Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties

Bitcoin cenu kāpums un kāpēc jums nevajadzētu rūpēties

Dažkārt pēc pusnakts 20. Maijā 2014., tad Bitcoin cena pieauga līdz 470 $. Cenas sasniegti $ 480s vēlāk no rīta un no 12:31 PM 30. Maijā, Bitstamp cena ir 478,17 $. Šis pieaugums cenā ir skaidri aizraujošs notikums Bitcoin investoriem. Uz R / bitcoinmarkets, forums Bitcoin tirgus analīzi par Reddit cilvēki paziņojot, ka mēs esam hit nākamo Bitcoin "burbulis". Tomēr, lai gan tas var būt aizraujoši vērot cenu pieaugumu pēc dažiem mēnešiem stagnācijas starp $ 430 un $ 450, tas nav īsti ietekmēt ilgtermiņa izredzes Bitcoin. Bitcoin nevajadzētu vērtēt pārāk stipri tās fiat cenu, jo galvenais mērķis Bitcoin ir izveidot monetāro sistēmu pilnīgi neatkarīga no pašreizējās valdības monetārās iestādēs.

Kas Bitcoin cena patiesībā nozīmē

In ilgtermiņā, vērtība Bitcoinwill būt pilnīgi neatkarīga no vērtības dolāru, vai jebkuru citu dekrēta nauda. Vienīgais iemesls Bitcoin pirktspēju šķietami nedalāmi saistīta ar Fiat ir tas, ka Bitcoin vēl nav tik plaši pieņemts kā Fiat valūtās. Pēc tam, kad tas plaša pieņemšana tas tomēr notiktu, mēs redzēsim pāreju, kur cenas būs iet tiek apzīmēts Fiat valūtās tiek apzīmēts ar Bitcoin un citās kriptotehnoloģijā valūtām. Pašlaik mēs spriežam vērtību Bitcoin sakot: viena Bitcoin ir vērts X summu dolāru, un šī summa dolāru var nopirkt Y preču daudzumu. Pēc pārejas, tomēr, mēs izvērtēsim pirktspēju Bitcoin tādā pašā veidā, ka mēs šobrīd spriest pirktspēju fiat valūtām: X summu Bitcoin var nopirkt Y preču daudzumu, tāpēc Bitcoin ir Y vērtība.

Šī pāreja ir iemesls, kāpēc man nav vienalga par pašreizējo cenu Bitcoin, un tas ir iemesls, kāpēc es nedomāju, ka jums vajadzētu aprūpi vai nu. Mums nevajadzētu uztrauc iegūt milzīgu peļņu no investīcijām, braucot uz īstermiņa cenu Bitcoin caur jumtu. Mums vajadzētu koncentrēties uz izplatās vietējā līmeņa izpratni par kriptogrāfijas-valūtā, lai panāktu tās plašu pieņemšanu. Ja mēs varam sasniegt šo līmeni, pieņemšanas, vienīgie svarīgumu fiat cenas būs Bitcoin būs viņu loma, palīdzot pārrēķināt cenas patērētāja precēm ziņā Bitcoin.

Vai Šī Bitcoin Cena Surge pastāvīgs?

Parasti es ļoti discouragemaking jebkāda veida "autoritatīvu" prognozes par trajektoriju Bitcoin cenu. Tomēr šajā gadījumā es nevaru palīdzēt, bet mest pats savus uzskatus ringā. Lai gan, es teikšu, ka ekonomika varētu nekādā veidā izdarīt precīzas vai stabilas prognozes, vai noteikt prasību jebkādā veidā; ekonomika var tikai aprakstīt notikumus pēc faktu, analizējot empīriskos datus un izmantojot skaņu teorētisko analīzi, interpretēt šos datus, lai sniegtu paskaidrojumus par ietekmi cilvēku rīcību. Tātad, kāds paredzēšana var veikt tikai ar graudu sāls, kā jebkuru nezināmu nākotnes notikumu var pilnībā mainīt virzienu Bitcoin. Ka to teica, šeit ir tas, ko es domāju, ka notiks ar cenu Bitcoin kādreiz nākotnē, un kāpēc es domāju, ka šis pieaugums nav pastāvīga.

Mēs zinām, ka tur bija vairāki agri investori Bitcoin, kas kļuva par miljonāriem pīķa cenas novembrī 2013. Daži no šiem investoriem pārvērsti naudā veic, pagriežot to Bitcoin investīcijas Fiat likteni laikā. Tomēr daži notika uz saviem ieguldījumiem, paredzot vēl augstāku fiat cenu. Šie investori, kas nolēma turēt uz tiem bitcoins saņēma lielu vilšanās, kad Mt. Gox avarēja. Pēc avārijas, tad no Bitcoin cena samazinājās par vairāk nekā% 50, kas nozīmē, ka pirmajiem investoriem, kas tiek turēti savās monētām bija milzīgs zaudējums. Šie cilvēki joprojām ir šīs monētas.

Jauni faktori Bitcoin tirgu

Mans viedoklis ir, ka pašreizējais cenu lēciena nāk kā rezultātā vairāku mēnešu pastāvīgu inovāciju, ar ļoti interesantu avansu pēdējo nedēļu laikā. Piemēram, federācijas Sentkitsa un Nevisa nesen paplašināja savu ieguldījumu-for-pilsonību programto pieņemt Bitcoin par derīgu maksājumu par pilsonības piešķiršanu valstī. Turklāt vairākas Bitcoin balstītas uzņēmumi ir veikuši dažas aizraujošas paziņojumus par inovācijām Bitcoin maksājumu sistēmā. Viena no nozīmīgākajām ir Xapo paziņojums par to Bitcoin debetkarti.

