Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Pītera Šifa (Peter Schiff) EuroChristmas dārgakmeņi pieņem Bitcoin

Euro Pacific Precious Metalswill tagad būs pieņemot Bitcoinas samaksu par pirkumiem dārgmetāliem. Uzņēmums būs izmantojot BitPay, tiešsaistes Bitcoin maksājumu pakalpojumu. Tomēr Euro Pacific dārgmetālu tikai pieņemt pasūtījumus pa tālruni vai e-pastu, tāpēc iegādājoties zeltu ar Bitcoin no Euro Pacific var nebūt tik ērti kā iegādājoties preci no uzņēmuma, piemēram, Overstock.com, kura veic visus darījumus tiešsaistē.

Peter Schiff, zelta-bug, un ievērojama loceklis brīvdomātājs aprindām ir bijis ilgu laiku skeptiķis Bitcoin. Schiff ir bijušas vairākas diskusijas ar Stefan Molyneux populārā nosaukuma Bitcoin sabiedrībā, par to, vai ir vai nav Bitcoin ir jebkāda "patiesais" vērtību. Peter Schiff izmantoja tādu pašu argumentu kā senators Rand Paul, norādot, ka Bitcoin ir jābūt kāda materiālā vērtība veidu, lai kļūtu dzīvotspējīgs apmaiņas līdzeklis. Sakarā ar šiem anti-Bitcoin argumentus, šī attīstība nāk kā pārsteigums.

Euro Pacific Dārgmetāli šobrīd ir lielākā zelta pārdevējs pasaulē, kas pieņem Bitcoin. Sekojot pēdās Amagi metālu, citu dārgmetālu pārdevēja, kas pieņem Bitocin, Euro Pacific pieņemšana Bitcoin ļaus daudz vieglāk indivīdiem, lai pasargātu savus ietaupījumus no jebkuras valdības izraisīto ekonomisko katastrofu. Spēja nopirkt zeltu un sudrabu, ar Bitcoin ļauj cilvēkiem tirgoties savā dekrēta nauda par Bitcoin un pēc tam izmantot kādu no saviem monētas iegādāties zeltu, dodot viņiem divlīmeņu nodrošinājumu pret inflāciju. Kamēr mēs ceram, ka Bitcoin galu galā pārspēs zelta un pat fiat currency- kā pasaules noklusējuma maiņas, zelts joprojām ir ļoti gudri investīcijas persona, kas meklē, lai aizsargātu savu bagātību pret nolietojumu, ka inflācija izraisīs.

Vai Peter Schiff beidzot tuvojas ap ideju par Bitcoin kļūt sabiedrības jaunā nauda? Būt tik skarbu skeptiķis Bitcoin gadiem, šķiet, grūti noticēt, ka Schiff patiesi tic pēc būtības kriptogrāfisko-valūtu. Ja viņš nav īsti ticēt Bitcoin dzīvotspēju kā naudu, tas ir iespējams, ka šī pieņemšana Bitcoin varētu būt mārketinga taktika piesaistīt pro-Bitcoin libertarians kas interesē saimniecības krājumu zelta. Tomēr tas ne vienmēr ir slikti. Ja Euro Pacific pieņemot Bitcoin kā brīvdomātājs mārketinga shēmu, lai to? Uzņēmums joprojām ir liels dārgmetālu pārdevējs, un viņi tagad pieņem Bitcoin maksājumam. Tas nozīmē, ka ir vēl viens uzņēmums, kas veiks mūsu bitcoins, tādējādi paplašinot Bitcoin kā maiņas līdzekli. Neatkarīgi no nodomiem Peter Schiff un viņa biznesa partneriem, viņi ir devuši Bitcoin vēl deva diezgan mainstream uzmanību.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: Rumānijas Bitcoin fonds, Dominikānas iedzīvotāji, kas saņem bitēnu un vairāk

Post Bitcoin

6 jauni Bitcoin bankas automāti un kur tos atrast

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - karstākie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Pirmā Bitcoin bankomātu komplekts Losandželosā šonedēļ

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Kā Bitcoin varētu paātrināt vai ierobežot Fiat Inflation

Post Bitcoin

Bitcoin Oficiāli Juridiskā Kalifornijā! Gov. Džerijs Brauns parakstījies AB129!

Post Bitcoin

6 restorāni, kas pieņem Bitcoin

Post Bitcoin

Visbeidzot, Easy veids, kā nosūtīt Bitcoin par Facebook

Post Bitcoin

2018. gada prognozes: Bitcoin Will Crash-CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Cena: Kad Ziņas ir un nav svarīga