Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Kāpēc Bitcoin algas ir izšķiroša, lai pazeminātu cenu svārstīgumu

Pēdējo nedēļu laikā, tad jautājums par Bitcoin pricevolatility ir pienācis priekšplānā kā viens no aktuālākajiem jautājumiem Bitcoin ekosistēmā. Un es godīgi nesaprotu, kāpēc. Kad es pirmo reizi saņēmu uz klāja ar Bitcoin 2014. Gadā sākumā Kopienu nostāju attiecībā uz cenu svārstībām bija diezgan vienota un vienkārši; nepastāvība ir rezultāts mazā tirgū, un laika gaitā samazināsies, jo vairāk cilvēku sāk izmantot digitālo valūtu.

Tagad, tomēr, šķiet, kā tad, ja šis viedoklis sāk kļūt nedaudz mazāk betona. Es tagad redzu cilvēkus, regulāri vainojot cenu svārstības lēno izaugsmi mainstream Bitcoin pieņemšanai. Šie apgalvojumi ir acīmredzami nepatiesi, jo pieprasījums Bitcoin ir balstīta uz tās tīkla efektu. Tīkla efekts - un līdz ar to pieprasījums - ir audzis kopš Bitcoin radīšanas, un cenu svārstības ir faktiski samazinās laika gaitā. Ekonomiskā teorija aiz šiem faktiem ir ārpus šī raksta, tāpēc mēs ne rakņāties kādi vērā argumentus apkārtējo Bitcoin cenu svārstīgumu.

Ja mēs gatavojamies pieņemt lēmumu virzīt savu enerģiju uz nepastāvību, lai gan, tad ir vērts virzās dažus ekonomika balstītus ieteikumus par to, kā cenu nepastāvība var vēl samazināts. Šis raksts tiks vērsta uz to, ko es uzskatu, ka varētu būt viens no jaudīgākajiem metodēm pazeminot svārstīguma: maksājot algas Bitcoin. Es uzskatu, ka maksājot algas Bitcoin būtu, ceteris paribus, radīt ķēdes reakciju Bitcoin adoptionall ceļu augšup ražošanas struktūru. Tas ķēdes reakcija varētu paplašināt tīkla efektu un tādējādi zemāku cenu svārstības. Tomēr teorētisko autoritāte aiz šo metodi nav nekādā ziņā liecina, ka tas būs vieglākais viens īstenot, kā arī tas liecina, ka tā ir, visticamāk metode tiks ieviesta.

Maksājot darba algu Bitcoin devās jūrā ķēdes reakciju Bitcoin pieņemšana

 

Sākotnēji, uzņēmumi maksā algu un algas Bitcoinwould izveidot svārstībām pieprasījums pēc Bitcoin. Lai samaksātu algas, uzņēmumiem būtu vai nu nopirkt Bitcoin, tieši palielinot Bitcoin pieprasījumu, vai arī viņiem piedāvāt lielas darījumus klientiem, kuri maksā par precēm un pakalpojumiem, kas Bitcoin. Šie piedāvājumi liktu biznesa klientus palielināt pieprasījumu pēc digitālās valūtas. Alternatīvi, uzņēmumi varētu izmantot starpnieku, piemēram, Bitwage. Efekts joprojām būtu tas pats, lai gan, jo Bitwage būtu iegādāties vairāk Bitcoin izplatīt saviem klientiem.

Tā darbinieki saņems savas paychecks ar Bitcoin, pieprasījums uzņēmumiem pieņemt valūta palielinās. Šiem tirgotājiem būtu strādāt ar maksājumiem processorto pārveidot savu Bitcoin ieņēmumus Fiat, lai samaksātu izdevumus. Tā kā šie uzņēmumi būtu apstrādāt šādus milzīgus apjomus Bitcoin ieņēmumiem, apstrādes nodevas varētu palielināt līdz vietai, kur tas kļūtu lētāka turpināt integrēt Bitcoin savā uzņēmējdarbības modeļiem. Šādi rīkojoties, varētu samazināt summu Bitcoin ieņēmumiem, kam nepieciešams apstrādāt un pārveidot fiat. Tādējādi šie uzņēmumi varētu sākt maksāt saviem darbiniekiem Bitcoin kā labi.

Galu galā, šis process varētu secināt, ja visi uzņēmumi, kam ir zemākā līmenī ražošanas struktūrā samaksājis visus savus darbiniekus Bitcoin. Šī procesa pabeigšanas novērš, ka sākotnējais svārstībām pieprasījuma digitālo valūtu. Patērētāji maksātu par precēm un pakalpojumiem Bitcoin, kurā attiecīgie uzņēmumi varētu izmantot, lai maksāt algu, kas pēc tam iet ārā ekonomikā, un var izmantot, lai iegādātos preces un pakalpojumus, tādējādi sākot ciklu no jauna. Tāpēc būtu mazāk par nepieciešamību uzņēmumiem pirkt Bitcoin, un pieprasījums pēc pašreizējā piedāvājuma valūtā pret pieprasījumu pēc patēriņa precēm izrādīt lielāku ietekmi pār Bitcoin pirktspēju.

