Mans pirmais bitcoins: anekdota par brīvprātīgo apmaiņu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mans pirmais bitcoins: anekdota par brīvprātīgo apmaiņu

Mans pirmais bitcoins: anekdota par brīvprātīgo apmaiņu

Tā es kļuvu pārliecināts par dzīvotspēju Bitcoina mazliet vairāk nekā pirms mēneša Džefrijs Tucker un South Carolina Jauno amerikāņi par Liberty State konvencijas, es esmu nieze, lai saņemtu savu roku uz dažiem Bitcoin. Es negribēju kļūt par Bitcoin miljonāru, vai kaut kas līdzīgs, ka. Es tikai gribēju, lai tiešām ir kāda summa no tā. 

Milzīgais ideja Bitcoin pārsteigti mani; tas ir iemiesojums brīvības, tas ir piemērs revolucionāro ietekmi inovācijas, un tas ir gabals tehnoloģiju, kas ir veids, kā pār manu galvu. Bet tas ir ok! Tas ir skaistums Bitcoin! Jums nav saprast tehniskos liekamu darbiem, lai izmantotu to, jums vienkārši ir, lai izmantotu to. Tas ir tikpat viegli, ja ne vieglāk, lai izmantotu kā dārgmetālus vai valdība papīra naudu.

Kāpēc es ticu Bitcoin

Pirms es biju pārliecināts par būtības Bitcoin man jau bija students Austrijas Ekonomikas augstskolā. Es sapratu priekšrocības brīvprātīgo apmaiņai; brīva tirdzniecība veicina brīvību, un avansa materiālu bagātību, vienlaikus stiprinot sociālās attiecības un paplašinot sociālos tīklus, lai globālā mērogā. Tomēr vienkārša nepareiza interpretācija noteiktu gabals ekonomiskās teorijas tur mani atpakaļ no pieņemot šo revolucionāro monetāro sistēmu kā pasaules atbrīvotāju tā ir; interpretēšanu un labāk izprastu Misesian Regresijas teorēma izmainīja visu. Es gribēju Bitcoin, un es gribēju to slikti.

Reddit ir patiesi brīnišķīgs sociālais tīkls. Jūs varat atrast būtībā viss par Reddit, no ziņām, politikas un ekonomikas, uz nišas kopienām, piemēram, / R / Anarcho_Capitalism un / r / Bitcoin. Tikai pirms dažām dienām, pārlūkojot subreddits es bieži, es stumbled subreddit es nekad nebiju redzējis. Šis apakšpasākums bija Jobs4Bitcoin, tiešsaistes klasificētas sadaļa, kur darba devēji var ievietot darba sludinājumus un personas, kuras meklē darbu, var dalīties savas prasmes un sazināties ar potenciālajiem darba devējiem.

Un, kā liecina nosaukums, visi maksājumi tiek veikti Bitcoin. Es atklāju šo mazo kopienu būt aizraujošs un interesants; tas subreddit bija īsta tautas veids, lai izveidotu sociālo attiecību ietvaros Bitcoin sabiedrībā, kas ļauj ēkas sociālā kapitāla, un tas var arī ieviest jaunus cilvēkus Bitcoin pieredzi.

Mans pirmais Bitcoin apmaksāts darbs

Es jutos spiesta publicēt kaut ko Jobs4Bitcoin. Būt, ka tas ir laiks, lai fināla universitātēs visā pasaulē (es zināju, ka tas tāpēc, ka es pats esmu šobrīd iet cauri divu nedēļu elli, kas ir finālā), es zināju, ka tur bija jābūt vismaz vienai personai, kam nepieciešama palīdzība ar papīru vai sava veida pētniecības projektā. Tāpēc es piedāvāja savu palīdzību. Es apgalvoju, ka es varētu darīt visu pētījumu un ka es varētu rakstīt jebkuru īsu eseju, ka darba devējs vēlamo.

