Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

Bitcoin cena pieaug ar Eiropas banku negatīvo interesi

No rīta jūnija 5., 2014., Eiropas Centrālā banka paziņoja par radikāli jaunu mēģinājumu, lai stimulētu ekonomiku tās 18 dalībvalstu tautām; Banka drīz zemākas procentu likmes zem 0%, un iekasēt -0.1% procentu likmi par rezervju Bankas dalībvalstu tautām, kas notika centrālajā bankā. Tajā pašā laikā Eiropas Centrālās bankas paziņojuma, cena no Bitcoinsaw 2% pieaugumu, kas, iespējams, radās kā rezultātā šo paziņojumu. Attēlā ir grafisks Bitcoin ir cenu lēcienu uzreiz pēc Eiropas Centrālās bankas paziņojumu.

Kāda Negatīvi Procentu likme Mean?

Parasti procentu likmes ir procenti no atgriešanās noguldītājs saņem gadā par saviem naudas turējumu, ka viņš vai viņa tur bankās. Piemēram, ja persona A noguldījumu $ 100 uz banku ar 100% procentu likmi, šī persona saņems $ 100 peļņu savā depozītu beigās gadu. Jo tālāk banka samazina procentu likmi, jo mazāk naudas patrons padara par saviem noguldījumiem. Ja procentu likme tiek samazināta līdz 50%, persona saņems tikai 50 $. Tā kā banka pastāvīgi pazemina procentu likmi, patroni kļūs arvien vairāk un vairāk, iespējams izņemt savu naudu un tērēt to, nevis saglabāt.

Piemērojot šo pamata izskaidrojumu par procentu likmju centrālo banku monetāro politiku, mēs varam redzēt, ka centrālās bankas samazināt procentu likmes, mēģinot stimulētu izsniegšanu kredītiem. Ja indivīds ir vairāk iespējams, lai novērstu savus noguldījumus no bankas, kad procentu likmes ir pazemināta, tad no tā izriet, ka bankas izņemt savus rezerves notika to centrālo banku glabātuvē, nevis uzkrāt tos, kad centrālā banka pazemina savu procentu likmi. Tomēr, tā kā banka nav indivīds, un faktiski nevar tērēt savus noguldījumus, tā centīsies gūt peļņu no savām rezervēm, aizdodot tos. Šie paaugstināts aizdevumu papildu emisijas ir tas, ko centrālās bankas cer paveikt, samazinot procentu likmes. Ja viņi var atturēt bankas no uzkrāšanas interesi, uzkrāšana un mudināt viņus peļņu no procentiem, kas jāmaksā par aizdevumiem, tad viņi ir izdevies izdevumu veicināšanai. Kāpēc patēriņa stimulēšana tik svarīgi, lai šie centrālajām bankām? Viņi turas pie maldīga underconsumption teoriju, kas nosaka, ka biznesa cikli nāk kā rezultātā samazinās izdevumus un palielināt ietaupīt. Sakarā ar šo ticību, centrālās bankas ir uzsākušas destruktīvu monetāro politiku, kas ir izveidojušas globālo tirgu katastrofa.

Saglabāšana nerada biznesa ciklus, neskatoties uz mācībām Keinsa evaņģēliju. Saglabāšana ir priekšnoteikums ieguldījumiem, kas ir kā ekonomika gaitā, un to, kā dzīves līmenis iedzīvotāju palielinās. Par taupīšanas likmi nosaka laika preferences personām; ja laika preferences ir augsts, cilvēki izvēlēsies tērēt savus līdzekļus patēriņa precēm, nevis saglabāšanas. Ja laika preferences ir zems, cilvēki izvēlēsies, lai saglabātu savus līdzekļus bankā nopelnīt procentus par naudas tirgū, vai arī tie būs ieguldīt savus līdzekļus tieši, lai nopelnītu interesi ražošanas ekonomikas struktūru. Ietaupījums nebūs mūžīgi, tas vienkārši nevar, jo cilvēku vajadzību pamata patēriņam. Saglabāšana tikai signālu maiņu prasībām patērētāju un sekojošu kapitāla pārdali. Ietaupījums nevajadzētu atbaidīt ar centrālās bankas; bet diemžēl, centrālās bankas visā pasaulē nicināt akts taupīšanas un uz visu to varu rosināt cilvēkus tērēt, patērēt.