Šī debetkarte darbosies maksājumu struktūrā jau esošo kredītkaršu kompānijas, kas nozīmē, ka maksājumus var veikt ar Bitcoin jebkurā veikalā, neatkarīgi no tā, vai veikala faktiski pieņem Bitcoin maksājumiem. Šie inovāciju veidi padarīs Bitcoin daudz pieejamāku plašai sabiedrībai, tāpēc daži investori gatavojas ir vēlme iekļūt pasaules Bitcoin protams. Tas ir iemesls, kāpēc es domāju, ka cena ir pieaudzis tik pēkšņi. Tomēr es šaubos, ka šie cenu paaugstinājumi ilgs.

Kāpēc tie ilgs? Nu, tiem pirmajiem investoriem, kuri zaudēja, ko nav cashing viņu monētas pagājušā gada novembrī joprojām tur savas monētas par ~% 50 zaudējumus. Es domāju, ka jaunas inovācijas tehnolo © iju galvenokārt sasniegumi, kas padara Bitcoin maksājumu vēl ērtāku, piemēram, Xapo debeta kartes īpašniekiem būs push Fiat cenu Bitcoin vēl augstāku pār tuvāko mēnešu laikā. Visi apstākļi ir equal-, kas ir ļoti svarīgi, kāds vairākas lietas varētu notikt, lai pārtrauktu šo augšu push uz prices- Bitcoin galu galā sasniegs $ 1000 vēlreiz. Tas ir iespējams, ka cena būs iet vēl lielāks nekā 2013. Gada novembris virsotni.

Kad šī jaunā maksimālā cena ir sasniegts, es uzskatu, ka tas ir iespējams, ka pirmajiem investoriem, kas palaida garām pagājušā gada iespēja naudu savās monētu pārdod visu, kas tiem Fiat valūtā. Ja šie ieguldītāji to pārdot visas savas bitcoins, to iepriekš uzkrāja krājumi pārpludinās tirgu un turpmākais cenu kritums būs milzīgs. Cik tālu cenas kritīsies pēc šī izgāztuve ir atkarīgs no tā, cik agri investoriem, kas pārdod, un cik daudz no saviem Bitcoin krājumiem pirmajiem investoriem būs dump tirgū. Kad šī milzīgā sell-off notiek, tas potenciāli var izraisīt ķēdes reakciju bailes, kas izraisa daudzi cilvēki pārdot savus monētas, kā arī. Šāda panikas varētu vadīt cenu uz leju vēl vairāk. Tā rezultātā, cena varētu atkal būt krietni zem 1000 $, un, iespējams, atgriezīsies pie $ 430- $ 450 stāvā, kas ir noteikts, ka pēdējo dažu mēnešu laikā.

Bitcoin cena ir atkarīga no daudziem mainīgajiem

Ar šo tiek teica, man jāatkārto sevi, ka es nekādā veidā apgalvo, ka mana prognoze notiks, vai autoritatīvs jebkādā veidā. Šī prognoze ir atkarīgs no daudzām lietām paliek nemainīgas, kas varētu mainīt jebkurā brīdī.

Nav svarīgi, kas notiek īstermiņā, ilgtermiņa nākotne Bitcoin izskatās ļoti daudzsološi. Mums ir tehnoloģijas, kas var pilnībā mainīt pasaules monetāro sistēmu, kā mēs to pazīstam. Mēs varam mainīt postošo coursethat pasaules centrālās bankas ir likts mums, visi, jo brīvajā tirgū. Bitcoin ir potenciāls, lai mums līmeni individuālās brīvības, ka neviena valsts tiesību akti varētu kādreiz ražot. Tas ir tas, ko sabiedrībai būtu vērsta uz. Kad mēs uzskatām ietekmi uz blockchain tehnoloģiju ilgtermiņa, īstermiņa fiat cenas Bitcoin šķiet niecīga.

Saistītās ziņas


Post Bitcoin

3 Drošie veidi, kā droši uzglabāt bitkīnus

Post Bitcoin

Deflācija 1.daļa: Bitčīna cenu deflācijas raksturs

Post Bitcoin

Esi godīgs

Post Bitcoin

Bitcoin dienas pārskats: BitPay partneri ar Demandware, SpectroCoin piedāvā eiropiešiem ērtus risinājumus un daudz ko citu

Post Bitcoin

Bitcoins kā prece: nodokļu atļauja?

Post Bitcoin

Kāpēc Bitcoin eksperti nebaidās no 51% uzbrukuma

Post Bitcoin

Vai Bitcoin Mining ir tā vērts?

Post Bitcoin

Izskaidroti Bitcoin Basics: BTC MNOs

Post Bitcoin

OP-ED: mums ir nepieciešams vairāk profesionalitātes Bitcoin cenu analīzē

Post Bitcoin

Bitcoin pret USD (dolārs) pret zeltu: kas ir labāks ieguldījums?

Post Bitcoin

Monētu Brief Weekly Bitcoin cenu pārskats: 2014. gada 31. augusts - 6. septembris

Post Bitcoin

Google Adsense alternatīvas Post Bitcoin Faucet Apocalypse