam nerūp naudas piedāvājuma ir vienkārši nepieņemami. Buterin kļūdaini ignorēja pieprasījuma pusi, kad viņš sniedza paziņojumu, ka neviens rūpējas par naudas piedāvājumu. Fakts, ka naudas daudzums apgrozībā vien ir tieša saikne ar pirktspēju un ārzemju valūtas kursu, valūtas jautājumu nozīmē, ka likums robežderīgums jābūt patiesam, un cilvēki tiešām dara faktoru piegādi savos vērtējumos, pat tad, ja tas ne vienmēr ir glaringly skaidrs. Ja viņi to nedarītu, tad izmaiņas piegādes Bitcoin-vai jebkura cita valūta, nebūtu nekādas ietekmes uz pirktspēju whatsoever, un metode piegādes manipulācijas būtu pilnīgi bezjēdzīgi stabilizācijas nolūkā.

Bitcoin Piegādes Manipulācija netiks Stabilizē Bitcoin cenu, bet tas radīs Stable Bitcoin Inflācija

Tā kā attiecības starp Bitcoinsupply un cena ir atkarīga no subjektīviem novērtējumiem, tā ir arī taisnība, ka nav iespējams precīzi izmērīt efektu jebkuras izmaiņas piedāvājuma būs par Bitcoin cenu. Vērtējumi nevar kardināli izmērīt, un tie nemainīsies tādā pašā veidā katru gadījumu piegādes pārmaiņām. Tāpēc izplešanās vai saraušanās ar Bitcoin piegādes radītu izmaiņas vērtējumi, kas nu nesasniegt cenu mērķa vai pārsniedz to. Turklāt sākotnējā pozitīva vai negatīva nobīde vērtēšanu varētu radīt ķēdes reakciju, kurā cena avārijās tālu zem vai paceļas krietni virs vēlamā līmenī, ko nosaka matemātiskiem aprēķiniem. Šīs ķēdes reakcijas un to rezultātā busts un izlices tikai kalpo, lai palielinātu Bitcoin cenu svārstības, nevis stabilizēt to.

Turklāt institūta Ekonomikas pētījumu, Tokijas balstītas ekonomikas ideju laboratorija, admittedthat viņu ierosināto mehānismu regulējot Bitcoin piegādi nebija veids, kā noslēgt līgumu piedāvājumu, tas varētu paplašināts tikai. Bez tā, lai samazinātu piedāvājumu, Bitcoin būtu nepārtraukti piepūšas un nekad patiesi stabils.

Tātad, kā varētu programma samazināt Bitcoin piegādi? Tā kā nav galvenais emitents Bitcoin, ka nekad nav brīdis, kad valūtas vienību netiek pieder privātpersonai. Tāpēc šī piedāvājuma regulēšanas mehānismam būtu izņemt bitcoins no atsevišķām kabatas, lai samazinātu piedāvājumu. Bet tas, ka metode nešķiet pārdabiski līdzīga veiktajiem pasākumiem Kipras, kurās valdība noņemt līdzekļus no bankas kontiem saviem pilsoņiem bez viņu atļaujas? Daudzi pilsoņi Kipras vērsās pie Bitcoin, lai nodrošinātu savu bagātību šajā laikā; Tagad, ironiskā kārtā, cilvēki ietvaros Bitcoin sabiedrībā ierosinām papildinājums protokolu, kas varētu paplašināt Bitcoin piegādi, bet tikai ir iespēja slēgt līgumus ar piegādi zagt naudu no Bitcoin lietotājiem! Un tā Vērtēšana tiek pastāvīgi mainās, un Bitcoin piegāde būtu pastāvīgi sarukt un augt, lai ietu kopsolī ar vērtējumu, ikvienam būtu pastāvīgi draudi, kam savas bitcoins ņemti no tiem, ko piedāvājuma regulēšanas mehānismu. Protams, neviens nevar pamatoti sagaidīt, ka cilvēki turpinās, vai pat sākt, izmantojot Bitcoin ja pastāv iespēja, ka viņu bitcoins var uzreiz noņemt no savas kabatas un iznīcina jebkurā laikā bez brīdinājuma. Iesaistītais šādā shēmā nenoteiktība būtu pārspētu jebkuru nenoteiktību, ko rada svārstīgā Bitcoin cenu.