Tāpēc tagad, ka mums ir pamatzināšanas par mērķi procentu likmes, tagad mēs varam uzdot jautājumu: kas notiek, ja centrālās bankas zemākas procentu likmes par negatīviem? Pirmkārt, mēs varam secināt, ka politika 0% procentu likmēm nav izdevies, un bankām nav izdot tik daudz kredītu, kā centrālā banka vēlas. Mēs zinām, jo ​​centrālā banka ir novirzījies no politikas dot nekādu peļņu ar bankām saglabāt noguldījumus faktiski iekasēšanas dalībbankas turēšanai noguldījumus. Ja centrālā banka uzņemas savu procentu likmi vērā negatīviem, biedru bankām ir jāmaksā turēt naudu savā centrālās bankas kontā, nevis kļūst izmaksā uzturēt rezerves centrālajā bankā. Negatīva procentu likme tiks būtiski piespiestu bankas palielināt kredīta emisijās, lai turpinātu veikt peļņu. Ar bankas aizdot tik daudz no savām rezervēm, jo ​​tie ir likumīgi atļauts.

Tomēr pieaugums kredīta emisijām nozīmē, ka vairāk un vairāk naudas, kas pieder pie patrons bankām būs pieejama atsaukšanu. Tas padara banka palaist daudz lielāka iespēja, un palielina risku, ka masveida banku neveiksmēm, kas varētu radīt ekonomikas sabrukumu. Šāda drosmīgs politika nāk no Eiropas Centrālās bankas, ir vēl viena norāde par to izmisums. No Eiropas Savienības ekonomika ir gaļas galds, un centrālā banka ir šifrēšanas, lai atgūšanu. Tie nebūs veiksmīga, lai gan, jo viņi nesaprot, ka viņu politika ir tas, ko izraisīja šo katastrofu, un viņi denonsēt ikviens, kas apšauba savas spējas kā anti-valdības radikāls.

Negatīvā procentu likme un Spike ar Bitcoin Cenas

Kā minēts iepriekš, no Bitcoin cena pieauga par 2%, uzreiz pēc Eiropas Centrālās bankas paziņojums par īstenošanas negatīvu procentu likmes. Tas ielēkt cenu Bitcoin ir bijis iespējams tieša atbilde uz paziņojumu. Indivīdi ir informēti par to, ka viņi zaudēs savu dekrēta naudu, jo šī jaunā centrālās bankas politikas un meklē alternatīvas eiro. Acīmredzot, Bitcoin ir pierādījis sevi kā visvairāk dzīvotspējīgu alternatīvu fiat valūtu. No vien blockchain tehnoloģiju būtība ir pietiekami rosināt cilvēkus tirgoties savā fiat par bitcoins. Tātad, tas nav pārsteigums, ka cilvēki sāks atteikties no Fiat un pērk Bitcoin pēc Eiropas Centrālās bankas paziņojumu plus nepārtrauktā plūsmā labas ziņas ar Bitcoin sabiedrībā, piemēram, apgriezties uzņēmumu tagad pieņem Bitcoin, Xapo paziņojums par Bitcoin debetkarti, un masveida potentialof Bitcoin kopumā.

Tagad, 2% sasist cenu Bitcoin var šķist nenozīmīgs, ņemot vērā to, ka Bitcoin sabiedrība izmanto, lai redzēt daudz būtisku maiņu cenā Bitcoin regulāri. Tomēr šī 2% talants ir tikai sākums kaut ko, kas potenciāli varētu būt liela mēroga pieaugums pieņemšanas Bitcoin visā eirozonā. Šī 2% cenu pieaugums nozīmē plašpatēriņa apstiprinājumu par Bitcoin pastāvēšanas. Turklāt fakts, ka pietiekami daudz cilvēki nopirka Bitcoin uzreiz pēc šī paziņojuma no Eiropas Centrālās bankas norāda, ka daži eiropieši jau gatavojas sekām šā radikāli jaunu Eiropas bankas politiku, un ka daudzi varētu sekot.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Mike Hearna bāka varētu ievērojami uzlabot bitikoīnu

Post Bitcoin

Bitcoin ir tagad Bloomberg un Yelp!

Post Bitcoin

Bitcoin Diagrammas - kas tās ir, kā izmantot BTC diagrammas

Post Bitcoin

Bitcoin pieņemšana: progresēšanas vidū Top 100 vietnes

Post Bitcoin

Mēs nedrīkstam mēģināt iekļaut Bitcoin esošajās juridiskajās struktūrās

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 21.-27.septembris

Post Bitcoin

Bitcoin žurnālisti # 2: Nodomu ietekme uz bitikīnu īpašumtiesību ētiku

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Eiropas Komisija rīkojas ar Bitcoin regulu

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Mainstream bitcoin 2.daļa: akadēmijas un slāņi