Pēc norīkošanu šo reklāmu, man nav īsti gaidīt, lai kāds atbildētu. Tas subreddit ir ļoti mazs un diezgan neaktīva, galu galā. Pat tad, ja kāds darīja atbildi, es tiešām tikai gaidāms 10 dolāri, vai arī tā Bitcoin. Little did Zinu, es biju par patīkamu pārsteigumu. Pāris dienas pēc norīkošanu reklāmu, es saņēmu privātu ziņu Reddit no personas, kas nepieciešams savus pakalpojumus. Šī persona gribēja, lai atrastu 10-15 avotus noteiktu tēmu, nosmelt caur tiem, un uzrakstīt punktu, ar savu viedokli par avotiem. Lieliski! Te bija mana iespēja saņemt savu pēdu uz durvīm pasaules Bitcoin.

Kā jau teicu iepriekš, man nav gaidīt nekādas vairāk nekā 10 dolāru Bitcoin; bet to, kas bija priceoffered šīs anonīms darba devējs?.2 BTC. Tas nozīmē, ka, sākot no 5/1/14 pie 2:16 am EST, $ 89.52 dolāru vērtībā Bitcoin.

89 dolāru par vienkāršu izpēti? Skaidrs, ka tas cilvēks ir muļķis! Tomēr es esmu pārliecināts, ka cilvēks domāja to pašu par mani. Viņš (vai viņa), iespējams, domāja, ka es biju traks uz brīvprātīgi izšķērdēt dārgo laiku finnains 89 dolāru. Bet tas ir skaistums brīvajā tirgū. Visi apmaiņa ir brīvprātīga, un tie nav notikt, ja visas iesaistītās puses atstāt darījumu subjektīvi labāk, nekā tas bija pirms notika darījums. Es vērtētas Bitcoin vairāk nekā laika, un viņš novērtē avotus es viņam deva vairāk nekā Bitcoin. Turklāt, tas bija daudz vairāk naudas, nekā es jebkad sagaidīt, lai no Bitcoin darba klāja uz Reddit. Es nevarētu palīdzēt, bet uzreiz domā par Džefrijs Tucker un iesaukties: "skaistu anarhija!" Tas notika anonīmi, internetā, ar tūlītēju samaksu un bez valdības iejaukšanās, lai "aizsargātu" mani. 

Iedomājieties, ja valdība swooped šajā Bitcoin darba klāja, un piespieda minimālo samaksu par katru darbu, lai aizsargātu strādniekus? Ko darīt, ja valdība noteikusi minimālo algu, teiksim, 10 dolāriem par darbu? Vai šī persona vēl joprojām piedāvāt me.2 BTC, vai arī viņš ir izvēlējies piedāvāt minimālo algu? Es teiktu, ka tā būtu lielāka iespēja gadījumā, un tas ir tas, kas mani pārsteidz par tirgu. Tas vienmēr apmierina visas iesaistītās apmaiņā pusēm.

Sakarā ar šo neregulēta vidē, darba devējam bija spiesta piedāvāt man maksājumu, kas motivētu mani, lai nodrošinātu kvalitatīvu avotus viņa papīra. Bez tam, es saņēmu kā vairāk naudas nekā es sākotnēji gaidīts. Tomēr man, jo svarīgākais rezultāts bija tāds, ka es beidzot varēju iekļūt tiešsaistes pasaulē brīvības, kas ir Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 7. -13. Septembris

Post Bitcoin

Bitcoin cenu analīze: sānu darbība turpinās

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Bitcoin un pāreja uz naudu

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Ekonomika un Gavins Andresens

Post Bitcoin

Argentīnas Bitcoin apmaiņas zaudēto bankas konti

Post Bitcoin

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar Paypal - izkrāpšanu un Legit veidus

Post Bitcoin

Bitcoin nevar regulēt tāpat kā internets

Post Bitcoin

Argentīnas Centrālā banka baidās no Bitcoin

Post Bitcoin

Antonopoulos lapas Bitcoin pamats pār Mgmt

Post Bitcoin

Monētu īss dienesta ziņojums: Bitcoin VeriCoins, IBM Lietu internets, Syscoin pret Moolah, Bitlendingclub un Bitcon

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 24.-30