Vienīgā iespēja stabilizācijai, kas ir pa kreisi, tad, ir pastāvīgi palielinās par Bitcoin piegādi. Būtībā šī piedāvājuma regulēšanas papildinājums Bitcoin protokols būtu izmantot inflācijas mērķa kā tikai dzīvotspējīgu līdzekli piegādes manipulācijas. Bet kā būtu Bitcoin būt atšķirīgi no fiat valūtas tajā brīdī? Kāds būtu atšķirība būs starp ASV dolāra, ka katru gadu kritās par 2%, un Bitcoin, kas kritās par katru gadu par 2%? Tika Bitcoin nav izveidots kā antitēze uz inflācijas banku sistēmā? Es uzskatu, ka tas būtu ļoti grūti cilindrs up atbalstu no Bitcoin kopienas projektam, kas nepārtraukti devalvācijas digitālo valūtu. Turklāt nepārtraukti palielinātas Bitcoin piegādi, vai vismaz vienu, kas maina grafiku Bitcoin radīšanu, kas ir noteikta kopš tā uzsākšanas, nebūtu stabilizācija tādā veidā, ka "eksperti", kas CoinDesk rakstā nozīmē, ka tas ir. Tā vietā, tas būtu stabilizācija ka Bitcoin cena uzsāktu stabilu samazināšanos; nevis uzturot stabilu pirktspēju, tad būtu skaidrs, nolietojums, Bitcoin lietotājiem būs nepieciešams, lai mēģinātu ņemta vērā to vēlmes un vērtējumiem par nākotni.

Secinājums - Bitcoin Manipulācija varētu kaitēt

Kā mēs varam redzēt, kas iesaistītas īstenošanas sistēmu, kas regulēja Bitcoin piedāvājums būtu milzīgas problēmas, un ieguvumi būtu nenozīmīgi, ja tādi pastāv vispār. Ka to teica, tas šķiet daudz lietderīgi veikt nekādas izmaiņas Bitcoin piegādi un ļaut tirgum ritētu savu gaitu. Bitcoin ir tikai gaistošs, jo tās tirgus ir tik mazs; cenu svārstības var iekustināt ar darbību vienu indivīdu ar mērenu summu bagātības. Kā Bitcoin lietotāja bāzi aug bioloģiski, to cilvēku skaits, kas veicina uz cenu svārstībām, izmantojot pērkot bitcoins, vai pārdot tos, palielinās, un viena cilvēka vērtēšana būs daudz mazāka ietekme, nekā viņi dara tagad. Bitcoin cenu svārstības kļūs stabilāka, kas mudinās cilvēkus ieguldīt, tādējādi palielinot lietotāju bāzi un tālāk samazinot nestabilitāti. Šī pozitīvā atgriezeniskā cilpa ir viss Bitcoin ir nepieciešams, lai atbrīvotos no tās savvaļas nepastāvību... Nav piedāvājuma manipulācija ir nepieciešams.

Nav jēgas steidzas progresiju Bitcoin, it īpaši, ja tādējādi rada nevajadzīgas problēmas. Ja Bitcoin patiesi ir tik revolucionārs un innovativeas mēs ar Bitcoin sabiedrībā uzskata, ka tas ir, tad tas nebūs problēmu ar paplašinot savu lietotāju bāzi, un tādējādi samazinot cenu svārstības. Making Bitcoin piegādi elastīgs, un būtībā neierobežota, radīs visas ekonomiskās grūtības iepriekš izklāstīto, un novērst sākotnējo mērķi izveidot digitālo monetāro sistēmu, kas atrisina inflācijas problēmas pašreizējās banku sistēmai. 

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Izsmalcināta Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni un TOR

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Bitmains P2pool izstrāde, KnCMiners Arctic Cycle Cloud Mining un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: Tim Draper uzvar Silk Road Auction

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Vai Bitcoin anonīms? Šeit ir pilnīga atbilde

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin varētu būt šeit 100 gadus, bet tas, visticamāk, pilnīgi sabruks, saka Nobela prēmijas laureāts - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30