Tomēr vēl joprojām ir viens izdevumi, kas nevar tikt izmaksāta Bitcoin. Šie uzņēmumi vēl joprojām ir jāmaksā saviem piegādātājiem Fiat, jo tas augstāks līmenis, ražošanas struktūras vēl nav integrēts Bitcoin savās sistēmās. Uzņēmumiem tomēr būtu pārdot daudz to Bitcoin ieņēmumiem, tad, lai iegādātos preces, ka viņi var pārdot patērētājiem.

Lai atbrīvotos no šīs galīgās izmaksas iesaistīti pārdošanas Bitcoin maksāt fiat izdevumus, uzņēmumi sāks pieprasīt, lai to piegādātāji akceptēt Bitcoin. Šie piegādātāji būtu izpildīt šīs prasības, ja viņi vēlas, lai saglabātu savus klientus, lai viņi sāks pieņemt Bitcoin. Tagad otrs zemākais līmenis, ražošanas struktūras ir milzīgs plūsmu Bitcoin ieņēmumiem, ko viņi ir pārdot, lai samaksātu izdevumus. Process sākas no jauna.

Tāds pats process iepriekš izklāstītā notiek atkal un atkal, katrā līmenī, ražošanas struktūras, līdz visa ekonomika ir pilnībā pieņēmusi Bitcoin. Kad šis process ir pilnībā pabeigta, tīkla efekts digitālā valūta ir pieaudzis tik spēcīga, ka spekulatīvās pirkšana un pārdošana Bitcoin būs ļoti neliela ietekme uz valūtas pirktspēju. Tādējādi, nestabilitāte ir ievērojami samazinājusies.

Veicot Bitcoin Algas reālajā pasaulē

 

Jo reālajā pasaulē, šis process nenotiks tik lineāri, ne tik ātri, kā mūsu apraksts liecina. Neskatoties uz to, ka ir viens potenciāls kritika attiecībā uz argumentu par Bitcoin algām kā tīkla efekta pastiprinātāju un pirktspējas stabilizatoru, ka es esmu pārliecināts, ka cilvēki būs audzināt bieži. Šie cilvēki saka: šis process ir viss labi un labi, bet, kā jūs varat būt pārliecināti, ka pirmais bizness sāks maksāt algu Bitcoin? Protams, jūsu process nevar palaist savu gaitu vispār, ja nav uzņēmums vēlas būt pirmais maksāt algu Bitcoin!

Pirms atbildēt uz šo iespējamo kritiku, es gribētu norādīt, ka pirmie uzņēmumi jau ir sākuši maksāt saviem darbiniekiem Bitcoin. Ir vairāki Bitcoin uzņēmumi, piemēram, kriptotehnoloģijā valūtas ziņu vietnēs, kas maksā saviem darbiniekiem un atbalstītājus tikai Bitcoin. Turklāt Amagi Metalshas sāka maksāt daļu no savu darbinieku algu Bitcoin un Overstockhas nesen paziņoja, ka tā būs dodot tā darbiniekiem iespēju iegūt samaksāts Bitcoin.

Tātad, pat tad, ja tas ir iespējams izskaidrot, kā un kāpēc pirmais bizness varētu sākt maksāt saviem darbiniekiem Bitcoin, man nebūtu sniegt paskaidrojumu. Es varētu vienkārši sākt no empīriskā ka uzņēmumiem vēl maksāt algu Bitcoin, un secināt, ka, ja vien tas empīriska fakts paliek taisnība, iepriekš izklāstīts process notiks, ceteris paribus.

Tomēr es uzskatu, ka es esmu spējīgs sniegt ieskatu par to, kā uzņēmumi varētu sākt maksāt algas Bitcoin. Es uzskatu, ka pirmais bizness varētu izvēlēties maksāt algas Bitcoin tā paša iemesla dēļ, kāpēc pirmā individuālā nolēma izmantot Bitcoin kā maiņas: ar vēlmi izmantot valūtu, pamatojoties uz tās īpašībām. Šīs īpašības var pārsūdzēt ideoloģiskiem uzskatiem, ekonomiskā jutīgumu, vai tikai novitāte. Šī iemesla dēļ, izmantojot Bitcoin šķiet, ir izmantotas gan Amagi metālu un lieks, jo abu uzņēmumu vadība ir ievērojami ietekmē filozofijām, kas padara tos daļēji uz Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Arsenāls Technologies atbrīvo atjaunināto Bitcoin kasete versiju, nodrošinot 600 k $ ieguldījumus

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Monētu Brief Nedēļas Bitcoin Cenas pārskats: 17 augusts - augusts 24

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3.daļa: Konrad S Grafa Bitcoin vērtību teorija

Post Bitcoin

Bitcoin Cena joprojām meklē jaunu grīdas pēc EBA ziņojuma

Post Bitcoin

Ashley Madison noplūdes: ko darīt, saskaroties ar Bitcoin šantāžu

Post Bitcoin

Labākais Ethereum kalnrūpniecības aprīkojums (2018. Gada atjauninājums)

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

Bitcoin izrāviens degvielas neiespējami nākotnes platformas 1.daļa

Post Bitcoin

Win a USB Miner 100% bez maksas - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin no mājām!

Post Bitcoin

Vai jūs esat kāds no šiem 8 Bitcoin tirdzniecības personībām?